PATYKIEM PISANE -PO RAZ KOLEJNY

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » N lut 26, 2017 8:14 am

Szanowni Państwo
Kilka miesiecy temu,po moim wyjściu spoza widocznych krat wydawalo mi sie przez moment,że kontynuacja pisanych patykiem wrażeń i refleksji dobiegła swojego naturalnego kresu.
Zorientowalem sie jednak ,w miare uplywu czasu i obserwowania tego co sie dookola nas-i nami samymi -dzieje ,ze bylem w bledzie.
Zaraza jakiej wymownym objawem byla policyjna prowokacja,ktora zaprowadzila mnie za kraty ,nie zniknela w momencie mojego wyjscia na tzw."wolnosc".

Obserwujemy cos przerazajaco:w wiekszosci krajow Europy obywatele tychze krajow sa pozbawieni nie tylko prawa decydowania o losach wlasnego kraju ale nawet prawa wyrazania wlasnej opinii.
Totalna cenzura jakiej nie powstydzilby sie stalinowski satrapa osiagnela rozmiary niewiarygodne.
Anty-obywatelskie szykany sa zjawiskiem codziennym.

CDN
Jerzy Ulicki-Rek

Re: PATYKIEM PISANE -PO RAZ KOLEJNY

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Śr mar 01, 2017 4:36 am

Tych ,ktorzy zagladaja do tych nowych,patykiem pisanych refleksji prosze o cierpliwosc i wybaczenie.
Z wielu powodow dopadla mnie znowu parszywa depresja i walka z nia ,praktycznie po to aby fizycznie przezyc a nie palnac sobie w leb,jest zadaniem nr.jeden w tej chwili.
Nie znaczy to ,ze stalem sie slepy na to co sie dzieje.
Robie tyle ile moge czekajac na moment gdy znowy,psychicznie,stane na nogach.
Prosze o cierpliwosc.
Widze juz swiatlo na koncu tunelu.
W miedzy czasie prosze do czytania i ogladania tego co tutaj podrzucamy.

Szczegolnej uwadze polecam wszystko co mowi dr.Jerzy Ziemba i dr.Jerzy Jaskowski

https://youtu.be/Ena-ri9XFXY
Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Cz mar 02, 2017 8:30 am

Od czasu do czasu udaje mi sie spotkac w inter-galaktyce ludzi,ktorzy nadal wierza swiecie w to ,ze istniajace partie polityczne w Polsce reprezentuja ich interesy.
Jesli opublikuje w pejs-zbuku cos co krytykuje PiS sa tacy ,ktorzy z miejsca zaliczaja mnie to zwolenikow skurwysyna Tuska.
I odwrotnie.
Wiele razy ,czarno na bialym i tak jasno jak moge oswiadczalem ,ze WSZYSTKIE obecne partie majace dostep do koryta uwazam za zdrajcow i gowno psie jak okreslal podobna swolocz Jozef Mackiewicz.
Ptysiowaty Kaczynski byl jednym z tych ,ktorzy w Magdalence cwiartowali Polske na ochalpy.Takie sa fakty.
Podobnie jak to ,ze w okresie gdy obaj bracia Kaczynscy mieli wladze prawie absolutna (jeden byl prezydentem a drugi premierem) na palcach tredowatego mozna policzyc to co zrobili dla Polski i Polakow.
Pamietam wszakze ,ze to wlasnie dzieki Kaczynskiemu I ,ktory przemycil sprzedanie nas euro-kolchozowi pod haslem przekretu w Lizbonie zawdzieczamy to wszystko co mialo miejsce potem.
Tusk ze swoja banda kontynuowal zgodnie z rozkazami to co zaczeli jego tzw.przeciwnicy polityczni.

Jedynie ktos nieuleczlanie naiwny moze wierzyc w to ,ze rzady w Warszawie (bez wzgledu na ich etykietke) reprezentuja narod.
Niezliczona liczba afer i skrytobojczych mordow ma za zadanie oczyscic pole z resztek elementu patriotycznego i nacjonalistycznego.
Zamordowanie Andrzeja Leperra jest tutaj doskonalym,tragicznym przykladem.
A przeciez byl on jedynie jedna z wielu ofiar "seryjnego samobojcy".
Wtlaczana na sile negatywna selekcja gdzie szanse na wybicie sie i blyskawiczne wzbogacenie maja kanalie pozbawione jakichkolwiek zasad moralnych .
CDN
Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pt mar 03, 2017 2:35 pm

Ogladnalem wczoraj przepiekny polski film "Kamienie na szaniec".
Po zakonczeniu projekcji miotaly mna najrozniejsze uczucia:od podziwu graniczacego z uwielbieniem dla tych chlopakow po gniew i furie gdy patrze na to jak zmarnowano-cynicznie-ich ofiare.
Najpierw w imie politycznych celow,teraz po prostu po to aby walke z narodem obcy i wrogi nam zywiol zydowski mogl bezkarnie kontynuowac.
Ilu z nas wie na przyklad ,ze Jakub Berman zmarl dopiero w 1983 bodajze roku w Warszawie?
Wsciekly pies,ktory mial na ..-chcialem napisac "sumieniu" ale przypomnialem sobie ,ze oni nie znaja czegos takiego- na swoim koncie(o to im bardziej bliskie) tysiece zamordowanych patriotow.
Mordowal szybko i bez problemow:piorem,podpisujac wyroki smierci na zolnierzy podziemia walczacego z nowa okupacja.
Takich jak on byly setki jesli nie tysiace.
Ich dzieci kontynuuja antypolska dzialansc rodzicow i dziadkow tym razem juz otwarcie i bez obaw.

Kto jest kim – piękne opracowanie postaci KOD
https://www.polskawalczaca.com/viewtopi ... =7&t=25907

A my co?
Nadstawiamy drugi policzek?

Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Wt mar 07, 2017 2:21 pm

Przez wiele lat -od co najmniej 30- usiłowałem przekonac Polakow ,że Polsce zagraża zydowska okupacja.
Wtedy tego typu poglądy spotykaly się z gwałtowna reakcja tych ,ktorzy swoja wiedze o życiu czerpali z telavivzji .
Niestety wydarzenia ostanich 25 lat potwierdzily moja teorie w prkatyce.
Nie oznacza to wcale ,ze jestem zadowolony z tego ,ze moja wizja się spełniła.
Wręcz przeciwnie .

Po "upadku" komuny czyli po umowie w Magdalence rząd prl musial ustapic przed zadaniami żydowskimi bo tym byla tzw.opozycja.

Tyle tylko ,ze totalna i szczelna cenzura wewnętrzna ,która była bronia numer jeden zydowskich dywersantów zdolala wprowadzic w blad ponad 10 milionów Polakow.

Bylismy przekonani ,ze te wszystkie Michniki,Kuronie i cała reszta tej pejsatej bandy udającej antykomunistyczna opozycje to "nasi".

Wtedy gdy okazalo sie ,ze nie tylko nie "nasi' ale po prostu wrogowie-bylo za pozno.

Nasi rodzimi szubrawcy ,którym koryto i wplywy byly bliższe sercu niz Polacy i Polska opracowali program,który doprowadził do rozgrabienia NARODOWEGO majątku,zniszczyl ze szczętem etos uczciwej pracy i zmusił miliony Polakow (glownie ludzi młodych)do emigracji za chlebem.

Ci,którzy pozostali są -na razie-bezsilni i mogą jedynie obserwować z pozycji bezbronnych obserwatorów to co się dzieje.

Ale..

Wbrew oczekiwaniom żydowskich bandytów i ich polskich łańcuchowych pokurczy coraz większa liczba rodaków zdaje sobie sprawę z tego co sie stało i co się nadal dzieje.
Nowe pokolenia mlodziey,ktore teoretycznie powinny byc juz totalnie odmóżdżone zaskoczyły bandytów swoja rozwaga i goracym patriotyzmem.

Nie pomogly policyjne prowokacje ani zydowskie cyrkowe imprezy w rodzaju marszy kontr-niepodległościowych.

Żydowskie gwizdki zostały zmuszone do milczenia a ich właściciele do rejterady.

Szanowni Panstwo.
W chwili obecnej ważą sie losy naszego kraju .
Musimy zrobic wszystko aby powstał jednolity front narodowy ,który przejmie kontrolę nad losami kraju,rozliczy tych ,którzy do upadku naszej gospodarki przylozyli swoja brudna lape i przywroci wiare w sprawiedliwosc.

Pisalem wiele razy i powtarzam raz jeszcze aby nie bylo watpliwosci: uważam WSZYSTKIE ISTNIEJĄCE OBECNIE PARTIE POLITYCZNE -z wyjątkiem Samoobrony- za zdrajców,którzy brali i biorą udział w doprowadzaniu naszego kraju do zagłady a jego mieszkańców do roli tanich niewolników.

Wszystko jedno czy to PiS ,Po czy inna banda wszyscy oni służą obcym-czasami walczących ze sobą-panom.
Trzeba z tym skończyć.

Koniec z oglupianiem.

Jedyne co mnie dziwi i przeraża jednocześnie to brak czynnego oporu ze strony Polaków.

Przez "czynny" opór rozumie takie np.gesty jak wystawienie telavivzorow w okna co było widocznym gestem w stronę miłościwie panującego nam reżimu.
A teraz?
Komunistyczny totalitaryzm wziął ślub z bankami i poszli o wiele dalej niż snilo sie nawet najbardziej obłąkanym komunistycznym satrapom.

Żadnych granic..wspólna waluta..jeden parlament..jedna biurokracja..jedna flaga i nawet jeden hymn ..

Stalin nawet w najśmielszych marzeniach nie sięgał tak daleko!

A tu prosze: delikatnie i po "europejsku" wzięli nas za mordę a my...
Nic?
Absurdow eurokolchozu nie wyliczam bo robili to inni przede mna .

Kiedy wreszcie powiemy :"DOŚĆ" ?

Jerzy Ulicki-Rek
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Cz mar 09, 2017 7:33 am

Obrazek

Wtedy gdy bylem dzieckiem i nastolatkiem obserwowalem to co dzieje sie w moim kraju i z moim krajem. Nie rozumialem jeszcze wtedy mechanizmow tego co sie dzialo, demoralizujacego, negatywnego wplywu jaki, TY, Żydzie miales na moj kraj, na mentalnosc i zachowanie jego mieszkancow.

Nie wiedzialem wtedy jeszcze ,ze to Ty, Zydzie,wymordowales tych najlepszych synow i corki narodu polskiego, ktorych nie zdazyli wymordowac hitlerowcy.

Nie wiedzialem wtedy jeszcze , ze to ty-Zydzie, pod polskim nawiskiem prowadziles (na kazdym polu-kulturalnym,ekonomicznym ,spolecznym) polityke antypolska.

Prawde mowiac nie wiedzialem nawet ,ze istniejesz wsrod nas przekonywqany od dziecka ,ze wszyscy Zydzi zostali „zagazowani’ lub zamordowani w inny sposob w czasie okupacji.
Dopiero po latach zdalem,patrzac wstecz zdalem sobie sprawe z tego ,ze duza ilosc moich kolegow i kolezanek ,ktora wyraznie unikala mnie i moich kumpli to byli ci-mityczni wtedy-Zydzi.

Czesc z nich nosila polskie nazwiska takie jak „Slawomir Patocki”.

Dlaczego pamietam wlasnie jego, pomimo tego, ze chodzilem z nim do szkoly podstawowej ponad pol wieku temu? Pamietam jego -niezrozumiala wtedy z dzieciecego punktu widzenia- arogancje i wrogosc w stosunku do reszty kolegow. Tolerowal tylko 4-ech, ktorzy (zrozumialem to po wielu latach) byli rowniez Zydami.

Po latach rowniez zdalem sobie sprawe z tego, ze nie moge, nie potrafie zyc w atmosferze jaka istniala w panstwie, ktore stworzyles dla nas Polakow a ktore nazwales w przyplywie fantacji:”Polska Rzeczpospolita Ludowa”.

