Murzyni, Muzułmanie,Cyganie,Hindusi i Orientalni

Podziel sie jesli znajdziesz cos ciekawego

Murzyni, Muzułmanie,Cyganie,Hindusi i Orientalni

Postprzez krzysiek4 » Pt sie 04, 2017 11:08 am

Murzyni, czyli kulturowego „ubogacenia” Europy część pierwsza

… oraz segregacja rasowo-kulturowa jako zapobieżenie degeneracji Białego społeczeństwa.


Część I – „Murzyni”


Wstęp

Jest druga połowa 2017 roku i choć pewne kraje Europy oraz Ameryka definitywnie skręcają w prawą stronę nie jest to moim zdaniem jeszcze taka siła, która mogłaby uwolnić tradycyjnie Białe kontynenty od wzbogacania kryminalnego ciemnych ras oraz od otwartej wojny wypowiedzianej Białej cywilizacji i chrześcijaństwu.
Europejczycy natomiast, wychowani w poprawności politycznej oraz w promocji białej winy nie tylko boją się walczyć o swoje dziedzictwa kulturowe ale co gorsza, uznali Projekt Wielkiej Wymiany i zbrodnie przeciwko nim za „nową normalność”. Nawet po masowych gwałtach na Niemkach w Kolonii, nawet po zamachach bombowych w Niemczech, Francji i Belgii oraz wiedząc, że najeźdźcy nie zamierzają pracować, słyszałem od Niemek że „kochają Merkel gdyż pomogła uchodźcom” oraz „że nie jest jeszcze tak źle”. Niedawno też pobiłem się z Anglikiem gdyż ten stwierdził, że będąc zwolennikiem społeczeństwa monokulturowego jestem „rasistą”. Rozmawiałem też niedawno z Niemką i ze Szwedką, które były zadowolone że ich kraje tracą swoją tożsamość i które stwierdziły, że w ich przekonaniu wszyscy są równi.
Z przykrością stwierdzam, że narody Europy Zachodniej są zgubione nie z powodu muzułmanów czy murzynów ale z powodu własnej naiwności, słabości oraz ideologii bezapelacyjnego humanitaryzmu wobec wszystkiego co jest czarne i co lubi uprawiać seks z tą samą płcią. W Europejskich stolicach oraz głównych miastach rodowici mieszkańcy są mniejszością a partie lewicowe we współpracy z użytecznymi idiotami takimi jak liberałowie i feministki otwarcie wmawiają, że kultura europejska jest błędna a eksterminacja Europejczyków jest dobrą wiadomością. Co najgorsze jednak, temat przetrwania etnicznych Europejczyków stał się synonimem faszyzmu a sami Europejczycy zachowują się jak karpie głosujący na święta Bożego Narodzenia.

-Obrazek

Statystyka ciężkich przestępstw murzynów w porównaniu z innymi rasami.Jeśli Białe owce nie otworzą oczu i nie przestaną żyć w strachu oraz samo-zaprzeczeniu własnego ludobójstwa to w przeciągu 10 lat najlepsze kebaby na świecie będą serwowane w Watykanie, za 25 lat Białe owce zaczną palić się w liberalnym holokauście, a za 50 lat projekt Wielkiej Wymiany będzie już przesądzony a Biała cywilizacja razem z nią. Być może okaże się to dziwne lecz o tym co jest zawarte w tym artykule rozmawiałem z Hindusami, z Arabami i z murzynami i każda z tych ras widzi, że Europa jest zniszczona i że projekt Wielkiej Wymiany odbywa się na ich oczach. Żadna z tych ras nawet nie próbuje zaprzeczać tej oczywistej prawdy lecz Biali ludzie są jedynymi, którzy nie chcą widzieć polityki ludobójstwa na samych sobie.
Dzieje się tak z bardzo prostego powodu: otóż rasy kolorowe w Europie oraz innych Białych kontynentach mają pełną wolność słowa, natomiast Biali są zarażeni marksistowską bakterią, czyli poprawnością polityczną która zamyka im oczy i usta. Gdyby głupota, tchórzostwo, hipokryzja i apatia sprawiały ból, wówczas Białe społeczeństwa byłyby już dawno wolne.

Za panowania Białych ludzi kraje takie jak: RPA, Rodezja czy Haiti były gospodarczymi tygrysami swoich regionów, tak że nawet eksportowały towary. Biali ludzie budowali szkoły, szpitale, infrastrukturę i zapewniali murzynom bezpieczeństwo, ponieważ według statystyk przestępczości największym wrogiem murzynów nie jest Biały człowiek lecz zawsze inny murzyn. Obecnie, za panowania Czarnych w tych samych krajach murzyni mają ekstremalne przestępstwa z gwałtami i morderstwami na czele, mają średniowieczne choroby, problemy społeczne oraz bezrobocie na nieziemskim poziomie …. choć z drugiej strony mają też swoją bezwartościową wolność.
Słyszałem nawet jak murzyni z RPA przyznawali że chcieliby powrotu Białych rządów, a nawet i apartheidu ponieważ wtedy było dużo lepiej niż teraz. Faktem jest również, że wszędzie tam gdzie pojawiają się murzyni, wkrótce zmieniają oni kraje lepsze ekonomicznie i społecznie, w dokładnie takie same przestępcze, narkotykowe i zgniłe przez choroby getta z których sami pochodzą. Najlepszymi przykładami tego są miasta Detroit, duże partie Londynu, Birmingham i wiele innych. Jedynym rozwiązaniem murzyńskiego problemu w krajach Białych jest wysłanie ich wszystkich z powrotem do Afryki, zamknięcie naszych granic oraz pozwolenie im, aby po prostu byli Czarni. Wtedy już, bez naszej ingerencji moglibyśmy obserwować ich postęp technologiczny i kulturowy i cokolwiek by się nie stało Biali nie ponieśliby winy.

Zastanawiam się też nad pewnym eksperymentem. Staram się sobie wyobrazić jak wyglądałaby Jamajka gdyby usunąć z niej wszystkich murzynów i zastąpić Białymi ludźmi? Jamajka powinna być rajem na ziemi gdyż wyspa ta ma wszystko czego ludziom potrzeba do szczęścia, jednak z powodu murzynów jest to światowa stolica morderstw i narkotyków. Jestem pewien, że gdyby Jamajka była tylko dla Białych, wówczas nie byłoby tyle przestępstw, a kraj ten przeżywałby rozwój gospodarczy i kulturowy. Jednak z chwilą karmienia Białych liberalizmem morderstwa i handel narkotykami wzrastałby na Białej Jamajce wprost proporcjonalnie to otwierania granic dla murzynów. Jestem pewien, że taki byłby koniec tego eksperymentu
Niewolnictwo bez propagandy „białej winy”

Nawet niewolnictwo, o które są obarczani tylko Biali ludzie było tradycją plemion afrykańskich na długo przed przybyciem Europejczyków. Afrykańscy przywódcy sprzedawali najbardziej bezużytecznych murzynów Anglikom i cieszyli się z kolonializmu gdyż mogli pozbyć się najgorszych przestępców i jeszcze na nich zarobić. Gdy tylko afrykańscy przywódcy widzieli brytyjskie statki na horyzoncie ukrywali najbardziej wartościowych murzynów głęboko w dżungli, a najgorszych wiązali i zostawiali na plaży w zamian za narzędzia, łodzie i inne dobrodziejstwa Białego człowieka. Dobrym przykładem byli królowie Bonny i Dahomey oraz plemię Ashanti, z którym Brytyjczycy popadli w konflikt dlatego że znieśli niewolnictwo, lecz potem aby mieć dobre stosunki z Afrykańczykami ponownie wydali zgodę. Takim sposobem Anglicy zabierali do Anglii i innych kolonii murzynów, którzy potrafili tylko kraść, mordować i mnożyć się jak szczury – i niestety efekty angielskiej głupoty widzimy do dziś. Według oficjalnych danych w czasach oficjalnego niewolnictwa wzięto z Afryki około 12mln murzynów i transportowano ich do Nowego Świata, głównie do pracy w polu. Niektóre dane mówią o 9mln lecz przyjmijmy, że było ich 12mln.

-Obrazek

W opinii liberalnej lewicy Europa nie przetrwa bez „wykwalifikowanej siły roboczej”. Większość przybyszów z Afryki jest niepiśmienna i tylko 1 na 10.000 znajduje prace.
Dziś media dają nam do zrozumienia, że niewolnictwo było tak zaplanowane jakby cała Afryka została zniewolona i jakby afrykańscy przywódcy nie mieli z tego zysków, lecz jest to wierutne kłamstwo. Według http://www.globalslaveryindex.org dziś, gdy niewolnictwo jest zakazane, jest na świecie prawie 46mln niewolników we wszystkich kolorach. W samych tylko Indiach jest ponad 18mln niewolników, a w Chinach prawie 3,5mln. Wszystkie cywilizacje na świecie podbijały siebie nawzajem i handlowały podbitymi narodami. Arabowie i Żydzi handlowali Europejczykami a sam islam opiera się częściowo na zniewoleniu niewiernych. Wiele statków niewolniczych pod banderą brytyjską należało do bogatych rodzin żydowskich i Żydzi dorobili się fortuny na niewolnictwie murzynów. Na swoich statkach zatrudniali angielskich marynarzy oraz Irlandczyków, którzy byli Białymi niewolnikami pod koroną brytyjską. Warto też wspomnieć, że w tamtych czasach każdy Anglik, który miał swoje zdanie na temat monarchii szybko lądował na statku i także nigdy nie widział zapłaty.

Poza tym należy przypomnieć, że Afrykańczycy i Arabowie przez wieki nawiedzali południowe wybrzeża Europy w poszukiwaniu Białych niewolników, w tym przede wszystkim Białych niewolnic seksualnych, które były sprzedawane na targach jak zwierzęta. Na zbrodnie te są niezbite dowody historyczne, o których na przykład brytyjski system edukacji milczy, gdyż jest opętany kultem białej winy. Niewolników trzymali Aztekowie i Majowie na długo przed przybyciem Europejczyków do Ameryk. Niewolników trzymali także Sumeryjczycy i Babilończycy, a Egipcjanie mieli niewolników żydowskich, europejskich i afrykańskich. Grecy i Rzymianie używali niewolników w armii, jako służących i nawet pracowników biurowych, a Rzymianie dodatkowo mieli niewolników z Brytanii, Francji i Niemiec. Białych niewolników trzymało też Imperium Osmańskie i Imperium Rosyjskie, a na niewolnictwie afrykańskim najbardziej się wzbogacili Żydzi, gdyż statki niewolnicze należały do nich, mimo że były pod banderą brytyjską i amerykańską. Podczas imigracji do USA niewolnikami byli Biali Irlandczycy, Włosi i Grecy choć z uwagi na budowanie Białej Winy nikt o tym nie mówi. Oznacza to więc, że z uwagi na marksizm kulturowy i budowanie Białej Winy niewolnictwo Afrykańczyków stało się ogromną historyczną nadreprezentacją tej jednej grupy etnicznej. Prawdą jest także, że każdy żyjący dziś człowiek miał przodków, którzy byli niewolnikami i jest to tragiczna zależność, która nie ma barier geograficznych ani rasowych, a sam judaizm i islam częściowo opierają się na zniewoleniu niewiernych.

Istnieje także wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o pochodzenie słowa „niewolnik” (slave). Niektóre źródła pseudonaukowe podają, że słowo niewolnik (slave) pochodzi od Słowian dlatego że po angielsku jest to „slave”, po holendersku „slaaf”, po niemiecku „sklave”, po szwedzku „slav”, po hiszpańsku „esclavo” – zamiast „negro”, „negroid” lub pochodne tych słów. Moim zdaniem jest to błędna interpretacja choć rozumiem dlaczego choćby psedonaukowcy brytyjscy tak sądzą. Słowo „Słowianin” (ang. Slav) pochodzi od staro słowiańskiego słowa „slava” oznaczającego „chwałę”, co oznacza że Słowianie, którzy podbili całą Europę Wschodnią aż po Ural nazywali siebie „chwalebnymi ludźmi”. Jeśli więc myślimy, że indoeuropejskie słowo „niewolnik-slave” pochodzi od Słowian to jest to dokładnie ta sama zależność, która obowiązuje w słowie „matka” – (mother, mutter, mater, madre). Z drugiej strony słowo niewolnik (slave) wymyślili Arabowie, którzy w IX wieku podbijali tereny Europy Wschodniej zamieszkiwane przez Słowian i w ten sposób słowo Słowianin zaczęło obowiązywać w innych językach jako niewolnik, jednak samo pochodzenie słowa oznacza chwałę.

Jeśli natomiast chodzi o 9mln czy 12mln czarnych niewolników na tle obecnej 1mld populacji Afryki to Biali nie są murzynom nic winni i powinni ich odesłać do Afryki, szczególnie że Biali też byli niewolnikami i nadal są. Ciągle istnieje setki tysięcy przypadków niewolnictwa w krajach takich jak: Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Bułgaria i wszyscy oni są Biali. Czy to oznacza, że mają płacić murzynom za swój kolor skóry dlatego że tak wypada politycznie? Poza tym dużo mówimy o prawach człowieka lecz nikt nie mówi o obowiązkach człowieka, co oznacza że jeśli Biali mają płacić odszkodowania za niewolnictwo, to murzyni powinni także zapłacić odszkodowania Białym za: opłatę policji, opłatę więziennictwa, osobiste odszkodowania za zbrodnie, walkę z narkotykami i odwyk narkotykowy, sprzątanie miast, wandalizm, zasiłki, mieszkania dzielnicowe, zaniżony poziom w szkołach, niezliczone czarne sieroty żyjące na koszt Białego podatnika oraz……. za usuwanie graffiti.

-Obrazek

Pierwsza para Ameryki.W roku 2016 w samej tylko Afryce sub-saharyjskiej było ponad 6,2mln czarnych niewolników a w Afryce płn i na Bliskim Wschodzie kolejne 3mln; i za każdym razem właścicielem czarnych niewolników jest albo murzyn albo Arab. Zatem jeśli Biały mężczyzna jest „niedobrym kolonizatorem i handlarzem niewolnikami” to dlaczego murzyni gotowi są umrzeć aby dostać się do Europy? Różnica jest w tym, że słaba istota bez wartości (Negroid) wyciąga ręce do innych ras, szuka winnych i opiera swoją ekonomię na historycznej przesadzie, natomiast człowiek wartościowy „bierze byka za rogi” i pracuje sam na swój dobrobyt. Na marginesie, podobnie jest z mocno przesadzonym holocaustem Żydów, mimo że Żydzi pełnili kluczowe funkcje w obozach koncentracyjnych i Żydzi mają najwięcej krwi na rękach spośród wszystkich narodów świata.

Być może jest to już kwestia filozoficzna ale uważam, że Anglik w garniturze pracujący w biurze też jest niewolnikiem. Jest on niewolnikiem systemu przez który został zaprogramowany czyli jest niewolnikiem społecznym oraz jest także niewolnikiem ekonomicznym. Uważam, że 99% ludzi na świecie to niewolnicy i dlatego należy sobie odpowiedzieć kto nie jest niewolnikiem. Moim zdaniem niewolnikiem nie jest tylko ten, kto ma pełną niezależność finansową nawet względem prawa oraz jednocześnie ten, kto mówi zawsze to co myśli bez strachu przed prześladowaniami. Na tym polega wolność gdyż bardzo bogaci ludzie bojący się mówić to co myślą też są niewolnikami. Dla gwarancji całkowitej wolności te dwie rzeczy zawsze muszą iść w parze a jeśli nie idą, to należy się zastanowić nad kategorią swojego niewolnictwa. Są jednak różne rodzaje wolności, także dla biednych i lubiących ciszę. Ponadto zauważyłem, że czasem im więcej ludzie mają, tym bardziej czują się zniewoleni, natomiast prosty pasterz kóz w Pakistanie bez żadnego majątku, bez kart kredytowych i bez ubezpieczenia na życie, mieszka ze swoją rodziną w glinianym domu w górach, ma owoce ze swojego sadu i łowi ryby gdy ma na to ochotę. To także jest wolność, niemożliwa do osiągnięcia w Ameryce czy w Europie. Buddyści mówią, że wolność polega na braku posiadania, bo gdy niczego nie chcemy, nie stawiamy się w niewolniczej sytuacji aby to zdobyć. Ta teoria kłóci się z moją definicją ambicji lecz to także jest rodzaj wolności. Nawiązuję tu do tego, że murzyni płynący na pontonie do Europy wcale nie płyną po wolność czy niezależność. Wsiadając na ponton oni są gotowi zginąć aby zostać niewolnikami systemu stworzonego przez Białych mężczyzn.
Inteligencja i kultura murzynów

Według badań naukowych mózg murzyna jest nawet o 10% mniejszy i lżejszy od mózgu Białego człowieka i wedle licznych badań udowodniono, że murzyni są najmniej inteligentni spośród wszystkich ras. Murzyni mają najniższe wyniki w nauce i najwyższy procent opuszczania szkół, natomiast badania przeprowadzone w Ameryce stale informują, że aby murzyni byli w stanie ukończyć szkoły muszą być oceniani korzystniej niż Biali i Azjaci. Zdaję sobie sprawę, że inteligencja według rasy to kontrowersyjny temat lecz dane statystyczne nie są rasistowskie lecz prawdziwe. Gdy Biali żeglowali po całym świecie murzyni unosili się na tratwach a kiedy Biali budowali drapacze chmur murzyni mieszkali w chatach zbudowanych ze słomy i z krowiego łajna, co oznacza że murzyni budują na takim samym poziomie jak myszy, ptaki i bobry. Poza tym, jest to także dobry dowód na mit o równości rasowej i sprowadzania „wyspecjalizowanej” siły roboczej do Europy. Jako naukowy przykład warto jest zwrócić uwagę na pracę uznanych biologów autorstwa Masatoshi Nei i Arun K. Roychoudhury pod tytułem: ” Ewolucyjne Związki Ludzkich Populacji na Skalę Światową” (1993), która dotyczy historii ewolucji różnych ras. Następnie pracę tą uprościł znany autor, naukowiec Richard McCulloch, który różnice genetyczne pomiędzy gatunkami ludzkimi sprecyzował na podstawie dodania kodu genetycznego szympansa. Według jego badań Europejczycy i Afrykanie są w takim samym stopniu odlegli genetycznie jak ludzie i szympansy a murzyni właśnie są najbardziej zbliżeni do szympansów i mają zwierzęce instynkty. Różnice widać nie tylko po kolorze skóry ale także po różnicy w budowie czaszki, w budowie twarzy i zębów. Podejrzewam, że murzyni mają dokładnie te same przemyślenia: „jeśli jesteśmy tym samym gatunkiem to dlaczego jesteśmy tak bardzo inni?” Co bardzo ciekawe zauważyłem jeszcze jedną, bardzo istotną różnicę pomiędzy rasą Białą a rasą Czarną. U Białych mężczyźni są mądrzejsi od kobiet natomiast u Czarnych kobiety są mądrzejsze od mężczyzn. Doświadczyłem tego wiele razy, nawet biorąc pod uwagę że jestem zadeklarowanym antyfeministą.

-Obrazek

90% zbrodni w Ameryce jest popełnianych przez Czarnych na Białych.Jednak i murzyn ma wielkich przyjaciół – a nazywają się oni Biały liberał i żydowski prawnik. Biały liberał będzie udawał, że nie widzi zbrodni murzyna i będzie go usprawiedliwiał, a w przypływie fantazji napisze powieść fantastyczną o „czarnych naukowcach” oraz stworzy nową historię Afryki, tak aby murzyn wyszedł na ofiarę i geniusza z ogromnym kredytem współczucia. Żydowski prawnik natomiast brzydzi się murzynami bardziej niż Arabami lecz mimo to pomoże murzynom aby zaszkodzić Białym ludziom.

Spójrzmy więc na „kulturę” murzynów, tak aby zobaczyć co nas czeka jeśli nie zatrzymamy inwazyjnej imigracji i jeśli nie przeprowadzimy masowych deportacji. W krajach afrykańskich ogarniętych wojnami gwałty są liczone w setkach tysięcy i za każdym razem gdy następuje gwałt dochodzi też do ciąży u kobiet dorosłych i nawet u 12-letnich dzieci. Podczas wojen domowych w Rwandzie i Sierra Leone gwałt był używany jako broń wojenna i właśnie z powodu setek tysięcy gwałtów urodziło się setki tysięcy sierot. Na przykład w Papui Nowej Gwinei 55% wszystkich kobiet zostało zgwałconych, natomiast według szczerych wypowiedzi prawie 70% mężczyzn zgwałciło więcej niż raz, 63% zgwałciło dla zabawy a 50% aby ukarać kobietę. Gwałciciele są odpowiedzialni za gwałtowny wzrost populacji w tym kraju z rocznym wzrostem 3.1%. W krajach afrykańskich, jak np. w Kenii i Etiopii jest zwyczaj porywania co oznacza że murzyn porywa nawet 11-letnią dziewczynkę, gwałci ją przez kilka miesięcy i gdy ta zachodzi w ciążę gwałciciel targuje z jej ojcem cenę za zgodę na ślub. Rocznie w RPA jest pół miliona gwałtów, w Egipcie około 200.000 a w tak zwanym kraju I-go Świata w Wielkiej Brytanii jest ich aż 85.000 rocznie i liczba ta wzrasta wprost proporcjonalnie do imigracji muzułmanów i murzynów. Z tego samego powodu Szwecja została europejską stolicą gwałtu lecz mimo to nie przestaje dawać azylu murzynom. Ponadto z powodu ekstremalnej poprawności politycznej Szwecja ma najmniejszą ilość skazań za gwałt aby ich nie obrażać.

Według amerykańskiej agencji Centers for Disease Control and Prevention w samej tylko Ameryce co roku rodzi się 32.000 dzieci poczętych poprzez gwałt. W Kongo pomimo że wojna się skończyła gwałt nie jest już częścią broni wojennej lecz za to wszedł on do kultury tego kraju. Każdego roku w Kongu dochodzi do 400.000 gwałtów a w kraju gdzie aborcja jest zakazana i gdzie złożenie raportu na policję jest równoznaczne z wykluczeniem ze społeczeństwa większość gwałtów kończy się ciążami oraz HIV u nowo narodzonych dzieci. Oznacza to, że w Kongu każdego dnia ma miejsce 1100 gwałtów i jest to miejscowa forma kontroli kongijskiego przyrostu naturalnego (..i rasy są równe?). Być może Europejczykom trudno będzie w to uwierzyć, ale murzyni w Afryce gwałcą też małe dzieci i niemowlęta aby zapobiec zakażeniu się AIDS, (źródło: http://usafricaonline.com/safrica_childrapes.html (link zewnętrzny)).

-Obrazek

Miss poprawności politycznej USA 2010.Według Population Reference Bureau aż 67% czarnych dzieci wychowuje się bez ojca, gdy dla porównania u Białych ludzi „tylko” 17%-25% jest wychowywanych przez matkę. Jeśli chodzi o murzynów, to niektóre dane mówią nawet o 82%, co oznacza, że przeciętnie 70% czarnych mężczyzn ma wiele dzieci z wieloma kobietami i nikt go nigdy nie nazwie tatą. Wówczas dzieci te uczą się żyć na ulicy lub w domach przepełnionych problemami społecznymi bez żadnych wzorów do naśladowania, oprócz gangów i powiększania swojej bezużytecznej populacji. W Stanach Zjednoczonych murzyni stanowią 14% populacji lecz aż 50% populacji więziennej. Jeśli natomiast chodzi o gwałt murzynów na Białych kobietach to w USA w 2005 roku murzyni pobili rekord „osiągając” 32.443 gwałty, natomiast w latach 2003-2006 gwałty Białych mężczyzn na murzynkach wynosił co roku „0”. Poza tym Murzyni dostają na wstępie kilka punktów wyżej w amerykańskich szkołach, aby mogli zdać i rezygnują ze szkół 4 razy częściej niż Biali uczniowie. Nawet biorąc pod uwagę politykę Białego apartheidu („pozytywna dyskryminacja”) oraz ich ogromną nadreprezentację w mediach to i tak 80% wszystkich Murzynów w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii jest bezrobotnych. Problemem Murzynów nie jest już tylko, że są czarni, ale to że mają też czarno w głowach. Jest takie stare powiedzenie: że „możesz wyciągnąć murzyna z dżungli ale dżungli z murzyna nigdy nie wyciągniesz” i to jest coś czego Biali liberałowie i Białe prostytutki nie mogą zrozumieć.

Poza tym sama subkultura murzynów, sposób ich bycia, brudzenie dookoła i robienie hałasu bez powodu też są bardzo męczące. Każde murzyńskie getto jest brudne, gdyż Czarni nie wiedzą do czego służy kosz na śmieci. Murzyni trzymają publicznie swoje ręce w intymnych miejscach plując na ziemię i robiąc niesamowity hałas. Dwóch murzynów jest w stanie zrobić więcej hałasu niż 10 czy 20 Białych czy Chińczyków. Jeśli ktoś kiedyś stał na przystanku autobusowym z murzynami, to wie jak głośno się zachowują i widział także, że Biali ludzie są zniesmaczeni ich zachowaniem i trzymają dystans właśnie z tego powodu. Wchodząc do autobusu, tłuste, czarne maszyny rozrodcze oraz ich liczne potomstwo wbiegają do środka ze wrzaskiem, robi głupie miny i drapie się poniżej pasa. Gdy murzyn zakłada słuchawki na uszy cały autobus słucha razem z nim, następnie je śmierdzące jedzenie, trzyma nogi na siedzeniu, przed wyjściem wydziera się na kierowcę aby się zatrzymał, a potem rzuca papier po kanapce na ulice i pluje na ziemię. Dlatego właśnie jest „czarnuchem” a słowo to na marginesie jest jednym z najpopularniejszych w czarnych gettach. W Czarnym getcie każdy sklep był okradziony, narkotyki można kupić jak warzywa i owoce, zbrodnie są znacznie ponad przeciętną, a 80%-95% jest na zasiłkach. Także nieruchomości w Czarnych gettach tracą około 30%-%50 wartości i dobrym przykładem są tutaj Anglia i USA. Biali próbują cywilizować murzynów od wieków lecz moim zdaniem jest to tragiczna utopia, która wymaga wielu ofiar i która jest niemożliwa do osiągnięcia.

Moi krytycy mogliby powiedzieć, że nie każdy Czarny się tak zachowuje oraz że są Czarni pracujący w prestiżowych miejscach. Oczywiście mieliby rację, gdyż wszędzie są wyjątki, jednak jako ogół murzyni stoją najniżej w drabinie cywilizacyjnej, a za każdym Czarnym pracującym w biurze stoi 10 Białych, którzy ciężko pracowali aby go tam posłać. Poza tym murzyni na zachodzie są najbardziej nadreprezentowaną grupą etniczną oraz mają przywileje, jak na przykład „pozytywna dyskryminacja” (czytaj: polityka apartheidu przeciwko Białym).

-Obrazek

„Wzbogacenie kulturowe” Europy.Co bardzo istotne, żydowskie media milczą na temat ludobójstwa Białych w RPA oraz milczą że przez ostatnie 10 lat murzyni dokonali około 3mln zbrodni na Białych. W Afryce Południowej częścią afrykańskiej normalności jest, że banda murzynów włamuje się do domu Białej rodziny, biją i wiążą męża, gwałcą jego żonę na jego oczach a potem zabijają ich oboje oraz ich dzieci. Następnie palą dom i wychodzą – i w ten sposób właśnie poprawne politycznie Białe społeczeństwa zostaną kiedyś spalone w liberalnym holokauście. Nie ma większego rasisty na świecie niż murzyn. Biorąc pod uwagę że od 1994 roku w RPA za sprawą marksisty i rasistowskiego kryminalisty Nelsona Mandeli murzyni zamordowali 90.000 Białych Afrykanerów, stawiam pytanie: jak będzie wyglądało życie Białej mniejszości w Europie za 50 lat jeśli ta będzie otoczona przez murzynów, muzułmanów i jasnoskórą żydowską elitę zarządzającą czarnym piekłem Europy?

