Biologiczny Żyd

Biologiczny Żyd

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pt kwi 21, 2017 12:22 pm

Biologiczny Żyd

Biologiczny Żyd

Źródło: https://archive.org/details/Mullinseust ... Biblio.pdf

Tłum. Ola Gordon

Wstęp

Przez 20 lat badałem ludzkie niepowodzenia jak i degenerację i upadek wielkich imperiów. Zjawisko to istnieje od 5.000 lat, kiedy człowiek zapisywał swoją historię. W ciągu pierwszych 20lat, które poswiecilem na to badanie, zgromadziłem ogromne pliki informacji na temat różnychcywilizacji.
Porównałemte fakty żeby znaleźć wspólny mianownik, który mógłby doprowadzić do rozwiązania tego problemu.Wziąłem też pod uwagę takie czynniki jak wpływ środowiska, charakter człowieka i utrzymywanie się pewnych wzorców w jego zachowaniu.To doprowadziło mnie do wnikliwego badania królestwa zwierząt i kompilacjitych czynników które były wspólne zkrólestwem roślin.

Około 5 lat temu odkryłem wspólny mianownik ludzkiej cywilizacji. Doszedłem do niego prosto z moich badańb iologicznych,bo ten wspólny mianownik znajduje się w całym królestwie roślin i zwierząt.Ponieważ było to zjawisko naturalne,istanowiło taką wszechobecną, zwyczajną i akceptowaną część życia roślin i zwierząt, żaden uczony wcześniej niepomyślał by zbadać ten czynnikjako główną przyczynę degeneracji i upadku imperiów.
Tym czynnikiem było pasożytnictwo. Wśród wielkich osiągnięć medycyny w ciągu ostatnich 100 lat,jednym z najbardziej imponujących była szybko rozwijająca się dziedzina parazytologii. Okazało się, że wiele z najpoważniejszych chorób u człowieka wywoływały pasożyty.

Po tych badaniach była tylko kwestia czasu, zanim naukowcy będą mogli wydedukować, że podobna sytuacja może wystąpić między cywilizacjami, i że to może również być przyczyną choroby i śmierci. Do przewidzenia było to, że z ich autopsj i pochowanych imperiów, uczeni wywnioskują, że ta sytuacja, pasożytnictwo, była decydującym czynnikiem śmiertelnychchorób które dotknęły ludzkiecywilizacje.

Ale żaden badacz nie doszedł do tego wniosku. W całej Bibliotece Kongresu nie znalazłem ani jednej pracy, która zajmowałaby się analogicznymi skutkami społecznymi pasożytnictwa w ludzkiej cywilizacji. Są setki prac zajmujących się medycznymi aspektami pasożytnictwa, ale ani jednej o równie groźnych jego skutkach społeczno-ekonomicznych.

Dlaczego tak jest?Dlaczego tysiące badaczy z tej dziedziny, szukający desperacko jakiegoś tematu dla swojej dysertacji doktorskiej, nie dostrzegło zjawiska jakim był widoczny destrukcyjny wpływ grup pasożytniczych na cywilizacje?

Pokażmy najprostsze wyjaśnienie, bo takie jest zwykle poprawne. Pasożytnicza grupa w cywilizacji ustanowiła swoją dominację nad światem akademickim i naukowym. Nie tolerowała żadnego badania naukowego, które zagrażałoby jej dalszej dominacji. Czy to przesadny wniosek? To poszukajmy lepszego, a jeśli nie będziemy mogli go znaleźć, to zbadajmy kilka akceptowanych czynników.

Po pierwsze, wiemy iż wśród ludzi występuje pasożytnictwo.

Po drugie, grupa pasożytnicza jest gatunkiem dobrze zorganizowanym i zarządzanym.

Po trzecie, pasożyt dla utrzymania swojej pozycji musi sprawować pewien rodzaj kontroli nad swoim żywicielem, ponieważ żaden z nich z własnej woli nie toleruje obecności pasożyta.

Jedna oczywista forma kontroli polega na kontrolowaniu wszystkiego co żywiciel myśli, czyta i ogląda jako rozrywkę, edukację i wiadomości.Badania parazytologii rozwinęły się tak fantastycznie w XX wieku, że nie mogę przypisać sobie specjalnego osiągnięcia by sformułować społeczną teorię grupy pasożytniczej w cywilizacji, bo ta teoria była bardzo widoczna przez co najmniej dwa ostatnie pokolenia. Ale to zjawisko było tak zaciemnione, że poświęciłem 5 lat badań na sformułowanie tej teorii. Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet teraz tylko nieco uchylam drzwi dla wielu przyszłych badaczy, którzy będą mogli zastosować moją teorię w badaniach, które rzucą więcej światła na ten ludzki problem, niż byłem w stanie zrobić w stosunkowo krótkim czasie.Jak tylko było możliwe, starałem się by ta praca nie była techniczna, na ile pozwalał charakter teorii, by badacze z innych dziedzin mogli wykorzystać ją w swojej pracy. Konsekwencje tej teorii pokazują, że może być od razu użyteczna i opłacalna, w dziedzinie socjologii, administracji i historii, zarówno dla profesjonalnego badacza jak i dla laika.

Eustace Mullins25 września 1967, Waszyngton DC

Calosc tutaj :

http://docplayer.pl/2801294-Biologiczny ... o-pdf.html

Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Powrót do Instytut Zydoznawczy