Po nastepnych kliku latach, majac dostep do niecenzurowanych informacji o historii mojego kraju zrozumialem jeszcze wiecej. Podobnie jak wielu Polakow przywitalem z radoscia upadek tzw komuny.

To, ze byl to kolejny mit wyprodukowany przez ciebie, Zydzie, na moj, polski uzytek zrozumialem po nastepnych kilkunastu latach. Zrozumialem rowniez sporo mechanizmow propagandowych jakimi sie na codzien poslugujesz po to aby twoj, Zydzie, monopol na manipulowanie ludzkim zyciem nie zostal w jakikolwiek sposob zagrozony.

Zrozumialem ,ze „holokaust”, ktorym karmiono mnie od przedszkola to nie historia a fikcja majaca na celu zabezpieczyc monopol, o ktorym pisalem poprzednio, przed jakakolwiek krytyka bo to moglo by go oslabic.

Nie tesknie za toba, Zydzie, bo jestes-biorac pod uwage twoja odwieczna tradycje i mentalnosc, twoj brak tolerancji dla wszystkiego co inne, twoja przerazajaca bo ciagnaca sie przez stulecia-msciwosc , jestes wszystkim czego w moim kraju niechcialbym widziec i spotykac.

Dlatego dzisiaj, 5 marca 2010 roku jestem a Australii w nie w Polsce gdzie naleze i gdzie powieniem byc.

Mam 56 lat.Byc moze uda mi sie dozyc chwili, gdy Polska bedzie naprawde wolna, ze rzad bedzie skladal sie z Polakow a nie Zydow z polskimi nazwiskami, krewnych lub spadkobiercow tych samych Zydow, ktorzy ten kraj niszczyli i rabowali na rozkaz swoich wspolplemiencow, ktorzy okupowali sasiadnia i silniejsza od nas Rosje.

Od momentu gdy 25 lat temu zrozumialem kim jests, Zydzie, postanowilem ze zrobie wszystko co w mojej mocy aby twoj trujacy wplyw na innych przynajmniej oslabic wierzac ,ze wyrosna w tym czasie nowe pokolenia ,wolne od twojej trucizny ,ktore beda go w stanie obalic.

Pomagasz mi w tym ,Zydzie,bardzo tym ,ze nie liczysz sie z nikim i z niczym,ze twoja mordercza natura ,wtedy gdy moze dojsc do glosu tak jak to ma miejsce w Palestynie,jest najlepszym przykladem tego czego musimy sie obawiac w kontakatach z toba.

Nie wierze w to, ze Polacy tesknia za toba, Zydzie. To twoja kolejna kuglarska sztuczka ,ktora ma za cel taka tesknote w nich wmowic. Zrobie co w mojej mocy aby ten kolejny „szwindel” spalil na panewce.

Jerzy Ulicki-Rek 5.03.2010
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Cz mar 09, 2017 7:55 am

Obrazek

Jawna okupacja zydowska Polski-realna grozba

Postby Jerzy Ulicki-Rek » 26 Jun 2012 02:36 pm

Ponizszy material dedykuje tym wszystkim naiwnym,ktorzy ostrzezenia o postepujacej zydowskiej okupacji naszego kraju traktuja z lekcewazeniem lub przymruzeniem oka.
Wybryk tego zydowskiego S-S-mana (Slawomir Sierakowski) to nie przypadek ale test na to "czy juz mozna".
Jesli ta kolejna antypolska afera nie spotka sie z naszym zdecydowanym sprzeciwem mozemy oczekiwac nastepnego etapu.

Ironicznego acz wymownego znaczenia nabiera fakt ,ze ow"kongres' zydowski odbywa sie wlasnie w Niemczech.

"Manifest" tego zydowskiego oblakanca jest wymowny sam w sobie i jest najlepszym przykladem na zydowskich metod masowego oglupiania.
Jak zwykle odwoluje sie do naszych najlepszych ludzkich uczuc i ludzkiego idealizmu.
I jak zwykle ci,ktorzy padli by ofiara tej perfidnej prowokacji beda jej pierwszymi -realnymi -ofiarami.

Jerzy Ulicki-Rek

Obrazek
.............

Obrazek

Obrazek

"Do moich przyjaciół i towarzyszy,

Czuję, że mogę wkrotce odejsc , ale wiem, że nie zabraknie siły i wyobraźni, aby zmienić świat. Wiezi i wyobraźnia są tym czego potrzebujemy, aby umożliwić zmiany społeczne, które obiecaliśmy sobie wtedy , kiedy wezwalismy 3,3 mln Żydów do powrotu do Polski.
Chcemy stworzyć świat, w którym takig plan nie bedzie odrzucony jako utopijny. Utopia dla nas wydaje się być przekonanie, że nie ma innej alternatywy dla istniejącego świata.

W dzisiejszym świecie, wciąż rządzi nami strach przed utrata neszego bezpiecznenstwa i wstyd przed zaangazowaniem sie. Człowiek jest ciagle czlowiekowi wilkiem poniewaz nic nie absorbuje go tak bardzo jak jego wlasny,prywatny interes.

Jeśli chcemy pokonać zglobalizowanegy 'stan rzeczy ", w którym żyjemy, powinniśmy tworzyć więzi społeczne. :mrgreen:
Because only the trust that we have for each other will allow us to get involved in build­ing a bet­ter world beyond our per­sonal affairs.
Bo tylko wzajemne zaufanie jakim sie obradzamy pozwoli nam na zaangazowanie sie w budowanie lepszego swiata ,ponad naszymi prywatnymi interesami.

Miałem sen o tym, co należy zmienić w Polsce. Ale potrzebujemy więcej marzeń i wyobraźni, aby zmienić Europę i Bliski Wschód.
I mogę obiecać, że te zmiany będą duże i trudne do przeprowadzenia. Dlatego prosze was wszystkich do myślenia o nich razem. Dyskutuj, debatuj i wybierz to, które będzie najlepiej służyć naszej sprawie.
Sprawie Zydowskiego Ruchu Odrodzenia w Polsce (JRMIP)!