Jeśli murzyni nie przeprowadzą reform samych siebie, to minie jeszcze 1.000 lat i „wciąż winni za wszystkie krzywdy będą Biali”. To Biały człowiek dał murzynom lekarstwa i szczepionki, to Biały człowiek zbudował murzynom szkoły i szpitale i to Biały człowiek dał murzynom elektryczność i nawet dostęp do czystej wody. Moim krytykom natomiast mówię, że problem z Czarnymi nie istnieje tylko w Afryce, ale wszędzie gdzie się pojawią, także szansa była im już dana. Z drugiej strony w każdej rasie i kulturze jest coś dobrego lecz z moich obserwacji wynika, że murzyni, którzy „wyszli na ludzi” to ci, którzy „zachowują się w Biały sposób”. Ci murzyni chcą mieć rodziny z Białymi ludźmi, chcą mieć Białych przyjaciół, chcą pracować w Białym otoczeniu i słuchają muzyki Białego człowieka – lecz z drugiej strony ci murzyni najbardziej na świecie nienawidzą tradycyjnych murzynów, nie chcą się do nich przyznawać, a ich kulturę uważają za błędną i gorszą. Dobrym przykładem są tu murzynki mieszkające w Ameryce, które mówią otwarcie, że „chcą mieć dzieci z Białymi mężczyznami aby były one lepsze niż zwykłe czarnuchy”. Michael Jackson był tak obrzydzony murzynami, że aż zmienił swoją rasę, a bogaci murzyni także wybielają swoją skórę poprzez specjalne zabiegi. Rasizm pomiędzy murzynami jest wyjątkowo ostry co potwierdza choćby fakt, że 91% wszystkich morderstw w Ameryce jest popełnianych przez Czarnych na Czarnych. (Polecam na marginesie pracę pt. „Kolor Zbrodni” opublikowany przez Amerykańskie Ministerstwo Sprawiedliwości).-ObrazekUwaga, szokujący akapit! Czy ktoś kiedyś słyszał murzyna aby ten nawiązywał do „swojego bogatego afrykańskiego dziedzictwa kulturowego”? Przyjrzyjmy się z bliska. Jest na przykład nomadyczne plemię włóczące się od Kenii do Somalii w których dzieci są uczone aby wysysać krew menstruacyjną krów. Całe plemię zadziera ogon krowy do góry i liżą pochwę krowy wraz z krwią i moczem. Według miejscowego wierzenia lizanie pochwy krowy ma zapewnić przyszłym wojownikom siłę i odwagę. Co jeszcze ciekawsze, składniki w krwi menstruacyjnej krów zwiększają jądra mężczyzn tego plemienia o około 75%. Turyści zjeżdżają się z całego świata aby zobaczyć ogromne jądra murzynów oraz jak piją mocz krów. Inne plemię murzynów robi sobie kąpiele w krowim moczu oraz wciera w skórę krowie odchody aby chronić się przed owadami. Zoofilia natomiast jest w wielu afrykańskich plemionach na porządku dziennym. Nie chcę być złośliwy, ale są to wymarzeni mężowie dla europejskich feministek i liberalnych idiotek. Reasumując, wszyscy jesteśmy równi??? (Akapit ten nie oznacza, że są to jedyne aspekty afrykańskiej kultury lecz tego rodzaju dno występuje tylko o murzynów).

Po II Wojnie Światowej Korea Południowa była na poziomie ekonomicznym Indii, Japonia była zniszczona przez bomby atomowe, Europa była zniszczona z powodu żydowskiego spisku, a po wojnie Europa Wschodnia była niszczona przez komunizm przez 50 lat. Jednak każdy z tych krajów i regionów stał się albo ekonomicznym tygrysem albo może opowiedzieć swoją historię sukcesu, natomiast Afryka choć ma oceany surowców naturalnych i powinna być najbogatszym kontynentem na świecie, niestety będzie już zawsze najbiedniejszym gdyż zamieszkują ją jedne z najgłupszych i dzikich istot chodzących po Ziemi. Tam gdzie jest Czarno tam zawsze będzie źle, zawsze będzie ekstremalna nędza i problemy społeczne, narkotyki i getta przestępcze wielkości całego kontynentu lecz zamiast pracy i chęci budowania będzie też bardzo roszczeniowe nastawienie do życia i wieczne szukanie winnych za Czarną głupotę i nieudolność. Afryka ma 1mld murzynów zdolnych do pracy, zdolnych do budowania przemysłu, infrastruktury oraz wszelkich gałęzi gospodarki lecz niestety Afryka na zawsze będzie już ekstremalnie biedna i zawsze tylko z jednego powodu: tym powodem jest destruktywny i kryminalny murzyn.

Gdybym miał wymienić murzynów, którzy przyczynili się do wyniesienia czarnej rasy nieco wyżej, to wymieniłbym na pewno Cassiusa Claya (Muhammad Ali). Muhammad Ali był wielki jednak nie tylko dlatego, że miał twarde pięści, ale dlatego że miał umysł i zgadzał się z moimi poglądami. Ali opowiadał się za czystością rasową, uważał związki międzyrasowe za gorsze i uczył murzynów, że on nie chciał aby jego dzieci miały niebieskie oczy i jaśniejszą skórę. On tylko chciał aby Biali go zostawili w spokoju i pozwolili mu na to aby był Czarny – i dlatego jego uważam za największego. Chciałbym do mojej listy dołączyć takie osoby jak: Malcolm X, Martin Luther King czy Nelson Mandela ale oni zasługują tylko na pogardę gdyż oni śpiewali murzynom tylko jedną piosenkę: „jeśli się przewrócisz na ulicy i wybijesz sobie zęby, to dlatego że chodnik położył Biały”. Poza tym Nelson Mandela zaczął politykę Białego Ludobójstwa w RPA i przez prawa wprowadzone przez niego ludobójstwo Białych rolników w RPA wciąż trwa, czego dowodem są masowe groby upamiętniające te zbrodnie – i właśnie za te „zasługi” rząd brytyjski zbudował mu pomnik w Londynie. Są też inni, klasyczni wykonawcy bluesa i jazzu, Tina Turner, Chuck Berry oraz czarni sportowcy lecz ważne jest aby pamiętać, że murzyni ci osiągnęli sukcesy gdyż odeszli od swojej błędnej afrykańskiej dzikości i byli oświeceni światłem białej cywilizacji. Jednak największymi czarnymi bohaterami Afryki są księża katoliccy gdyż to oni cywilizują, uczą i sprawiają, że Afryka jest lepsza.


-Obrazek

KFC – murzyński przysmak.Mam nadzieję, że murzyni przeczytają kiedyś mój artykuł, gdyż cała czarna populacja jest zdesperowana aby usłyszeć prawdę, gdyż prawda zmusza do zastanowienia się nad sobą oraz wyciągnięcia wniosków!

Przytłaczająca populacja murzynów

Najbardziej przerażającym faktem jest jednak to, że zupełnie bezwartościowa populacja Afryki mnoży się szybciej niż choroby weneryczne wśród brytyjskich sodomitów. Obecnie populacja Afryki liczy 1,2mld natomiast według ONZ do roku 2050 populacja Afryki będzie rosła o 42mln rocznie i przekroczy 2,4mld. Sezon rozrodczy murzynów oczywiście nie ma końca i dlatego według ONZ w 2100 roku populacja Afryki będzie liczyła minimum 4mld choć może nawet liczyć 5,6mld. Obecnie 60% murzynów w Afryce ma mniej niż 25 lat a tylko 8% ma więcej niż 60 lat. W Europie natomiast, nawet biorąc pod uwagę inwazję afrykańsko – muzułmańską ludzi młodych jest zaledwie 30% a starych aż 16% i liczby te w najbliższych latach będą działać na naszą jeszcze większą niekorzyść. Złych wiadomości jednak nie koniec, dlatego że w USA jest prawie 38mln murzynów, w Kanadzie prawie 1mln, w Europie kolejne 5mln, w Brazylii 15mln, w Australii około 200.000 i na Karaibach kolejne 30mln murzynów. Nie wymieniłem jednak wszystkich regionów i pewnie zanim skończę pisać ten artykuł przybędzie kolejny 1mln murzynów, co oznacza że możemy spokojnie mówić o murzynacji świata. Dodam też, że wraz z ogromną populacją murzynów będzie też więcej epidemii gdyż Afryka jest kolebką wszystkich śmiertelnych chorób. Ciągle jednak, gdyby w Afryce wybuchła super-ebola lub inny śmiertelny wirus zabijający 1mld murzynów to w Europie i Ameryce gdzie są oni otoczeni medycyną Białych ludzi nie zginąłby ani jeden, i dlatego epidemie afrykańskie w Afryce nie rozwiązują naszego problemu.

Na podstawie zebranych dowodów doszedłem do wniosku, że dalsze rozmnażanie murzynów nie ma sensu i jest ono zbrodnią przeciwko ludzkości. Jeśli w 2100 roku światowa populacja ma skoczyć do 11mld i jeśli jej najbardziej wartościowy Biały element będzie stał na poziomie jedynie 5% tej populacji i będzie on mordowany przez ciemnych dzikusów, to oznacza to wielki głód, a następnie powrót do nowego mrocznego średniowiecza. Murzyni mogą się teraz cieszyć, że nie będzie Białych ale bez Białych nie będzie opieki medycznej oraz zasiłków dlatego w interesie murzynów jest dbać o Białych ludzi.


-Obrazek

Witaj w Londynie
Podsumowanie

Z wielkim żalem muszę stwierdzić, że wszystkim tym którzy chcą zepchnąć Białą cywilizację do epoki kamienia łupanego pozostaje głosować na „progresywnych” komunistów i żydów działających pod fałszywym szyldem demokracji i tolerancji, natomiast resztę dopełni już muzułmański i afrykański element. Z inteligencją szczura, z kręgosłupem moralnym równym szarańczy, z cygańską ambicją oraz z niepohamowanym apetytem na morderstwo i gwałt każdy Arab oraz sub-człowieczy Negroid zamieni Białą cywilizację nie do poznania. Czarni jako jedyni nigdy nie stworzyli żadnej cywilizacji, a nawet ich wierzenia ludowe było oparte tylko na rzucaniu uroków na innych murzynów. Przełom nastąpił gdy Biali dali im chrześcijaństwo aby murzyni przynajmniej przestali się zjadać nawzajem.

Wszystkim promotorom mieszania się ras przypominam, że naród jest rasą, a rasa jest narodem i jeśli dany naród oddaje swoje kobiety obcym rasom to ginie. Kobiety są ostoją rodziny, narodu, tradycji, przetrwania oraz są genetycznym dziedzictwem danego plemienia. Z tego powodu Białe kobiety powinny być najwyższą wartością i powinny być chronione za wszelką cenę. Gdy inna rasa przybywa do plemienia Białych, to najpierw zdobywa ich kobiety aby wynaradawiać ich genetycznie poprzez płodzenie z nimi obcych dzieci. Następnie obca rasa zabija wszystkich mężczyzn i chłopców lub wymyśla politykę słabości, tak aby Biali mężczyźni byli zniewieściali i nie byli w stanie walczyć z wrogimi hordami. To obecnie dzieje się w Europie.Przepraszam, jest jedna rzecz, którą murzyni wymyślili. W Ameryce murzyni wymyślili grę o nazwie „polowanie na niedźwiedzia polarnego”, która polega na tym, że murzyn wybiera Europejczyka na ulicy (mężczyznę, kobietę, dziecko) i bez powodu nokautuje go najczęściej uderzając w tył głowy. Gdy Biała osoba upada na ziemię i traci przytomność wtedy murzyn „upolował niedźwiedzia polarnego”. Jest to niczym nie prowokowany atak na Białą osobę, której celem jest tylko „gra”. Kiedyś zrobiono też wywiad z Białą kobietą, która została znokautowana w ten sposób i wszyscy się spodziewali, że będzie nienawidzić murzynów i powie, że przynajmniej chce ich wszystkich deportować do Afryki. Jednak murzyn, który ją uderzył akurat trafił na miejscową królową liberalizmu, która stwierdziła że w tym wypadku trzeba zaoferować murzynom lepszą edukację i płacić im większe zasiłki aby już tak nie robili - i dlatego właśnie Biali ludzie są skończeni.

-Obrazek

Po lewej: Afrykanka pozostawiona wolno w Afryce aby mogła w spokoju kontynuować swoją kulturę i rozwijać postęp technologiczny. Po prawej: potomkowie afrykańskich niewolników, którzy siłą zostali zabrani do kraju Białych ludzi.Wielu Białych, w krajach takich jak Anglia, Szwecja, Holandia, Belgia, USA i Kanada są tak nieskończenie głupi że to oni czuliby się bardziej urażeni moim artykułem niż murzyni. Powyższy przykład „polowania na białego niedźwiedzia” pokazuje, że murzyni są bezkarni przede wszystkim z powodu automatycznej polisy niewinności danej im przez Białych.

W imieniu rozważnych Białych ludzi proszę abyśmy odesłali wszystkich murzynów do Afryki a następnie dali im KFC, rap, podrabianą złotą biżuterię, alkohol, narkotyki, ślepą policję i dmuchane białe lale. Więcej im do szczęścia nie potrzeba.
http://prawica.net/8066


-------------------------------------
-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5518
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Murzyni, czyli kulturowego „ubogacenia” Europy

Postprzez krzysiek4 » N sie 06, 2017 4:28 am

Ludobójstwo murzynów na Afrykanerach

Obrazek


Uwaga, link zawiera drastyczne zdjęcia!
http://ajkraad.wix.com/genocide-museum-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5518
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Murzyni, czyli kulturowego „ubogacenia” Europy

Postprzez krzysiek4 » So sie 12, 2017 7:32 pm

Muzułmanie czyli kulturowego „ubogacenia” Europy część druga

… (oraz segregacja rasowo-kulturowa jako zapobieżenie degeneracji Białego społeczeństwa).Część II – „Muzułmanie”

Wstęp

W dru­giej czę­ści mo­je­go ar­ty­ku­łu zajmę się mu­zuł­ma­na­mi, jed­nak chciał­bym wy­ja­snić że moja kry­ty­ka nie bę­dzie do­ty­czy­ła mu­zuł­ma­nów w po­ję­ciu ogól­nym lecz tylko w związ­ku z Eu­ro­pą. Po­dró­żu­jąc po świe­cie mu­zuł­mań­skim do­strze­głem wiele do­brych rze­czy i jak wszę­dzie, po­zna­łem też do­brych, go­ścin­nych i po­moc­nych ludzi (dla­te­go że w kra­jach mu­zuł­mań­skich Jihad nie jest już po­trzeb­ny). Do­ce­niam an­tycz­ne mia­sta na Je­dwab­nym Szla­ku, ory­gi­nal­ną ar­chi­tek­tu­rę, sztu­kę ko­ra­nicz­nej ka­li­gra­fii, per­skie dy­wa­ny i dobre je­dze­nie. Po­nad­to lubię też od­wie­dzać kraje mu­zuł­mań­skie i nie prze­szka­dza mi fakt że nie zga­dzam się z is­la­mem. Mnie tylko mar­twi nie­na­wist­na po­sta­wa mu­zuł­ma­nów wobec Eu­ro­py i kul­tu­ry eu­ro­pej­skiej ba­zu­jąc na hi­sto­rii i cza­sach obec­nych. Z tego po­wo­du je­stem prze­ciw­ko imi­gra­cji mu­zuł­ma­nów do Eu­ro­py i po­pie­ram ich ma­so­wą de­por­ta­cję do kra­jów swego et­nicz­ne­go i kul­tu­ro­we­go po­cho­dze­nia. Ja nie chcę też mu­zuł­ma­nom pra­wić mo­ra­łów jacy po­win­ni być gdyż nie chcę w nich ni­cze­go zmie­niać. Nie chcę na­pa­dać na ich kraje aby ich okra­dać pod szyl­dem fał­szy­wej de­mo­kra­cji i nie chcę aby oni na­rzu­ca­li nam swoją kul­tu­rę. Ja tylko chcę se­pa­ra­cji cy­wi­li­za­cyj­nej oraz po­ko­ju.„Pew­ne­go dnia mi­lio­ny męż­czyzn opu­ści po­łu­dnio­wą pół­ku­lę i po­je­dzie na pół­noc­ną pół­ku­lę. I nie po­ja­dą tam jako przy­ja­cie­le gdyż po­ja­dą tam aby ją pod­bić (Eu­ro­pę). I pod­bi­ją ją za po­mo­cą swo­ich synów. Łona na­szych ko­biet dadzą nam zwy­cię­stwo.”

Ho­uari Bo­ume­dien­ne, (pre­zy­dent Al­gie­rii od 1965 – 1976)

Przemowa podczas zebrania ONZ w 1974 roku, która była szeroko zignorowana przez europejskich polityków.Historia „Religii Pokoju”

Hi­sto­ria is­la­mu to 1300 lat gwał­tu, rzezi oraz kom­plet­ne­go non­sen­su w imię bru­tal­ne­go pe­do­fi­la, mor­der­cy i gwał­ci­cie­la, który na­zwał się „pro­ro­kiem od Boga”. Po­nie­waż Mo­ha­med jest do­sko­na­łym przy­kła­dem w oczach wszyst­kich mu­zuł­ma­nów i po­nie­waż zgwał­co­na ko­bie­ta jest „halal” gwał­ci­cie­la (czy­taj: darem od Boga) po im­por­to­wa­niu ich do Eu­ro­py mo­że­my się po nich spo­dzie­wać gwał­tów, mor­derstw oraz nie­koń­czą­cych się zbio­ro­wych bzdur. Cho­ciaż mu­zuł­ma­nie stoją wyżej w in­te­li­gen­cji niż mu­rzy­ni (i nie jest to kom­ple­ment), dzia­ła­ją oni bar­dzo de­struk­cyj­ne dla wszyst­kich do­oko­ła oraz w sto­sun­ku do sie­bie na­wza­jem; tak samo jak w przy­pad­ku mu­rzy­nów. Bar­dzo ważne jest aby zro­zu­mieć że islam to nie tylko re­li­gia. Islam to bar­ba­rzyń­ska, mi­li­tar­na ide­olo­gia która skła­da się z kilku pod­sta­wo­wych ele­men­tów (fi­la­rów), ta­kich jak: re­li­gia, prawo, po­li­ty­ka, eko­no­mia i siły zbroj­ne i które w re­zul­ta­cie są po­łą­cze­niem mafii z na­zi­zmem. Islam jest nie tylko nie­zgod­ny z kul­tu­rą Za­cho­du. Islam to zbrod­nia prze­ciw­ko ludz­ko­ści oraz tor­tu­ry psy­chicz­ne wy­ko­rzy­sty­wa­ne jako na­rzę­dzie pro­pa­gan­dy do kon­tro­lo­wa­nia bru­tal­nych, nie­pi­śmien­nych mas bez kwe­stio­no­wa­nia roz­ka­zów.

- Obrazek


Młoda chrze­ści­jan­ka po­bi­ta, zgwał­co­na i za­mor­do­wa­na przez mu­zuł­ma­nów, w imię „re­li­gii po­ko­ju”. Za­chod­nie media mil­czą.Mu­zuł­ma­nie nie są dzieć­mi Je­zu­sa lecz żoł­nie­rza­mi Al­la­ha i nigdy nie mo­że­my o tym za­po­mnieć. Islam jest re­li­gią nie­pi­śmien­nych pa­stu­chów, jest opar­ty na naj­niż­szych in­stynk­tach i dla­te­go za­wsze bę­dzie nisz­czył kul­tu­ry wyż­sze. Aby wy­grać z is­la­mem mu­si­my za­po­mnieć o de­mo­kra­cji gdyż islam jest jego prze­ci­wień­stwem. Ter­ror może być zwal­cza­ny tylko po­przez ter­ror a de­le­ga­li­za­cja is­la­mu, de­por­ta­cja wszyst­kich mu­zuł­ma­nów z Eu­ro­py do jej kul­tu­ro­wych te­ry­to­riów oraz za­mknię­cie na­szych gra­nic po­win­ny być prio­ry­te­tem. Potem na­le­ży im po­zwo­lić aby byli mu­zuł­ma­na­mi – ale tylko w ich wła­snych kra­jach. Nie­ste­ty mu­zuł­ma­nie muszą być pod stałą ob­ser­wa­cją gdyż będą uda­wać na­szych przy­ja­ciół tylko tak długo aż nie uzbro­ją się na tyle aby wy­rżnąć in­no­wier­ców. Nie­któ­rzy mówią, że jest islam w miarę ła­god­ny i eks­tre­mal­ny na­to­miast ja uwa­żam, że islam jest tylko jeden i że ek­stre­mal­ni za­wsze będą rzą­dzić ła­god­ny­mi. Na­chal­nej mu­zuł­mań­skiej pro­pa­gan­dy wo­jen­nej do­świad­czy­łem w „ła­god­nych” kra­jach, ta­kich jak Jor­da­nia czy Pa­le­sty­na, a były to po­dob­no tylko mo­dli­twy.

Chrze­ści­jan­ka prze­cho­dzą­ca na islam jest jak mu­rzyn gło­su­ją­cy na nie­wol­nic­two.

Gdy tylko ma­so­wy mor­der­ca, gwał­ci­ciel i pe­do­fil ogło­sił się „pro­ro­kiem od Boga” w 610 roku na­szej ery, na­tych­miast świat za­czął spły­wać krwią. We­dług hi­sto­ry­ków, w tym mu­zuł­mań­skich hi­sto­ry­ków od cza­sów po­wsta­nia is­la­mu mu­zuł­ma­nie za­bi­li ponad 670mln nie-mu­zuł­ma­nów, dla­te­go że we­dług dok­try­ny wo­jen­nej is­la­mu „na­le­ży za­bi­jać in­no­wier­ców kiedy to tylko moż­li­we”. W kra­jach bał­kań­skich, w Rosji, na Ukra­inie i na Wę­grzech przez 500 lat mu­zuł­ma­nie za­bi­li razem około 80mln Chrze­ści­jan. Na­stęp­nie, aby po­ło­żyć kres nie­koń­czą­cym się mu­zuł­mań­skim in­wa­zjom na chrze­ści­jań­ską Eu­ro­pę oraz aby obro­nić Bi­zan­cjum, w 1095 roku na po­le­ce­nie pa­pie­ża Urba­na II za­czę­ły się kru­cja­ty, które było zba­wien­nym środ­kiem do oczysz­cze­nia Eu­ro­py z is­la­mu. Na­stęp­nie, gdy mu­zuł­ma­nie pod­bi­li Pół­wy­sep Ibe­ryj­ski w 711 roku, kon­tro­lo­wa­li jego dużą część aż do roku 1250. Do­pie­ro gdy ostat­ni mu­zuł­mań­ski re­gion Gre­na­da upadł w 1492 roku Świę­ta In­kwi­zy­cja oczy­ści­ła Hisz­pa­nię z mu­zuł­mań­skiej za­ra­zy. Jed­nak po­mi­mo ma­so­wych wy­pę­dzeń i ma­so­wych eg­ze­ku­cji na mu­zuł­ma­nach nie byli oni w sta­nie zro­zu­mieć prze­sła­nia, że czas zo­sta­wić Eu­ro­pę i chrze­ści­jan w spo­ko­ju. Na­stęp­nie Im­pe­rium Osmań­skie na­pa­dło na Wie­deń już w 1529 roku lecz po prze­gra­nej kam­pa­nii spró­bo­wa­li jesz­cze raz w 1683 i cel był za­wsze ten sam – is­la­mi­za­cja Eu­ro­py. Mu­zuł­mań­scy Turcy wy­mor­do­wa­li też 1,5 mln chrze­ści­jań­skich Or­mian a teraz wszel­kiej maści mu­zuł­ma­nie do­ko­nu­ją ata­ków ter­ro­ry­stycz­nych na całym świe­cie. Przez wieki Ber­be­ro­wie na­wie­dza­li też po­łu­dnio­we brze­gi Eu­ro­py i po­ry­wa­li Białe nie­wol­ni­ce sek­su­al­ne gdyż nie­wol­nic­two jest czę­ścią is­la­mu, co na mar­gi­ne­sie po­twier­dził mi pe­wien mul­lach w Pa­ki­sta­nie.

Na­le­ży zro­zu­mieć, że mu­zuł­ma­nie są wro­ga­mi Eu­ro­py i wro­ga­mi chrze­ści­jań­stwa i że ter­ror może być zwal­cza­ny tylko po­przez jesz­cze bar­dziej bru­tal­ny ter­ror. Jeśli cho­dzi o pro­blem mu­zuł­mań­ski to ja jako chrze­ści­ja­nin je­stem bar­dzo dumny za­rów­no z kru­cjat jak i z in­kwi­zy­cji.

- Obrazek


Mu­zuł­mań­scy „uchodź­cy” są już w Eu­ro­pie.Islam jed­nak nie ozna­cza tylko wojny z chrze­ści­ja­na­mi dla­te­go że naj­więk­sze­go lu­do­bój­stwa mu­zuł­ma­nie do­pu­ści­li się w In­diach. Mu­zuł­mań­ski hi­sto­ryk Fi­ri­stha (uro­dzo­ny w 1570 roku) na­pi­sał w swo­jej pracy pod ty­tu­łem „Ta­rikh-i Fi­ri­stha”, zwany także „Gul­shan-i Ibra­him”, że pod­czas is­lam­skiej oku­pa­cji Indii od XII do XVI wieku, mu­zuł­ma­nie wy­mor­do­wa­li 400mln hin­du­istów, tym samym zmniej­sza­jąc po­pu­la­cję Indii w tam­tym cza­sie z 600mln na 200mln. Nawet pasmo gór­skie Hindu Kush ozna­cza „za­bój­ca Hin­du­istów” gdyż wiąże się z tra­gicz­ną hi­sto­rią. Gdy mu­zuł­ma­nie pro­wa­dzi­li nie­wol­ni­ków z Indii do Azji Cen­tral­nej z po­wo­du mrozu oraz głodu więk­szość Hin­du­sów umar­ła.

” Na­stęp­nie uda­łem się do mia­sta Bar­wan, po­przez wy­so­kie góry, po­kry­te śnie­giem i wy­jąt­ko­wo zimne; na­zy­wa­ją go Hin­du­kusz, czyli za­bój­ca Hin­du­sów po­nie­waż więk­szość nie­wol­ni­ków z Indii umar­ła z po­wo­du strasz­ne­go zimna”.

Ibn Ba­tut­ta, chap­ter XIII, Rihla – Kho­ro­san

Jeśli cho­dzi i za­bi­ja­nie żydów to ni­ko­go nie zdzi­wi, że mu­zuł­ma­nie mor­du­ją ich z naj­więk­szą przy­jem­no­ścią lecz mu­zuł­ma­nie za­mor­do­wa­li też około 10mln Bud­dy­stów ( David Ber­ret i Todd John­son, „World Chri­stian Trends AD 30-Ad 2200” 2001, stro­na 230.) a de­ka­pi­ta­cja jest bar­dzo po­pu­lar­nym za­ję­ciem is­la­mi­stów w Taj­lan­dii. Kraje takie jak In­do­ne­zja czy Afga­ni­stan były bud­dyj­skie na­to­miast Irak i Liban były chrze­ści­jań­skie. Do­kład­nie ta sama sy­tu­acja jest w Afry­ce. Mu­zuł­ma­nie do­ko­nu­ją lu­do­bój­stwa na afry­kań­skich chrze­ści­ja­nach w Su­da­nie, Ni­ge­rii, Kongo i Cen­tral­nej Rep. Afry­kań­skiej. Nie wli­cza­jąc cza­sów wojen oraz ata­ków ter­ro­ry­stycz­nych mu­zuł­ma­nie re­gu­lar­nie mor­du­ją chrze­ści­jan, wli­cza­jąc małe dzie­ci oraz ko­bie­ty w ciąży. Gdzie­kol­wiek nie po­ja­wią się mu­zuł­ma­nie tam za­wsze bę­dzie pro­blem, ra­dy­ka­li­za­cja oraz dzia­ła­nia pro­wa­dzą­ce do to­tal­nej do­mi­na­cji za spra­wę Al­la­cha. Do­brym przy­kła­dem jest choć­by fi­li­piń­skie Min­da­nao lecz dla mu­zuł­ma­nów wro­giem jest każdy kto nie jest mu­zuł­ma­ni­nem. Nawet mu­zuł­ma­nie pły­ną­cy pon­to­nem do Eu­ro­py wy­rzu­ci­li za burtę chrze­ści­jan za bycie chrze­ści­ja­na­mi. Czy my po­trze­bu­je­my jesz­cze wię­cej do­wo­dów? Za­rów­no hi­sto­ria jak i czasy obec­ne uczą nas, że islam jest re­li­gią lu­do­bój­stwa a moje słowa mogą być po­twier­dzo­ne przez hi­sto­ry­ków czy choć­by przez mu­zuł­mań­skich dzia­ła­czy w An­glii, któ­rzy nawet nie ukry­wa­ją swo­ich praw­dzi­wych za­mia­rów.Praw­dzi­wa na­tu­ra is­la­mu

Chciał­bym też wy­ja­śnić dla­cze­go islam jest na­zy­wa­ny „re­li­gią po­ko­ju”. Otóż Islam staje się „re­li­gią po­ko­ju” lub „Is­lam­skim Domem Po­ko­ju” („Dar-es-Sa­la­am”) gdy w danym kraju wszy­scy in­no­wier­cy zo­sta­li już albo wy­rzu­ce­ni albo wy­mor­do­wa­ni. Wtedy w tym jed­nym kraju nie ma już po co wal­czyć za spra­wę Al­la­ha i dla­te­go wtedy na­sta­je pokój. Jed­nak to także nie jest do końca praw­dą gdyż nawet kra­jach w 100% mu­zuł­mań­skich są za­rów­no szy­ici jak i sun­ni­ci oraz ist­nie­ją pa­ra-mi­li­tar­ne grupy bo­jo­we o bar­dziej ra­dy­kal­nych po­glą­dach. Po ja­kimś cza­sie oka­zu­je się więc, że gdy mu­zuł­ma­nie nie mają już chrze­ści­jan czy żydów do za­bi­ja­nia, wtedy za­czy­na­ją się wy­rzy­nać na­wza­jem. Do­bry­mi przy­kła­da­mi jest tu So­ma­lia (100% mu­zuł­ma­nów) oraz Jemen (99.9% mu­zuł­ma­nów) gdzie po­mi­mo „Is­lam­skie­go Domu Po­ko­ju” nie­prze­rwa­nie trwa­ją wojny do­mo­we a także re­gu­lar­ne akty ter­ro­ry­stycz­ne, nie­wol­nic­two i po­rwa­nia.

