IPN stanie przed sadem..

IPN stanie przed sadem..

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Śr sty 03, 2018 2:31 pm

IPN stanie przed sadem..

Jest 3-ci stycznia 2018

Kilka minut temu rozmawialem z sekretariatem muzeum na terenie bylego obozu koncentracyjnego w Oswiecimu probujac sie dowiedxziec c czy i kiedy moge liczyc na odpowiedz na moj list
viewtopic.php?f=2&t=27041
Jakos nie ustalo sie nam ustalic czy email w ogole dotarl bo pani z ktora rozmawialem nie mogla go odszukac.
Ale jest szansa ,ze sie znajdzie" bo jej kolezanka "...
Przy okazji ,sila rozpedu ,porozmawiam za chwile z IPN .
Szukajac numeru telefonicznego do tej organizacji,ktora w 2010 prowadzila sledztwo w mojej sprawie ,sledztwo , w ktorym zarzutem byly"zbrodnie przeciwko ludzkosci" (a konkretnie brak nalezytej wiary w nowa holo-religie i jej wszystkich swietych),trafilem na niewiarygodny material podpisany przez niejakiego prof.ZARYNA ,ktory po raz kolejny powiela i utrwala utarte holo-brednie z mala poprawka:liczba "zagazowanych" zydow wynosi"ponad milion' zamiast poprzednich 4-ech milionow "odgazowanych" w Oswiecimiu.
http://www.en.truthaboutcamps.eu/…/holocaust/15609,The-Holo…
Przemysl holokaustyczny musi pracowac 24/7/366 po to abysmy przypadkiem nie zaczeli myslec.
Powodem mojego telefonu do IPN ,ktory za chwile wykonam jest uzyskanie informacji o tym,kto ich reprezntuje ze strony prawnej.
Mam bowiem zamiar w tym roku pozwac te organizacje do sadu i zmusic ich :
Albo do udowdnienia ,ze holo-brednia ,ktora nam wciskaja ma jakies realne podstawy albo zazadac publicznych przeprosin i 6 milionow :)odszkodowania za potwarz i zniewage .
Maja wybor..
Jerzy Ulicki-Rek
(Jerzy Alexander Ulicki
Po rozmowie z IPN.
Troche czasu zajelo mi uzyskanie prawidlowego numeru telefony poniewaz te podane na stronie oficjalne sa mylne ale dodzwonilem sie.
Doweidzialem ,ze sie moj pozew powinien wyslac do prezeza IPN ,ktory nazywa sie Jaroslaw Szarek a on skieruje go do odpowiedniej komorki prawnej ,ktora reprezentuje IPN.
Napisze ten list jutro bo to sprawa powazna i musi byc potraktowana powaznie.
Wyjasnilem pani,z ktora rozmawialem powody swojego telefonyu i to co zamierzam zrobic po to ,zeby wiedzieli co im szykuje.
Wszystkie informacje zwiazane z ta sprawa beda w internecie.
Gdyby zablokowali mnie w pejs-zbuku beda w forum
http://www.polskawalczaca.com
Tam nie znikna:)
Po raz kolejny apeluje do patriotow w kraju o pomoc w znalezieniu prawnika-Polaka,ktory bedzie mial wystarczajaco odwagi aby dzialac w moim imieniu.
jak do tej pory,pomimo tego ,ze oglaszalem takowe apele skierowane do prawnikow w Polsce na kilku "prawniczych' stronach oferujacych porady prawne w kraju nie otrzymalem zadnego odzewu.
Ale-pamietajac o tym ,ze kazdy sukces sklada sie w 95 % z uporu w dzialaniu-nie mam zamiaru zrezygnowac.
Pozdrawiam serdecznie

https://www.facebook.com/jerzyalexander.ulicki.7

Jerzy
Jerzy Ulicki-Rek

Powrót do Moim zdaniem...