Wiem ,ze jesli zbierzecie sie razem i zaufacie sobie nawzajem bedziecie zdolni do wyjscia z nowymi,ciekawymi sugestiami i dac demokratyczne podstawy naszym marzeniom.

Oto moja propozycja zmian w Polsce: 

1.Polskie obywatelstwo dla wszystkich imigrantow
2. Podatek "Reintegracyjny" na pokrycie kosztów przeprowadzki 3,3 mln Żydów do Polski!

3. Hebrajski jako drugi język urzędowy w Polsce!

4. Ogłoszenie o zwolnienie państwa polskiego w konkordatu z państwem Watykan - 
 każdy religijna instytucja powinna działać na tym samym poziomie!

5.Izba Mniejszosci Narodowych zamiast Senatu .

Jeszcze raz życzę więzi i wyobraźnię!

... A Europa oniemieje !
Slawomir Sierakowski

http://www.jrmip.org/

AND EUROPE WILL BE STUNNED

"I EUROPA ONIEMIEJE..."

The First International Congress of the JRMiP in Berlin
May 11th — 13th, 2012, daily from 3 pm –10.30 pm
Hebbel am Ufer/ HAU 1

How should the EU change in order to wel­come the Other?

How should Poland change within a re-imagined EU?

How should Israel change to become part of the Middle East?

Join inter­na­tional del­e­gates at the first con­gress of The Jewish Renaissance Movement in Poland (JRMiP) to address and answer these ques­tions. For three days we will assem­ble in Berlin to col­lec­tively imag­ine a new future and to for­mu­late the con­crete plat­form and demands of the move­ment. The Congress is tak­ing place within the frame­work of the 7th Berlin Biennale of Contemporary Art and will oper­ate as a sym­bolic par­lia­ment, debat­ing about one ques­tion per day.

The JRMiP invites you to raise your voice and take part. Become a del­e­gate or an
active par­tic­i­pant. at the Congress. Be aware that seats are lim­ited. Use the chance and con­tribute your demand to the movement’s plat­form and vote upon the future agenda of the JRMiP. Participation as del­e­gate or active par­tic­i­pant is FREE!
Regular audi­ence can buy tick­ets here: http://www.hebbel-am-ufer.de

The Congress will depart from a let­ter of the late leader of the Movement, Sławomir Sierakowski, found after his assassination:

To my friends and comrades,

I can feel that I might be gone soon, but I know that you won’t run out of strength and imag­i­na­tion to change the world. Ties and imag­i­na­tion are what we need to enable the social change that we promised our­selves when we sum­moned 3.3 mil­lion Jews to return to Poland. What we want is to cre­ate a world in which such a plan would not sim­ply be dis­missed as utopian. Utopia for us seems to be the con­vic­tion that there are no alter­na­tives to the existing world.

In today’s world, we are still ruled by fear for our safety and by shame about get­ting involved. Man is still a wolf to his fel­low man, since no tale of a bet­ter world engages him more than his own pri­vate inter­est. If we want to over­come the glob­al­ized ‘state of nature’ in which we live, we should cre­ate social ties. Because only the trust that we have for each other will allow us to get involved in build­ing a bet­ter world beyond our per­sonal affairs.
I had a dream about what should be changed in Poland. But we need more dreams and imag­i­na­tion to change Europe and the Middle East. And I can promise you that these changes will be big and dif­fi­cult to carry out. That’s why I’m ask­ing all of you to think about them together. Argue, debate, and choose those that will best serve our cause. The cause of the Jewish Renaissance Movement in Poland (JRMIP)!
I know that if you get together and trust each other, you will be able to come up with excit­ing sug­ges­tions and give a demo­c­ra­tic man­date to our dreams.
Each and every one of us is respon­si­ble for social change!

Here is my pro­posal for changes in Poland:
 1. Polish cit­i­zen­ship to all immi­grants! 
2. Reintegration tax to cover the costs of mov­ing 3.3 mil­lion Jews to Poland! 
3. Hebrew as the sec­ond offi­cial lan­guage in Poland!
 4. Dismissal notice of the Polish state con­cern­ing the con­cor­dat with the Vatican state –
each reli­gious insti­tu­tion should act on the same level! 
5. Minorities House instead of Senate in Polish Parliament!

Once again I wish you ties and imagination!

…and Europe will be stunned!

Sławomir Sierakowsk

December 16th, 2010

http://www.jrmip.org/

..........

Your comment is awaiting moderation.

Jerzy Ulicki-Rek. 26. June 2012 at 13:51

Panie“Sierakowski“
Dziekuje bardzo za ten tekst.Od wielu ‚wielu lat ostrzegam Polakow w kraju i za granica przed zagroze­niem jakie niesie Polsce i Polakom zydowska zaraza.
Panska akcja bardzo mi w tym pomoze.
Ostatnio edytowano Pn wrz 04, 2017 4:14 pm przez Jerzy Ulicki-Rek, łącznie edytowano 1 raz
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Wt mar 28, 2017 8:36 am

Poniewaz przez ostatnie kilkanascie dni spedzlaem troche czasu piszac do i z bywalcami pejsc-zbuka podrzuce tutaj kilka przykladow z dzialanosci tam aktywnej:

Obrazek

Pod tym zdjeciem zareagowala zydowska sfora:)
Poczytajcie prosze.Swietna zabawa :)

https://www.facebook.com/jerzy.ulickire ... 4181117473

XXXXXXX

Jerzy Ulicki-Rek
21 hrs ·

Czasami po prostu brakuje mi slow...
Na co czekamy?Widzimy zgnilizne tego co sie dzieje..i co?
Walczymy w zydowskim pejs-zbuku?
I co dalej?
Przez 35 lat ,wbrew wlasnym czasami uczuciom ,wmawiam w nas ,kochani rodacy,ze jestesmy wspaniali i madrzy ,majac nadzieje ,ze wreszcie uwierzycie w moje slowa ...
Jest gdzies tutaj takie fajne zdjecie Putina z podpisem:"A moze czas rzucic to wszystko w pizdu i pojechac w Bieszczady.."
Lapie sie na tym ,ze coraz czesciej zaczynam miec podobne ciagotki...
Ale cos mi nie pozwala.
.
Jerzy