„Ist­nie­ją znaki, że Allah udzie­li wiel­kie­go zwy­cię­stwa is­la­mo­wi w Eu­ro­pie. Bez mie­czy, bez ka­ra­bi­nów, bez pod­bo­jów. Nie­po­trzeb­ni są nam ter­ro­ry­ści, nie po­trzeb­ni sa­mo­bój­cy. 50 mi­lio­nów mu­zuł­ma­nów [w Eu­ro­pie] prze­kształ­ci ją w mu­zuł­mań­ski kon­ty­nent w ciągu kilku dzie­się­cio­le­ci.”

„Allah mo­bi­li­zu­je mu­zuł­mań­ski naród Tur­cji do wstą­pie­nia do UE. Jest to ko­lej­ne 50 mln mu­zuł­ma­nów. Bę­dzie wtedy 100 mln mu­zuł­ma­nów w Eu­ro­pie. Eu­ro­pa jest w cięż­kim po­ło­że­niu a także Ame­ry­ka. Nie­dłu­go te kon­ty­nen­ty zgo­dzą się przejść na islam albo wy­po­wie­dzą nam wojnę.”

„Je­ste­ście mniej­szo­ścią w Eu­ro­pie. Ale pew­ne­go dnia, dzię­ki Al­la­ho­wi, sta­nie­cie się pa­na­mi, li­de­ra­mi i spad­ko­bier­ca­mi kon­ty­nen­tu eu­ro­pej­skie­go. „

Mu­am­mar al-Kad­da­fi

Islam nie jest ani re­li­gią ani kul­tem ale peł­nym i kom­plet­nym ustro­jem. We­dług CIA: The World Fact Book (2007) islam ma re­li­gij­ne, po­li­tycz­ne, eko­no­micz­ne oraz mi­li­tar­ne kom­po­nen­ty. Kom­po­nent re­li­gij­ny jest pod­sta­wą dla wszyst­kich in­nych kom­po­nen­tów na­to­miast is­la­mi­za­cja na­stę­pu­je gdy w danym kraju jest wy­star­cza­ją­co dużo mu­zuł­ma­nów aby za­czę­li do­ma­gać się swo­ich tak zwa­nych „praw re­li­gij­nych”. Kiedy po­praw­ne po­li­tycz­nie i mul­ti­kul­tu­ro­we spo­łe­czeń­stwa zga­dza­ją się na „roz­sąd­ne” mu­zuł­mań­skie żą­da­nia o ich „prawa re­li­gij­ne”, po cichu prze­cho­dzą także po­zo­sta­łe kom­po­nen­ty. Tak to wła­śnie dzia­ła.

- Obrazek


Poziomy muzułmańskiego radykalizmu.Spójrz­my teraz jak zmie­nia­ją się mu­zuł­ma­nie za­leż­nie od li­czeb­no­ści w danym kraju. Do­pó­ki po­pu­la­cja mu­zuł­ma­nów po­zo­sta­je w oko­li­cach 1% są oni po­strze­ga­ni jako ko­cha­ją­ca pokój mniej­szość a w pra­sie i fil­mach pod­kre­śla­na jest ich barw­na od­mien­ność. W prze­dzia­le 2% do 3% mu­zuł­ma­nie za­czy­na­ją od­róż­niać się od in­nych mniej­szo­ści. Za­czy­na­ją być wi­docz­ni jako człon­ko­wie gan­gów ulicz­nych i w wię­zie­niach i za­czy­na­ją ho­no­ro­we za­bój­stwa. Po­ja­wia­ją się też pierw­sze symp­to­my nad­uży­wa­nia środ­ków z po­mo­cy spo­łecz­nej. Po­wy­żej 5% za­czy­na być za­uwa­żal­ny silny (nie­pro­por­cjo­nal­ny do ich li­czeb­no­ści) wpływ na spo­łe­czeń­stwo. Na­ci­ska­ją na wpro­wa­dze­nie żyw­no­ści halal (czy­ste­go wg. is­lam­skich stan­dar­dów), dzię­ki czemu wy­mu­sza­ją po­ja­wie­nie się dużej licz­by miejsc pracy dla mu­zuł­ma­nów. Po­ja­wia się seria żądań do sieci han­dlo­wych o wpro­wa­dze­nie tej żyw­no­ści na rynek, czę­sto wzmoc­nio­na groź­ba­mi. Po­wy­żej 10% rząd pań­stwa zmu­sza­ny jest do uzna­nia ich prawa do sądów Sza­ria­tu czyli prawa is­lam­skie­go, je­dy­ne­go któ­re­go oni prze­strze­ga­ją. Do­ce­lo­wo Islam dąży do tego, aby cały świat był są­dzo­ny wg. prawa Sha­ria­tu. Na­stę­pu­je wy­raź­ny wzrost bez­pra­wia, po­ja­wia­ją się mu­zuł­mań­skie getta gdzie nawet uzbro­jo­ne pa­tro­le po­li­cji boją się cho­dzić. Rząd za­czy­na tra­cić kon­tro­lę nad sy­tu­acją. Ja­ki­kol­wiek pre­tekst może do­pro­wa­dzić do roz­ru­chów, pa­le­nia sa­mo­cho­dów i na­pa­ści na nie-mu­zuł­ma­nów. Po­wy­żej 20% za­czy­na­ją się de­mon­stra­cje siły, pod­pa­le­nia szkół, szpi­ta­li, sa­mo­cho­dów, sy­na­gog i ko­ścio­łów. Więk­szość osa­dzo­nych w wię­zie­niach to mu­zuł­ma­nie. Do­tych­czas spo­ra­dycz­ne grupy pa­ra-mi­li­tar­ne dżi­ha­dy­stów za­czy­na­ją dzia­łać w świe­tle dnia, czę­sto wy­pie­ra­jąc z mu­zuł­mań­skich dziel­nic prawa sza­ria­tu lo­kal­ne siły po­rząd­ko­we. Po­wy­żej 40% można się spo­dzie­wać re­gu­lar­nych ma­sakr i ata­ków ter­ro­ry­stycz­nych. Or­ga­ni­za­cje pa­ra-mi­li­tar­ne kom­plet­nie rzą­dzą nie­któ­ry­mi te­re­na­mi. Trwa­ją także upro­wa­dze­nia nie­wier­nych ko­biet, gwał­ty oraz uta­jo­ne nie­wol­nic­two. Po­wy­żej 60% na­stę­pu­ją ni­czym nie ogra­ni­cza­ne prze­śla­do­wa­nia nie­wier­nych i spo­ra­dycz­ne ma­so­we mordy. Prawo Sza­ria­tu wpro­wa­dzo­ne jest w skali ca­łe­go kraju. Nie­wier­ni są zmu­sza­ni do pła­ce­nia po­dat­ku „za ochro­nę” tzw. Jizya oraz czę­sto re­kwi­ro­wa­ny jest ich ma­ją­tek. Na­stęp­nie na­stę­pu­je ma­so­wy exo­dus nie-mu­zuł­ma­nów z kraju. Po­wy­żej 80% po­ja­wia­ją się czyst­ki i mordy kie­ro­wa­ne z po­zio­mu pań­stwo­we­go. W po­bli­żu 100% na­stę­pu­je tzw. Mu­zuł­mań­ski Pokój (stąd Islam jest znany jako „Re­li­gia Po­ko­ju”) czyli „Dar-es-Sa­la­am”, co zna­czy „Is­lam­ski Dom Po­ko­ju”. We­dług wo­jen­nej dok­try­ny is­la­mu po­wi­nien być wtedy pokój, gdyż wszy­scy są już mu­zuł­ma­na­mi i nie ma już po­wo­dów do za­bi­ja­nia. Jed­nak, jak wspo­mnia­łem wcze­śniej, nawet to nie jest do końca praw­dą gdyż mu­zuł­ma­nie za­czy­na­ją two­rzyć różne grupy o róż­nej ra­dy­ka­li­za­cji i za­czy­na­ją mor­do­wać się na­wza­jem z róż­nych po­wo­dów.

Smut­nym fak­tem jest więc, że 80% mu­zuł­ma­nów miesz­ka­ją­cych w Eu­ro­pie jest bez­ro­bot­nych i utu­czo­nych na eu­ro­pej­skich za­sił­kach jak cię­żar­ne świ­nie lecz mimo to dyszą nie­na­wi­ścią w sto­sun­ku do wszyst­kie­go co eu­ro­pej­skie.

Zdaję sobie spra­wę, że na ogół lu­dziom cięż­ko jest my­śleć w skali kraju dla­te­go le­piej bę­dzie jeśli dla od­mia­ny skon­cen­tru­ję się na ma­łych miej­scach aby potem moi czy­tel­ni­cy mogli po­mno­żyć to jedno mia­sto przez 10. Gdy mu­zuł­ma­nie wpro­wa­dza­ją się do ma­łe­go mia­sta w po­praw­nie po­li­tycz­nym kraju to jest to za­wsze za­mie­rzo­na in­wa­zja ma­ją­ca na celu za­in­sta­lo­wa­nie prawa sza­ria­tu oraz wy­rzu­ce­nia lub za­bi­cia wszyst­kich nie­wier­nych. Naj­pierw mu­zuł­ma­nie bu­du­ją jak naj­wię­cej me­cze­tów i dążą do za­my­ka­nia ko­ścio­łów. Potem wpro­wa­dza­ją mu­zuł­mań­skie pa­tro­le, or­ga­ni­zu­ją mu­zuł­mań­skie mar­sze oraz biją i prze­śla­du­ją nie­wier­nych Al­la­ho­wi, za­rów­no na uli­cach jak i w szko­łach. W oczach mu­zuł­ma­nów „ob­raź­li­we” stają się sym­bo­le chrze­ści­jań­skie, flagi na­ro­do­we oraz wszyst­kie aspek­ty życia, które są nie­zgod­ne z is­la­mem. Gdy w po­praw­nie po­li­tycz­nych spo­łe­czeń­stwach ro­do­wi­ci lu­dzie bro­nią się przed in­wa­zją na swoją kul­tu­rę po­li­cja da­ne­go kraju staje po stro­nie „prze­śla­do­wa­nej mniej­szo­ści” a w razie prze­stępstw po­peł­nia­nych przez mu­zuł­ma­nów nisz­czy do­wo­dy prze­ciw­ko nim aby nie być oskar­żo­ny­mi o ra­sizm. Bez­bron­ni ro­do­wi­ci lu­dzie, zdra­dze­ni przez swój rząd i swoją po­li­cję nie mają in­ne­go wy­bo­ru jak tylko opu­ścić swoje ro­do­wi­te mia­sto. Na ich miej­sce wtedy przy­jeż­dża­ją ko­lej­ni mu­zuł­ma­nie, któ­rzy bu­du­ją jesz­cze wię­cej me­cze­tów i kładą jesz­cze więk­szy na­cisk na ode­rwa­nie się od prawa i reguł da­ne­go kraju. In­ny­mi­ sło­wy two­rzą pań­stwo w pań­stwie i gdy jedno mia­sto jest pod­bi­te prze­cho­dzą do na­stęp­ne­go. Jak rak pa­no­szą się po kraju, przy okla­skach miej­sco­wej po­li­cji.

- Obrazek


Gdy­bym miał być do­kład­ny to mu­siał­bym po­słać do gazu za­war­tość wszyst­kich par­la­men­tów w Eu­ro­pie Za­chod­niej, Ame­ry­ce Płn, Au­stra­lii i Nowej Ze­lan­dii lecz tutaj wy­mie­nię tylko 3 na­zwi­ska fał­szy­wych przy­wód­ców: Ju­stin Tru­de­au (Ka­na­di­stan) , The­re­sa May (Bry­ta­ni­stan) i An­ge­la Mer­kel (Ger­ma­ni­stan). Po na­my­śle, z uwagi na wy­so­ki ra­chu­nek za gaz wy­brał­bym inne roz­wią­za­nie.Prawo sza­ria­tu jest tak strasz­ne, że w On­ta­rio w Ka­na­dzie nawet nie­któ­rzy mu­zuł­ma­nie po­wie­dzie­li, że czuli się za­gro­że­ni a ko­bie­ta z Iranu stwier­dzi­ła że wpro­wa­dze­nie prawa sza­ria­tu cof­nie Ka­na­dę o 1400 lat. Mimo to prawo sza­ria­tu dzia­ła w Ka­na­dzie nie­ofi­cjal­nie w skali kra­jo­wej i lo­kal­nej a pro-mu­zuł­mań­ski pre­mier Ju­stin Tru­de­au stwier­dził, że iden­ty­fi­ku­je się z is­la­mem, który jego zda­niem jest bar­dziej po­ko­jo­wy niż chrze­ści­jań­stwo. Do­dat­ko­wo mia­no­wał mu­zuł­ma­ni­na na mi­ni­stra imi­gra­cji. W Ka­na­dzie nawet lo­kal­ne ka­fe­te­rie zo­sta­ły po­świę­co­ne Al­la­ho­wi, dla­te­go że w każdy pią­tek są one prze­kształ­ca­ne w me­cze­ty gdzie stu­den­ci modlą się w stro­nę Mekki. To samo jest na przy­kład w An­glii gdzie mu­zuł­ma­nie ma­ją­cy wiele żon do­sta­ją do­dat­ko­we za­sił­ki, je­dze­nie halal sprze­da­wa­ne jest w skali kra­jo­wej i to­le­ro­wa­ne są mu­zuł­mań­skie pa­tro­le. Poza tym „bry­tyj­ska” pre­mier The­re­sa May ofi­cjal­nie chcia­ła wpro­wa­dzić prawo sza­ria­tu. Na przy­kład w Szwe­cji w małym mie­ście Halm­stad ist­nie­je zakaz „ob­no­sze­nia się” ze szwedz­ką flagą oraz zakaz po­da­wa­nia wie­przo­wi­ny w szko­łach. Mu­zuł­ma­nie w Haml­stad stwier­dzi­li jed­nak, że po­mi­mo, że już wszyst­kie 3 ko­ścio­ły zo­sta­ły za­mknię­te to nadal ich draż­ni mała ka­pli­ca. Mu­zuł­ma­nom nie po­do­ba się także, że dniem wol­nym od pracy jest nie­dzie­la a „prze­cież po­wi­nien być pią­tek”. Jed­nak naj­waż­niej­sza jest zmia­na ofi­cjal­ne­go ję­zy­ka na arab­ski na­to­miast szwedz­ki nie jest ni­ko­mu po­trzeb­ny dla­te­go że pro­rok za­bro­nił tłu­ma­czyć Koran na ję­zy­ki nie­wier­nych. Tym jest wła­śnie stop­nio­wa is­la­mi­za­cja lecz tłu­ma­cze­nie tego eu­ro­pej­skim li­be­ra­łom jest jak roz­mo­wa w to­a­le­tą. Pa­trio­ci na­to­miast, któ­rzy mówią praw­dę na temat is­la­mu są prze­śla­do­wa­ni, wtrą­ca­ni do wię­zień i go­rzej.

„Eks­tre­mal­ny mu­zuł­ma­nin to ten, który ob­ci­na głowę in­no­wier­cy na­to­miast umiar­ko­wa­ny mu­zuł­ma­nin trzy­ma nogi ofia­ry”.

Marco Polo (we­nec­ki ku­piec i po­dróż­nik, autor „Opi­sa­nia Świa­ta”)

Naj­waż­niej­sze jest jed­nak aby­śmy pa­mię­ta­li, że me­czet zbu­do­wa­ny na nie­mu­zuł­mań­skiej ziemi jest trak­to­wa­ny jako teren pod­bi­ty a mu­zuł­ma­nin powie praw­dę nie-mu­zuł­ma­ni­no­wi tylko wtedy jeśli się po­my­li. Mu­zuł­ma­nie kła­mią bez za­sta­no­wie­nia, bez zmruże­nia oka i bez żalu. Kłam­stwo jest dla nich spo­so­bem na życie. Kłam­stwo de­fi­niu­je ich jako mu­zuł­ma­nów dla­te­go że mu­zuł­ma­nie są dzieć­mi kłam­stwa i wszyst­kie nauki które od nich po­cho­dzą są fał­szy­we i opar­te na po­dwój­nych stan­dar­dach. Tam gdzie jest dwóch mu­zuł­ma­nów tam są trzy kłam­stwa, tam gdzie islam tam też pod­stęp pro­wa­dzą­cy do zguby wszyst­kich łącz­nie z mu­zuł­ma­na­mi. Koran mówi jasno, że „nie ma więk­sze­go oszu­sta od Al­la­ha” oraz po­ka­zu­je pro­ro­ka is­la­mu w ten sam spo­sób. Dziś spo­śród wszyst­kich mu­zuł­ma­nów naj­więk­szy­mi kłam­ca­mi są Ara­bo­wie a wer­se­ty Ko­ra­nu dają jasno do zro­zu­mie­nia, że oszu­ki­wa­nie jest nie­od­łącz­ną czę­ścią is­la­mu. Każdy pod­stęp, każda zbrod­nia, każdy gwałt i każdy akt ter­ro­ry­zmu ma swoje uspra­wie­dli­wie­nie w Ko­ra­nie gdyż każdy z mu­zuł­ma­nów jest „żoł­nie­rzem Al­la­ha”. Do­brym przy­kła­dem jest al-ta­kiya (mu­zuł­mań­ska fi­lo­zo­fia oszu­stwa). Gdy mu­zuł­ma­nie przy­jeż­dża­ją ma­so­wo do kra­jów nie-mu­zuł­mań­skich, tak długo jak nie ma ich wielu udają przy­ja­ciół ro­do­wi­tej spo­łecz­no­ści i nawet kry­ty­ku­ją islam lecz gdy jest ich wię­cej po­ka­zu­ją swoje praw­dzi­we twa­rze, po­ka­zu­ją że celem ich było zdo­by­cie za­ufa­nia na­iw­nych Eu­ro­pej­czy­ków, po to aby ude­rzyć w nich z całą siłą gdy bę­dzie ich wię­cej. Czę­stym przy­kła­dem jest kon­takt mu­zuł­ma­ni­na z chrze­ści­jan­ka­mi. Mu­zuł­ma­nin zrobi ab­so­lut­nie wszyst­ko aby ode­rwać się dla niej od świa­ta is­la­mu oraz wmó­wić jej i jej ro­dzi­nie, że chce się w pełni za­sy­mi­lo­wać do kul­tu­ry eu­ro­pej­skiej. Jed­nak po ślu­bie ko­bie­ta musi za­ło­żyć chu­s­tę na głowę, jest szy­ka­no­wa­na aby przejść na islam a jej za­da­niem jest ro­dzić jak naj­wię­cej dzie­ci – już mu­zuł­ma­nów i jed­no­cze­śnie no­wych bo­jow­ni­ków o islam. Wów­czas, we­dług nauk Ko­ra­nu oraz we­dług za­pew­nień Ko­ra­nu, że nie ma więk­sze­go oszu­sta od Al­la­ha taki mu­zuł­ma­nin jest bo­ha­te­rem gdyż osła­bił in­no­wier­ców po­przez za­bra­nie im ko­bie­ty i spło­dze­nie z nią mu­zuł­ma­nów. W ta­kiej sy­tu­acji jego wcze­śniej­sze wy­rze­ka­nie się is­la­mu jest al – ta­kiya czyli jest jego re­li­gij­nym oszu­stwem za które we­dług Ko­ra­nu na­le­ży mu się łaska Al­la­ha. Koran – (8:30), (10:21), (2:225), (16:106).

W nie­któ­rych rze­czach zga­dzam się z Ame­ry­ką a w in­nych nie lecz uwa­żam że aku­rat w przy­pad­ku zmian spo­łe­czeń­stwa eu­ro­pej­skie­go pod kątem po­pu­la­cji mu­zuł­ma­nów CIA ma pełną rację. Na­le­ży jed­nak zwró­cić uwagę na istot­ne fakty o któ­rym CIA Fact Book nie wspo­mnia­ło:

Otóż ter­ro­ryzm i fa­na­tyzm re­li­gij­ny jak naj­bar­dziej w is­la­mie ist­nie­ją lecz CIA nie po­da­ło do wia­do­mo­ści, że jest on two­rzo­ny i pod­sy­ca­ny wła­śnie przez Ame­ry­kę – cza­sem prze­ciw­ko Rosji, cza­sem z po­wo­du po­głę­bie­nia stre­fy wpły­wów, cza­sem z po­wo­du su­row­ców na­tu­ral­nych i upra­wy nar­ko­ty­ków a innym razem z po­wo­du wzmoc­nie­nia Izra­ela po­przez de­sta­bi­li­za­cję kra­jów mu­zuł­mań­skich. Także w is­la­mie jest spora dawka ter­ro­ry­zmu ale z dru­giej stro­ny nie ma na świe­cie więk­szych ter­ro­ry­stów niż CIA i MOS­SAD. (Chcę aby było jasne, że ja nie sta­ram się być stron­ni­czy. Jak tylko mówię jak jest.) Ame­ry­ka bar­dzo do­brze zna na­tu­rę is­la­mu oraz śred­ni po­ziom wy­kształ­ce­nia mu­zuł­ma­nów dla­te­go pod­sy­ca­nie go dla wła­snych celów jest bar­dzo łatwe i przy­no­si do­cho­dy.

Islam nie jest re­li­gią jed­no­li­tą, co ozna­cza że jego wer­sja nie za­le­ży od Ko­ra­nu ale przede wszyst­kim od kul­tu­ry da­ne­go kraju. Z tego po­wo­du islam Ara­bów jest inny niż islam w Azji Cen­tral­nej.

Po trze­cie kry­ty­ka ludzi a kry­ty­ka re­li­gii to dwie różne rze­czy. Mam dobre zda­nie o Irań­czy­kach choć nie o samym mo­de­lu Re­pu­bli­ki Is­lam­skiej.

Ame­ry­ka bar­dzo dużo mówi na temat ter­ro­ry­zmu mu­zuł­ma­nów. Zga­dzam się, że taki ist­nie­je lecz z dru­giej stro­ny gdzie była Ame­ry­ka gdy Izra­el za­bi­jał li­bań­skie dzie­ci bom­ba­mi fos­fo­ro­wy­mi?

Każda akcja po­wo­du­je re­ak­cję. Naj­pierw CIA i MOS­SAD wy­sa­dzi­li dwie wieże w Nowym Jorku aby mieć wy­mów­kę do de­sta­bi­li­za­cji i ob­ra­bo­wa­nia kra­jów arab­skich pod przy­kryw­ką walki z ter­ro­ry­zmem. Potem usu­nę­li M.Gadaffie­go i S. Hus­sa­ina, któ­rzy byli wy­ma­rze­ni dla Eu­ro­py gdyż trzy­ma­li mu­zuł­ma­nów w kra­jach mu­zuł­mań­skich a na­stęp­nie stwo­rzy­li ISIS i za­la­li Eu­ro­pę mu­zuł­ma­na­mi pod szyl­dem „po­mo­cy uchodź­com”. W ten wła­śnie spo­sób Ży­do-Ame­ry­ka i Ży­do-Bry­ta­nia za­bi­ja­ją świat arab­ski i Eu­ro­pę a potem dzi­wią się skąd się biorą ter­ro­ry­ści. Ro­zu­miem, że pol­scy par­ty­zan­ci pod­czas II Wojny Świa­to­wej też byli „ter­ro­ry­sta­mi” dla­te­go że wal­czy­li z „de­mo­kra­cją” wpro­wa­dzo­ną nam przez Niem­cy i Rosję?

Jest też oczy­wi­ście kwe­stia Pa­le­sty­ny czyli kraju, który nigdy nie na­padł na Za­chód ani nigdy nie gro­ził Za­cho­do­wi. Tym­cza­sem An­glia wdro­ży­ła Pa­le­sty­nę do swo­je­go im­pe­rium a potem sprze­da­ła ten kraj sy­jo­ni­stycz­nym żydom, któ­rzy wy­rzu­ci­li Pa­le­styń­czy­ków z ich wła­sne­go kraju. Naj­lep­szym spo­so­bem na walkę z ter­ro­ry­zmem i za­pew­nie­nie po­ko­ju jest nie na­pa­da­nie na inne kraje. Wąt­pie aby mu­zuł­ma­nie bu­dzi­li się rano i my­śle­li: „kogo bę­dzie­my dziś nie­na­wi­dzić? Może Ame­ry­kę a może Izra­el lub An­glię”. Za­wsze jest jakiś powód.- Obrazek


Telewizyjni Żydzi mogą jechać na długie wakacje, dlatego że Białe kobiety są podstawowym źródłem niszczenia Białej cywilizacji. Niekontrolowane, wyprane tolerancją, feminizmem i bezwarunkowym humanitaryzmem Białe kobiety stanowią ogromne zagrożenie dla społeczeństwa. (Na zdjęciu przyszłe seksualne niewolnice muzułmanów).

„Cza­sem za­sta­na­wiam się czy w li­be­ral­nym świe­cie nie by­ło­by bez­piecz­niej dla ko­biet aby te cza­sem po­wstrzy­ma­ły się od gło­so­wa­nia? Ta opcja gwa­ran­to­wa­ła by im więk­sze bez­pie­czeń­stwo gdyż ko­bie­ty są z na­tu­ry bar­dziej li­be­ral­ne, co ozna­cza że naj­pierw ich głosy otwie­ra­ją gra­ni­ce a potem są one gwał­co­ne i wy­ko­rzy­sty­wa­ne wedle wła­sne­go ży­cze­nia przez ciem­ne ludz­kie śmie­ci. Tłu­ma­cze­nie tego ko­bie­tom nie ma jed­nak sensu gdyż gdyby mnie usły­sza­ły chcia­ły­by spa­lić „szo­wi­ni­stę” na sto­sie. Tak czy ina­czej uwa­żam mój po­mysł za do­sko­na­ły gdyż na­resz­cie ko­bie­ty mo­gły­by kon­tro­l­ować wła­sne po­chwy.”

Marcin MalikZa­sta­nów­my się też czym w o­gó­le jest islam. Na pod­sta­wie moich badań hi­sto­rycz­nych oraz badań nad mu­zuł­ma­na­mi do­sze­dłem do wnio­sku, że słowo „allah” po­cho­dzi od an­tycz­ne­go po­gań­skie­go bó­stwa ozna­cza­ją­ce­go księ­życ – i stąd wła­śnie wziął się sym­bol is­la­mu – księ­życ. Aby ide­olo­gia is­la­mu była bar­dziej sza­no­wa­na i miała swój po­etyc­ki i fi­lo­zo­ficz­ny wy­dźwięk Koran zo­stał czę­ścio­wo ścią­gnię­ty ze Sta­re­go Te­sta­men­tu – i wła­śnie dla­te­go w Ko­ra­nie są te same przy­po­wie­ści które są w Bi­blii. Prze­łom jed­nak na­stą­pił wraz z po­ja­wie­niem się Ma­ho­me­ta, który był przy­wód­cą woj­sko­wym choć także zbrod­nia­rzem wo­jen­nym, wy­jąt­ko­wo bru­tal­nym ty­ra­nem, gwał­ci­cie­lem i pe­do­fi­lem, i który po pod­bi­ciu Mekki i Me­dy­ny ogło­sił się „pro­ro­kiem od Boga” oraz mówił, że wszyst­kie jego zbrod­nie dzie­ją się „za spra­wą Boga”. W tam­tych cza­sach lu­dzie Mekki i Me­dy­ny uzna­li Ma­ho­me­ta za bluź­nier­cę lecz z dru­giej stro­ny każdy kto mu się sprze­ci­wił był na­tych­miast skra­ca­ny o głowę. Ta­kich jak Ma­ho­met mogło być wię­cej a w samym XX wieku mógł być to Hi­tler czy Sta­lin, tylko że w XX wieku lu­dzie byli już le­piej wy­kształ­ce­ni i mieli więk­sze po­ję­cie o świe­cie, oraz przede wszyst­kim ani Hi­tler ani Sta­lin nie mógł skła­mać tak jak Ma­ho­met gdyż nie mieli oni do czy­nie­nia z głu­pi­mi Ara­ba­mi. W Korei Płn na przy­kład „pro­ro­kiem Ma­ho­me­tem” jest każdy nowy „uko­cha­ny przy­wód­ca” i lu­dzie go na praw­dę czczą. Ma­ho­met wniósł do Is­la­mu bar­ba­rzyń­stwo, dok­try­nę wo­jen­ną, fa­na­tyzm re­li­gij­ny i za­le­ga­li­zo­wał prze­stęp­stwa na tle sek­su­al­nym – bo sam tylko tyle po­tra­fił, a żeby lu­dzie go słu­cha­li i byli za­śle­pie­ni nową „re­li­gią” kazał im się mo­dlić wła­śnie do księ­ży­ca – czyli po­gań­skie­go bożka „Al­la­ha”. W cza­sach obec­nych islam stał się re­li­gią nie­pi­śmien­nych pa­stu­chów a ide­olo­gia is­la­mu służy po­li­tycz­nym przy­wód­com jako na­rzę­dzie do kon­tro­lo­wa­nia tę­pych mas po­przez bez­gra­nicz­ne po­słu­szeń­stwo. Poza tym islam bę­dzie za­wsze nisz­czył kul­tu­ry wyż­sze gdyż sam w sobie jest ide­olo­gią ni­skie­go szcze­bla kul­tu­ro­we­go opar­tym na oszu­stwie. Nawet same mo­dli­twy mu­zuł­mań­skie wy­glą­da­ją jak na­wo­ły­wa­nia do wojny i nie mam wąt­pli­wo­ści, że osoby od­po­wie­dzial­ne za im­port mu­zuł­ma­nów do Eu­ro­py oraz Eu­ro­pej­czy­cy za­kła­da­ją­cy ro­dzi­ny z mu­zuł­ma­na­mi są wro­ga­mi kul­tu­ry eu­ro­pej­skiej.