XXXXXXX

Jerzy Ulicki-Rek
5 hrs ·

Gdybysmy zapytali normalnego czlowieka jaka czesc jego ciala jest- wedlug niego-najwazniejsza w jego zyciu mielibysmy na pewno kilka roznych odpowiedzi bo dla jednych takim skarbem byloby serce,dla innych wzrok ,sluch etc
Wtedy gdy zgodnie z pierwszym wydaniem zydowskiej szmaty wybiorczej w parku rozrywki zalozonym podobno tez przez zydow a zwanym "rajem" -je-howa (co chowa?) poprosil zydow o to aby pokazali jak bardzo go szanuja .Zydowskim targiem yehowa obnizyl poprzeczke i zamiast calego ding-donga zgodzil sie tylko na kawalek skory z tego ding-donga. Tyle legenda:)
A wielu ludzi nadal wierzy w sprawozdanie z pierwszego posiedzenia KC w raju pisane przez facetow dla ,ktorych najwazniejsza swietoscia jest ding-dong !!!!

Przeciez to brzmi jak dowcip!
"Powiedz mi co dla ciebie najwazniesze a powiem ci kim jestes.."
-Ding-dong...
I miliardy ludzi nie widzi nic dziwnego w tym fakcie?!

Jesli zydzi sie z nas smiecha to naprawde maja racje:)

....
Rozmawia dwoch mlodych ludzi :zyd i "goj"
Zyd jak zwykle zarozumialy mowi:"Mam niesamowite powodzenie u obu plci.
W dwa dni po moim urodzeniu nawet rabin nie mogl; sie oprzec i zrobil mi loda.."

...
Jak wyzej,w szkolnej toalecie.Maly Jasio zauwazyl ,ze siurek jego kolegi jest inny niz jego wlasny.
-Bo ja jestem obrzezany -wyjasnia mu jego 7-mio letni kolega.Na dowod mojej wiezi z naszym bogiem mam obciety kawalek skory z mojego siusiaka..Mialem wtedy dwa dni gdy to sie stalo..
-To na pewno bardzo cie bolalo-pyta jego kolega.
Oczywiscie.Potem przez dwa lata nie moglem chodzic.. :)

Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Cz mar 30, 2017 6:55 am

Jerzy Ulicki-Rek
2 hrs ·

Witam bohaterskich zolnerzy Bitwy pod Klawiatura!
W przerwie pomiedzy walka chcialbym wam przypomniec ,ze ciagle czekam na chetnych ,ktorzy pomoga nam zdobyc tysiac podpisow potrzebnych do zalozenia nowej partii w kraju: Wolnosc i NIepodleglosc. WiN.
Zdaje sobie sobie sprawe z tego ,ze porowaniu z waszymi bohaterskimi czynami na polu pejs-zbukowej walki moja prosba brzmi prawie smiesznie ale ...
Gdyby ,ktorys a was kto poswieca tutaj godziny na "walke" chcial poswiecic pare minut na kontakt ze znajomymi,sasiadem etc prosze dac mi znac.

https://www.facebook.com/jerzy.ulickirek?pnref=story

Jerzy Ulicki-Rek
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » N kwi 16, 2017 11:32 am

OCALIC OD ZAPOMNIENIA

Tam wrzucam unikalne materialy historyczne uratowane od zapomnienia.
Zapraszam do lektury .
Prosze przekazcie je dalej.
To nasz obowiazek jesli naprawde leza nam na sercu losy Polski i narodu.
Uczmy sie na bledach i na tym co bylo dobre i madre

https://www.facebook.com/groups/4521081 ... nref=story

Jerzy
Ostatnio edytowano N kwi 16, 2017 11:31 am przez Jerzy Ulicki-Rek, łącznie edytowano 2 razy
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn kwi 17, 2017 12:04 pm

Dobry wieczor,"polscy bandyci !" :)
Teraz troche na powaznie.

Lubimy lizac cudza dupe?

Oczywiscie ,ze lubimy.(Nobla dla tego kto udowodni na 10-ciu wybranych przypadkowo egzemplarzach ze spoleczenstwa ,ze sie myle)
Bo to latwiej niz myslec..dywagowac...Jakies tam konspiracyjne teorie...Jakies wolnosci... Ktos okrada 20 przyszlych pokolen z tego co zdobylo 20 pokolen przed nimi..Eeeetam..

Wszystko wiecie...
I nic poza tym..

Z wieloma z was rozmowa PO POLSKU to znaczy prowadzona w dwoch tych samych jezykach:fizycznym i duchowym, jest po prostu niemozliwa.
Nie,nie znaczy to ,ze nie rozumiemy wlasnych slow.
Z tym -niestety-nie mamy klopotow...
Tyle tylko gdy jak mowie wam o tym ,ze gnoj w jakim tkwimy zostal swiadomie,celowo budowany przez stulecia , z uzyciem cial naszych najlepszych synow i corek zamiast nawozu, gdy ja mowie ,ze TO NIE MUSI TAK BYC to mam wrazenie ,ze mowimy dwoma roznymi jezykami.
W moim wypadku lancuch pojeciowy dziala tak:
"cos jest zle,wiem dlaczego"(stwierdzilem fakt) "co zrobic aby to zmienic" (plan) bierzemy sie do roboty.(akcja)
(Bo tak sie sam wychowalem na patriotycznych ksiazkach :)
TATA-MAMA nie sa odpowiedzialni za to co ze mnie wyroslo)
Logicznie postepujacy plan akcji w sytuacji ,gdzie jest nam az tak zle..albo jeszcze gorzej... :)
W przypadku mojego rozmowcy ten lancuch pojeciowy ,chociaz poslugujemy sie tym samym jezykiem ,uzywamy tych samych slow, -bedzie zupelnie inny.
"Jest zle"(widzialem w telavivzji)"Bedzie gorzej"(madrale,ja na to juz dawno wpadlem)...To jak bedzie gorzej to po cholere bede cos robil..Frajerow szukaja..."
Wiem z wlasnego doswiadczenia jak cholernie trudno jest sie przebic przez tego typu sciane zbudowanych z tysiaca wymowek
majacych usprawiedliwic nasze lenistwo..wygode..strach przed zmiana..cholera wie co jeszcze?

Chociaz tak niedawno przeciez stawialismy opor totalitarnemu zagrozeniu w sytuacji gdzie nie bylo nas przeciez wiecej niz dzisiaj..
Jak to sie stalo ,ze WTEDY SIE NIE BALISMY !?
A dzisiaj boimy sie wszystkiego?

Byle tylko nikt nie zarzadal naszego konkretnego udzialu.
Zadnych tam demonstracji -bo przeciez mozna dostac pala lub lancuchem i bedzie bolalo- ale kulturalnie, a co..

Z otwarta przylbica na pejscie!

"Ziutekrotkikutek" mam ksywke !I-nie wstdze sie otwarcie stanac do walki o nasz kraj kochany !!!

Takich ja ja sa miliony!Mozemy to co chcemy osiagnac w ciagu kilku dni!!

Pare milionow takich "Ziutkowkrotkichkutkow" to cala armia!!!

KTO NAM SIE OPRZE !?"

Niby racja.... :)
Ale na tym sie konczy...
Koniec lancucha pojec...

"Program przewiduje aby obiekt doszedl do punktu ,w ktorym caly cykl urwie sie na postawieniu diagnozy problemu ale logiczna funkcja AKCJA zostala bezbolesnie i stopniowo wymazana".

Dlatego oni czuja sie tacy bezpieczni....Bo wiedza ,ze zrobili z nas kanapowych Napolenow...

Au revoir
Jerzy Ulicki-Rek
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn kwi 17, 2017 12:05 pm

Normalnie jestem sceptyczny tam gdzie chodzi o slynne chinskie czy hinduskie terapie ale w tym przypadku okazalo sie ,ze sie pomylilem.
Od znajomego Chinczyka w naszej dzielnicy kupilem jakies ziola ,ktore wedlug jego objasnien:"No shit in you body" mialy sprawdzic to ,ze zejdzie ze mnie cale gowno ,ktore mnie w przeszlosci oblazlo...
Kupilem,zagotowalem zgodnie z instrukcja ,podrzucilem dwa razy do gory tak aby wpadlo do przygotowanego wczesniej sita firmy durszlak ... I koniecznie "zielonym do gory.."
Pilem przez dwa dni...Nic..4...nic...Piatego dnia po poludniu zaczalem sie obawiac czy przypadkiem nie padlem ofiara jakiegos drobnego kantu..
Postanowilem jednak postepowac do konca zgodnie z instrukcja -najpierw, a dopiero potem skladac ewentualne skargi.
Instrukcja mowila o tym ,ze:
"....po siedmiu dniach..wszystko co smierdzi odejdzie ode mnie...".
Google transaltions...:)
Siodmego dnia juz od szostej rano mialem dowod na to ,ze smiesznie smakujaca herbata od Chinczyka-DZIALA!
O tej porze dzwonil do mnie od 2 lat (,z regularnoscia szwajcarskiego zegarka -kupionego za pozyczone ode mnie pieniadze) niejaki X...
Z prosba o nastepna malutka pozyczke..
Zawsze oddawal..nie nie..nie powiem...
Ale tak po 3-4 ech tygodniach ..A miedzyczasie znow pozyczyl odrobinke oczywiscie..W rezulatacie zawszem bylem ... chwilowo do tylu...
Ale nigdy mnie nie oszukal..
To ,ze w ciagu dwoch nastepnych godzin nie zadzwonilo trzech innych .....szukajacych porady...finansowej...-zaczelo mnie lekko niepokoic.
Jesli ktos sie przyzwyczai do bata to potem..... jakos tak...jakby czegos bardzo waznego brakowalo.. :)
Sam nie wiem.. :)
Pod wieczor nie mialem juz zadnych watpliwosci!
Herbata dzialala magicznie!!!
"Wszystko co smierdzialo kolo mnie "jak powiedzial mi chinski sprzedawco -odpadlo!
Przestali dzwonic...!!!!
Z ostatniej chwili:
"Mam recepte na te herbate!
Ze wzgledu na dluga kolejke w realizacji zamowien spowodowanych ogromnym zapotrzebowaniem na nasz produkt ,przedplaty ,ktore zostana wplacone dzisiaj gwarantuja Panstwu otrzymanie ich zamowienia juz w pierwszej polowie 2019!!!"

Herbajerz PTY LTD
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn maja 15, 2017 7:58 am

Czytam ,po raz kolejny,ksiazki Jozefa Mackiewicza,ktore kilka dni temu dotarly z kraju.
Po raz kolejny utwierdzam sie w tym ,ze podzial stosowany przez wielkiego pisarza na :'bolszewizm" i "komunizm" nie tylko nie przestal byc aktualny ale jest aktualny coraz bardziej.
To czego ofiara padla Rosja po zydowskim przewrocie w 1917 roku to nie byl ow 'komunizm" mityczny bo temu nie dane bylo nawet powstac.
Ideowi komunisci tacy jak ci z PPK trafili pierwsi po sciane bo to oni byliby zdolni powiedziec ludziom ,ze stwow potworny,ktorego nazywa sie imieniem idei o ktora walczyli nie ma z nia nic wspolnego.
Bo nawr podstawowy warunek komunizmu mowiacy o przejsciu srodkow produkcji w rece ludzi,ktorzy te produkcje tworza a co a tym idzie otrzymaja swoj uczciwy udzial w zyskach -nie zostal nigdy wprowadzony w zycie.

Srodki produkcji trafily w zydowskie lapska a niewolnicy byli nadal niewolnikami tyle tylko ,ze tym razem bez prawa do strajkow..

Bo jak im to logicznie wytlumaczyla propaganda:"nie mozesz strajkowac przeciwko samemu sobie.."