Zazwyczaj eksperci dzielą muzułmanów na wiele grup religijnych i etnicznych lecz mój podział jest jeszcze prostszy. Ja dzielę muzułmanów na dobrych i złych, bez znaczenia czy są to Sunnici czy Szyici. Dobrzy muzułmanie to ci, którzy mieszkają w swoich krajach i nie ma dla mnie żadnego znaczenia jak bardzo cierpią z powodu choroby umysłowej o nazwie „islam”, jak traktują swoje kobiety i czy podrzynają gardła czy nie. Tak długo jak są u siebie są „dobrymi muzułmanami”. Druga kategoria to „źli muzułmanie” czyli ci, którzy mieszkają w Europie i ci którzy myślą o przyjeździe do Europy. Nie ma też dla mnie znaczenia kim są i jak się zachowują. Tak długo jak mieszkają w Europie są „złymi muzułmanami”. Ja nie chcę budować kościołów w Arabii Saudyjskiej, nie chcę nawracać muzułmanów na chrześcijaństwo i nie chcę na nich napadać. Ja tylko chcę aby mieszkali z dala od Europy a gdy będę chciał doświadczyć różnic kulturowych wiem gdzie ich szukać.

Mimo że mu­zuł­ma­nie pa­su­ją do Eu­ro­py jak pięść do oka to jest kilka rze­czy w któ­rych się z nimi zga­dzam. Mu­zuł­ma­nie nie ak­cep­tu­ją Ży­dow­skie­go Po­rząd­ku Świa­ta, mają świę­ta rację jeśli cho­dzi o ży­dow­ską bak­te­rię nisz­czą­cą cały świat oraz trzy­ma­ją swoje ko­bie­ty w rów­nym sze­re­gu. W Is­la­mie, tak samo jak w tra­dy­cyj­nym chrze­ści­jań­stwie ist­nie­je bar­dzo pro­sty po­dział na role ko­bie­ty i męż­czy­zny bez fa­sze­ro­wa­nia mózgu ko­bie­ty bzdu­ra­mi, ta­ki­mi jak: fe­mi­nizm czy li­be­ra­lizm. To są te rze­czy, które chrze­ści­ja­nie za­tra­ci­li gdyż Biały męż­czy­zna był na tyle głupi, że stwo­rzył sobie to­le­ran­cję i dał wła­dzę mięk­kim ko­bie­tom. Z dru­giej stro­ny jest dla mnie nie­zro­zu­mia­łe dla­cze­go tak wiele eu­ro­pej­skich ko­biet gło­su­je na par­tie, które ska­zu­ją Eu­ro­pę na mu­zuł­mań­ski wyrok śmier­ci. Ma­so­we gwał­ty oraz trak­to­wa­nie ko­biet jak zwie­rząt wciąż nie prze­ko­nu­ją ko­biet z Ho­lan­dii, An­glii, Szwe­cji czy Nie­miec i dla­te­go podam przy­kład, który po­wi­nien dać eu­ro­pej­skim ko­bie­tom do my­śle­nia. Ob­rze­za­nie ma­łych dziew­czy­nek jest sze­ro­ko prak­ty­ko­wa­ne w wielu kra­jach mu­zuł­mań­skich a po­le­ga ono na czę­ścio­wym lub cał­ko­wi­tym wy­cię­ciu na­rzą­dów rod­nych bez żad­nych po­wo­dów me­dycz­nych i jest ono ro­bio­ne nożem, ży­let­ką czy nawet ka­wał­kiem po­tłu­czo­ne­go szkła. In­ny­mi słowy mu­zuł­ma­nie na stałe oka­le­cza­ją ko­bie­ty w imię swo­jej głu­po­ty co pro­wa­dzi do wielu kom­pli­ka­cji zdro­wot­nych a cza­sem też i do śmier­ci. We­dług or­ga­ni­za­cji Ter­res des Fem­mes, zaj­mu­ją­cej się ochro­ną ko­biet, na całym świe­cie mu­zuł­ma­nie i mu­rzy­ni oka­le­cza­ją około 200mln dziew­czy­nek, w tym około 500.000 w samej Unii Eu­ro­pej­skiej, a ko­lej­ne 180.000 jest za­gro­żo­ne oka­le­cze­niem, głów­nie w Niem­czech i we Fran­cji.


Przytłaczająca muzułmańska populacja

Pa­trząc na mapę Eu­ro­py ogar­nia mnie wiel­ki nie­po­kój dla­te­go że mu­zuł­mań­ska po­pu­la­cja ro­śnie w ogrom­nym tem­pie a już teraz mu­zuł­mań­scy wro­go­wie kul­tu­ry eu­ro­pej­skiej są więk­szo­ścią w eu­ro­pej­skich sto­li­cach. Obec­nie zwłasz­cza w kra­jach Eu­ro­py Za­chod­niej pro­ble­mem nie są już tylko mu­zuł­mań­skie, prze­stęp­cze getta ale po­dwój­ne spo­łe­czeń­stwa, które są ska­za­ne na mrocz­ną eg­zy­sten­cję koło sie­bie. Tym­cza­sem po­praw­ne po­li­tycz­nie rządy Eu­ro­py Za­chod­niej są bar­dziej za­in­te­re­so­wa­ne tym jak przy­podo­bać się mu­zuł­ma­nom niż wal­czyć z in­wa­zją. W Szwe­cji za­bro­nio­ne jest wy­wie­sza­nie szwedz­kiej flagi, w An­glii za­bro­nio­ne jest wy­wie­sza­nie flagi An­glii a w Danii nie można po­ka­zy­wać flagi duń­skiej gdyż ob­ra­ża­ją one mu­zuł­ma­nów. Z życia spo­łecz­ne­go są usu­wa­ne sym­bo­le chrze­ści­jań­skie aby nie ob­ra­żać mu­zuł­ma­nów a szko­ły post-bry­tyj­skie są zdo­mi­no­wa­ne przez ide­olo­gię is­la­mu. Każdy sprze­ciw w po­sta­ci walki o kul­tu­rę eu­ro­pej­ską pro­wa­dzi do roz­ru­chów, pod­pa­leń oraz gwał­tów uży­wa­nych jako na­rzę­dzie mu­zuł­mań­skiej wojny z Eu­ro­pej­czy­ka­mi oraz z chrze­ści­jań­stwem. Rząd „Wiel­kiej” Bry­ta­nii, aby uspo­ko­ić mu­zuł­ma­nów ze­zwo­lił na pa­tro­le sza­ria­tu oraz two­rzy usta­wę o tym jak wpro­wa­dzić prawo sza­ria­tu do usta­wo­da­wstwa bry­tyj­skie­go aby te było „kom­pa­ty­bil­ne z kul­tu­rą bry­tyj­ską”. Rząd Fran­cji pod­wyż­szył mu­zuł­ma­nom za­sił­ki aby ci nie rzu­ca­li już ka­mie­nia­mi w ka­to­li­ków wy­cho­dzą­cych z ko­ścio­ła. W Niem­czech uka­zał się nawet ar­ty­kuł w ma­ga­zy­nie o wy­cho­wa­niu dzie­ci, o tym aby uwa­żać na blond włosy ro­dzi­ny gdyż mogą mieć one pra­wi­co­we po­glą­dy, na które nie ma miej­sca w nie­miec­kim spo­łe­czeń­stwie.

Mię­dzy­na­ro­do­wa, ży­dow­ska klika ko­mu­ni­stycz­nych pseu­do-in­te­lek­tu­ali­stów wy­cho­wa­ła mu­zuł­mań­skie po­two­ry w Eu­ro­pie wedle swo­jej dok­try­ny wo­jen­nej „dziel i rządź”. Wraz z afry­ka­ni­za­cją, so­do­mi­za­cją oraz li­be­ra­li­zmem i fe­mi­ni­zmem uży­wa­ny­mi jako broń so­cja­li­stów prze­ciw­ko kul­tu­rze i et­nicz­no­ści eu­ro­pej­skiej Eu­ro­pa prze­cho­dzi do hi­sto­rii.

Sami mu­zuł­ma­nie nie kryją nawet swo­ich za­mia­rów pod­bo­ju Eu­ro­py i już po­wie­dzie­li, że we­dług nich pierw­szym mu­zuł­mań­skim kra­jem bę­dzie Dania gdyż duń­ski par­la­ment w po­ło­wie na­le­ży już do mu­zuł­ma­nów. Być może w tej kwe­stii aku­rat po­nio­sła ich fan­ta­zja lecz mu­zuł­ma­nie na pewno mają pod­sta­wy do ta­kiej opi­nii. Bio­rąc pod uwagę wiel­ką imi­gra­cję mu­zuł­ma­nów, ogrom­ną licz­bę uro­dzeń w ro­dzi­nach mu­zuł­mań­skich i bar­dzo małą w ro­dzi­nach eu­ro­pej­skich, uwa­żam że ob­li­cze­nia mu­zuł­ma­nów są bar­dzo uczci­we.- Obrazek


Muzułmanin po lewo mówi: Islam domaga się śmierci dla homoseksualistów, brak wolności słowa, kobiety muszą zostać w domu i poddać się swoim mężom! Śmierć dla innowierców! Kobieta po prawo odpowiada: jestem liberalna i on tak na prawdę nie ma tego na myśli.

Za­łą­czam więc ba­da­nia zro­bio­ne przez nie­za­leż­ną or­ga­ni­za­cję Pew re­se­arch, która usta­li­ła ja­kie­go wzro­stu po­pu­la­cji mu­zuł­mań­skiej mo­że­my się spo­dzie­wać do 2030 roku – jeśli Eu­ro­pej­czy­cy nie za­czną wal­czyć o Eu­ro­pę. Dodam, że Pew Re­se­arch Cen­ter z sie­dzi­bą w Wa­szyng­to­nie to or­ga­ni­za­cja nie­do­cho­do­wa, która nie ma żad­ne­go związ­ku ze skraj­ną pra­wi­cą. Ge­ne­ral­nie, w 2030 roku świa­to­wa po­pu­la­cja uro­śnie do 6.9mld a po­pu­la­cja mu­zuł­ma­nów uro­śnie do 26,4%. Do 2030 roku 79 kra­jów bę­dzie miało 1mln wię­cej mu­zuł­ma­nów. W USA w 2030 roku po­pu­la­cja mu­zuł­ma­nów uro­śnie po­dwój­nie z 2,6mln w 2010 roku do 6,2mln w 2030. W Eu­ro­pie w 2030 mu­zuł­mań­ska po­pu­lacja uro­śnie do 8% cał­ko­wi­tej po­pu­la­cji (a na mar­gi­ne­sie 2050 aż 10.2%) Bar­dziej przej­mu­ją­ce są jed­nak dane na temat po­szcze­gól­nych kra­jów gdyż w 2030 roku mu­zuł­mań­ska po­pu­la­cja bę­dzie wy­no­si­ła: Wiel­ka Bry­ta­nia 5.6mln, Fran­cja 7mln, Niem­cy 5.5mln, Szwe­cja 1mln, Ho­lan­dia 1.4mln, Bel­gia 1,2mln, Wło­chy 3,2mln, Nor­we­gia 400tys, Dania 300tys, Gre­cja 700tys, Au­stria 800tys, Buł­ga­ria 1mln, Hisz­pa­nia 1.9mln, Ma­ce­do­nia 800tys, Rosja 18.5mln, Al­ba­nia 2.6mln, Szwaj­ca­ria 660tys. Oprócz tego śred­nia wieku mu­zuł­ma­nów w Eu­ro­pie to 30 lat na­to­miast śred­nia wieku Eu­ro­pej­czy­ków to 40 lat. Nie dziwi mnie więc fakt, że mu­zuł­ma­nie w An­glii wy­cho­dzą na ulice i krzy­czą w twarz małej gar­st­ce An­gli­ków (szyb­ko aresz­to­wa­nych za „ra­sizm”), że ich dzie­ci i wnuki będą mu­zuł­ma­na­mi. Jed­nak we­dług mojej opi­nii Eu­ro­pej­czy­ków nie wy­koń­czą mu­zuł­ma­nie ale ich sła­bość, apa­tia, tchó­rzo­stwo oraz przede wszyst­kim głu­po­ta. Od Belga sły­sza­łem że taka sy­tu­acja jest nor­mal­na, Ho­len­der mi oznaj­mił żebym spoj­rzał ile zła uczy­nił ko­ściół ka­to­lic­ki, An­glik wy­zy­wał mnie żar­li­wie od ra­si­stów przez całe pół go­dzi­ny a Niem­ka uzna­ła że gwał­ty mu­zuł­ma­nów to nie za­wsze gwał­ty. Zatem w Eu­ro­pie zde­ge­ne­ro­wa­nych, sła­bych, po­praw­nych po­li­tycz­nie tchó­rzy i idio­tów mu­zuł­ma­nie nie muszą nawet wal­czyć. Wszyst­ko co muszą robić to przy­by­wać i ro­dzić.


Bry­tyj­ska po­li­cja zo­sta­ła po­in­stru­owa­na aby uci­szać każ­de­go kto jest kry­tycz­ny wobec is­la­mu dla­te­go że bry­tyj­ska eko­no­mia opie­ra się na han­dlu ropą a Ara­bia Sau­dyj­ska ma z Bry­ta­nią bar­dzo słod­ki układ w tej spra­wie……za cenę is­la­mi­za­cji i gwał­tu na bry­tyj­skim na­ro­dzie. Poza tym Sau­dyj­czy­cy wy­da­ją for­tu­ny w an­giel­skich skle­pach i wy­ku­pu­ją naj­droż­sze nie­ru­cho­mo­ści w Lon­dy­nie. An­giel­ska klasa pra­cu­ją­ca nie ma dla bry­tyj­skie­go rządu żad­nej war­to­ści.


Na pod­sta­wie ze­bra­nych do­wo­dów do­sze­dłem do wnio­sku, że ogrom­na glo­bal­na po­pu­la­cja mu­zuł­ma­nów jest ogrom­nym za­gro­że­niem dla świa­ta i po­win­na być ra­dy­kal­nie zre­du­ko­wa­na. 2.2mld mu­zuł­ma­nów w roku 2030 jest zu­peł­nie nie­po­trzeb­nych i moim zda­niem wy­star­czy­ło­by tylko 20mln dla pod­trzy­ma­nia kul­tu­ry. Jako przy­kład po­pu­la­cji kra­jów mu­zuł­mań­skich w roku 2030 podam Egipt (117mln), Ban­gla­desz (187mln), Pa­ki­stan (245mln), In­do­ne­zję (296mln), Iran (88mln), Tur­cję (88mln), Ni­ge­rię (117mln) oraz Indie – które mimo że nie są kra­jem mu­zuł­mań­skim to we­dług Pew Re­se­arch Cen­ter w roku 2030 po­pu­la­cja mu­zuł­ma­nów osią­gnie w tym kraju 240mln a w 2050 w In­diach bę­dzie wię­cej mu­zuł­ma­nów niż w In­do­ne­zji czyli aż 311mln. Moim zda­niem w In­diach nie po­win­no być nawet jed­ne­go mu­zuł­ma­ni­na a w po­zo­sta­łych kra­jach, które wy­mie­ni­łem po­win­no być tylko tylu mu­zuł­ma­nów aby byli w sta­nie wal­czyć z ży­dow­skim Sza­ta­nem. Jeśli po­pu­la­cja mu­zuł­ma­nów nie zo­sta­nie zre­du­ko­wa­na tak dra­stycz­nie to jihad i sza­riat opa­nu­ją świat po­przez zwy­kłą bio­lo­gię; i nie bę­dzie ta­kiej armii ani ta­kich bank­ste­rów, któ­rzy by­li­by w sta­nie po­wstrzy­mać la­wi­nę ji­ha­du. Inną wer­sją przy­szło­ści jest, że Eu­ro­pej­czy­cy w końcu otwo­rzą oczy a na­stęp­nie z po­mo­cą Izra­ela, Ame­ry­ki, Rosji, Indii i Chin usuną islam z po­wierzch­ni ziemi, co z kolei do­pro­wa­dzi do glo­bal­nej de­po­pu­la­cji.Na za­koń­cze­nie mam pewną cie­ka­wost­kę dla naj­bar­dziej za­twar­dzia­łych li­be­ra­łów, le­wa­ków oraz wszyst­kich pro­mo­to­rów mul­ti­kul­tu­ra­li­zmu, któ­rzy nie widzą za­gro­że­nia w mu­zuł­mań­skiej imi­gra­cji do Eu­ro­py. W 2010 roku glo­bal­na po­pu­la­cja mu­zuł­ma­nów li­czy­ła 1.6bln na­to­miast w 2030 licz­ba ta uro­śnie aż do 2.2mld czyli tylko w ciągu 20 lat uro­śnie o ko­lej­ne 600mln i sta­no­wić bę­dzie aż 26% glo­bal­nej po­pu­la­cji. Le­wac­two uważa, że nie ma żad­ne­go za­gro­że­nia dla­te­go wy­obra­żę sobie przez chwi­lę, że je­stem tak samo na­iw­ny jak oni i przyj­mę, że w 2030 roku 90% cał­ko­wi­tej po­pu­la­cji mu­zuł­ma­nów bę­dzie bar­dzo ko­chać kul­tu­rę eu­ro­pej­ską i chrze­ści­jań­stwo a tylko 10% bę­dzie nas nie­na­wi­dzić. Ozna­cza to więc, że nawet przy tak dzie­cin­nie na­iw­nych za­ło­że­niach Eu­ro­pę bę­dzie chcia­ło pod­bić „tylko” 220mln mu­zuł­ma­nów. Teraz za­łóż­my że tylko 10% z 220mln nie­na­wi­dzą­cych nas mu­zuł­ma­nów prze­do­sta­nie się do Eu­ro­py, co ozna­cza że będą oni w sta­nie zbu­do­wać 22mln armię na na­szym kon­ty­nen­cie. Za­ło­że­nia te są jed­nak nie­do­rzecz­ne gdyż wszy­scy mu­zuł­ma­nie w Eu­ro­pie sza­nu­ją tylko prawo Sza­ria­tu i wszy­scy „uwa­ża­ją krzy­żow­ców za świ­nie” i dla­te­go we­dług Pew Re­se­arch w 2030 roku mu­zuł­ma­nie będą sta­no­wić już 58mln armię w Eu­ro­pie! Do roku 2050 mu­zuł­mań­ska armia w Eu­ro­pie wzro­śnie do 71mln!!!
„Gdy naród zapomina o kunszcie wojennym, gdy jego religia jest kpiną, gdy cały naród staje się narodem zapatrzonym w pieniądz, wówczas nadchodzą barbarzyńcy.”

Robert E. HowardMarcin Malik
http://www.prawica.net/8108


-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5518
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Murzyni, Muzułmanie,

Postprzez krzysiek4 » So sie 12, 2017 8:02 pm

Cyganie czyli "ubogacenia" kulturowego część trzecia


– (oraz segregacja rasowo-kulturowa jako zapobieżenie degeneracji Białego społeczeństwa).Część III – „Cyganie”


Pochodzenie i populacja Cyganów


Ba­da­nia na temat ję­zy­ka Cy­ga­nów oraz ba­da­nia ge­ne­tycz­ne na cy­gań­skich męż­czy­znach do­wio­dły, że naród ten po­cho­dzi z pół­noc­no-za­chod­nich Indii. Ważne jest aby­śmy o tym wie­dzie­li gdyż Cy­ga­nie nigdy nie po­wie­dzą praw­dy. Hin­du­si, któ­rzy sami są mi­strza­mi kłam­stwa nie mogli już dłu­żej wy­trzy­mać z Cy­ga­na­mi dla­te­go wy­rzu­ci­li ich z Indii w VI wieku, po czym stop­nio­wo ich wy­rzu­ca­li aż do XI wieku. Na­stęp­nie Cy­ga­nie tu­ła­li się po świe­cie miesz­ka­jąc mię­dzy in­ny­mi na te­ry­to­riach Kau­ka­zu oraz dzi­siej­sze­go Egip­tu, Tu­ne­zji, Per­sji i Tur­cji. Na­ukow­cy nie mają dziś jed­nak wąt­pli­wo­ści, że Cy­ga­nie po­cho­dzą z Indii, z do­rze­cza Gan­ge­su oraz że naj­wię­cej czasu spę­dzi­li w Egip­cie.

Ważne jest też aby przy­po­mnieć, że Cy­ga­nów nie na­le­ży po­rów­ny­wać do Ru­mu­nów gdyż są dwa różne, nie­na­wi­dzą­ce się na­wza­jem na­ro­dy, które mają różne ję­zy­ki oraz różne pod­sta­wy ge­ne­tycz­ne. Na­zwa­nie Cy­ga­na Ru­mu­nem by­ło­by wiel­kim kom­ple­men­tem na­to­miast na­zwa­nie Ru­mu­na Cy­ga­nem wiel­ką ob­ra­zą. Cy­ga­nie to ofi­cjal­nie Ro­mo­wie na­to­miast Ru­mu­ni to ina­czej Ro­mia­nie z kraju „Rzy­mia” ozna­cza­ją­ce­go pań­stwo Rzy­mian. Poza tym Ru­mu­ni mają cechy ra­so­we po­łu­dnio­wych Sło­wian na­to­miast Cy­ga­nie (Ro­mo­wie) wy­glą­da­ją jak Hin­du­si gdyż stam­tąd po­cho­dzą.

- Obrazek


Cygański realizmObec­na świa­to­wa po­pu­la­cja Cy­ga­nów to kry­mi­nal­ne, ża­ło­sne i zu­peł­nie nie­po­trzeb­ne 10mln choć nie­któ­re cy­gań­skie or­ga­ni­za­cje do­li­czy­ły się nawet 15mln. Ko­mi­sja Eu­ro­py opu­bli­ko­wa­ła Listę Po­pu­la­cji Romów, z któ­rej wy­ni­ka że kraje i te­ry­to­ria które mają naj­więk­szy pro­blem z Cy­ga­na­mi to: Tur­cja ( 2,75mln), Ru­mu­nia (1,85mln), USA (1mln), Rosja (900,000), Buł­ga­ria (750,000), Hisz­pa­nia (725,000), Węgry (700,000), Ser­bia (600,000), Sło­wa­cja (500,000), Fran­cja (500,000), Wiel­ka Bry­ta­nia (300,000), Niem­cy (300,000), Gre­cja (300,000), Wło­chy (150,000), Skan­dy­na­wia (150,000), Por­tu­ga­lia (50,000). Na­le­ży też zwró­cić uwagę, że licz­by te szyb­ko ule­ga­ją zmia­nie gdyż Cy­ga­nie są na­ro­dem no­ma­dycz­nym, który prze­miesz­cza się po Eu­ro­pe otwar­tych gra­nic gdy tylko usły­szy, że w innej czę­ści na­sze­go kon­ty­nen­tu jest ła­twiej kraść.

Generalny przegląd kryminalnej kariery Cyganów

Nie spo­sób jest opi­sać wszyst­kie prze­stęp­stwa po­peł­nio­ne przez Cy­ga­nów dla­te­go za­mie­rzam ogól­nie opi­sać czym tak na­praw­dę jest Cy­gań­stwo i jak obrzy­dli­wą ma na­tu­rę. Cy­ga­nie kształ­ci­li swój kry­mi­nal­ny fach od ponad ty­sią­ca lat. Kra­dzie­że, zbrod­nie, wy­mu­sze­nia, po­rwa­nia dla okupu i pod­pa­le­nia są ich edu­ka­cją i je­dy­nym spo­so­bem na życie. To jest ich pro­fe­sja i ich ro­dzin­ny in­te­res. Po­nad­to Cy­ga­nie pa­trzą na spo­łe­czeń­stwo jak na zwie­rzy­nę łowną, którą na­le­ży okraść.

W Eu­ro­pie Cy­ga­nie żyją od około 1000 lat i jest to naród, który żyje w od­se­pa­ro­wa­nych get­tach, który znany jest ze swo­jej bar­dzo wy­so­kiej prze­stęp­czo­ści i który opie­ra swoje prze­trwa­nie je­dy­nie na kra­dzie­żach, oszu­stwach, po­rwa­niach dla okupu i po­mo­cy so­cjal­nej. Cy­ga­nie byli ko­lej­no wy­rzu­ca­ni ze wszyst­kich kra­jów w któ­rych byli a tam gdzie są za­wsze są nie­na­wi­dze­ni gdyż mają słusz­ną re­pu­ta­cję ban­dy­tów, zło­dziei, leni i ma­szyn roz­rod­czych. Cy­ga­nie są także bar­dzo nie­wdzięcz­ni, gło­śni, mają bar­dzo rosz­cze­nio­we na­sta­wie­nie do życia i są bar­dzo po­waż­nym kry­mi­nal­nym za­gro­że­niem. Cy­ga­nie są naj­go­rzej wy­edu­ko­wa­nym na­ro­dem na świe­cie, czę­sto nie umie­ją­cym czy­tać i pisać a praw­dzi­wą edu­ka­cją Cy­ga­na jest zło­dziej­stwo i oszu­stwo. Na­le­ży więc sobie po­wie­dzieć jasno i szcze­rze, że Cy­gań­stwo jest za­ra­zą, któ­rej na­le­ży uni­kać bar­dziej niż plagi cho­rych świń. Cy­ga­nie to kry­mi­no­gen­na sza­rań­cza, która naj­gło­śniej krzy­czy:”ra­sizm i dys­kry­mi­na­cja” lecz naj­ci­szej: „praca i edu­ka­cja”. Cy­ga­nie są ewi­dent­nym chwa­stem na ciele każ­de­go spo­łe­czeń­stwa, bez zna­cze­nia ja­kiej rasy i kul­tu­ry.

Od wie­ków cy­gań­skie ta­bu­ny prze­mie­rza­ły Eu­ro­pę za­pew­nia­jąc pro­stac­ką roz­ryw­kę, cza­sa­mi mę­cząc przy tym zwie­rzę­ta. Gdy Cy­ga­nie grali na har­mo­niach i opo­wia­da­li bzdu­ry wy­my­śla­ne na po­cze­ka­niu, Cy­gan­ki z nie­mow­lę­ta­mi na rę­kach od­wra­ca­ły uwagę pod­czas gdy dzie­ci cy­gań­skie okra­da­ły oglą­da­ją­cych przed­sta­wie­nia. W tej kwe­stii do dziś nic się nie zmie­ni­ło, tyle tylko że Cy­ga­nie stali się jesz­cze bar­dziej bez­czel­ni gdyż teraz okra­da­ją Ir­land­czy­ków przy ban­ko­ma­tach oraz two­rzą sztucz­ny tłum na ba­za­rach gdyż w ten spo­sób wy­ry­wa­ją to­reb­ki i port­fe­le. Tak było na przy­kład we Wro­cła­wiu gdzie na rynku Sta­re­go Mia­sta Cy­ga­nie okra­da­li Po­la­ków i wy­ry­wa­li to­reb­ki w biały dzień. Sztok­holm jest prze­peł­nio­ny Cy­ga­na­mi dla­te­go że Cy­ga­nie mogą mie­sięcz­nie z sa­me­go że­bra­nia wy­cią­gnąć około $1000. W Ir­lan­dii, Hisz­pa­nii i An­glii Cy­ga­nie wy­ry­wa­ją pie­nią­dze gdy lu­dzie wy­cią­ga­ją je z ban­ko­ma­tów a we Wło­szech Cy­ga­nie kłócą się o pie­nią­dze na uli­cach, mimo że miesz­ka­ją w get­tach opła­ca­nych przez Wło­chów i nawet nie płacą za elek­trycz­ność.

- Obrazek


Cyganie kłócący się pieniądze, których nigdy nie zarobili oraz o prawo do ziemi, która nie jest ich.Po­praw­ne po­li­tycz­nie media za­wsze sta­ra­ją się przed­sta­wiać Cy­ga­nów jako roz­tań­czo­ną, przy­ja­zną i prze­śla­do­wa­ną bez po­wo­du mniej­szość et­nicz­ną lecz na te bzdu­ry nikt się już nie na­bie­ra. Cy­gań­skie ko­bie­ty i dzie­ci można czę­sto spo­tkać przy dro­dze gdzie krad­ną, że­brzą, „wróżą z ręki” i wdy­cha­ją smog z ulicy aby potem mogły oddać wszyst­kie pie­nią­dze swoim tłu­stym męż­czy­znom. W swo­jej wiel­kiej głu­po­cie rządy Por­tu­ga­lii, Wiel­kiej Bry­ta­nii, Ir­lan­dii i wielu in­nych so­cja­li­stycz­nych kra­jów za­bra­ły Cy­ga­nów z ich nie­le­gal­nych obo­zo­wisk i dały im miesz­ka­nia koło ro­do­wi­tych miesz­kań­ców. Na efek­ty tych głu­pich de­cy­zji nie trze­ba było długo cze­kać gdyż miesz­ka­nia były szyb­ko zde­wa­sto­wa­ne a po­ziom prze­stępstw dra­stycz­nie się pod­wyż­szył gdyż Cy­ga­nie nie wy­cho­dzą na spa­cer ale na żer.

We­dług In­spek­to­ra­tu Wię­zien­nic­twa Wiel­kiej Bry­ta­nii 5% wszyst­kich osa­dzo­nych to Cy­ga­nie, po­mi­mo że we­dług spisu po­wszech­ne­go z 2011 roku tylko 0.1% za­de­kla­ro­wa­ło się jako „po­dróż­ni­cy”. We­dług tej samej or­ga­ni­za­cji trzy­ma­nie 4.200 Cy­ga­nów w bry­tyj­skich wię­zie­niach kosz­tu­je bry­tyj­skich po­dat­ni­ków £185mln rocz­nie. Ja się tylko za­sta­na­wiam jaki jest tego sens? Poza tym Cy­ga­nie nie mają żad­nych kwa­li­fi­ka­cji a wielu jeź­dzi sa­mo­cho­da­mi bez prawa jazdy gdyż nie po­tra­fią pisać i czy­tać. Nawet we­dług bar­dzo po­praw­nej po­li­tycz­nie bry­tyj­skiej po­li­cji praw­do­po­do­bień­stwo aresz­to­wa­nia Cy­ga­na jest 7 razy wyż­sze niż aresz­to­wa­nie An­gli­ka. Do­dat­ko­wo Cy­ga­nie sta­no­wią 11% wszyst­kich nie­ro­do­wi­tych kry­mi­na­li­stów po­mi­mo że ich po­pu­la­cja ob­li­czo­na jest tylko na 0.1% spo­łe­czeń­stwa Wiel­kiej Bry­ta­nii. Otwar­cie gra­nic w 2004 roku było speł­nie­niem ma­rzeń dla rzą­dów Ru­mu­nii i Buł­ga­rii gdyż spory pro­cent naj­więk­szych kry­mi­na­li­stów i pa­so­ży­tów wy­je­chał do An­glii. Na dwor­cach w Sofii i Bu­ka­resz­cie wi­sia­ły pla­ka­ty przed­sta­wia­ją­ce Big Bena i an­giel­skie budki te­le­fo­nicz­ne jako „obiet­ni­cę lep­sze­go życia jak naj­da­lej stąd”.

W ra­por­cie z 2013 roku czy­ta­łem, że w ciągu 5 lat an­giel­ska po­li­cja aresz­to­wa­ła 27.725 Cy­ga­nów za prze­stęp­stwa takie jak gwał­ty i mor­der­stwa, po­mi­mo że w tym cza­sie było w An­glii tylko 60.000 Cy­ga­nów. We­dług po­li­cyj­nych sta­ty­styk jasne jest więc, że pra­wie po­ło­wa cy­gań­skiej po­pu­la­cji w An­glii zo­sta­ła już aresz­to­wa­na. Pro­blem też jest w tym, że aresz­to­wa­ny Cygan za­wsze przed­sta­wia się jako Rumun lub Buł­gar po­mi­mo że są to zu­peł­nie różne na­ro­dy. Cy­ga­nie także ra­bu­ją domy, skle­py ju­bi­ler­skie, na­pa­da­ją na star­szych ludzi aby wy­ry­wać im port­fe­le oraz zdo­by­wa­ją fał­szy­we dane oso­bo­we w celu wy­łu­dza­nia pie­nię­dzy. Parę lat temu na­gło­śnio­na była spra­wa w bry­tyj­skich ga­ze­tach o tym, że bry­tyj­ska po­li­cja w Dur­ham w końcu wy­ko­na­ła swoją pracę jak na­le­ży. Pa­no­wie w czar­nych gar­ni­tu­rach roz­pra­co­wa­li mię­dzy­na­ro­do­wą szaj­kę Cy­ga­nów i za­trzy­ma­li £85.000 w go­tów­ce, kra­dzio­ne dobra oraz £1mln w po­dej­rza­nych prze­le­wach za­gra­nicz­nych! Bry­tyj­ska po­li­cja współ­pra­cu­jąc z ru­muń­ską po­li­cją do­tar­ła też do ru­muń­skiej wsi Tan­da­rei, która jest za­ro­ba­czo­na przez Cy­ga­nów. An­gli­cy nie mogli uwie­rzyć w to co zo­ba­czy­li gdyż gdy tylko we­szli na­pa­dły ich 4 let­nie dzie­ci że­brzą­ce na ulicy, a star­sze, 10-let­nie ob­ser­wo­wa­ły gdzie trzy­ma­ją port­fe­le. Jed­nak po­mi­mo to domy Cy­ga­nów wy­glą­da­ły jak wie­lo­pię­tro­we pa­ła­ce, zbu­do­wa­ne wła­śnie na krzyw­dzie dzie­ci. Bry­tyj­ska po­li­cja zna­la­zła tam mię­dzy in­ny­mi: kra­dzio­ne sa­mo­cho­dy, kra­dzio­ne bry­tyj­skie pasz­por­ty oraz broń i środ­ki odu­rza­ją­ce. Przy­kład ten bar­dzo jasno po­ka­zu­je, że Cy­gań­stwo to glo­bal­na zor­ga­ni­zo­wa­na siat­ka prze­stęp­cza w którą są za­mie­sza­ne nawet dzie­ci.- Obrazek


Cygańscy kieszonkowcy.Każda hi­sto­ria, którą czy­tam o Cy­ga­nach czy każda roz­mo­wa o nich z ludź­mi z wielu kra­jów utwier­dza mnie w prze­ko­na­niu, że Cy­ga­nie nie są za­in­te­re­so­wa­ni edu­ka­cją, pracą czy in­te­gra­cją ale tylko prze­stęp­stwa­mi i po­mo­cą so­cjal­ną, które dla Cy­ga­nów sta­no­wią pod­sta­wę do jesz­cze więk­szych prze­stępstw i jesz­cze więk­szych rosz­czeń. Gdzie­kol­wiek Cy­ga­nie się nie po­ja­wią miej­sco­wi lu­dzie mają ich bar­dzo szyb­ko dość i muszą uwa­żać na swoje kie­sze­nie, domy, skle­py i dzie­ci. Rządy kra­jów Eu­ro­py za­in­we­sto­wa­ły setki mi­lio­nów euro w edu­ka­cję oraz in­te­gra­cję Cy­ga­nów lecz za każ­dym razem jedno i dru­gie oka­zu­je się nie­moż­li­we gdyż Cy­ga­nie chcą żyć „po cy­gań­sku”. Gdyby wszyst­kie hu­ma­ni­tar­ne i li­be­ral­ne rządy miały zdro­wy roz­są­dek to za­in­we­sto­wa­ły­by te pie­nią­dze w swoje wła­sne na­ro­dy i pła­ci­ły­by an­giel­skim dzie­ciom w An­glii czy fran­cu­skim dzie­ciom we Fran­cji gdyż to one są war­to­ścio­wą przy­szło­ścią ich na­ro­dów, na­to­miast Cy­ga­nie to kry­mi­no­gen­ny śmieć ge­ne­tycz­ny, któ­re­go dal­sze roz­ma­ża­nie w Eu­ro­pie ja oso­bi­ście kla­sy­fi­ku­ję jako zbrod­nię prze­ciw­ko Bia­łej cy­wi­li­za­cji oraz jako ob­ra­zę dla wszyst­kich ludzi, któ­rzy chcą uczci­wie pra­co­wać. Eu­ro­pej­czy­cy myślą, że każdy ma ich men­tal­ność, że każdy chce zdo­być edu­ka­cję i pracę ale Cy­ga­nie nie myślą w ten spo­sób. Cy­ga­nie mają naj­wyż­szy pro­cent opusz­cza­nia szkół, wszy­scy są bez­ro­bot­ni i żaden nie ma choć iskry am­bi­cji.

Wielu Cy­ga­nów re­je­stru­je się też jako „nie­peł­no­spraw­ni umy­sło­wo gdyż w ten spo­sób do­sta­ją do­dat­ko­wą „opie­kę”. Cy­ga­nie wy­ko­rzy­stu­ją każdy spo­sób oszu­stwa, każdą sła­bość pań­stwa i każdą lukę w pra­wie pod­su­nię­tą im przez „or­ga­ni­za­cje hu­ma­ni­tar­ne” aby wy­ko­rzy­stać pań­stwo, które w swej wiel­kiej na­iw­no­ści ich przy­ję­ło. Jeśli ktoś kie­dyś po­dró­żo­wał po ru­muń­skich dro­gach to na świa­tłach na pewno zo­sta­nie za­trzy­ma­ny przez Cy­gan­ki z dzieć­mi pro­szą­cy­mi o pie­nią­dze a jeśli ktoś nie da to Cygan ukry­wa­ją­cy się z tyłu za­ry­su­je sa­mo­chód. Ile jesz­cze do­wo­dów po­trze­ba aby usu­nąć cy­gań­ski rak z po­wierzch­ni Eu­ro­py raz na za­wsze?

Poza tym Cy­ga­nie nie dbają też o hi­gie­nę i naj­czę­ściej bar­dzo śmier­dzą a ci któ­rzy pach­ną ostrą wodą ko­loń­ską też się nie ką­pa­li. Oni tylko za­bi­ja­ją smród swo­ich ciał per­fu­ma­mi. Nigdy nie za­po­mnę gdy byłem w nad­mor­skim mie­ście Ba­tu­mi w Gru­zji. Samo mia­sto i pro­men­da­da nad Mo­rzem Czar­nym były bar­dzo atrak­cyj­ne lecz za­sta­na­wia­łem się dla­cze­go było tyle od­cho­dów ludz­kich na uli­cach. Otóż dla­te­go, że Ba­tu­mi zo­sta­ło na­wie­dzo­ne przez Cy­ga­nów, któ­rzy śmie­cą, bru­dzą, krad­ną, pró­bo­wa­li mi wy­rwać ka­nap­kę z ręki…….a poza tym za­ła­twia­ją się na ulicy. Któż to wie ile cho­rób przez nich po­wsta­ło?- Obrazek


Cygańska akcja przy bankomacie.Tym jest wła­śnie Cy­gań­stwo i na­le­ży sobie zdać spra­wę bez li­be­ral­nych zbo­czeń w swoim cha­rak­te­rze, że Cy­ga­nie są wro­ga­mi każ­de­go kraju do któ­re­go jadą! Cy­ga­nie nie za­słu­gu­ją na współ­czu­cie lecz nie­ste­ty w obec­nym kli­ma­cie po­li­tycz­nym dzie­je się zu­peł­nie od­wrot­nie gdyż sys­tem w Eu­ro­pie za­chod­niej jest skon­stru­owa­ny w taki spo­sób aby za­ra­biać pie­nię­dze pa­so­ży­tom i ban­dy­tom. To o czym na­pi­szę teraz może brzmieć jak tra­gicz­ny żart lecz za­pew­niam, że jest to praw­da. Otóż mu­rzyń­ska sze­fo­wa do spraw „róż­no­rod­no­ści w lon­dyń­skiej po­li­cji” zmu­si­ła an­giel­skich po­li­cjan­tów aby świę­to­wa­li „Mie­siąc Hi­sto­rii Cy­gań­skiej” za to jak „wiele do­bre­go Cy­ga­nie wnie­śli do mul­ti-kul­tu­ro­we­go życia Lon­dy­nu”. In­ny­mi słowy bry­tyj­ska po­li­cja świę­tu­je że naj­wię­szy kry­mi­nal­ny ele­ment przy­je­chał do An­glii aby po­peł­niać zbrod­nie. To jest do­pie­ro zwa­rio­wa­na po­praw­ność po­li­tycz­na. Nie jest to jed­nak tylko cecha An­gli­ków dla­te­go że we Fran­cji po­li­cja prze­szu­ku­je 80-let­nie fran­cu­skie bab­cie pod­czas gdy mu­zuł­mań­skie, czar­ne i cy­gań­skie gangi stoją nie­da­le­ko nich, otwar­cie śmie­ją się z po­li­cji i palą ma­ri­chu­anę rzu­ca­jąc pety na ulicę. Tak, Eu­ro­pa za­chod­nia już się wy­krwa­wia na śmierć, dla­te­go niech Bóg bło­go­sła­wi „ra­si­stów” za trzeź­wą ocenę sy­tu­acji. Cy­ga­nie w An­glii są tak bez­czel­ni, że po tym jak do­sta­li dar­mo­we miesz­ka­nia i wszyst­kie moż­li­we za­sił­ki za­żą­da­li od An­gli­ków i ich dzie­ci aby pła­ci­li im za wstęp na an­giel­ski plac zabaw.

Naj­więk­szą ka­rie­rę kry­mi­nal­ną Cy­ga­nie zro­bi­li jed­nak w Ame­ry­ce gdyż bez­po­śred­ni koszt prze­stępstw po­peł­nia­nych przez Cy­ga­nów jest tam sza­co­wa­ny na $15mld. Wraz ze zmie­nia­ją­cym się świa­tem zmie­nia­ją się też Cy­ga­nie i dla­te­go dziś nie wy­star­czą im już tylko kra­dzie­że kie­szon­ko­we, prze­po­wia­da­nie przy­szło­ści, wła­ma­nia czy fał­szy­we firmy ofe­ru­ją­ce na­pra­wy, pod­czas któ­rych ofia­ra otwie­ra swój dom na pewną czyst­kę. Prze­stęp­stwa­mi przy­szło­ści Cy­ga­nów są fał­szy­we rosz­cze­nia ubez­pie­cze­nio­we po umie­jęt­nie wy­re­ży­se­ro­wa­nych wy­pad­kach, oszu­stwa na kar­tach kre­dy­to­wych oraz Las Vegas gdzie naj­częst­szy­mi prze­stęp­stwa­mi Cy­ga­nów są: kra­dzie­że z pokoi ho­te­lo­wych, okra­da­nie tu­ry­stów oraz okra­da­nie sa­mo­cho­dów na par­kin­gach. Firmy ubez­pie­cze­nio­we nie chcą iść do sądu aby wy­kłu­cać się o wy­re­ży­se­ro­wa­ne wy­pad­ki dla­te­go wolą za­pła­cić Cy­ga­no­wi $2000 za „ubez­pie­cze­nie zdro­wot­ne”. Firmy kre­dy­to­we na­bie­ra­ją się na fał­szy­we do­ku­men­ty Cy­ga­nów co spra­wia że Cy­ga­nie wy­bie­ra­ją tyle pie­nię­dzy ile jest to moż­li­we i zni­ka­ją. Jeśli na­to­miast cho­dzi o Las Vegas to mia­sto to jest okra­da­ne, gwał­co­ne i wy­ko­rzy­sty­wa­ne przez Cy­ga­nów każ­de­go dnia. Do­cho­do­wym in­te­re­sem Cy­ga­nów są też młode Cy­gan­ki dla sta­rych męż­czyzn do to­wa­rzy­stwa, przez co męż­czyź­ni ci tracą wszyst­ko gdyż otwie­ra­ją się na jesz­cze wię­cej prze­stępstw.

W An­glii po­li­cja musi świę­to­wać Cy­ga­nów na­to­miast w Ame­ry­ce zo­stał stwo­rzo­ny spe­cjal­ny od­dział do walki z Cy­ga­na­mi o na­zwie South Flo­ri­da Gypsy Cri­mes Task Force. Takie same od­dzia­ły są w Nowym Jorku, Il­li­no­is i Wi­scon­sin. W An­glii byłby to „ra­sizm” lub „prze­śla­do­wa­nie mniej­szo­ści et­nicz­nej” lecz na przy­kład po­li­cja w Mil­wau­kee wy­da­je ga­ze­ty i or­ga­ni­zu­je spo­tka­nia gdzie wy­gła­sza­ne są wy­kła­dy na temat cy­gań­skich prze­stępstw. Cy­ga­nie naj­czę­ściej ata­ku­ją bez­bron­nych, sta­rych i sa­mot­nych a naj­więk­szą siłą Cy­ga­nów jest brak ich rze­tel­nej iden­ty­fi­ka­cji. Każdy Cygan ma kilka imion i na­zwisk i kilka dat uro­dze­nia i dla­te­go naj­lep­szym spo­so­bem na ich iden­ty­fi­ka­cje jest ro­bie­nie od­ci­sków pal­ców już w ra­dio­wo­zach oraz za­an­ga­żo­wa­nie star­szych ludzi w ob­ser­wa­cję i skła­da­nie ze­znań na Cy­ga­nów, gdyż oni mają dużo czasu. Młod­si Cy­ga­nie w Ame­ry­ce wolą han­del bro­nią i nar­ko­ty­ka­mi, głów­nie ko­ka­iną.


Cygańskie dzieci jako inwestycja w działalność kryminalną

Nie jest ta­jem­ni­cą, że Cy­ga­nie mnożą się jak szczu­ry choć dobrą wia­do­mo­ścią jest, że mają naj­wyż­szą śmier­tel­ność wśród dzie­ci, na­to­miast ich śred­nia dłu­gość życia jest o 12 lat niż­sza od prze­cięt­nej na­ro­do­wej. Poza tym u Cy­ga­nów sezon roz­rod­czy jest nie­zwy­kle in­te­syw­ny i w za­sa­dzie nigdy się nie koń­czy. Za­miast mo­ral­nej drogi życia 14-let­nie Cy­gan­ki za­cho­dzą w ciąże gdyż w ten spo­sób biorą wcze­śniej za­sił­ki i mogą że­brać z dzieć­mi na rę­kach, przez co stają się war­to­ścio­wym ele­men­tem zor­ga­ni­zo­wa­nej prze­stęp­czo­ści Cy­ga­nów. Zresz­tą śred­nia za­ślu­bin u Cy­ga­nów to dla męż­czyzn 15-16 a dla ko­biet 13-15 lat i pło­dzą oni jak naj­wię­cej dzie­ci gdyż z jed­ne­go dziec­ka ży­ją­ce­go w nędzy Cy­ga­nie są w sta­nie wy­cią­gnąć 100.000 euro z że­bra­nia przez całe jego dzie­ciń­stwo. Udo­wod­ni­li to bry­tyj­scy dzien­ni­ka­rze po tym jak BBC na­gra­ło film w któ­rym ukry­te ka­me­ry po­ka­za­ły jak 10-let­nie cy­gań­skie dzie­ci w rze­tel­ny, zor­ga­ni­zo­wa­ny spo­sób przez rok okra­da­ły ludzi przy ban­ko­ma­tach. Na­stęp­nie pie­nią­dze te są prze­sy­ła­ne do Ru­mu­nii za które Cy­ga­nie bu­du­ją pa­ła­ce. Nic więc dziw­ne­go, że cy­gań­skie dzie­ci sta­no­wią pod­sta­wę prze­stęp­czej dzia­łal­no­ści Cy­ga­nów.- Obrazek


Cygańskie getto.Roz­ma­wia­łem kie­dyś z Cy­ga­na­mi, któ­rzy po­wie­dzie­li mi, że szko­ła to mar­no­wa­nie czasu dla­te­go że oni mają swoją edu­ka­cję. Gdy spy­ta­łem o jaką edu­ka­cję cho­dzi po­ka­za­li mi jak uczy­li swoje dzie­ci wyj­mo­wać te­le­fo­ny i port­fe­le z tyl­nych kie­sze­ni, po czym kwi­to­wa­li to śmie­chem. Poza tym Cy­ga­nie sto­ją­cy wy­so­ko w prze­stęp­czej hie­rar­chi nie trak­tu­ją dzie­ci jak człon­ków ro­dzi­ny i nie chcą dla nich do­brze. Dla Cy­ga­nów dzie­ci są in­we­sty­cją na­sta­wio­ną na kon­kret­ny za­ro­bek. Czy ktoś się kie­dyś za­sta­na­wiał dla­cze­go cy­gań­skie nie­mow­lę­ta na rę­kach swo­ich matek są za­wsze tak spo­koj­ne? Otóż dla­te­go, że są na­fa­sze­ro­wa­ne al­ko­ho­lem i środ­ka­mi odu­rza­ją­cy­mi aby nie prze­szka­dza­ły Cy­ga­nom w okra­da­niu i na­cią­ga­niu na­iw­nych. Za­da­niem nie­mow­ląt jest tylko wy­glą­dać jak naj­bied­niej aby wzbu­dzać mak­sy­mal­ne współ­czu­cie po­trzeb­ne do czer­pa­nia zy­sków. Star­sze dzie­ci, od 9-12 roku życia są uczo­ne jak być do­brze zor­ga­ni­zo­wa­nym i zdy­scy­pli­no­wa­nym gan­giem spe­cja­li­zu­ją­cym się w okra­da­niu przy ban­ko­ma­tach lub w okra­da­niu w tłoku na ba­za­rach. Potem od­da­ją wszyst­kie pie­nią­dze swoim cy­gań­skim sze­fom i nadal żyją w nędzy na ulicy lub w slam­sach. Z tego wła­śnie po­wo­du Cy­gan­ki wcze­śnie wy­cho­dzą za mąż i rodzą jak naj­wię­cej dzie­ci.

U Cy­ga­nów ko­bie­ty nie mają żad­nych praw a męż­czy­zna może nawet zabić żonę i jest to w pełni ak­cep­to­wa­ne w cy­gań­skiej spo­łecz­no­ści. „Ho­no­ro­we mor­der­stwa” są więc tym aspek­tem cy­gań­skie­go życia, które mają cechę wspól­ną z mu­zuł­ma­na­mi. Cy­gań­skie dziew­czyn­ki na­to­miast albo uczest­ni­czą w zor­ga­ni­zo­wa­nej prze­stęp­czo­ści albo są sprze­da­wa­ne jak mięso. Cy­ga­nie nie kryją się z fak­tem, że sprze­daż mło­dych ko­biet jest u nich ak­cep­to­wa­na i że naj­więk­sze pie­nią­dze za­ra­bia­ją na dzie­wi­cach. Jak przy­znał jeden Cygan miesz­ka­ją­cy we Wło­szech, sprze­dał swoją córkę w 2004 roku za bar­dzo po­kaź­ną sumę i ma tyle dzie­ci, że stra­cił już ra­chu­bę ile i nie pa­mię­ta ich imion. We­dług jego do­świad­czeń dzie­ci to wspa­nia­ły in­te­res gdyż nie­mow­lę­ta i małe dzie­ci za­ra­bia­ją for­tu­nę na że­bra­niu, star­sze na ra­bun­kach, a cy­gań­skie córki za­ra­bia­ją jesz­cze wię­cej gdyż można je sprze­dać. W paru mia­stach we Wło­szech i w Hisz­pa­nii ogło­szo­no „Stan Cy­gań­skie­go Za­gro­że­nia” w cza­sie któ­re­go po­li­cja zro­bi­ła ła­pan­kę cy­gań­skich dzie­ci. We­dług śledź­twa cy­gań­skie dzie­ci były w sta­nie ukraść od $15.000 do $20.000 mie­sięcz­nie. Młode Cy­gan­ki na­to­miast jeśli nie są sprze­da­wa­ne przez swo­ich ojców jako żywy towar do róż­ne­go ro­dza­ju or­ga­ni­za­cji prze­stęp­czych to są sprze­da­wa­ne do mał­żeństw. W Ru­mu­nii 13-let­nia Cy­gan­ka zo­sta­ła sprze­da­na star­sze­mu męż­czyź­nie za pra­wie $10.000 i jej mąż był szczę­śli­wy, że za­pła­cił te pie­nią­dze gdyż wie­dział że wkrót­ce ta in­we­sty­cja mu się zwró­ci. Jej oj­ciec za­pew­niał jej przy­szłe­go męża, że jego córka jest w sta­nie ukraść mi­ni­mum $600 dzien­nie i jest oczy­wi­ście w sta­nie uro­dzić wiele dzie­ci, które zro­bią z jej męża bo­ga­cza.

Cy­ga­nie nie wy­ko­rzy­stu­ją jed­nak tylko swo­ich, cy­gań­skich dzie­ci ale także obce. W 2000 roku Cy­ga­nie w Rosji po­rwa­li ma­łe­go ro­syj­skie­go chłop­ca, który uciekł z cy­gań­skie­go getta do­pie­ro w 2016 roku. Młody męż­czy­zna o ja­snej skó­rze i blond wło­sach przed­sta­wił się jako Cygan lecz ro­syj­scy po­li­cjan­ci do­tar­li do spra­wy po­rwa­nia chłop­ca sprzed 16 laty. Na­stęp­nie zro­bi­li ba­da­nie DNA na jego umar­łym ojcu i oka­za­ło się, że młody męż­czy­zna to Wa­si­lij Mu­su­fra­now. Przez te wszyst­kie lata Wa­si­lij pra­co­wał do­ryw­czo a na­stęp­nie od­da­wał wszyst­kie pie­nią­dze Cy­ga­nom. Wa­si­lij nie po­tra­fił pisać, czy­tać i nie znał się też na ze­gar­ku. Przez te wszyst­kie lata cy­gań­scy po­ry­wa­cze far­bo­wa­li jego włosy na czar­no i nie po­sy­ła­li go do szko­ły aby unik­nąć po­dej­rzeń lecz w końcu chło­piec zdo­ła­ła uciec. Ta tra­gicz­na hi­sto­ria to tylko ko­lej­ny przy­kład cy­gań­skiej dzia­łal­no­ści kry­mi­nal­nej po raz ko­lej­ny po­ka­zu­ją­cy, że Cy­ga­nie są zdol­ni do wszyst­kie­go.

Na mar­gi­ne­sie, za­sta­na­wiam się kto po­rwał Ma­de­le­ine McCann w 2003 roku gdyż o to także po­dej­rze­wa­no Cy­ga­nów.Lekcja religii dla małych Cyganów

Okła­my­wać sa­me­go sie­bie także można ale tylko do pew­ne­go stop­nia. Jeśli Cy­ga­nie zdają sobie spra­wę, że są na­ro­dem zło­dziei i oszu­stów to cięż­ko jest wma­wiać ich dzie­ciom, że to co robią jest dobre. Z tego po­wo­du Cy­ga­nie za­kła­ma­li re­li­gię chrze­ści­jań­ską aby w ten spo­sób mieć po­li­sę nie­wi­no­ści na swoją dzia­łal­ność kry­mi­nal­ną. Otóż we­dług Cy­ga­nów Jezus Chry­stus miał być ukrzy­żo­wa­ny nie trze­ma ale czte­re­ma gwoźdź­mi. Dwa miały być wbite w jego ręce, trze­ci w stopy a czwar­ty gwóźdź, zro­bio­ny ze złota, miał być wbity w serce Je­zu­sa. Jed­nak cy­gań­ski chło­piec ukradł złoty gwóźdź przez co we­dług Cy­ga­nów ura­to­wał Je­zu­so­wi życie. Jako za­pła­tę za ten uczy­nek Bóg w swej łasce po­zwo­lił Cy­ga­nom już na za­wsze kraść bez mo­ral­nych kon­se­kwen­cji.