Bolszewizm czyli planowe i masowe wymordowanie wszystkich tych ,ktorzy mogli by oprzec sie nowej ,totalitarnej,niewoli w pierwszym rzadzie,przy masowym mordowaniu zupelnie niewinnych ,ktorych jakikolwiek opor nie przyszedl by nawet do glowy ale po to tylko aby terrorem wprowadzic dyktature wszechobecnego strachu ;strachu przez innymi ludzmi,strachu przez mysla niebezpieczna ,strachu przez wszystkim co nienazwane a co moglo byc sprecyzowane dopiero przez czekiste po niespodziewanym aresztowaniu ,przetracily kregoslup narodow.

Pisze narodow bo ten sam zbrodniczy scenariusz zostal potem-z wiekszym lum mniejszym skutkiem przeniesiony na podbite kraje satelickie .

Zbyt mala ilosc zydow w Polsce ( w przeciwienstwie do carskiej Rosji ),ciagle zywy jeszcze mit narodowy i romantyczny i jego wplyw(swiadomy lub nie) nawet na polskich bolszewikow uchronila nasz kraj przez holokaustem jaki przydal w udziale Rosjanom.

Nie bylo na -wszechogarniajaca skale - owego slepego mordowania dla samego mordowania ,wscieklej ,zwierzecej zadzy krwi ,ktorej pelna uzyskana wladza wladza dawala niepohamowane ujscie.
Terroru dla samego terroru.
Zbrodni dla samej przyjemnosci zbrodni.

To wszystko uratowalo zycie milionom ludzi.

Nie oznacza to wcale ,ze bolszewizm dal za wygrana.
Nie.
Zadanie pozostalo to samo: unicestwic ludzkie cechy w materiale eksperymentalnym ale bez masowego terroru a poprzez umiejetne granie na ludzkiej psychologii.

Naturalnie zlota zasada:"dziel i rzadz" nie tylko nie zostala odrzucona ale doprowadzano zostala do niespotykanej nigdy wczesniej perfekcji

CDN

Jerzy
Ostatnio edytowano Wt lip 25, 2017 3:07 am przez Jerzy Ulicki-Rek, łącznie edytowano 1 raz
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn maja 15, 2017 8:06 am

Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn maja 15, 2017 3:16 pm

UWAGA!!!
Wszyscy polscy patrioci ,ktorzy zgadzaja sie z tym ,ze Polska jest pod okupacja i chcieli by cos zrobic aby to zmienic.!!!

Przekazcie ,prosze te informacje jak najdalej.

Poniewaz nie lubie tylko gadac ,sprawdzilem co i jak.

Mozemy miec TYLKO POLSKIE otwarte forum.

Forum wolne od grozby zydowskiej cenzury lub zydowskiej blokady

Ile czasu potrzeba abysmy podjeli decyzje o powolaniu takiego -polskiego z ducha i ciala-forum.

Wstep bez zadnej rejestracji.

Ja oplace to co trzeba oplacic.

Jerzy Alexander Ulicki
(Jerzy Ulicki-Rek)
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Śr lip 19, 2017 2:11 pm

15 maja br.roku zamiescilem ten - jakze bardzo optymistyczny wpis- po to tylko aby w dwa miesiace pozniej przyznac sie do porazki.
Nie bylo to latwe bo porazka wiazala sie z uznaniem za oczywisty fakt sytuacji gdzie nikt poza mna nie traktowale tego apelu powaznie.
Czyli wiazalo sie to z utrata kolejnych zludzen (z tych kilku ,ktore jeszcze gdzies uparcie wegetowalo) a tego typu sytuacja jest zawsze raczej bolesna.

Podobnie bylo i w tym wypadku.
Po dwoch miesiacach spedzonych w pejs zbuku i obserwowania tego co dzieje sie tamtym kontrolowanym przez zydowska cenzure scieku reszte zludzen trafil szlag .

Nie dlatego ,ze zydowska propaganda przekonala mnie mnie ,ze to co robie nie ma sensu.
Nie.
Nasi rodacy przekonali mnie do tego lepiej niz zydowska propaganda.

"Nadmiar kolorow ,brak idei sa zawsze wekselem bez pokrycia" pisal dawno juz temu K.I.Galczynski.
I nic nie charakteryzuje obecnego stanu rzeczy lepiej niz te pare poetyckich strofek.

Co rzuca sie w oczy przede wszystkim to brak konkretnej wiedzy.
Jest tam cala masa oderwanych od siebie oburzen i protestow ale to wszystko jest na poziomie naskorka i ginie odbijane od jednego lustra do innego tak szybko ,ze po paru minutach nie wiadomo juz o co chodzilo na poczatku.

Tym bardziej ,ze jesli temat jest istotny i moglby sprowokowac jakas glebsza reakcje jest on umiejetnie rozmywany,wpuszczany w internetowe maliny tak szybko ,ze po kilkunastu wpisach nie sposob juz oddzielic ziarna od plew.

Sprzyja temu m.in. przeogromna ilosc grup zakladanych przez piszacych .

Wiekszosc z nich nie ma na celu podanie konkretnych informacji ale ma zaspokajac milosc wlasna i proznosc autora danej grupy.

Dla mnie takim przelomowym punktem byla reakcja naszych rodakow na unikalne informacje jakie zamieszczalem w grupie "Ocalic od zapomnienia".

Wierzac naiwnie ,ze wszyscy tzw.Polacy -patrioci sa tak samo glodni prawdy jak ja poswiecilem mase czasu na zeskanowanie unikalnych ksiazek,ktore podobni do mnie idealisci zdobyli w kraju i przeslali do mnie .
Zdobyli przeciez nie za darmo bo ja za to placilem .
Robilem to a przyjemnioscia wierzac w to ,ze tego typu unikalna przeciez wiedza i kawal prawdziwej ,niezafalszowanej historii to cos czego nam wszyskim potrzeba.

Materialy ocalone w ten sposob od zapomnienia -ksiazki i broszury z okresu dwudziestolecia miedzywojennego-sa bezcenne.
Wiedza jaka zza grobu przekazuja nam ci ,ktorzy walczyli o wolna Polske jest bezcenna.
Jest to ogromny dorobek,z ktore powinnismy czerpac pelnymi garsciami bo to te wszystkie slowa trafily na papier:aby kiedys dotarly do nowych pokolen .
I co?
I gowno mowiac po zolniersku.
Biorac pod uwage zainteresowanie cala sprawa spalila na panewce.
Kilkanascie osob zagladnelo do tekstow tam zamieszczonych,kilka zaledwie osob podalo dalej taki czy inny wpis.
I koniec.
Generalnie rzecz biorac nasza nacja olala te unikalne materialy cienkim siurem.

Materialy ,ktore podaja np. recepty jak przejac handel z rak zydowskich .Czyli cos przed czym stoimy rowniez tu i teraz w 2017 roku.
To tylko jeden z przykladow.

Jesdtem pewien ,ze dla sprawy polskiej bylo by o wiele lep[iej gdyby 90 % piszacych w pejs zbuku pozostalo analfabetami.
Mielibysmy wtedy klase ludzi z okreslona klasyczna i narodowa edukacja a kucharki byly by tam gdzie ich miejsce czyli przy garach bez szans na dzielenie sie z reszta publiki swymi genialnymi przemysleniami.

I nikt by na takim stanie rzeczy nie ucierpail bo i dlaczego?

Dlatego musze przyznac otwarcie po prawie 30 latach wmawiania w Polakow ,ze sa madrzy i rozsadni etc ,ze moja akcja skonczyla sie niewypalem.
Mialem nadzieje ,ze kiedys mi uwierza i stana na wysokosci zadania i wiary w nich pokladanej.
Mylilem sie.

Bedziecie mieli takiego pana na jakiego zaslugujecie i tylko do siebie mozecie miec o to pretensje.
Szkoda tylko ,ze autorytety moralne takie jak profesor Wolniewicz ciagle jeszcze probuje rozwalic te skorupe glupoty i wszech wiedzy w jaka sami sie zamkneliscie przekonani ,ze wiecie wszystko..

I nic poza tym...

Nasze drogi rozchodza sie od tego momentu poniewaz nawet najbardziej fanatyczny idealizm musi kiedys stanac twarza w twarz z faktami i uznac ich wyzszosc .
A fakty mowia same za siebie.

Jestescie wrogami tych,ktorzy posiadaja konkretna wiedze.
Ilu z was ,wsiowych medrkow przeczytalo i pomyslalo chociazby przez chwile nad ksiazkami Jozefa Mackiewicza?
O tym ,zebyscie porownali jego wiedze i humanizm z waszym pol-analfabetyzmem nawet nie mowie bo slow szkoda.

Gnijcie dalej ale beze mnie.

Jerzy.

PS.Jest malenka grupa polskich patriotow skupiona wokol ONR i kilku innych partii narodowych.
Ale jakie oni maja szanse w tzw.demokracji tam gdzie debile przy urnach wybiora bat na wlasna i nie tylko skore.
gdyby demokracja mogla cos zmienic na dobre to by jej nie bylo.
Zostala wymuszona po trupach najpierw francuskiej a potem rosyjskiej arystokracji po to tylko aby motloch uwierzyl w to ,ze ma wplyw na wlasne losy.

Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez krzysiek4 » Pn lip 24, 2017 10:40 am

Kolejna koszerna strona ,taka prawica masowego ogłupiania.

http://prawica.net/nowe

Tylko nie pisać nic negatywnego o banderowcach, żydach, holoszwindlu, piłsudczykach i organizatorach powstań.
Poza tym, to taka wolność wypowiedzi , że hej.

Zamieściłem tam temat;

... A Europa oniemieje !
viewtopic.php?f=68&t=25890

reakcja natychmiastowa ,wpis zniknęli a mnie zablokowali

Obrazek

„W Polsce od ćwierć wieku, teoretycznie rządzą rozliczne partie polityczne, mające również teoretycznie różne programy. Ale wszystkie rządy cały czas prowadzą jedną, niczym nieróżniącą się politykę, polegającą na likwidacji przemysłu, przekazywaniu własności narodowej obcym, niszczeniu katolicyzmu, polskiej kultury, oświaty, opieki medycznej, każdej inicjatywy narodowej, stosując terror ekonomiczny wobec patriotów wyrzucając ich poza nawias społeczeństwa. Wprowadzono totalitarny ucisk ekonomiczny po to, by wypędzić Polaków z własnego kraju w poszukiwaniu najgorzej opłacanej pracy. Cały czas ulega zmianie prawo niegdyś oparte na zasadach prawa rzymskiego i wynikające z prawa naturalnego. Obecnie wprowadzane są elementy prawa talmudycznego sprzecznego z prawem Bożym, a więc dryfującego w jurystycznym usankcjonowaniu zła pod każdą postacią. Te zmiany dokonywane są przez wszystkie kadencje Sejmu.”

http://patriota-tarkowski.blogspot.gr/? ... af4bd764bd

-
-
krzysiek4

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn wrz 04, 2017 4:22 pm

Popatrzyla bez slowa na zastawiony stol,powoli stygnacy obiad i nieruchoma na tle tego sylwetke meza.
-Jerzy,co cie zzera? Od dawna nic nie mowisz wtedy gdy wracasz a ja zostaje sama ze swoimi myslami..Przeciez kiedys rozmawialismy..
Nie odpowiedzial.
Patrzyl niby to bezmyslnie na wykrochmalone i pomarszczone firanki ale widac bylo ,ze myslami jest bardzo daleko od tych domowych drobiazgow.
Dopiero po chwili zaczal jesc ale powoli i jakby z wysilkiem.Jakby kazdy kes jedzenia z trudem przechodzil mu przez gardlo.
Kilka razy siegnal po szklanke ,z ledwo juz letnia herbata ,i bez slowa kontynuowal przerwany na chwile posilek.
CD(BM) N

Jerzy.
BM=byc moze :)
J.
Jerzy Ulicki-Rek

Powrót do PATYKIEM PISANE -PO RAZ KOLEJNY