- Obrazek


Rodzina cygańskich pasożytów i złodziei.Z tego wła­śnie po­wo­du Cy­ga­nie uwa­ża­ją, że Bóg dał im swoje bło­go­sła­wień­stwo na okra­da­nie świa­ta i że zło­dziej­stwo jest mo­ral­ną cechą ich na­ro­du.Próby asymilacji Cyganów i koniec cierpliwości Europejczyków

Dzia­łal­ność kry­mi­nal­na Cy­ga­nów jest tak oczy­wi­sta, tak czę­sta i na­chal­na że nawet sły­ną­ce z ma­nia­kal­nej po­praw­no­ści po­li­tycz­nej bry­tyj­skie media nie by­ły­by w sta­nie wmó­wić An­gli­kom, żeby nie przej­mo­wać się Cy­ga­na­mi. Z tego po­wo­du, od wie­ków śre­dnio­wiecz­ne kró­le­stwa oraz lu­dzie we wszyst­kich mia­stach gdzie byli Cy­ga­nie zwra­ca­li się prze­ciw­ko nim. Za­rów­no ty­siąc lat temu jak i teraz Cy­ga­nie byli wy­klu­cza­ni z przyj­mu­ją­cych ich kra­jów, tra­ci­li oby­wa­tel­stwa, byli znie­wa­la­ni przez na­pa­da­ją­ce Eu­ro­pę armie, byli ma­so­wo za­bi­ja­ni za swoje prze­step­stwa a dziś or­ga­ni­zo­wa­ne są mar­sze an­ty­cy­gań­skie oraz pa­nu­je wy­so­ka nie­chęć do Cy­ga­nów gdzie­kol­wiek się oni po­ja­wią. Cy­ga­nie byli nie­wol­ni­ka­mi Mon­go­łów, Ta­ta­rów i Im­pe­rium Osmań­skie­go, byli po­dej­rze­wa­ni o szpie­go­stwo dla na­cie­ra­ją­cych Tur­ków oraz o prze­no­sze­nie cho­rób w cza­sach epi­de­mii. Hisz­pa­nia pró­bo­wa­ła po­zbyć się Cy­ga­nów w 1749 roku. Z kolei Ar­gen­ty­na za­bro­ni­ła wpusz­cza­nia Cy­ga­nów w 1880 a Stany Zjed­no­czo­ne zro­bi­ły to samo w 1885. Pro­ble­my z Cy­ga­na­mi były za­wsze te same: zło­dziej­stwo, oszu­stwo, cho­ro­by, nędza wy­ni­ka­ją­ca z le­ni­stwa i co­fa­nie w roz­wo­ju re­gio­nów w któ­rych miesz­ka­li. Mimo to nie­któ­re na­ro­dy eu­ro­pej­skie pró­bo­wa­ły na siłę asy­mi­lo­wać Cy­ga­nów od 17 do 19 wieku. Kraje takie jak Hisz­pa­nia, Niem­cy i Nor­we­gia pró­bo­wa­ły dawać Cy­ga­nom pracę, edu­ko­wać ich, wcie­lać do woj­ska oraz na­rzu­cać eu­ro­pej­ską kul­tu­rę. Jed­nak za każ­dym razem Cy­ga­nie nie byli za­in­te­re­so­wa­ni żadną z po­mo­cy. Oni tylko chcie­li żyć po cy­gań­sku i two­rzyć swoje wła­sne pań­stwo w pań­stwie.

W 20 wieku na­zi­stow­skie Niem­cy zro­bi­ły uprzej­mość Eu­ro­pie po­zby­wa­jąc się wielu Cy­ga­nów lecz nikt nie wie ilu do­kład­nie. We­dług ame­ry­kań­skich hi­sto­ry­ków Niem­cy za­bi­li od około 220.000 do 500.000 Cy­ga­nów choć we­dług nie­któ­rych licz­ba ta była bliż­sza 1.5mln. W mojej oce­nie Niem­cy za­bi­li tylko 50.000 co jest tro­chę roz­cza­ro­wu­ją­ce. Na­stęp­nie pod­czas wojny o Ko­so­wo Al­bań­czy­cy prak­tycz­nie wy­tę­pi­li Cy­ga­nów. Z kolei w daw­nej Cze­cho­sło­wa­cji od 1973 roku lu­dzie mieli tak bar­dzo dość cy­gań­skiej za­ra­zy, że za­pro­wa­dzi­li przy­mu­so­wą ste­ry­li­za­cję cy­gań­skich ko­biet. Moim zda­niem jest to jed­nak zbyt ła­god­ne po­su­nię­cie, które nie za­ła­twia pro­ble­mu cy­gań­skiej oku­pa­cji. Obec­nie, w cza­sach Unii Eu­ro­pej­skiej, która moim zda­niem jest za­prze­cze­niem kul­tu­ry eu­ro­pej­skiej, po­praw­ni po­li­tycz­nie biu­ro­kra­ci po­chy­la­ją głowy przed Cy­ga­na­mi i ma­ja­czą o ko­lej­nej asy­mi­la­cji która z góry jest zka­za­na na zgubę. Unia Eu­ro­pej­ska jest go­to­wa nawet asy­mi­lo­wać wilki z owca­mi gdyż dla nich uto­pia po­jed­na­nia na­ro­dów i mie­sza­nia się ras stała się ob­se­sją. W 2008 roku Cy­ga­nie do­pu­ści­li się bru­tal­ne­go gwał­tu na Włosz­ce, po czym rząd Włoch ogło­sił, że Cy­ga­nie sta­no­wią ry­zy­ko dla bez­pie­czeń­stwa na­ro­do­we­go. W 2010 Fran­cu­zom także wy­czer­pa­ła się cier­pli­wość i dla­te­go po ataku Cy­ga­nów na po­li­cja­nów rząd po­sta­no­wił znisz­czyć 51 nie­le­gal­nych obo­zów cy­gań­skich i de­por­to­wac ich do Ru­mu­nii. „Or­ga­ni­za­cje hu­ma­ni­tar­ne” oczy­wi­ście były prze­ciw­ko de­por­ta­cjom i ste­ry­li­za­cjom lecz za­sta­na­wiam się który z dzia­ła­czy hu­ma­ni­tar­nych chciał­by wziąć Cy­ga­nów do wła­sne­go domu?
Podsumowanie

W tym mo­men­cie śmiać mi się chce, że głupi rząd bry­tyj­ski wy­da­je rocz­nie £185mln na Cy­ga­nów sie­dzą­cych w wię­zie­niach, co daje ponad £42.000 od jed­ne­go cy­gań­skie­go kry­mi­na­li­sty. Na przy­kład w Ame­ry­ce jedna kula ka­li­ber 5.56mm kosz­tu­je tylko 21 cen­tów. Na­stęp­nie jeśli po­li­czy­my 21 cen­tów razy 10mln Cy­ga­nów, to wy­cho­dzi że Glo­bal­ny Syn­dy­kat Cy­gań­skiej Zbrod­ni mo­że­my mieć z głowy za je­dy­ne $2.100.000 i nawet to nie jest praw­dą, dla­te­go że wy­my­śli­łem wiele in­nych, o wiele tań­szych i ko­rzyst­niej­szych roz­wią­zań kwe­stii cy­gań­skiej.

W chwi­li gdy zdo­by­łem się na chrze­ści­jań­ską łaskę, po­my­śla­łem że do­brym roz­wią­za­niem by­ła­by ma­so­wa ste­ry­li­za­cja Cy­ga­nów a na­stęp­nie za­kwa­te­ro­wa­nie ich w spe­cjal­nie za­pro­jek­to­wa­nych pla­ców­kach w któ­rych Cy­ga­nie mo­gli­by się skon­cen­tro­wać na pracy w prze­my­śle rol­ni­czym, bu­dow­la­nym, wy­do­byw­czym i tek­styl­nym. Cy­ga­nie mie­li­by wów­czas także prawo do urlo­pu i roz­ryw­ki ale mu­sie­li­by być od­se­pa­ro­wa­ni od resz­ty spo­łe­czeń­stwa. Do­dat­ko­wo każdy Cygan mu­siał­by pod­pi­sać ze­zwo­le­nie na uży­cie jego ciała po śmier­ci – na za­dość­uczy­nie­nie za krzyw­dy. Mó­wiąc to mam na myśli, że bar­dzo się ostat­nio za­in­te­re­so­wa­łem prze­ra­bia­niem cy­gań­skich nie­bosz­czy­ków na wę­giel i pa­li­wo, gdyż o ile mi wia­do­mo z mięsa, kości i tłusz­czu je­ste­śmy w sta­nie stwo­rzyć sub­sty­tut ben­zy­ny. Ozna­cza to, że naj­pierw 10 czy 12mln cy­gań­skich zło­czyń­ców mo­gło­by przy­słu­żyć się spo­łe­czeń­stwu, jed­no­cze­śnie żyjąc w hu­ma­ni­tar­nych wa­run­kach, a po śmier­ci mogli by nas za­brać w „po­dróż do­oko­ła księ­ży­ca”. Zdaję sobie spra­wę, że są to dość no­wa­tor­skie roz­wią­za­nia z któ­ry­mi nie każdy musi się zgo­dzić, lecz we­dług mnie naj­bar­dziej war­to­ścio­wy czas życia Cy­ga­nów jest moż­li­wy tylko pod­czas robót spo­łecz­nych oraz po ich śmier­ci.

Na przy­kład w Wiel­kiej Bry­ta­nii wiele krów i owiec zo­sta­ło za­bi­tych z po­wo­du po­tocz­nie zwa­nej „cho­ro­by wście­kłych krów” (BSE) i dla­te­go dzię­ki ich mięsu Bry­tyj­czy­cy byli w sta­nie wy­ge­ne­ro­wać elek­trycz­ność. Przy od­po­wied­niej tech­no­lo­gii prost­szym roz­wią­za­niem jest prze­ro­bie­nie mar­twych cy­gań­skich kry­mi­na­li­stów na na­wo­zy rolne, co jest po­wszech­ne na wielu far­mach w USA i Wiel­kiej Bry­ta­nii i co sta­no­wi cenne źró­dło fos­fo­ru i pro­te­in. Na­ukow­cy pra­cu­ją obec­nie także nad po­zy­ski­wa­niem czy­stej ener­gii, w tym pa­li­wa, które po­cho­dzi ze śmie­ci oraz z ludz­kich od­cho­dów. Uwa­żam moje po­my­sły za ko­rzyst­ne eko­no­micz­nie, ko­rzyst­ne spo­łecz­nie, eko­lo­gicz­ne, hu­ma­ni­tar­ne oraz także roz­wią­zu­ją­ce od­wiecz­ny pro­blem cy­gań­skiej prze­stęp­czo­ści.- Obrazek


Rodzina cygańskich złodziei, która przez lata zdołała ukraść $3mln w Ameryce. Ich specjalnością było okradanie sklepów i włamania do domów.
Je­stem pe­wien, że każdy kto in­te­re­su­je się kwe­stią cy­gań­ską mógł­by zna­leźć wiele ob­cią­ża­ją­cych ich do­wo­dów lecz myślę że mój ar­ty­kuł daje wy­star­cza­ją­co do zro­zu­mie­nia, że Cy­ga­nie są ogrom­nym za­gro­że­niem kry­mi­nal­nym oraz za­gro­że­niem dla bez­pie­czeń­stwa na­ro­do­we­go. Je­stem pe­wien, że gdyby w Eu­ro­pie za­chod­niej wy­bu­chła wojna do­mo­wa prze­ciw­ko mu­zuł­ma­nom i mu­rzy­nom to Cy­ga­nie za­pa­sie­ni na eu­ro­pej­skich za­sił­kach do­łą­czy­li­by do nich oraz za­bi­ja­li­by Eu­ro­pej­czy­ków aby ich okraść. Cy­ga­nie są bło­tem glo­bal­ne­go spo­łe­czeń­stwa i dla­te­go na pod­sta­wie ze­bra­nych do­wo­dów uzna­ję, że trzy­ma­nie tego ga­tun­ku w kraju o do­wol­nej rasie i kul­tu­rze jest zbrod­nią prze­ciw­ko każ­dej cy­wi­li­za­cji. Nie­ste­ty, po­mi­mo tych wszyst­kich do­wo­dów głu­pich nie bra­ku­je, i za­zwy­czaj są to ko­bie­ty. Gdy po­dró­żo­wa­łem po Buł­ga­rii spo­tka­łem ko­bie­ty z Eu­ro­py Za­chod­niej oraz Ame­ry­kan­ki, które po­dró­żo­wa­ły aby po­ma­gać Cy­ga­nom. Grały dla nich na gi­ta­rach w cy­gań­skich get­tach, ob­cho­dzi­ły Dni Kul­tu­ry Cy­gań­skiej, da­wa­ły im pie­nią­dze a za miej­sco­wy sym­bol zła ob­ra­ły sobie mnie, mimo że ja białe ko­bie­ty pra­gnę chro­nić.

Moi kry­ty­cy mo­gli­by mi za­pro­po­no­wać aby ode­słać Cy­ga­nów do kraju ich et­nicz­ne­go po­cho­dze­nia lecz ja uwa­żam, że de­por­ta­cja Cy­ga­nów do Indii nie ma sensu gdyż Hin­du­si po raz ko­lej­ny wy­rzu­ci­li­by ich z Indii a potem Cy­ga­nie ra­bu­jąc, gwał­cąc i mor­du­jąc swoją drogę przez pół świa­ta osie­dli­li­by się tam gdzie jest naj­ła­twiej kraść, czyli w Eu­ro­pie. Do­świad­cze­nia hi­sto­rycz­ne oraz obec­ne z wielu kra­jów i wielu kon­ty­nen­tów udo­wad­nia­ją, że je­dy­nym roz­waż­nym spo­so­bem na roz­wią­za­nie kwe­stii cy­gań­skiej są tylko do­ży­wot­nie prace spo­łecz­ne ukie­run­ko­wa­ne na pomoc w prze­my­śle ener­ge­tycz­nym po ich śmier­ci.

Na sam ko­niec chciał­bym także po­wie­dzieć wszyst­kim człon­kom or­ga­ni­za­cji „hu­ma­ni­tar­nych”, „rów­no­ścio­wych” i „li­be­ral­nych”, że jeśli chcą mogą wziąć Cy­ga­nów do swo­ich domów, a gwa­ran­tu­je że w nie­dłu­gim cza­sie każdy z nich by mnie po­parł. Li­be­ra­ło­wie uwa­ża­ją, że świat jest jak Di­sney­land gdzie lu­dzie wszyst­kich ras i kul­tur miesz­ka­ją razem w po­ko­ju i szczę­ściu – lecz Cy­ga­nie to świet­nie zor­ga­ni­zo­wa­na glo­bal­na szaj­ka kry­mi­na­li­stów bez cie­nia współ­czu­cia, któ­rych prze­stęp­ne na­sta­wie­nie do życia jest pod­sta­wą ich kul­tu­ry i które do­dat­ko­wo jest od­bie­ra­ne przez Cy­ga­nów jako ich mo­ral­ny obo­wią­zek. Życzę li­be­ra­łom po­wo­dze­nia w ucze­niu Cy­ga­nów etycz­ne­go po­dej­ścia do życia.


Marcin Malik
http://www.prawica.net/8157


-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5518
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Murzyni, Muzułmanie,Cyganie,Hindusi i Orientalni

Postprzez krzysiek4 » Cz sie 17, 2017 8:18 pm


Hindusi i Orientalni czyli "ubogacenia" kulturowego Europy część czwarta


oraz segregacja rasowo-kulturowa w celu ochrony Białego społeczeństwaCzęść IV – „Hindusi i Orientalni”


Wstęp

Pod­czas mojej po­dróż­ni­czej ka­rie­ry od­wie­dzi­łem wszyst­kie kraje Sub­kon­ty­nen­tu In­dyj­skie­go a także Da­le­ki Wschód i Azję Płd-Wsch i uwa­żam, że każdy z tych re­gio­nów ma wiele cie­ka­wych i war­to­ścio­wych rze­czy, które za­słu­gu­ją na po­zna­nie. Z ca­łe­go serca po­le­cam po­dró­żo­wa­nie po pięk­nej Azji, po­le­cam jej fa­scy­nu­ją­ce dzie­dzic­twa kul­tu­ro­we po­zo­sta­wio­ne po przod­kach, bo­ga­tą w smaki kuch­nię, ory­gi­nal­ność od­mien­nej cy­wi­za­cji, za­pie­ra­ją­cą dech w pier­siach przy­ro­dę oraz nie­zwy­kle in­te­re­su­ją­cy kon­takt z ludź­mi, czemu za­mie­rzam po­świę­cić ten ar­ty­kuł. Ba­zu­jąc na moim wie­lo­let­nim do­świad­cze­niu do­sze­dłem do opi­nii że Azja­ci to in­te­li­gent­ni i pra­co­wi­ci lu­dzie, któ­rzy mimo wszyst­ko nigdy nie zdej­mu­ją masek z twa­rzy i choć pod­czas moich po­dró­ży po­zna­łem wielu do­brych i po­moc­nych ludzi, to jed­nak naj­czę­ściej ich na­sta­wie­nie do Eu­ro­pej­czy­ków jest opar­te na eko­no­mii i rzad­ko się zda­rza aby mo­ral­ność wy­gra­ła z zy­skiem. Po­nie­waż spę­dzi­łem w Azji tak długi czas i po­nie­waż miesz­kam w An­glii gdzie jest już cały świat, zdą­ży­łem po­znać jak Hin­du­si i lu­dzie Orien­tal­ni za­cho­wu­ją się u sie­bie, jakie cechy cha­rak­te­ru wy­cho­dzą u nich na wierzch gdy miesz­ka­ją w Eu­ro­pie i na co po­win­ni­śmy uwa­żać.

Moim zda­niem hin­du­izm, si­khizm czy bud­dyzm nie są nisz­czą­ce dla kul­tu­ry eu­ro­pej­skiej i przy obec­nych licz­bach nie sta­no­wią kul­tu­ro­we­go za­gro­że­nia dla Eu­ro­py. W prze­ci­wień­stwie do is­la­mu, każda z tych kul­tur i re­li­gii po­tra­fi współ­grać z każdą inną, gdyż islam nie po­tra­fi współ­grać z żadną kul­tu­rą – (Koran: „Za­bi­jaj nie­wier­nych gdzie­kol­wiek są”). Nie zmie­nia to jed­nak faktu, że nie zga­dzam się z tymi re­li­gia­mi i uwa­żam że miej­sce każ­dej z nich jest da­le­ko od Eu­ro­py a lu­dzie ci po­win­ni zo­stać w kra­jach swo­je­go kul­tu­ro­we­go i et­nicz­ne­go po­cho­dze­nia. W przy­pad­ku Hin­du­sów oraz Orien­tal­nych za­gro­że­niem dla Eu­ro­pej­czy­ków nie są ich re­li­gie czy wy­so­ki po­ziom prze­stępstw ale ich ogrom­ne licz­by oraz wy­jąt­ko­wa bez­wględ­ność i wy­ra­cho­wa­nie w dą­że­niu do pię­nię­dzy i to są wła­śnie te dwie głów­ne kwe­stie które za­mie­rzam po­ka­zać w moim ar­ty­ku­le. Poza tym za­mie­rzam też po krót­ce omó­wić 3 re­li­gie Azji aby po­ka­zać od­mien­ność kul­tu­ro­wą Azja­tów od Eu­ro­pej­czy­ków. In­ny­mi słowy bar­dzo lubię Azję oraz jej ludzi ale lubię także rów­no­wa­gę et­nicz­no-kul­tu­ro­wą.

- Obrazek
Sri Lanka jest pięknym krajem lecz dlaczego ten człowiek chciał abym mu zapłacił 5 razy więcej?

Poza tym uwa­żam, że po­dró­że po Azji nie tylko otwie­ra­ją oczy na wiele rze­czy ale także uczą Bia­łych jak sa­mo­dziel­nie my­śleć gdyż w Azji ist­nie­je bar­dzo dużo in­te­li­gent­nych oszu­stów cze­ka­ją­cych na Eu­ro­pej­czy­ków, co na przy­kład Hin­du­si opa­no­wa­li do per­fek­cji. Cza­sa­mi czy­sto ubra­ny, cy­wi­li­zo­wa­ny Hin­dus mó­wią­cy per­fek­cyj­nym an­giel­skim po­tra­fi opo­wie­dzieć taką hi­sto­rię, że port­fe­le Bia­łych tu­ry­stów same się otwie­ra­ją. Jest to nie­praw­do­po­dob­ne ale moim zda­niem oszu­stwo w In­diach czy kra­dzież kie­szon­ko­wa oraz przę­step­stwa w „bia­łym koł­nie­rzy­ku” w Chi­nach to nie­ofi­cjal­ne tai chi i yoga tego pięk­ne­go i róż­no­rod­ne­go kon­ty­nen­tu. Mówię tu o wy­so­kiej klasy kłam­cach, na które na przy­kład na­iw­ne Białe ko­bie­ty nie są przy­go­to­wa­ne.

Hinduizm, sikhizm i buddyzm

Aby le­piej zro­zu­mieć moją ocenę opi­sy­wa­nych ludzi naj­pierw po­sta­no­wi­łem na­pi­sać o mojej oce­nie ich ide­olo­gii i fi­lo­zo­fii, także zwa­nych re­li­gia­mi.

Hin­du­izm jest re­li­gią bo­ga­tej wy­obraź­ni oraz pa­sjo­nu­ją­cej i ko­lo­ro­wej lecz także nie­do­rzecz­nie na­iw­nej opo­wie­ści. Mamy tu czło­wie­ka z głową małpy i czło­wie­ka z głową sło­nia. Mamy nie­bie­skie­go męż­czy­znę z kobrą do­oko­ła szyi, mamy ko­bie­tę z ośmio­ma ra­mio­na­mi a ca­łość jest opra­wio­na kwia­ta­mi lo­to­su, mę­czą­cą mu­zy­ką i ki­czo­wa­tą ar­chi­tek­tu­rą. Po­mi­mo, że nie trak­tu­ję hin­du­izmu po­waż­nie to uwa­żam że do pew­ne­go mo­men­tu re­li­gia ta speł­nia dobre funk­cję – spra­wia przy­jem­ność, pod­no­si na duchu i po­zwa­la się prze­nieść w ba­śnio­wy świat, jed­no­cze­śnie od­ry­wa­jąc czło­wie­ka od trudu dnia co­dzien­ne­go. Hin­du­izm jest fi­lo­zo­fią uzna­ją­cą, że czło­wiek jest boski a re­li­gia ta jest spo­krew­nio­na z yogą i ma­sa­żem ay­urve­da. Z dru­giej stro­ny hin­du­izm jest też ide­olo­gią nie­skoń­cze­nie na­iw­ną, która nie ma żad­ne­go sensu w życiu do­cze­snym. Wcale bym się nie zdzi­wił gdyby Lewis Ca­roll czer­pał swoje po­my­sły z hin­du­izmu pi­sząc „Ali­cję w kra­inie cza­rów”, gdyż też jest ona cie­ka­wą i barw­ną opo­wie­ścią choć także czy­stą fik­cją ode­rwa­ną od rze­czy­wi­sto­ści. Myślę, że każdy mi przy­zna rację, że re­li­gia uzna­ją­ca krowę za świę­tą jest albo wy­my­słem baj­ko­pi­sa­rza albo naj­więk­szym osią­gnię­ciem szpi­ta­la dla umy­sło­wo cho­rych. Poza tym w hin­du­iź­mie są mi­lio­ny bogów i nie sądzę aby Hin­du­si byli w sta­nie za­pa­mię­tać ich wszyst­kich, co jest ko­lej­nym do­wo­dem, że jest to re­li­gia kom­plet­nie wy­ssa­na z palca.

Jed­nak na pozór po­ko­jo­wy hin­du­zim ma także swoje ciem­ne stro­ny. Jest na przy­kład Kali – bo­gi­ni śmier­ci, która ob­ci­na głowy i tapla się we krwi. Gdy byłem w Kal­ku­cie po­sze­dłem do brud­nej, za­nie­dba­nej świą­ty­ni bo­gi­ni Kali gdzie stado na­iw­nych Hin­du­sów zno­si­ło dary dla bez­li­to­sne­go bożka, który nie ist­nie­je. Poza tym, na licz­nych fe­sti­wa­lach we wszyst­kich czę­ściach Indii Hin­du­si skła­da­ją ofia­ry z ży­wych zwie­rząt. Pod­ci­na­ją gar­dła bykom i kozom we­wnątrz hin­du­istycz­nych świą­tyń, dla boż­ków ta­kich jak Kali czy Bha­va­ni. Moim zda­niem jest to kwe­stia, która świad­czy o za­co­fa­niu kul­tu­ro­wym Hin­du­sów. Hin­du­iści są także znani z mor­derstw re­li­gij­nych, co miało miej­sce w sta­nie Oris­sa gdzie za­bi­li 67 chrze­ści­jan.

- Obrazek
Uwaga! Cyrk przyjechał do miasta. Krowa jest święta, krowa jest aniołem. Według mnie jest to fenomalna komedia.

W uję­ciu po­li­tycz­nym hin­du­izm ma na celu so­li­da­ry­zo­wa­nie ponad 1mld ludzi po­przez nie­do­rzecz­ne bzdu­ry, mimo że w księ­gar­nach „re­li­gia” ta po­win­na być umiesz­czo­na w sek­cji bajek dla dzie­ci. Z eko­no­micz­ne­go punk­tu wi­dze­nia hin­du­zim także speł­nia swoje funk­cje gdyż z uwagi na licz­ne fe­sti­wa­le we wszyst­kich czę­ściach Indii po­ma­ga on prze­trwać in­dyj­skim ko­le­jom, po­ma­ga sprze­da­wać je­dze­nie oraz robić in­te­res ze sprze­da­ży farb do ma­lo­wa­nia ciał, ze sprze­da­ży lo­to­su i wielu in­nych kwia­tów. Dzię­ki hin­du­izmo­wi pracę mają bu­dow­ni­czy, rzeź­bia­rze oraz wszel­kiej maści oszu­ści, któ­rzy w In­diach rosną jak grzy­by po desz­czu. Hin­du­izm jest jed­nak przede wszyst­kim nie­zbi­tym do­wo­dem na cof­nię­cie Hin­du­sów w roz­wo­ju gdyż w In­diach są „świę­te mia­sta” i „świę­te mosty” – i na to są pie­nią­dze, choć z dru­giej stro­ny w in­dyj­skich szko­łach nie ma nawet pod­sta­wo­wych sa­ni­ta­riów. W brud­nym mie­ście Va­ra­na­si palą zwło­ki nad rzeką Gan­ges 24h na dobę gdyż we­dług wie­rzeń ten kto był spa­lo­ny w Va­ra­na­si idzie pro­sto do nieba. Hin­du­si myją się w ście­ku Gan­ges a żeby wy­szło im na zdro­wie do­dat­ko­wo do­świę­ca­ją Gan­ges urzą­da­jąc dzie­cin­ne przed­sta­wie­nia o na­zwie „pooja”. Dla mnie jako po­dróż­ni­ka jest to we­so­łe i ory­gi­nal­ne do­świad­cze­nie, które szczę­śli­wie zo­sta­wi­łem w In­diach.

Hin­du­izm jest tak nie­do­rzecz­ny, że nawet nie mie­ści się w ra­mach non­sen­su a gdyby głu­po­tę Indii można było za­mie­nić na litry to wy­peł­ni­ła­by ona cały Ocean In­dyj­ski.

Nie skrzyw­dził­bym Hin­du­istów i życzę im bez­piecz­ne­go po­wro­tu do Indii, w kla­sie biz­ne­so­wej, w kla­sie eko­no­micz­nej lub w kla­sie dla bydła na lot­ni­sku cargo – do czego i tak przy­wy­kli w In­diach. Na­to­miast ja, gdy za­tę­sk­nię za kul­tu­ro­wym do­świad­cze­niem, wiem gdzie są.

Si­khizm to ko­lej­na re­li­gia Indii, która mimo że jest fal­szy­wa gdyż zo­sta­ła stwo­rzo­na przez sa­mo­zwań­cze­go przy­wód­cę Guru Nanak, to jed­nak ma bez po­rów­na­nia o wiele więk­szy sens niż hin­du­izm. Si­kho­wie wie­rzą w jed­ne­go Boga a re­li­gia ta po­le­ga przede wszyst­kim na byciu do­brym wzglę­dem in­nych oraz na uczci­wej pracy – tak samo jak chrze­ści­jań­stwo. Po­mi­mo za­miesz­ki­wa­nia tego sa­me­go kraju si­kho­wie bar­dzo róż­nią się od hin­du­istów i to nie tylko sty­lem. Hin­du­iści od­pra­wia­ją pry­mi­tyw­ne uro­czy­sto­ści dla fał­szy­wych boż­ków a potem okra­da­ją lub oszu­ku­ją eu­ro­pej­skich tu­ry­stów, na­to­miast si­kho­wie nie od­pra­wia­ją nie­do­rzecz­nych uro­czy­sto­ści a za­miast tego sta­ra­ją się być do­bry­mi ludź­mi. Nie oce­niam wszyst­kich lecz z mo­je­go do­świad­cze­nia, gdy­bym miał zo­sta­wić port­fel czy apa­rat fo­to­gra­ficz­ny w In­diach na prze­cho­wa­nie to na pewno wo­lał­bym je zo­sta­wić z si­khiem, dla­te­go że wielu hin­du­istów to uro­dze­ni oszu­ści i zło­dzie­je o po­dwój­nej lub nawet i po­trój­nej mo­ral­no­ści. Zro­zu­mia­łem to gdy je­dy­ny ryk­szarz w In­diach, który nie pró­bo­wał mnie oszu­kać na pie­nią­dze oka­zał się si­khiem. Z drugiej jednak strony sikha mogłbym porównać do rekina. Wielki biały rekin jest w stanie wyczuć kroplę krwi w 100 litrach wody natomiast wielki Brązowy sikh, żartobliwie mówiąc, jest w stanie usłyszeć szelest banknotu z odległości 1 km. Gdy otwierałem portfel w Amritsar każdy turban w okolicy patrzył na banknot Białego. Ogólnie jednak są to interesujący ludzie i polecam to doświadczenie między-kulturowe.

Si­kho­wie mają swoją bar­dzo efek­tow­ną „Złotą Świą­ty­nię” w Am­rit­sar w któ­rych do­zna­łem cie­ka­wych do­świad­czeń i gdzie grały i śpie­wa­ły ze­spo­ły mu­zycz­ne Brą­zo­wych, bro­da­tych męż­czyzn. Świą­ty­nia ta ge­ne­ru­je bar­dzo dużo pie­nię­dzy, głów­nie z darów, choć mnie nikt nie po­pro­sił o pie­nią­dze. Po­pu­la­cja Si­khów to tylko około 20mln, z czego około 350,000 miesz­ka w An­glii.

- Obrazek
Pan Sikh. Stylowa broda, oryginalne wdzianko, ręcznik na głowie i umysł kapitalisty.

Obok około 20mln ka­to­li­ków w In­diach, si­kho­wie są je­dy­ny­mi któ­rych trak­tu­ję w miarę po­waż­nie mimo że jest to grupa w miarę do­brych ludzi po­dą­ża­ją­ca złym tro­pem. O ile wiem są bez­po­śred­nie po­łą­cze­nia z Lon­dy­nu do Am­rit­sar także życzę si­khom szczę­śli­wej po­dró­ży w jedną stro­nę i sa­mych suk­ce­sów – u sie­bie.

Bud­dyzm to pa­trząc w po­wierz­chow­ny spo­sób bar­dzo po­ko­jo­wa i nie ro­bią­ca ni­ko­mu krzyw­dy ide­olo­gia, która moim zda­niem krzyw­dę robi tylko bud­dy­stom oraz zbłą­dzo­nym i nie­do­uczo­nym Eu­ro­pej­czy­kom. Wie­rzę, że ksią­żę Sid­dhar­tha na­praw­dę żył i że po la­tach me­dy­ta­cji i do­sko­na­le­nia du­cho­we­go zo­stał okrzyk­nię­ty Buddą. Zdaję też sobie spra­wę, że Budda miał in­te­re­su­ją­cą fi­lo­zo­fię, którą pod­bił serca wielu ludzi i że fi­lo­zo­fia ta stała się spo­so­bem na życie a na­stęp­nie pod­sta­wą kul­tu­ro­wą wiel­kiej czę­ści Azji. Cią­gle jed­nak, bud­dyzm nie jest re­li­gią po­cho­dzą­cą od boga ale fi­lo­zo­fią stwo­rzo­ną przez świa­tłe­go czło­wie­ka lub wiel­kie­go nar­ko­ma­na, któ­re­go spo­sób my­śle­nia stał się bar­dzo po­pu­lar­ny. Poza tym Budda oraz jego fi­lo­zo­fia życia stały się tak po­pu­lar­ne nie dla­te­go, że miał on rację ale dla­te­go że rze­czy­wi­stość nie lubi pust­ki. W cza­sach gdy więk­szość nie miała do­stę­pu do edu­ka­cji, ktoś taki jak Budda z ła­two­ścią na­peł­nił ludz­kie umy­sły swoją ide­olo­gią, w zu­peł­nie taki sam spo­sób jak puste na­czy­nie można na­peł­nić wodą. Uwa­żam więc, że jeśli Budda może być „bo­giem” lub wiel­kim fi­lo­zo­fem za któ­rym po­da­ża­ją mi­lio­ny to rów­nie do­brze mógł nim zo­stać Le­onar­do Da Vinci czy No­stra­da­mus.

Z bud­dy­zmem nie zga­dzam się głów­nie z po­wo­du paru do­gma­tów fi­lo­zo­ficz­nych. Pierw­szym jest re­in­kar­na­cja czyli wę­drów­ka dusz, co sta­no­wi róż­ni­cę w po­rów­na­niu z re­li­gią chrze­ści­jań­ską. Uwa­żam, że każdy czło­wiek jest ory­gi­na­łem, inną duszą i każdy jest je­dy­ny w swym ro­dza­ju, na­to­miast po prze­by­tym życiu czło­wiek spo­ty­ka Boga, lub nie. W bud­dyź­mie nie ma jed­nak sądu osta­tecz­ne­go i dla­te­go bud­dy­sta nie ocze­ku­je na spo­tka­nie z Bo­giem. Bud­dyj­ski mnich w Ty­be­cie mówił mi o tym, że jeśli ktoś był dobry to w dro­dze re­in­kar­na­cji może w na­stęp­nym życiu stać się pięk­nym i uzna­nym czło­wie­kiem lub orłem, jeśli taka jest jego wola, albo świ­nią w chle­wie jeśli nie za­słu­żył na nic lep­sze­go. W moim mnie­ma­niu re­in­kar­na­cja to błęd­ne na­ucza­nie gdyż w bud­dyź­mie czło­wiek nie czeka na przyj­ście Boga i czło­wiek nie jest wy­jąt­ko­wy. W bud­dyź­mie dusza czło­wie­ka jest tylko po­ży­czo­na i przez cały czas wę­dru­je a czło­wiek jest zrów­na­ny zwię­rzę­tom gdyż może stać się orłem, psem lub świ­nią. Przy­zna­ję, że jest to pa­sjo­nu­ją­ca opo­wieść ale pa­trząc przez pry­zmat chrze­ści­jań­stwa oraz od­mien­no­ści ludzi od zwie­rząt nie trak­tu­ję jej po­waż­nie.

Dru­gim do­gma­tem w bud­dyź­mie, z któ­rym sta­now­czo się nie zga­dzam jest prze­ko­na­nie, że „im wię­cej cier­pisz w tym życiu, tym bar­dziej bę­dziesz na­gro­dzo­ny w przy­szłym”. Po­dej­ście tego ro­dza­ju uczy braku am­bi­cji oraz uczy, że cier­pie­nie jest dobre, pod­czas gdy w chrze­ści­jań­stwie Jezus uczył że bycie bo­ga­tym jest dobre lecz tylko pod wa­run­kiem, że ma­ją­tek nie zo­stał osią­gnię­ty po­przez zbrod­nie i pod­stęp. Bud­dyzm jest więc re­li­gią so­cja­li­stycz­ną opar­tą na ubó­stwie, czego sam Budda był naj­bar­dziej ewi­dent­nym przy­kła­dem. W duchu tego prze­ko­na­nia pro­sty­tut­ki w Taj­lan­dii otwar­cie mówią, że one od­da­ją się obcym i sta­rym męż­czy­znom za pie­nią­dze a potem utrzy­mu­ją swoje ro­dzi­ny na pro­win­cji gdyż jeśli teraz cier­pią będą wy­na­gro­dzo­ne w przy­szłym życiu. Tego wła­śnie bar­dzo błęd­ne­go ro­zu­mo­wa­nia uczył Budda i dla­te­go uzna­ję bud­dyzm za szko­dli­wą fi­lo­zo­fię.

- Obrazek
Ten Budda w Birmie podobał mi się jako element miejscowej kultury i sztuki lecz ten sam Budda w Europie byłby dla mnie symbolem zagubienia Europejczyków oraz symbolem prostytucji politycznej naszych liberalnych pseudo-władców.

Nie mam złych uczuć w sto­sun­ku do bud­dy­stów, za to czuję się za­wie­dzio­ny za­cho­wa­niem nie­do­uczo­nych i sła­bych Eu­ro­pej­czy­ków, któ­rzy są tak bar­dzo za­gu­bie­ni że szu­ka­ją fał­szy­wych pro­ro­ków. Czę­sto widzę w an­giel­skich ogro­dach oraz w an­giel­skich do­mach fi­gur­ki Buddy, po­mi­mo że An­gli­cy nie mają nawet bla­de­go po­ję­cia o bud­dyź­mie. Bar­dzo mi się po­do­bał Budda w Le­shan w Chi­nach, po­mni­ki Buddy w Bir­mie i w Taj­lan­dii oraz wiel­ki Budda na wy­spie Lan­tau w Hong Kongu. Będąc w Azji nie ma dla mnie zna­cze­nia czy ja się zga­dzam z bud­dy­zmem czy nie, dla­te­go że na Orien­cie Budda jest czę­ścią ich kul­tu­ry. Będąc w Bir­mie i na Sri Lance, w dro­dze sza­cun­ku do kra­jów w któ­rych byłem, po­ło­ży­łem nawet kwiat lo­to­su u stóp Buddy. Z dru­giej jed­nak stro­ny, prze­szka­dza­ją mi po­mni­ki Buddy w an­giel­skich ogro­dach oraz Budda w Lon­dy­nie w parku Bat­ter­sea. Ten sam Budda w Taj­lan­dii byłby jak naj­bar­dziej na miej­scu na­to­miast po­mnik Buddy w Lon­dy­nie to sym­bol za­gu­bie­nia An­gli­ków, sym­bol sła­bo­ści an­giel­skiej kul­tu­ry, sym­bol braku miej­sco­wej kul­tu­ry oraz sym­bol pro­sty­tu­cji po­li­tycz­nej li­be­ral­nych pseu­do-wład­ców.

Każda z fi­lo­zo­fii i pseu­do-re­li­gii które opi­sa­łem po­wy­żej to na­iw­na bajka o świę­tych kro­wach, o męż­czyź­nie ubra­nym na po­ma­rań­czo­wo który miał ha­lu­cy­na­cje oraz o „la­ta­ją­cych świ­niach”. Każda z tych dzie­cin­nych fi­lo­zo­fii jest pełna kiczu, każda ma wielu ak­to­rów i każda ob­ra­ża pod­sta­wo­wą in­te­li­gen­cję lecz żadna nie na­wią­zu­je do praw­dzi­we­go Boga. Każda z tych in­te­re­su­ją­cych opo­wie­ści re­pre­zen­tu­je przy­jem­ne w oby­ciu, po­pra­wia­ją­ce humor pseu­do-re­li­gie, któ­rych nie na­le­ży trak­to­wać po­waż­nie.


Natura Hindusów

Przy­go­da z Hin­du­sa­mi w Eu­ro­pie za­czy­na się za­zwy­czaj cał­kiem miło. Otwie­ra­ją oni bary ze smacz­nym in­dyj­skim je­dze­niem oraz nie boją się cięż­kiej pracy. Ich re­li­gia na­to­miast jest tak nie­do­rzecz­na, że nikt nie trak­tu­je jej po­waż­nie, łącz­nie z wie­lo­ma Hin­du­sa­mi. Za tą fa­sa­dą spo­ko­ju i su­mien­nej pracy skry­wa się jed­nak zu­peł­nie inny obraz brą­zo­wych ludzi i po ja­kimś cza­sie mili Pa­no­wie w tur­ba­nach, któ­rych nie­spo­dzie­wa­nie jest już kil­ka­set ty­się­cy po­ka­zu­ją swoje praw­dzi­we ob­li­cze. Po pierw­sze, wy­cho­wa­ni pod wpły­wem sys­te­mu ka­sto­we­go za­czy­na­ją trak­to­wać bied­niej­szych od sie­bie jak nie­wol­ni­ków a po dru­gie chcą mieć dzie­ci z Bia­ły­mi ko­bie­ta­mi gdyż chcą aby cho­ciaż ich dzie­ci były lep­szą kastą niż zwy­kli Hin­du­si.

Nie­ste­ty życie co­dzien­ne oraz zwłasz­cza sama na­tu­ra Hin­du­sów nie są już barw­ną opo­wie­ścią ale pod­stęp­nym, wy­jąt­ko­wo pa­zer­nym, mrocz­nym i mro­żą­cym krew w ży­łach dresz­czow­cem. Hin­du­si po­cho­dzą z ogrom­nej nędzy i dla­te­go pie­nią­dze mają u nich zu­peł­nie inny wy­miar niż dla Eu­ro­pej­czy­ków. Hin­du­si za pie­nią­dze są zdol­ni do ogrom­nych pod­ło­ści i zbrod­ni. Prze­cięt­ny Hin­dus jest tak chci­wy, że pod­tarł­by się po­tłu­czo­nym szkłem aby za­osz­czę­dzić na pa­pie­rze to­a­le­to­wym i wy­smar­kał­by nos w swój tur­ban aby za­osz­czę­dzić na chust­kach do nosa. Poza tym Hin­du­si są pro­fe­sjo­nal­ny­mi kłam­ca­mi, któ­rzy wy­ko­rzy­sta­ją ab­so­lut­nie każdą sy­tu­ację aby kogoś oszu­kać, na­to­miast umowa z Hin­du­sem nie ma żad­nej war­to­ści gdyż wielu Hin­du­sów nie ma po­czu­cia mo­ral­no­ści. Z do­świad­cze­nia wiem, że Hin­du­si uma­wia­ją się na jedną rzecz a potem wy­ma­ga­ją zu­peł­nie cze­goś in­ne­go. Do­brym przy­kła­dem są tu in­dyj­scy au­to­ryk­sza­rze, któ­rzy per­fek­cyj­nym an­giel­skim uma­wia­ją się ze mną że prze­je­cha­nie okre­ślo­no­ne­go dy­stan­su bę­dzie kosz­to­wać 50 rupii lecz po do­sta­niu się na miej­sce czę­sto żą­da­ją 150 rupii i prze­ko­nu­ją z wiel­ką po­wa­gą w swoim gło­sie, że wła­śnie tak się umó­wi­li. Na­stęp­nie po do­sta­niu się do ho­te­lu ryk­szarz chce marżę od kie­row­ni­ka ho­te­lu na koszt tu­ry­sty. Na tym wła­śnie po­le­ga praw­dzi­wa na­tu­ra Hin­du­sów i po­pła­ca aby o tym pa­mię­tać.

- Obrazek
Ten Hindus prosił mnie o pieniądze lecz gdy chciałem mu dać drobne, odpowiedział że woli banknoty i wskazał palcem na mój portfel.

Po do­sta­niu się na dwo­rzec ko­le­jo­wy w Delhi tu­ry­stę do­pa­da sza­rań­cza oszu­stów, która wma­wia że hotel który za­re­zer­wo­wa­łem już nie ist­nie­je a kasa bi­le­to­wa gdzie chcia­łem kupić bilet ko­le­jo­wy zo­sta­ła spa­lo­na. Pla­nem ich jest za­pro­wa­dze­nie mnie do o wiele droż­sze­go ho­te­lu naj­niż­szej klasy oraz sprze­da­nie mi bi­le­tu ze swoją ogrom­ną marżą. Do­kład­nie ta sama tak­ty­ka jest pro­wa­dzo­na z po­zio­mu pań­stwo­we­go gdyż w In­diach obo­wią­zu­je cena Bia­łe­go czło­wie­ka, co ozna­cza że Eu­ro­pej­czy­cy płacą o wiele wię­cej. Do­brym przy­kła­dem jest tutaj wej­ście do Taj Mahal, które dla Hin­du­sów kosz­tu­je 10 rupii a dla mnie i każ­de­go z Eu­ro­py aż 750 rupii. Na każ­dym kroku i przy każ­dej oka­zji czeka oszu­stwo, na­cią­ga­nie na cele cha­ry­ta­tyw­ne które nie ist­nie­ją, zbiór­ki na szko­ły i szpi­ta­le któ­rych nie ma, wy­ra­bia­nie do­ku­men­tów które nie są ważne oraz wiecz­ne szu­ka­nie głu­pich. To po­dej­ście do Bia­łych ludzi ist­nie­je we wszyst­kich kra­jach Sub­kon­ty­nen­tu a naj­go­rzej jest w In­diach i na Sri Lance. Ja oso­bi­ście na­zy­wam Sub­kon­ty­nent In­dyj­ski „Sub­kon­ty­nen­tem Oszu­stów” i to jest do­kład­nie ten cel, któ­rym imi­gran­ci z Azji po­łu­dnio­wej kie­ru­ją się w Eu­ro­pie. Nie za­po­mi­naj­my, że Hin­du­si to krew­ni Cy­ga­nów.

Nie­od­łącz­ną cechą Hin­du­sów jest także ich ogrom­ny syf i smród, który wy­twa­rza­ją do­oko­ła sie­bie, jakby ro­dzi­li się brud­ni i jakby brud był nie­od­łącz­ną cechą ich kul­tu­ry. Za każ­dym razem gdy py­ta­łem o to­a­le­tę w In­diach za­wsze wska­zy­wa­li mi drze­wo i mó­wi­li, żebym się nie przej­mo­wał bo to są Indie. Jed­nak wszę­dzie tam gdzie są pu­blicz­ne to­a­le­ty mury są za­wsze ob­si­ka­ne przez tych, któ­rzy oszczę­dza­ją 1 rupię. W in­dyj­skich mia­stach cięż­ko jest od­dy­chać a rzeka Ja­mu­na prze­pły­wa­ją­ca przez Taj Mahal nie jest rzeką ale mar­twym ście­kiem. W In­diach pa­nu­je tak ogrom­na igno­ran­cja w sto­sun­ku do ochro­ny śro­do­wi­ska i eks­tre­mal­ne­go braku czy­sto­ści, że ostat­nio nawet wy­ni­kła spra­wa wrzu­ca­nia od­pa­dów tok­sycz­nych do rzeki Ka­sa­di w Mum­ba­ju, co spo­wo­do­wa­ło że psy które się w niej ką­pa­ły i piły tą wodę zmie­ni­ły kolor na nie­bie­ski. Hi­sto­rii tego typu jest mnó­stwo a ta sama kwe­stia jest z wy­lę­gar­nią cho­rób, ze „świę­tą” rzeką Gan­ges o któ­rej pi­sa­łem wyżej, lecz naj­gor­sze jest to że wielu Hin­du­sów pod­cie­ra się pal­ca­mi a potem je go­ły­mi rę­ka­mi i to nie tylko ka­nap­ki. Oni mie­sza­ją ryż z so­sa­mi swo­imi brud­ny­mi rę­ka­mi jed­no­cze­śnie cią­gle czu­jąc na rę­kach smród wła­snych od­cho­dów, a gdy wie­lo­krot­nie py­ta­łem dla­cze­go nie uży­wa­ją wi­del­ców, od­po­wia­da­li mi za­wsze że w ten spo­sób le­piej czują smak po­traw. Myślę, że jest to bar­dzo istot­na in­for­ma­cja dla każ­dej głu­piej blon­dyn­ki, która za­ko­cha­ła się w Hin­du­sie bo do­sta­ła od niego łań­cu­szek w ko­lo­rze żół­tym za £9. Czy tych wszyst­kich rze­czy chce­my w Eu­ro­pie?

Obrzy­dli­wość Hin­du­sów nie zna jed­nak gra­nic dla­te­go że piją oni mocz krów. Cza­sem cze­ka­ją aż krowa za­drze ogon i wtedy pod­sta­wia­ją kubek i piją od razu a inni wpa­dli na po­mysł aby wy­twa­rzać napój orzeź­wia­ją­cy z kro­wi­mi szczy­na­mi i sprze­da­wać go jako in­dyj­ską coca colę. Hin­du­iści twier­dzą, że mocz krów to naj­lep­sze le­kar­stwo na wszyst­ko, w tym mię­dzy in­ny­mi na cu­krzy­cę. Poza tym hin­du­iści z moczu krów wy­twa­rza­ją mię­dzy in­ny­mi pastę do zębów, mydło i płyn po go­le­niu, choć eks­per­ci w tej dzie­dzi­nie mówią że naj­bar­dziej war­to­ścio­wy mocz po­cho­dzi od krów dzie­wic, czyli tych które nie miały jesz­cze cie­ląt. Moi czy­tel­ni­cy pew­nie myślą, że piszę o wą­skiej gru­pie Hin­du­sów ale z tego co wiem to in­te­res się kręci gdyż mocz krów w In­diach staje się coraz po­pu­lar­niej­szy. Na przy­kład w są­sied­nim Pa­ki­sta­nie mu­zuł­ma­nie też piją mocz ale wolą ten od wiel­błą­dów, także można po­wie­dzieć że Sub­kon­ty­nent In­dyj­ski pije szczy­ny, myje się mo­czem i myje nim zęby a potem używa ich jako per­fum. Gdy na­stęp­nym razem po­ja­dę do Azji po­łu­dnio­wej nie mogę za­po­mnieć aby im wszyst­kim na­szczać na twarz jeśli tak to lubią.

- Obrazek
Życzę 100 lat wszystkim szczyno-pijcom.

Naj­okrut­niej­szą zbrod­nią Hin­du­sów są jed­nak zbrod­nie prze­ciw­ko ich wła­snym dzie­ciom i są to zbrod­nie przy któ­rych nawet Islam wy­glą­da jak anioł na nie­bie. Każdy kto ma dzie­ci ro­zu­mie na czym po­le­ga mi­łość ro­dzi­ców do dzie­ci, na czym po­le­ga opie­ka nad nimi i ich ochro­na. Jed­nak w In­diach wielu ro­dzi­ców skrę­ca stawy swoim dzie­ciom aby te już na za­wsze były ka­le­ka­mi, po to aby bu­dzi­ły współ­czu­cie i aby że­bra­ły na ulicy dla swo­ich ro­dzi­ców do końca ich mar­ne­go życia. Indie mają naj­wyż­szy wskaź­nik ka­lec­twa na świe­cie, który bie­rze się nie tylko z wad uro­dzeń czy wy­pad­ków ale przede wszyst­kim z po­wo­du ce­lo­we­go oka­le­cza­nia dzie­ci. Naj­czę­ściej są to ośle­pie­nia, trwa­łe prze­pro­sty kolan oraz wy­krę­ca­nia ra­mion i kolan nie­mow­lę­tom aby te do­ra­sta­ły już jako ka­le­ki. Naj­czę­ściej za dzieć­mi że­bra­ka­mi stoi jeden Hin­dus który zbie­ra ich pie­nią­dze, lecz ważne jest że dzie­ci te są mu do­bro­wol­nie od­da­wa­ne przez ich ro­dzi­ców.

Dużą rolę w życiu Hin­du­sów, bez zna­cze­nia czy w In­diach czy w An­glii od­gry­wa sys­tem ka­sto­wy. Każdy Hin­dus ma ni­skie po­czu­cie wła­snej war­to­ści dla­te­go że jest brą­zo­wy i u sie­bie nigdy nie byłby wyż­szą kastą niż jego ro­dzi­ce i dziad­ko­wie, na­to­miast w Eu­ro­pie, po­ślu­bia­jąc Białą ko­bie­tę i mając z nią dzie­ci awan­su­je on spo­łecz­nie i czuje się zwy­cięz­cą na lo­te­rii życia…….kosz­tem Bia­łych ludzi. Hin­du­si widzą więc w Bia­łych lu­dziach swoje ofia­ry oraz białe anio­ły dzię­ki któ­rym mogą się po­czuć choć tro­chę biel­si. (Z resz­tą ta sama opi­nia ist­nie­je we wszyst­kich ciem­nych ra­sach, co tylko po­twier­dza że biała su­pre­ma­cja jest kon­ty­no­wa­na nie przez Bia­łych ale przez rasy ciem­ne). Z tego po­wo­du w In­diach na­si­li­ła się epi­de­mia gwał­tu, także na Bia­łych ko­bie­tach. Indie mają nawet wyż­szy wskaż­nik gwał­tów niż są­sied­ni Pa­ki­stan i na tych wszyst­kich rze­czach opie­ra się wła­śnie praw­dzi­wa na­tu­ra ludzi z ręcz­ni­ka­mi na gło­wach.

Do­dat­ko­wo, Azja po­łu­dnio­wa sły­nie z za­bo­bo­nów opar­tych na ciem­no­cie cy­wi­li­za­cyj­nej, któ­rej ja nie chcę w Eu­ro­pie gdyż uwa­żam że nie po­win­ni­śmy się cofać kul­tu­ro­wo. Na przy­kład w tu­ry­stycz­nym raju, w pięk­nym Ne­pa­lu ist­nie­je sze­ro­ko prak­ty­ko­wa­na tra­dy­cja ple­mien­na o na­zwie chhau­pa­di, wedle któ­rej „ko­bie­ta ma­ją­ca okres przy­no­si ro­dzi­nie nie­szczę­ście”. Sto­sun­ko­wo nie­daw­no miało miej­sce gło­śne wy­da­rze­nie gdyż cała wio­ska wy­go­ni­ła dziew­czy­nę ze wsi dla­te­go że ta miała mie­siącz­kę. Jej je­dy­nym roz­wią­za­niem było więc spa­nie w sza­ła­sie ze zwie­rzę­ta­mi lecz tam uką­sił ją ja­do­wi­ty wąż przez co umar­ła. Czy wła­śnie tego chce­my w Eu­ro­pie?

Prze­kleń­stwem Indii jest także nie­wol­nic­two. We­dług glo­bal­sla­ve­ry­in­dex.org w In­diach jest około 18.5mln nie­wol­ni­ków, w tym dzie­ci, które są po­wszech­nie uży­wa­ne jako słu­żą­cy oraz jako pro­sty­tut­ki, cza­sa­mi pod przy­kryw­ką przy­mu­so­wych mał­żeństw mło­dych dziew­czyn ze star­szy­mi męż­czy­zna­mi. Moi kry­ty­cy mo­gli­by po­wie­dzieć, że to z po­wo­du ogrom­nej nędzy i w dużej mie­rze uwa­żam że mie­li­by rację, jed­nak we­dług moich badań cho­dzi o coś znacz­nie wię­cej. Do­brze usy­to­wa­ni Hin­du­si ży­ją­cy w An­glii mają tak da­le­ce po­su­nię­tą men­tal­ność nie­wol­nic­twa, że ścią­ga­ją bar­dzo bied­nych Hin­du­sów z Indii, po czym za­trud­nia­ją ich u sie­bie za gło­do­we pen­sje, jako słu­żą­cych w swo­ich do­mach oraz w swo­ich skle­pach.

Pa­mię­taj­my też o tym, że Hin­du­si lubią się skar­żyć na Im­pe­rium Bry­tyj­skie, które we­dług nich jest żró­dłem wszel­kie­go zła. Jed­nak w oczach Hin­du­sa każdy Biały jest wi­dzia­ny przez pry­zmat bry­tyj­skie­go ko­lo­ni­za­to­ra i dla Hin­du­sów każdy Biały jest im wi­nien pie­nią­dze. Nawet ten który nigdy w An­glii nie był. Hin­du­si znają tylko jedną stro­nę hi­sto­rii i nie chcą wie­dzieć, że Bry­tyj­czy­cy bu­do­wa­li drogi, mosty, fa­bry­ki, porty, lot­ni­ska, kształ­ci­li Hin­du­sów, po­dzie­li­li się z nimi no­wy­mi zdo­by­cza­mi tech­ni­ki, pod­nie­śli po­ziom służ­by zdro­wia oraz roz­wi­nę­li han­del her­ba­tą, na któ­rym Indie za­ra­bia­ją mi­liar­dy każ­de­go roku. Bry­tyj­czy­cy bu­do­wa­li całe mia­sta i nawet prawo Indii jest opar­te na pra­wie bry­tyj­skim. Jeśli więc któ­ra­kol­wiek z tych rze­czy Hin­du­som się nie po­do­ba, to radzę im znisz­czyć wszyst­ko co bry­tyj­skie i za­cząć od nowa lecz tego Hin­du­si nie zro­bią bo za dużo by stra­ci­li. Hin­du­si nie chcą zro­zu­mieć, że winę za ogrom­ną biedę Indii po­no­si każdy ko­lej­ny rząd Indii, który jest so­cja­li­stycz­ny, także to nie An­glia jest winna za nędzę ale in­dyj­ski so­cja­lizm. Uprze­dzam także przed rosz­cze­nio­wym na­sta­wie­niem Hin­du­sów oraz sta­wia­nie sie­bie w po­zy­cji ofia­ry, które są ich ko­lej­ny­mi spo­so­ba­mi na szu­ka­nie głu­pie­go który im za­pła­ci.

Przy oka­zji, uwa­żam że Im­pe­rium Bry­tyj­skie nie było w pełni bry­tyj­skie. We­dług moich hi­sto­rycz­nych badań Im­pe­rium Bry­tyj­skie było im­pe­rium ży­dow­skim. Stat­ki pod ban­de­rą bry­tyj­ską że­glo­wa­ły po całym świe­cie aby w każ­dym krań­cu świa­ta żydzi mogli po­sta­wić swoje banki a gdy ży­dow­skie banki były już do­brze za­ko­rze­nio­nie we wszyst­kich czę­ściach świa­ta, ame­ry­kań­scy bank­ste­rzy po­cho­dze­nia ży­dow­skie­go wy­na­leź­li Ro­ose­vel­ta, Chur­chil­la i Hi­tle­ra aby ci za­koń­czy­li „Im­pe­rium Bry­tyj­skie”. Hi­sto­rycz­nym fak­tem jest, że Hi­tler ofe­ro­wał pokój Chur­chil­lo­wi 2 razy lecz An­glia 2 razy od­mó­wi­ła gdyż po pierw­sze Chur­chill chciał za­koń­czyć Im­pe­rium Bry­tyj­skie a po dru­gie pokój z Hi­tle­rem byłby wbrew in­te­re­som ży­dow­skim w oku­po­wa­nej Pa­le­sty­nie. An­giel­ska ro­dzi­na kró­lew­ska była zbyt bied­na aby móc sfi­nan­so­wać ko­lo­ni­za­cję świa­ta dla­te­go po­trze­bo­wa­li ży­dow­skich pie­nię­dzy, które na­pę­dza­ły­by eko­no­mię za­rów­no Bry­tyj­czy­kom jak i Żydom. Stat­ki nie­wol­ni­cze pod ban­de­rą bry­tyj­ską także na­le­ża­ły do Żydów i to Żydzi za­ro­bi­li na nie­wol­nic­twie Afry­kań­czy­ków naj­wię­cej pie­nię­dzy, na­to­miast An­gli­cy po­nie­śli całą winę gdyż flagi na stat­kach i za­ło­ga były rze­czy­wi­ście an­giel­skie, po­mi­mo że se­kret­ni sze­fo­wie byli Ży­da­mi.

- Obrazek
Szczere uśmiechy w Kathmandu.

Nigdy nie za­po­mnę gdy po­dró­żo­wa­łem po In­diach i nigdy nie za­po­mnę ogrom­ne­go zdzi­wie­nia Hin­du­sów gdy ku­pi­łem wodę że­bra­kom lub gdy na­kar­mi­łem psa. Cała ulica śmia­ła się ze mnie i wy­ty­ka­ła mnie swo­imi brud­ny­mi pa­lu­cha­mi. W Hin­du­sach oraz w ich kul­tu­rze jest co praw­da wiele do­bre­go ale w kon­tak­tach z nimi na­le­ży pil­no­wać aby nie prze­kra­cza­li pew­nej linii gdyż bar­dzo łatwo się spo­ufa­la­ją. Oni muszą ro­zu­mieć czym jest że­la­zna gra­ni­ca od­dzie­la­ją­ca rasy ciem­ne od rasy bia­łej i wielu ro­zu­mie gdyż oni także nas nie chcą w swo­ich świę­tych miej­scach ani w swo­ich ro­dzi­nach. Ge­ne­ral­na za­sa­da w ob­co­wa­niu z Hin­du­sa­mi to ta aby nie wie­rzyć im w ani jedno słowo gdyż Hin­dus powie praw­dę tylko wtedy jeśli się po­my­li, i cza­sem pew­nie długo potem tego ża­łu­je.

Przy imi­gra­cji Hin­du­sów do Eu­ro­py naj­więk­szy­mi za­gro­że­nia­mi są ich ogrom­ne licz­by oraz ich krnąbr­na na­tu­ra i uwa­żam, że im­port Hin­du­sów do Eu­ro­py to sa­mo­bój­stwo dla na­szej Bia­łej rasy. Hin­dus nigdy nie bę­dzie za­cho­wy­wał się jak Biały czło­wiek i nigdy nie bę­dzie miał gestu a zanim wyda £1 naj­pierw musi go obej­rzeć do­kład­nie z dwóch stron i musi się z nim po­że­gnać, jakby był to jego kul­tu­ro­wy ry­tu­ał. Je­dy­nym roz­wią­za­niem cia­pa­te­go pro­ble­mu jest ode­sła­nie wszyst­kich Hin­du­sów, ich Bia­łych pro­sty­tu­tek oraz ich skun­dlo­nych dzie­ci i ich nie­do­rzecz­nej ide­olo­gii do Indii – lecz nie z nie­na­wi­ści ale w celu ochro­ny Bia­łej cy­wi­li­za­cji. My Biali lu­dzie nie je­ste­śmy w sta­nie wy­grać z tak ogrom­ny­mi licz­ba­mi i dla­te­go mu­si­my po­trak­to­wać ochro­nę na­szych gra­nic bar­dzo po­waż­nie.


Natura Orientalnych

Rasa orien­tal­na, po­tocz­nie zwana żółtą, tak na­praw­dę nie jest je­dy­nie żółta ale także brą­zo­wa z róż­ne­go ro­dza­ju sko­śny­mi ocza­mi. Pi­sząc o tej rasie pod kątem za­gro­żeń dla Eu­ro­py na­le­ży więc wy­róż­nić ogrom­ne róż­ni­ce po­mię­dzy kra­ja­mi Azji wschod­niej a kra­ja­mi Azji po­łu­dnio­wo – wschod­niej. Kraje takie jak Ja­po­nia czy Korea Płd gdzie eko­no­mia i po­ziom życia stoją na wy­so­kim po­zio­mie nie sta­no­wią tak wiel­kie­go za­gro­że­nia gdyż lu­dzie ci nie mi­gru­ją ma­so­wo do Eu­ro­py. Pro­blem jest z bied­niej­szy­mi kra­ja­mi, ta­ki­mi jak Chiny, Taj­lan­dia, Wiet­nam, Fi­li­pi­ny oraz także z kra­ja­mi mu­zuł­mań­ski­mi jak Ma­le­zja czy prze­lud­nio­na In­do­ne­zja. Kwe­stię mu­zuł­mań­ską omó­wi­łem już w II czę­ści mo­je­go ar­ty­ku­łu dla­te­go teraz zajmę się wszyst­ki­mi oprócz mu­zuł­ma­nów. Po­mi­mo, że imi­gran­ci z kra­jów bud­dyj­skich oraz z pew­no­ścią imi­gran­ci z ka­to­lic­kich Fi­li­pin nie sta­no­wią za­gro­że­nia kul­tu­ro­we­go i nie mają nisz­czą­cych ide­olo­gii, to na­le­ży wziąć pod uwagę że ich ogrom­ne po­pu­la­cje sta­no­wią bombę et­nicz­ną dla Eu­ro­py oraz dla są­sied­niej Au­stra­lii.

Zdaję sobie spra­wę, że po­wierz­chow­nie jest to „rasa mniej­sze­go za­gro­że­nia” lecz tutaj spo­so­bem na de­gra­da­cję et­nicz­no­ści eu­ro­pej­skiej są mie­sza­ne związ­ki, w które naj­czę­ściej i to bar­dzo ocho­czo an­ga­żu­ją się oriet­nal­ne ko­bie­ty i eu­ro­pej­scy męż­czyź­ni. W tym przy­pad­ku Biali męż­czyź­ni idą na ła­twi­znę gdyż nie chce im się szu­kać Bia­łej ko­bie­ty na­to­miast Azjat­ki jeż­dżą do Eu­ro­py czy Au­stra­lii nie po to aby pra­co­wać lecz aby po­lo­wać na Bia­łych mężów. Oso­bi­ście roz­ma­wia­łem z Chin­ką, która po­wie­dzia­ła mi że za­in­we­sto­wa­ła oszczęd­no­ści swo­je­go życia aby przy­je­chać do An­glii w po­szu­ki­wa­niu bo­ga­te­go An­gli­ka, gdyż jak to ujęła: „jest to świet­ny in­te­res”. Po­wie­dzia­ła też, że wszyst­kie Chin­ki które zna w oko­li­cy albo już mają bo­ga­tych An­gli­ków albo wciąż szu­ka­ją. W Taj­lan­dii nawet zro­bio­no o tym pro­gram w któ­rym w bar­dzo uczci­wy spo­sób Tajki przy­zna­ły, że wybór męża za­le­ży u nich od jego pie­nię­dzy. Każda z nich zbie­ra na bilet i na wizę aby po­je­chać do Eu­ro­py, Au­stra­lii lub Ame­ry­ki Płn w po­szu­ki­wa­niu męż­czy­zny który da im duży dom, za­chod­nie oby­wa­tel­stwo i pie­nią­dze. Mał­żeń­stwa­mi z Po­la­ka­mi Azjat­ki nie są za­in­te­re­so­wa­ne gdyż je­ste­śmy za bied­ni lecz gdy tylko po­wie­dzia­łem, że miesz­kam w An­glii moje akcje na rynku po­ten­cjal­ne­go męża od razu wzro­sły.

W Taj­lan­dii bar­dzo po­pu­lar­ne są też mał­żeń­stwa ze star­szy­mi Ame­ry­ka­na­mi choć głów­nie z An­gli­ka­mi. Po ślu­bie An­glik ku­pu­je Tajce dom, ku­pu­je jej sklep lub hotel, daje jej bry­tyj­skie oby­wa­tel­stwo a gdy Tajka go już nie po­trze­bu­je bie­rze z nim roz­wód. Na­stęp­nie głupi An­glik, mocą taj­skie­go sądu traci wszyst­ko i jest de­por­to­wa­ny do An­glii na swój koszt bez gro­sza. Po­dró­żu­jąc po Taj­lan­dii spo­ty­ka­łem wła­śnie takie mie­sza­ne mał­żeń­stwa i po ślu­bie za każ­dym razem role się od­wra­ca­ły – Tajka była sze­fo­wą a An­glik jej nie­wol­ni­kiem dla­te­go że oboje są bar­dzo do­brze wy­kształ­ce­ni w taj­skim pra­wie roz­wo­do­wym z ob­co­kra­jow­ca­mi. Po ślu­bie An­glik jest już prak­tycz­nie ban­kru­tem i nie ma żad­nych praw do swo­je­go ma­jąt­ku.

- Obrazek
Przyszłe żony Anglików. Przez rozporek i ekonomiczne małżeństwo wprost do całego majątku naiwnych Anglików. W Anglii takie małżeństwa są plagą.

W An­glii na­to­miast głupi, nie­skoń­cze­nie na­iw­ni i też le­ni­wi Biali męż­czy­zni żenią się z Azjat­ka­mi, pło­dzą im po 3 kun­dli a potem one biorą roz­wó­dy, od­bie­ra­ją im domy a potem taki An­glik jest zmu­szo­ny wy­pro­wa­dzić się do wy­na­ję­te­go miesz­ka­nia i pła­cić kre­dyt za dom który praw­nie już nie jest jego. W ten wła­śnie spo­sób bry­tyj­skie ma­jąt­ki które na­le­ża­ły do An­gli­ków przez setki lat prze­cho­dzą w ręce Azja­tów, któ­rzy nie­daw­no wy­do­sta­li się z sa­lo­nów ma­sa­żu i z bur­de­li. Wiele Azja­tek, które są mę­ża­mi An­gli­ków, które miesz­ka­ją w bo­ga­tych do­mach i mają służ­bę, jesz­cze kilka mie­się­cy wcze­śniej pra­co­wa­ły w bur­de­lach lub da­wa­ły seks oral­ny za £10 w ciem­nych uli­cach Bang­ko­ku czy Szan­gha­ju. Naj­lep­sze jest jed­nak to, że sce­na­riusz ten po­wta­rza się bez końca a an­giel­scy męż­czyź­ni są coraz głup­si i liczą na cud. Tak samo jak mu­zuł­ma­nie otwar­cie mówią, że chcą nas wy­sa­dzić w po­wie­trze i chą pod­bić Eu­ro­pę, tak samo Azjat­ki otwar­cie mówią że przy­je­cha­ły zro­bić in­te­res kosz­tem Bia­łych męż­czyzn. No cóż, chcę chro­nić Białą rasę ale z dru­giej stro­ny czy ma sens ochro­na an­giel­skich idio­tów?

Roz­ma­wia­łem kie­dyś z An­gli­kiem, który miał trzy azja­tyc­kie kun­dle oraz bar­dzo za­du­fa­ną w sobie, brzyd­ką oraz wy­ma­ga­ją­cą orien­tal­ną żonę. Za­py­tał mnie dla­cze­go uwa­żam, że zro­bił źle. Od­po­wie­dzia­łem mu, że w sa­mych tylko Chi­nach bę­dzie nie­dłu­go 1.4 mi­liar­da Chiń­czy­ków a on zro­bił jesz­cze troje, także niech sam sobie od­po­wie na py­ta­nie czy zro­bił do­brze. An­glik ten miesz­kał w bo­ga­tej dziel­ni­cy, w wiel­kim domu a prawo an­giel­skie za­wsze chro­ni „po­szko­do­wa­ną” matkę z dzieć­mi, także ten an­giel­ski fra­jer jest teraz na łasce azja­tyc­kiej „ma­sa­żyst­ki”, która może prze­jąć cały jego ma­ją­tek. Jaką opi­nię mają moi czy­tel­ni­cy? Czy on zro­bił do­brze czy ja je­stem po pro­stu ra­si­stą? Ja ta­kich zdraj­ców i idio­tów to­pił­bym w sosie słod­ko kwa­śnym.

Nawet w bo­gat­szych kra­jach, ta­kich jak Ja­po­nia czy Korea Płd czę­sto ko­bie­ty chcą aby Eu­ro­pej­czy­cy za­bie­ra­li je na ko­la­cje. Męż­czy­zna myśli, że im się po­do­ba i być może taka jest też praw­da ale tu nigdy nie cho­dzi o przy­jaźń ale przede wszyst­kim o in­te­res. Ko­re­an­ka spo­ty­ka­jąc się z Bia­łym męż­czy­zną do­sta­je dar­mo­wy po­si­łek oraz dar­mo­wą, kil­ku­go­dzin­ną lek­cję an­giel­skie­go, które w Azji są bar­dzo dro­gie. W takim wy­pad­ku czę­sto od­po­wia­da­łem Azjat­kom, że za lek­cje an­giel­skie­go biorę $40/h a jeśli będę po­trze­bo­wał pro­sty­tut­ki to wiem gdzie mam iść. Nie­ste­ty więk­szość Bia­łych męż­czyzn w Azji „uro­dzi­ło się wczo­raj”.

Orien­tal­ni męż­czyź­ni także sta­no­wią za­gro­że­nie dla Eu­ro­pej­czy­ków. Jest to głów­nie mie­sza­nie się ras, choć w mniej­szym stop­niu niż w przy­pad­ku orien­tal­nych ko­biet, oraz dą­że­nie do pie­nię­dzy po tru­pach. Azja­ci są de­fi­ni­tyw­nie bar­dziej bez­dusz­ni i bez­wględ­ni w za­ra­bia­niu pie­nię­dzy i są zdol­ni do naj­po­twor­niej­szych zbrod­ni za pie­nią­dze. Na po­cząt­ku za­czy­na się bar­dzo miło dla­te­go że Azja­ci otwie­ra­ją bary i re­stau­ra­cje z eg­zo­tycz­nym je­dze­niem, w środ­ku wie­sza­ją pla­ka­ty z mi­siem pandą lub ze smo­ka­mi a Budda wy­da­je się sym­bo­lem po­ko­ju bez nisz­czą­cej ide­olo­gii. Wszyst­kie te rze­czy spra­wia­ją, że Eu­ro­pej­czy­ków jest bar­dzo łatwo uśpić na pro­blem orien­tal­nej in­wa­zji dla­te­go że zanim się obu­dzą, oka­zu­je się że mia­sto jest po­wo­li wy­ku­py­wa­ne przez Azja­tów i za­czy­na się wy­mia­na spo­łe­cze­czeń­stwa z eu­ro­pej­skie­go na azja­tyc­kie. W mię­dzy­cza­sie po­wsta­ją azja­tyc­kie gangi, które za­zwy­czaj han­dlu­ją bro­nią i nar­ko­ty­ka­mi, wy­ży­na­ją się na­wza­jem za lo­kal­ne wpły­wy i za­bi­ja­ją też ro­do­wi­tych ludzi, któ­rzy wal­czą o swój kraj.

W An­glii było wiele przy­pad­ków o tym, że wiet­nam­skie gangi za­kła­da­ły plan­ta­cje ma­ri­hu­any w swo­ich do­mach na­to­miast bazar opa­no­wa­ny przez Azja­tów ni­czym się nie różni od ziemi na któ­rej mu­zuł­ma­nie zbu­do­wa­li me­czet. Idea jest do­kład­nie ta sama – pod­bi­cie te­re­nu wroga. Jako stu­dent pra­co­wa­łem na Sta­dio­nie Dzie­się­cio­le­cia gdzie mia­łem swój in­te­res i jako młody chło­pak wi­dzia­łem dużo nie­przy­jem­nych rze­czy, tym bar­dziej że byli tam lu­dzie z ca­łe­go świa­ta i mia­łem ro­ze­zna­nie czego można się spo­dzie­wać po każ­dej z ras. Wiet­nam­czy­cy na przy­kład pra­co­wa­li jak mrów­ki i na pewno nie można im było za­rzu­cić le­ni­stwa. Po­nad­to za­wsze za­cho­wy­wa­li się bar­dzo cicho i sta­ra­li się nie zwra­cać na sie­bie uwagi. Z dru­giej jed­nak stro­ny cza­sem znaj­do­wa­łem w śmiet­ni­kach po­kro­jo­ne zwło­ki Wiet­nam­czy­ków dla­te­go że inni Wiet­nam­czy­cy w ten spo­sób po­zby­wa­li się kon­ku­ren­cji. Szyb­ko zro­zu­mia­łem, że Budda, kwia­ty lo­to­su oraz opa­no­wa­nie wy­nie­sio­ne z Tai Chi to tylko pro­pa­gan­da dla Eu­ro­pej­czy­ków; my­dle­nie oczu w celu ukry­cia praw­dzi­wej na­tu­ry Azja­tów. Na przy­kład w Ame­ry­ce i w An­glii dzia­ła orien­tal­ny gang Tria­da, który zaj­mu­je się głów­nie han­dlem nar­ko­ty­ka­mi, bro­nią, mor­der­stwa­mi na zle­ce­nie, prze­my­tem ludzi, pro­sty­tu­cją, wy­mu­sze­nia­mi i pra­niem pie­nię­dzy. W dziel­ni­cy Chi­na­town w Lon­dy­nie mo­że­my zo­ba­czyć chiń­ską ar­chi­tek­tu­rę i sztu­kę, smoki, orien­tal­ne pro­duk­ty i chiń­skie re­stau­ra­cje lecz są także zor­ga­ni­zo­wa­ne Orien­tal­ne gangi, na któ­rych temat po­praw­nie po­li­tycz­na bry­tyj­ska po­li­cja mil­czy.

- Obrazek
Chińskie gangi są plagą Zachodu. Od głównych Chin, poprzez Hongkong i Makao, następnie przez Anglię aż do Ameryki. Moim zdaniem Chinatown w Londynie wcześniej czy później zostanie strefą wojny pomiędzy rywalizującymi ze sobą Orientalnymi gangami Triad.

Gdy byłem w Taj­lan­dii, w Chi­nach czy w Wiet­na­mie, za­uwa­ży­łem że bar­dzo rzad­ko ktoś się do mnie uśmiech­nął za darmo. Za każ­dym razem Azja­ci uśmie­cha­li się tylko albo do moich pie­nię­dzy albo dla­te­go że my­śle­li że mia­łem pie­nią­dze. W Eu­ro­pie, wy­cho­wa­ni na chrze­ści­jań­stwie Biali lu­dzie mają or­ga­ni­za­cje cha­ry­ta­tyw­ne oraz gest po­mo­cy innym lecz w Azji czło­wiek bez pie­nię­dzy to mar­twy czło­wiek z opóź­nio­nym wy­ro­kiem. Azja­ci w Eu­ro­pie są na­to­miast mili do­pó­ki nie mają pie­nię­dzy lecz póź­niej wy­cho­dzi z nich ogrom­na nie­chęć do Bia­łych ludzi dla­te­go że oni oraz ich ro­dzi­ce i dziad­ko­wie przez całe wieki byli na­szy­mi słu­żą­cy­mi i tak na­praw­dę każdy uśmiech i każdy gest przy­jaź­ni są uda­wa­ne. Azja­ci mają maski na twa­rzach, któ­rych nigdy nie zdej­mu­ją.

Poza tym Azja­ci nie mają serca i po­tra­fią być obrzy­dli­wi. W dżun­glach Azji po­łu­dnio­wo wschod­niej są rzeź­nie zbu­do­wa­ne z bam­bu­sów, w któ­rych Orien­tal­ni za­rzy­na­ją gady na mięso i na skóry, łącz­nie z za­gro­ży­mi ga­tun­ka­mi. Oso­bi­ście wi­dzia­łem jak Chiń­czy­cy i Ta­jo­wie od­rą­by­wa­li głowy żół­wiom i jasz­czur­kom oraz wi­dzia­łem całe ulice śmier­ci gdzie gady, koty i psy były trzy­ma­ne ty­go­dnia­mi w ma­łych klat­kach a na­stęp­nie Azja­ci pod­rzy­na­li im gar­dła. Po­pu­la­cje brą­zo­wych i żół­tych są ogrom­ne dla­te­go tam jedzą szczu­ry na­bi­te na patyk, za­lę­żo­ne jajka oraz sza­rań­cze i skor­pio­ny. Cza­sa­mi myślę, że gdyby gówno miało nogi i mogło ucie­kać to Orien­tal­ni też by je zła­pa­li i po­żar­li. Gdy do­ło­żę do tego picie moczu przez Hin­du­sów i pod­cie­ra­nie się rę­ka­mi a potem je­dze­nie nimi aby po­czuć le­piej smak po­traw, w ta­kich mo­nen­tach czuję się z nimi bar­dzo nie­kom­for­to­wo.Podsumowanie


We­dług mnie Hin­du­si i Orien­tal­ni nie są tak wiel­ki­mi wro­ga­mi Bia­łej cy­wi­li­za­cji jak Mu­rzy­ni, mu­zuł­ma­nie czy Cy­ga­nie i dla­te­go umiesz­czam ich w gru­pie mniej­sze­go ry­zy­ka. Wie­rzę w to, że wielu Hin­du­som i Azja­tom Biali lu­dzie oraz nasza kul­tu­ra bar­dzo się po­do­ba­ją jed­nak z uwagi na ich ogrom­ne licz­by, sys­tem ka­sto­wy, mie­sza­nie się ras oraz dą­że­nie do pie­nię­dzy po tru­pach, są także bar­dzo nie­bez­piecz­ni. Hin­du­si i Orien­tal­ni są jed­nak pra­co­wi­ci i bez po­rów­na­nia bar­dziej in­te­li­gent­ni niż rasy które opi­sa­łem w po­przed­nich ar­ty­ku­łach, choć są także o wiele bar­dziej wy­ra­cho­wa­ni i pod­stęp­ni. Aby nie było po­mię­dzy na­szy­mi cy­wi­li­za­cja­mi pro­ble­mów przede wszyst­kim na­le­ży miesz­kać od­dziel­nie, choć także: nigdy nie roz­ma­wiać o pie­nią­dzach, nigdy nie po­ka­zy­wać im Bia­łych ko­biet i być do­brze za­po­zna­nym z ob­szer­ną listą ich oszustw. Zresz­tą, duża po­pu­la­cja Hin­du­sów i Orien­tal­nych ozna­cza­ła­by po­gor­sze­nie stanu eu­ro­pej­skie­go śro­do­wi­ska na­tu­ral­ne­go co można łatwo spraw­dzić gdyż in­dyj­skie rzeki są ście­kiem a ulice śmiet­ni­kiem, na­to­miast kra­jo­braz wielu par­tii uprze­my­sło­wio­nych Chin wy­glą­da jak na pla­ne­cie Mars.

Myślę, że po­zby­cie się ich z Eu­ro­py jest bar­dzo łatwe i za­koń­czy­ło­by się bez roz­le­wu krwi. Gdyby nie­spo­dzie­wa­nie pa­trio­ta zo­stał przy­wód­cą np. Wiel­kiej By­ta­nii to wy­star­czy­ło­by aby ogło­sił, że za rok wcho­dzi prawo o tym, że rząd bry­tyj­ski bę­dzie re­kwi­ro­wał ma­jąt­ki wszyst­kim Azja­tom, co ozna­cza że mają oni ponad 360 dni aby zde­cy­do­wać czy chcą za­trzy­mać pie­nią­dze. Pre­mier UK zatem radzi aby za­bra­li wszyst­ko co na­le­ży do nich i w cza­sie krót­szym niż 360 dni wró­ci­li do Azji ze wszyst­kim co na­le­ży do nich. Także, za 360 dni bę­dzie wpro­wa­dzo­ny po­da­tek lot­ni­sko­wy dla Azja­tów w wy­so­ko­ści 5000GBP więc aby za­osz­czę­dzić te pie­nią­dze na­le­ży wy­je­chać w tym roku. Oprócz tego, wszel­kie ma­jąt­ki uzy­ska­ne na pod­sta­wie spraw roz­wo­do­wych z Bry­tyj­czy­ka­mi są unie­waż­nio­ne i zo­sta­ją na miej­scu z ich pra­wo­wi­ty­mi, ro­do­wi­ty­mi wła­ści­cie­la­mi. Myślę, że samo wpro­wa­dze­nie tego ostat­nie­go prawa zmiej­szy­ło­by ilość mie­sza­nych mał­żeństw z Azjat­ka­mi do zera.

Myślę, że Brą­zo­wi i Żółci lu­dzie nie po­win­ni się przej­mo­wać co o nich sądzę i nie po­win­no mieć dla nich zna­cze­nia, że nie zga­dzam się z ich re­li­gia­mi. Ważne, że oni się zga­dza­ją i że im spra­wia­ją one przy­jem­ność, choć mi także gdy po­dró­żu­ję po Azji. Ja ak­cep­tu­ję Brą­zo­wych i Żół­tych ludzi ta­ki­mi ja­ki­mi są i nie chcę w nich nic zmie­niać, choć z dru­giej stro­ny nie chcę też aby oni zmie­nia­li coś w Eu­ro­pej­czy­kach. Aby było to jasne, nie sądzę że każdy jeden Hin­dus jest oszu­stem gdyż wielu to cięż­ko pra­cu­ją­cy lu­dzie o sil­nych war­to­ściach ro­dzin­nych. Nie sądzę też, że każda orien­tal­na ko­bie­ta jest pro­sty­tut­ką ma­ją­cą fał­szy­we plany ma­try­mo­nial­ne wobec eu­ro­pej­skich męż­czyzn i nie sądzę też że każdy orien­tal­ny męż­czy­zna za­bi­je za pie­nią­dze. Z dru­giej jed­nak stro­ny, ba­zu­jąc na moich do­świad­cze­niach są to rasy wy­so­kie­go ry­zy­ka jeśli cho­dzi o wszyst­kie cechy cha­rak­te­ru, które opi­sa­łem po­wy­żej. Uwa­żam, że jeśli ich po­pu­la­cje nie zo­sta­ną zmniej­szo­ne co naj­mniej o po­ło­wę to wcze­śniej czy póź­niej bę­dzie to miało ka­ta­stro­fal­ne skut­ki. To jest jed­nak pro­blem który oni po­win­ni roz­wa­żyć sami. Re­asu­mu­jąc, życzę wszyst­kim Brą­zo­wym i Żół­tym lu­dziom szczę­śli­we­go lotu do Azji – w jedną stro­nę.

Na mar­gi­ne­sie, jeśli już mówię o za­gro­że­niach, to uwa­żam że naj­więk­szym za­gro­że­niem dla bia­łej chrze­ścijń­skiej cy­wil­li­za­cji i to wiele więk­szym niż wszyst­kie rasy i kul­tu­ry świa­ta razem wzię­te są rdzen­ni, Biali lu­dzie, tacy jak: li­be­ra­ło­wie, ko­mu­ni­ści, fe­mi­nist­ki i ho­mo­sek­su­ali­ści, któ­rzy w swym tran­sie cho­re­go, prze­sad­ne­go hu­ma­ni­ta­ry­zmu oraz nisz­czą­cej to­le­ran­cji za­po­mnie­li do kogo tak na­praw­dę na­le­ży Eu­ro­pa i ja­ki­mi war­to­ścia­mi po­win­na się kie­ro­wać aby prze­trwać! Wszyst­kie inne rasy i kul­tu­ry, które od­wie­dzi­łem pod­czas swych po­dró­ży na pewno prze­trwa­ją dla­te­go że tam li­be­ra­lizm jest nie­ofi­cjal­nie uzna­wa­ny za cho­ro­bę psy­chicz­ną i nikt by nie po­zwo­lił na wy­mia­nę ro­do­wi­te­go spo­łe­czeń­stwa na inne.

Poza tym ser­decz­nie po­le­cam po­dró­że po Azji, ze wszyst­ki­mi jest wspa­nia­ło­ścia­mi i hor­ro­rem dnia co­dzien­ne­go choć z dru­giej stro­ny nigdy też nie za­po­mi­naj­my kim je­ste­śmy, jaką kul­tu­rę re­pre­zen­tu­je­my i że mamy obo­wiąz­ki wobec na­sze­go kraju i na­sze­go na­ro­du.

KONIEC

Marcin Malik

Podróżnik do najbardziej odległych, czasem też niebezpiecznych regionów Azji. Prowadzi portal o podróżach www.kompas.travel.pl (link zewnętrzny)http://prawica.net/8199


-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5518
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez


Powrót do Ciekawe artykuly i filmy z innych stron-po polsku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości