Miedzy nami,"szlachcicami"... :)

Miedzy nami,"szlachcicami"... :)

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn sty 30, 2012 1:49 pm

Miedzy nami,szlachcicami...

Mialem kiedys,ponad 50 lat temu kolege w szkole podstawowej nr.64 w Szczecinie.Do pewnego czasu nazywal sie Marek Helczynski,potem nazywal sie Ostoja-Helczynski.
Mowilismy na niego:"chelka"
Mimo tego ,ze mieszkalismy niedaleko siebie nie utrzymywalismy zadnych kontaktow poza szkolnych.
Po wielu ,wielu latach spotkalem go kiedys przypadkowo na ulicy ,powiedzial mi ,ze jest dyrektorem w jakiejs firmie ale nawet wtedy rozmowa byla krotka ,nawet bez standartowego:'zdzwonimy sie".
Minelo wiele lat.Jedne z naszych wspolnych klasowych kolegow,ktory trafil do mnie pare tygodni temu( a ktory widocznie ma kontakt z Markiem Helczynskim ) dal mu znac o moim ,tutaj,istnieniu.

Otrzymalem od Marka e-mail,ktory zaczynal sie od slow:"szalom"

Zazgrzytalo ale wzialem to za specyficzny dowcip.

Odpowiedzialem naturalnie cieszac sie z odnowienia szkolnej znajomosci po latach ale to to "szalom' siedzialo mi jak zadra w boku.

W moim liscie do Marka zapytalem go o powody takiego wstepu..
Odpowiedzial ,ze to u niego naturalne co zdziwilo mnie jeszcze bardziej ale nie dawalem za wygrana.
Chcac zorientowac sie z kim mam do czynienia podalem go mojemu prywatnemu testowi podrzucajac mu pare wpisow o Zydach.

W odpowiedzi moj szkolny kolega zapytal mnie czy wiem o tym ,ze na placu Grunwaldzkim miescil sie kiedys cmentarz zydowski.
Wydawalo mi sie to malo prawdopodobne poniewaz historie miasta znam nie najgorzej (pomijajac juz fakt,ze przez 18 lat mieszkalem w odlglosci 20 metrow od owego placu)- ale sprawdzielem dokladnie czy przypadkiem ktos nie wpadl na pomysl umieszczenia cmentarza w srodku najbardziej ruchliwego skrzyzowania w miescie i wyslalem mu informacje jakie na temat owego placu(od momentu jego powstania) znalazlem.

Potem na jakis czas zapanowalo milczenie .

Niech te listy ponizej opowiedza resztej tej ciekawej historii.
Zamiast mojego komentarza.
Ocene pozostawiam czytajnym.

.............

Marek:)
Same niespodzianki :)
Ciesze sie okrutnie ,ze sie odnalazles.
Mam nadzieje ,ze pozostaniemy w kontakcie.
Przyjmij prosze najlepsze Swiateczne Zyczenia dla Ciebie i Twoich najblizszych.
Niech Nowy Rok przyniesie wam spelnienie tych marzen ,ktore poprzednie nie spelnily.

USMIALEM SIE SETNIE GDY SKONCZYLEM CZYTAC TWOJ LIST.
Najpierw zobaczylem :"Szalom" a potem:' Jak się dupku rano obudzisz i wyjdziesz z torby mamy kangurzycy .." i pomyslalem ,ze to kolejne zycznia od obroncow holo- mitu a takich lacznie z grozbami dostaje setki.:)
Stad tym bardziej mile zaskoczenie w dalszej tresci.
Serwus Chelka:)

Jerzy

----- Original Message -----
From: [email protected]
To: [email protected]
Sent: Sunday, December 25, 2011 9:10 AM
Subject: Szalom

Jak się dupku rano obudzisz i wyjdziesz z torby mamy kangurzycy to wyślij maila, a jeżeli masz stacjonarny numer telefonu to go też prześlij. Same niespodzianki. Rozmawiałem dzisiaj z Pampeluną i podał mi Jurek Twojego maila.

Jurku wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Marek z rodzinką.

PS. A twoje krokodyle odbierają maile jak nasze kurczaki?

.....
Serwus Marek

Masz dosc specyficzne poczucie humoru ,ktorego jeszcze nie rozumiem ale nie rezygnuje z edukacji:)

W Australii podobnie ja w Polsce pod zydowska okupacja za negowanie zydowskiego holo-mitu idzie sie do kryminalu.
Dlaczego mnie jeszcze nie zamnkeli a ograniczaja sie jedynie do nekania mnie przez policje pod idiotycznymi czasami pretekstami-nie wiem ale jeste przygotowany w kazdej chwili na grubszy kaliber.

Moja matka umiera na raka w Szczecinie i pomimo tego ,ze nie popelnilem w kraju zadnego przestepstwa wydano za mna list gonczy a psy na zydowskim lancuchu jak powiedziala mi mama w rozmowie telefonicznej 2 dni temu ,wpadaja czasami na Pomorzany majac nadzieje ,ze mnie spotkaja.
viewtopic.php?f=1&t=3&p=24012#p24012

Pomyslnosci w Nowym Roku
Jerzy I Hong

To: jerzyulicki-rek
Sent: Saturday, December 31, 2011 10:52 PM

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012 życzy Chełka z rodziną.

Widziałem na filmie jak koala do Ciebie strzelał. Prawda to? Może miał tylko ślepaki. Ty, a może to nie był koala tylko struś? Sam już nie wiem.

Pozdrowienia. Marek.

PS. Rozmawiałem z Sikorskim, mówił, że nagrodę za Ciebie wyznaczyli 1 000 000$. Chyba przylecę do Australii najbliższym wodolotem. Ha,ha.

........

Jak to sie stalo ,ze po tym entuzjastycznym "szalom',ktore prawie spowodowalo u mnie odruch wymiotny urwal sie kontakt?
Przykro mi ,ze nie moglem ci odpowiedziec z podobnym entuzjazmem ale tak to juz sie porobilo:)Zbyt duzo wiem o tym diabelskim plemieniu aby uzywac ich wojennych okrzykow:)
Jerzy Ulicki-Rek

.........
Serwus Marek

Masz dosc specyficzne poczucie humoru ,ktorego jeszcze nie rozumiem ale nie rezygnuje z edukacji:)

W Australii podobnie ja w Polsce pod zydowska okupoacja za negowanie zydowskiego holo-mitu idzie sie do kryminalu.
Dlaczego mnie jeszcze nie zamnkeli a ograniczaja sie jedynie do nekania mnie przez policje pod iditycznymi czasami pretekstami-nie wiem ale jeste przygotowany w kazdej chwili na grubszy kaliber.

Moja matka umiera na raka w Szczecinie i pomimo tego ,ze nie popelnilem w kraju zadnego przestepstwa wydano za mna list gonczy a psy na zydowskim lancuchu jak powiedziala mi mama w rozmowie telefonicznej 2 dni temu ,wpadaja czasami na Pomorzany majac nadzieje ,ze mnie spotkaja.

Pomyslnosci w Nowym Roku
Jerzy I Hong

To: jerzyulicki-rek
Sent: Saturday, December 31, 2011 10:52 PM

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012 życzy Chełka z rodziną.

Widziałem na filmie jak koala do Ciebie strzelał. Prawda to? Może miał tylko ślepaki. Ty, a może to nie był koala tylko struś? Sam już nie wiem.

Pozdrowienia. Marek.

PS. Rozmawiałem z Sikorskim, mówił, że nagrodę za Ciebie wyznaczyli 1 000 000$. Chyba przylecę do Australii najbliższym wodolotem. Ha,ha.

......
Serwus Marek
Fajnie ,ze odpisales .
Piszesz:
" Zagłębiłem się trochę w Twoje strony internetowe, w to co Ty piszesz i inni piszą na Twój temat. Zmusiło mnie to do przejrzenia innych materiałów i dokształcenia sie w historii. Nawet pozwoliłem sobie na wymiane poglądów ze znajomymi będącymi w naszym wieku.
No cóż. Wydaje mi się, że kończyliśmy inne szkoły i inne poglądy wpajano nam do głowy. Nie mi oceniać czyje są bliższe prawdzie. Chętnie bym o tym z Tobą pogadał, ale tylko na zasadzie konstruktywnej dyskusji, a nie przekonywania do swojej racji."

Chodzilismy do tych samych szkol,Marek i mnie wbijano do glowy to samo co tobie:)
Tyle tylko ,ze jakies 28 lat czytajac kolejna 'seryjna" ksiazke o tzw.holokauscie znalazlem zdjecie drewnianych drzwi,podobnych do tych ,ktore moja babacia miala na wsi w swoim kibelku z podpisem:
"Drzwi do komory gazowej"
Pamietam ten moment jak dzis:)
Czytalem dalej ale nawet moj holo-wyprany od dziecka mozg czegos tam nie mogl strawic.
Po nastepnych kilkunastu stronach wrocilem do zdjecia i zdalem sobie sprawe z tego ,ze cokolwiek bylo za tymi drzwiami zbitymi z desek musialoby byc gesciejsze od betonu.
Tak zaczelo sie moja przygoda z holo-mitem.
Im dluzej szukalem (a znajac doskonale angielski bylo to latwiejsze) tym wiecej mialem watpliwosci co do oficjalnej wersji.
Reszte znajadziesz w moim forum oraz tutaj:
Holokaust
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282
Jesli wrzucisz w google :jerzy ulicki-rek bedziesz mial jeszcze wiecej materialow.

Marek
Nie pamietam Twojej mamy ale doskonale Pamietam,pomimo tego ,ze widzialem go chyba tylko kilka rzay twojego tate.Zrobil na mnie strasznie zasadnicze wrazenie i troche mialem przez nim pietra:)

Moja matka urodzila sie w 1936 chyba.Z wielu powodow , o ktorych dlugo mowic nie mam z nia zadnego zwiazku uczuciowo-emocjinalnego czego cholernie zaluje ale taki byl jej wybor.
Co prawda wtedy gdy bylem w Polsce w 2004 przeposila mnie mowiac"Syneczku,przepraszam cie za to ,ze cie nienawidzilam ze wzgledu na twojego ojca(Aleksnadra Ulickiego.Rek to nazwisko ojczyma) ale tego w jaki sposob jej do mnie,niezrozumiala dla dziecka ale odczuwalna na kazdym kroku nienawisc wypaczyla moje zycie jej przeprosiny nie sa w stanie zmienic:)
bardzo chetnie z toba pogadam na skype ale muszisz mi powiedziec kiedy moge cie tam zlapac bo ja tego z reguly nie uzywam.
Pozdrwiam serdecznie
Jerzy

To: George Ulicki -Rek
Sent: Thursday, January 05, 2012 9:34 PM
Subject: Re:

Dnia 2-01-2012 o godz. 2:08 George Ulicki -Rek napisał(a):

BLOCKQUOTE { PADDING-LEFT: 1ex; MARGIN: 0px 0px 0px 0.8ex; BORDER-LEFT: #cccccc 1px solid } P { PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-TOP: 0px }
Serwus Marek

W Australii podobnie ja w Polsce pod zydowska okupoacja za negowanie zydowskiego holo-mitu idzie sie do kryminalu.
Dlaczego mnie jeszcze nie zamnkeli a ograniczaja sie jedynie do nekania mnie przez policje pod iditycznymi czasami pretekstami-nie wiem ale jeste przygotowany w kazdej chwili na grubszy kaliber.

Pomyslnosci w Nowym Roku
Jerzy I Hong

Witaj Jurku!
Przepraszam, za mój specyficzny sposób pisania, ale dobrze, że sie edukujesz. Taki juz jestem i zawsze przemycam jakieś podteksty w rozmowie czy komunikacji elektronicznej.
Chętnie bym z Tobą pogadał, może umówimy sie na Skyp'a?
Powiem Ci, że zaszokowałeś mnie i cały czas nie mogę dojść do siebie.
Oczywiście każdy ma prawo do swojego subiektywnego odczuwania zdarzeń, życia, historii i w zasadzie wszystkiego.
Zagłębiłem się trochę w Twoje strony internetowe, w to co Ty piszesz i inni piszą na Twój temat. Zmusiło mnie to do przejrzenia innych materiałów i dokształcenia sie w historii. Nawet pozwoliłem sobie na wymiane poglądów ze znajomymi będącymi w naszym wieku.
No cóż. Wydaje mi się, że kończyliśmy inne szkoły i inne poglądy wpajano nam do głowy. Nie mi oceniać czyje są bliższe prawdzie. Chętnie bym o tym z Tobą pogadał, ale tylko na zasadzie konstruktywnej dyskusji, a nie przekonywania do swojej racji.
Staram się w życiu nikomu nie przeszkadzać i tego samego oczekuję od innych.
A tak apropos. Pisałeś o swojej Mamie. Tylko się nie obrażaj. Jak pamiętam to Twoja była z tego co pamiętam bardzo urodziwą kobietą. Zdziwiło mnie, że jeszcze żyje. Ile ma lat. Moi rodzice już odeszli. Mama ok. 20 lat temu, a Tata 30.
Jeżeli dasz radę to życz jej żeby wyzdrowiała i nie dała się.
Jurku napisz co o tym sądzisz.
Pozdrawiam.
Marek

........
Jak to sie stalo ,ze po tym entuzjastycznym "szalom',ktore prawie spowodowalo u mnie odruch wymiotny urwal sie kontakt?
Przykro mi ,ze nie moglem ci odpowiedziec z podobnym entuzjazmem ale tak to juz sie porobilo:)Zbyt duzo wiem o tym diabelskim plemieniu aby uzywac ich wojennych okrzykow:)
Jerzy Ulicki-Rek
.......
Re: A jednak szalom!
1. Czy ktoś z Twojej bliskiej rodziny zginął w czasie II wojny światowej, zamordowany przez niemców, a zwłaszcza zginął w obozie koncentracyjnym?

Tak.Kilka osob.W tym dziadek rozstrzelany za udzial w ruchu oporu.

Ale to nie dowod na istnienie komort parowych,elektrycznych,prozniowych,gazowych i paru innych .

2. Czy ktoś z Twojej bliskiej rodziny zginął w czasie II wojny światowej, zamordowany przez żydów, a zwłaszcza zginął w żydowskim obozie koncentracyjnym?

Na szczscie nie.Ale tysiace Polakow nie mialy tego szczescia.

Ci,ktorzy mieli szczescie przezyc obozu kierowane przez Szlomo Morela i Lole Potok mogliby cos ci opowiedziec.

3. Czy oprócz żydo-komuny, ktoś nacji żydowskiej zrobił Ci coś złego, zmienił Twoje życie w taki sposób, że nie mogłeś funkcjonować. Chodzi mi tylko o Ciebie.

Dlaczego tylko o mnie?

Zydowski obled sprawia ,ze caly swiat nie moze funkcjonowac.Malo tego.Dla dobra swoich intersow sa gotowi popchnac nas kolejny raz do nastepnej oblakanej wojny.

Pozwol ,ze i ja zadam ci kilka pytan:
1.Czy posiadasz JEDEN dowod ,dowod ,ktory nie kloci sie z prawami fizyki,chemii i natury na to ,ze zydowska wersja historii najnowszej jest zgodna z prawda.
Mowie o dowodzie a nie o powtarzaniu "mamy tysiace dowodwo"?

2.Czy wiesz o istnieniu 3 tomowego raportu Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza opublikowanego w 1948 roku,ktory stanowczo zaprzecza zydowskiej wersji?

3.Dlaczego tych,ktorzy nie zgadzaja sie z zydowska wersja historii pakuje sie do wiezien?uswa z pracy?morduje?

4.Czy wiesz ,ze 6 milionow zamordowanych Zydow to mantra powtarzana przez zydowska propagande od 1918 roku?

..........
"IV-Bad./87/2668/07 Oświęcim, dnia 23.2.2007 r.
proszę podać ten numer pisma
w dalszej korespondencji

Szanowny Pan
Jerzy Ulicki - Rek

e-mail: [email protected]

Szanowny Panie,
Zgodnie z obowiązującą procedurą wszystkie pisma nadsyłane do Muzeum wpływają do Dyrekcji, która kieruje je zgodnie z kompetencjami do jednego z kilkunastu działów Muzeum. Pana pismo zostanie skierowane do Archiwum.
Proszę pisać na adres: [email protected]

Z poważaniem

Dr Franciszek Piper

Kierownik Działu Historyczno -Badawczego

FP/dn"

Oczywiscie napisalem do szanownego kierownictwa.
Oto co dostalem w odpowiedzi :

"
L.dz.I-Arch - 115/2763/07
Oświęcim, 23.02.2007.

Pan

Jerzy Ulicki – Rek

Sydney

Email: [email protected]

Szanowny Panie,

Przeczytałam uważnie Pana list, zapoznałam się z korespondencją skierowaną
przez Pana do innych działów Muzeum oraz rozmawiałam z moimi kolegami,
którzy mieli dotąd z Panem kontakt. Na tej podstawie postanowiłam nie
udzielić Panu zgody na skorzystanie ze zbiorów archiwalnych Muzeum. Nie
jestem też skłonna podejmować z Panem dyskusji na temat oczywistych faktów.
Informuję również, że w Polsce głoszenie poglądów zaprzeczających zbrodniom
hitlerowskim podlega karze.

Krystyna Oleksy

Wicedyrektor

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau"

Dlaczego p.Oleksy ciagle uzywa hitlerowskiej terminologii :Auschwitz-Birkenau" skoro wojna skonczyla sie w 1945 roku-pozostanie jeszcze jedna holo-tajemnica.

.........
Tym latwowiernym ,ktorzy jeszcze wierza ,ze Trybunal Norymberski to byl uczciwy ,solidny proces autentycznych zbrodniarzy chialbym podrzucic kapitalna sprawe ,ktora juz publikowalem na innych forum.
W czasie przesluchania Alberta Speera ,przewodniczacy amerykanskiej grupy "wieszatieli'( jak okreslil go general Clark,ktory tez byl w skladzie tej "Murder INC" ) ,niejaki sedzia Jackson stwierdzil ,ze w 1942 roku hitlerowc y mordowali Zydow przy pomocy BOMBY ATOMOWEJ !!!!
Tym ,ktorzy mi nie wierza podrzuce raz jeszcze ten fragment z dokumentow Trybunalu.
Takich numerow to w tym cyrku nie bylo juz dawno.

Byly inne, nie mniej wariackie jak na przyklad "komory elektryczne" w Bergen -Belsen".
Wedlug kolejnego naocznego swiadka wygladalo to tak:
Do pomieszczenia wpychano iles tam osob i wtedy gdy liczba byla odpowiednia podloga pomieszczenia ,zrobiona ze stalowej blachy zapadala sie do basenu z woda!]
Wtedy gdy woda siegala ofiarom po szyje oprawcy podlaczali do wody prad o napieciu milionow volt zabijajac wszystkich od razu.
Wtedy podloga podnosila sie do gory,ciala odcedzano i ponownie miliony volt podlaczone do tejze podlogi zamienialy ciala na proszek!!!!]]

Ale jaja !

Nie wspomne juz o basenie w Oswiecimiu na ktorym rozgrywaly sie nawet mecze w pilke wodna.
Wtedy gdy 3 lata temu zamiescilem zdjecia tego basenu ,ktorego wtedy nie pokazywano naiwnym turystom zydowski pomiot holokaustyczny podniosl wrzask ,ze to basen przeciwpozarowy.
Dzisiaj,nie mogac ukrywac tego dluzej komendantka obozu ,Oleksy (nomen omen) ,pokazuje go z takim napisem ,ktory jeszcze bardziej osmiesza holo klamcow :

Najpierw basen jako basen:

viewtopic.php?p=228#p228

Mit holokaustyczny i jego zadanie

viewtopic.php?f=1&t=3

Marek.
Jak pisal jeden z najwiekszych polskich pisarzy XX wieku :"Tylko prawda jest ciekawa".
Poznanie jej jest naszym obowiazkiem.
Z tego co piszesz wynika,ze wszystko co zwiazane z Zydami powinnismy brac 'na wiare".
Tyle tylko ,ze ja jestem uparcie nie wierzacy.

ps.Moj ojciec zmarl a moj ojczym zyje i z tego co slysze ma sie dobrze.

Jerzy

Sent: Tuesday, January 24, 2012 12:15 AM
Subject: A jednak szalom!

Jurek!

Zawsze będę się cieszył, jeżeli będę mógł mieć z Tobą kontakt po tylu latach. Poglądy nie grają znaczenia. Pamietam, że był taki okres kiedy byliśmy bliskimi kumplami. Miło jest jak mozna pogadać z kimś, kogo nie widziało sie, nie słyszało, nie "pisało" się przez ponad 40 lat. Tak jak stara miłość nie rdzewieje, tak i stara przyjaźń też nie powinna rdzewieć. Umówmy się, że nie ma żadnego ale. Bez względu na to jakie poglądy będą Ci przyswiecać, ja bardzo chętnie będę z Toba korespondował i może od czasu do czasu przypomnimy sobie epizody z naszego życia, o których zapomnieliśmy.

Pisałeś o mamie, szkoda,że tak sie dzieje a nie inaczej. A co z Twoim Ojcem i Ojczymem /jeżeli wolno zapytać/.

Druga część maila nie ma nic wspólnego z pierwszą.

Jurek zadam Ci 3 proste pytania. Proszę tylko o odpowiedzi tak lub nie, bez komentarzy.

1. Czy ktoś z Twojej bliskiej rodziny zginął w czasie II wojny światowej, zamordowany przez niemców, a zwłaszcza zginął w obozie koncentracyjnym?

2. Czy ktoś z Twojej bliskiej rodziny zginął w czasie II wojny światowej, zamordowany przez żydów, a zwłaszcza zginął w żydowskim obozie koncentracyjnym?

3. Czy oprócz żydo-komuny, ktoś nacji żydowskiej zrobił Ci coś złego, zmienił Twoje życie w taki sposób, że nie mogłeś funkcjonować. Chodzi mi tylko o Ciebie.

Jurek myślę, że obydwaj zdobyliśmy coś co się nazywa wyższym wykształceniem i nasz światopogląd nie powinien się różnić, chyba że są jakieś osobiste zaszłości.

Wydaje mi się, że jesteśmy zbyt młodzi, aby nam osądzać co działo sie w tamtych czasach. Tylko ludzie w wieku moich, no może i troche Twoich rodziców mają do tego prawo, będąc naocznymi świadkami tego co się działo.

Moje zdanie jest jedno i tego będę się trzymał do końca swoich dni. Nie ważne czy w holocauści zginęło 7 mln, czy 1 mln, dla mnie jest to holocaust i nie sprzeczajmy sie o nazewnictwo, ponieważ takich holocaustów w historii świata było wiele i zdarzają sie dzisiaj, tylko nikt nie nazywa tego holocaustem. Jeżeli mogę Ci cos doradzić to zabierz się za te inne holocausty i te naświetl.

Pamiętaj, że to jest moja subiektywna opinia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie z zasypanej mokrym śniegiem Gdyni.

Marek
......

Poniewaz "szalom" na poczatku kazdego listu zaczynalo mnie lekko irytowac ,wyslalem nowy list zamist uzywania :Re:... zaczynajacy sie od slow:"Dobry wieczor"

"sprzedałeś znowu treści, które mnie nie interesują. "
Marek
Twirdziesz ,ze jestes Polakiem i na tym samym oddechu akcteptujsze mit,ktory przyczynia sie do zniewolenia naszego narodu i oddania nas pod obca okupacje.
Okupacje ,ktora pozabwia nas czlowiecznstwa bo-zgodnie z Talmudem nawet-goim czyli my to nie ludzie tylko zwierzeta -ludzio-podobne stworzone po to aby sluzyc Zydom.
Jesli tobie taka rola odpowiada-Twoj wybor:)
Nie dziw sie jednak ze sa ludzie,ktorzy nie podzielaja Twojego punktu widzenia:)
Jesli jestes Polakiem to powiedz mi prosze co myslisz o takich zydowskich prowokacjach jak ta chociazby:
Żydowska pacyfikacja Polski
viewtopic.php?f=7&t=11065
Jesli to cie nie zastanowi..
Marek,ja tez mowie i pisze po niemiecku i po angielsku ale poziom dyskusji nie zalezy raczej od jezyka a tego jak sie go uzywa.
Ale jesli wolisz po angielsku..Nie ma sprawy:
viewforum.php?f=36
Ps1.masz czarujaca corke
ps.2 usunalem to obrzydliwe"szalom' w tytule .Polak pisze do Polaka i zaczyna "szalom":)SPALILBYM SIE ZE WSTYDU GDYBY KTOS SIE O TYM DOWIEDZIAL.
Jerzy Ulicki-Rek

To: georgerek
Sent: Tuesday, January 24, 2012 7:31 PM

Jurku, Jurku.

Pomimo tego, że prosiłem Cię o nie komentowanie moich pytań sprzedałeś znowu treści, które mnie nie interesują. Ja szanuję Twoje poglądy i proszę, żebyś Ty też szanował moje.

Wynik testu z pytaniami mógł być tylko jeden 1:2.

Każdy człowiek, który nie ma "zrytego mózgu" w taki sam sposób by odpowiedział.

Jurek dzielił nas kiedyś Plac Grunwaldzki pamiętasz?

A pamiętasz co było kiedyś na tym placu, zanim żydo-komuna przcięła go szynami?

Pamiętasz jak jeżdził tramwaj wcześniej i dlaczego tak jeździł?

I znowu 3 pytania.

To co piszę ma dużo wspólnego z retoryką, którą właśnie teraz uprawiamy.

Myślę, że możemy przejść na wyższy poziom rozmowy, jeżeli chcesz możemy po angielsku, niemiecku władam biegle tymi dwoma językami i paroma innymi. Ot taki humanist-lingwista nam się w klasie uplągł.

Zapraszam do dalszej retoryki.

Marek
...

" Jurek dzielił nas kiedyś Plac Grunwaldzki pamiętasz?

Pamiętasz jak jeżdził tramwaj wcześniej i dlaczego tak jeździł?"

Panie profesorze...Chcialbym miec panskie problemy..."

Jerzy

To: georgerek
Sent: Tuesday, January 24, 2012 7:31 PM

Jurku, Jurku.

Pomimo tego, że prosiłem Cię o nie komentowanie moich pytań sprzedałeś znowu treści, które mnie nie interesują. Ja szanuję Twoje poglądy i proszę, żebyś Ty też szanował moje.

Wynik testu z pytaniami mógł być tylko jeden 1:2.

Każdy człowiek, który nie ma "zrytego mózgu" w taki sam sposób by odpowiedział.

Jurek dzielił nas kiedyś Plac Grunwaldzki pamiętasz?

Pamiętasz jak jeżdził tramwaj wcześniej i dlaczego tak jeździł?

I znowu 3 pytania.

To co piszę ma dużo wspólnego z retoryką, którą właśnie teraz uprawiamy.

Myślę, że możemy przejść na wyższy poziom rozmowy, jeżeli chcesz możemy po angielsku, niemiecku władam biegle tymi dwoma językami i paroma innymi. Ot taki humanist-lingwista nam się w klasie uplągł.

Zapraszam do dalszej retoryki.

Marek
........

Poniewaz moje proby zainteresowania mojego "szalom' kolegi nie odnosily skutku,sprobowalem z innej,mniej holokaustycznej beczki a mianowicie "Zolnierzy Wykletych".

To moze chociaz to..:)

Moze chcociaz to cie zaintersuje:)

viewtopic.php?f=1&t=15348

Jerzy Ulicki-Rek
....
"Nie na darmo spytałem Cie o Plac Grunwaldzki. Tam mieścił się przed i po wojnie cmentarz żydowski."

Mowisz powaznie?:)

"Historia placu sięga lat sześćdziesiątych XIX w., kiedy to opracowano pierwszy plan urbanizacji tego terenu. Autorem opracowania był James Hobrecht – uzdolniony architekt i planista, specjalista w zakresie sieci wodociągowo-kanalizacyjnych. Głównym założeniem planu był rozwój miasta w kierunku północno-zachodnim poprzez połączenie komunikacyjne terenu ówczesnego śródmieścia Szczecina (dzisiaj: południowa część osiedla Stare Miasto) z budującą się ekskluzywną dzielnicą Westend (obecnie teren osiedla Łękno). Drugim ważnym traktem tej dzielnicy miała być aleja łącząca tereny nadodrzańskie z Nowym Turzynem (dziś północna część osiedla Turzyn). Na przecięciu tych dwóch alei (noszących obecnie imię Papieża Jana Pawła II oraz Marszałka Piłsudskiego) planowano budowę reprezentacyjnego placu (pierwotnie o kształcie prostokątnym) – dziś Placu Grunwaldzkiego.
Władze miasta podjęły żmudne pertraktacje z wojskiem (do którego należał teren planowanej inwestycji). Nie udało się jednak uzyskać porozumienia i plany inwestycyjne musiały ulec zawieszeniu.

Powrócono do nich w następnej dekadzie, kiedy to Szczecin przestał być twierdzą, a tym samym zniknęły ograniczenia jego rozbudowy. W dniu 31.03.1874 r. na posiedzeniu Rady Miasta omówiono plany rozwoju miasta. Bazowano na projekcie opracowanym przez Jamesa Hobrechta, wprowadzając do niego poprawki opracowane przez nadburmistrza R. Burschera i miejskiego radcę budowlanego K Kruhla. Poprawki te nawiązywały do rozwiązań urbanistycznych zastosowanych przez Georges'a Haussmanna przy przebudowie Paryża (J. Hobrecht czerpał inspiracje do swych projektów głównie z Londynu).

Plac powstał pod koniec lat 80. XIX wieku w centrum zlikwidowanego w 1884 roku Fortu Wilhelma. Pierwotnie nazywał się placem Kościelnym Westend, a później – Cesarza Wilhelma. Zabudowa placu reprezentacyjnymi kamienicami wzniesionymi głównie w stylueklektycznym trwała do początku XX w. Część zabudowań (w tym najbardziej okazałą kamienicę) zniszczył nalot aliancki w 1944 roku. W miejscu zniszczonych budynków na trzech narożnikach placu powstały w latach 60. wielopiętrowe bloki.

Plac jest jednym z miejsc, gdzie najczęściej w Szczecinie organizowane są manifestacje.

Układ geometryczny placu jest motywem znaku graficznego projektu pt. "Szczecin Europejską Stolicą Kultury 2016". Autorem logo jest Ireneusz Kuriata[1][2].

Czy Georges Haussmann był projektantem Placu Grunwaldzkiego?[edytuj]
Po II wojnie światowej w polskich, popularnych opracowaniach i przewodnikach turystycznych zaczęła pojawiać się teza jakoby Plac Grunwaldzki i cały układ gwiaździsty Szczecina został zaprojektowany przez francuskiego urbanistę, autora dziewiętnastowiecznej przebudowy Paryża Georges'a Haussmanna. Pogląd ten zrodził się z zaobserwowanej, dużej zbieżności rozwiązań urbanistycznych zastosowanych w Szczecinie i Paryżu. Teza ta nie była przez ówczesne władze dementowana ponieważ była ona dla niej korzystna ze względów ambicjonalnych (podnosiła prestiż miasta) oraz polityczno-ideologicznych (francuski projektant miasta był znacznie lepiej przez władze widziany niż niemiecki). Przekonanie to, tak mocno zakorzeniło się w umysłach wielu szczecinian, że można je spotkać w amatorskich publikacjach do dnia dzisiejszego[3][4].

Zgodnie z obecnym stanem wiedzy (patrz: bibliografia) Georges Haussmann nie był projektantem gwiaździstych placów Szczecina. Prawdą jest natomiast, że szczecińskie projekty wzorowane były na rozwiązaniach paryskich – podobnie czyniło wówczas wiele miast europejskich – czerpiąc rozwiązania urbanistyczne z Paryża, który pod koniec XIX w. stał się centrum ówczesnej Europy."Koniec cytatu.
....

"Brat mojej mamy zginął w Oświęcimiu zagazowany za działalność w ruchu oporu"

"Jak myslisz czy człowiek z takimi korzeniami ma zrytą głowę"

Marek,sam sobie odpowiedziales piszac o bracie twojej mamy:)

"Dowodów na to jest zdecydowanie więcej niż dowodów na to, że holocaustu nie było".

Masz chociaz jeden?

Bo nikt takowego jeszcze nie znalazl.Masz okazje byc oierwszym.Nagroda za dostaczenie takowego dowody to 50 tys.$.Powaznie.

1.Czy zadales sobie chociaz odrobine wysilku aby zagladnac do materialow jakie ci sugerowalem ?

2.Czy wiesz na przyklad ,ze owa "komora gazowa" jaka pokazuje sie naiwnym na terenie daenego obozu to powojenna konstrukcja zbudowana przez sowietow?

3.Czy mowi ci cos nazwisko "David Cole" ?mlody amerykanski Zyd.Bardzo dzielny chlopak.

Tak sie stalo,ze jestem jednym z najlepszych polskich ekspertow jesli chodzi o holo-kit.

O tym jak bardzo boja sie tego co pisze (ja i mnie podobni "ekstremisci" jak to okresliles) mozesz przekonac sie bardzo szybko wrzucajac w google moje imie i nazwisko.

W imie i przy pomocy tegoz wlasnie holo-mitu rabuje sie nasz i nie tylko nasz kraj.

W imie tegoz holo-mitu kazda krytyka tzw."Izraela" staje sie natychmiast "atakiem na ofiary" holo-kitu:)

Proponuje abys zapoznal sie najpierw z materialami jakie sa dostepne na ten temat a dopiero potem wydawal swoja na ten temat opinie.

Nie tak dawno francuski sedzia skazujac na kare wiezienia jednego z niezaleznych francuskich historykow przedstawil taki oto dowd na holocaust :

"Holocuast nie podlega zadnym watpliwosciom bo skoro byl to znaczy ,ze mial miejsce"

Czy ty przyapdkiem nie chodziles do szkoly z tym blaznem?

A tu masz Davida Cole'a

Na nauke nigdy nie jest za pozno jak mawial tow.Uljanow:)

http://www.codoh.com/gcgv/gcgvcole.html

Jerzy Ulicki-Rek

..........
Aby moj szkolny kolega,ktory zaczynal swoje listy do mnie nie mial zadnych zludzen zaczalem tytulowac swoje do niego odpowiedzi:
Na pohybel Izraelowi..
On z kolei na moje pytanie o to "szalom" wyjasnil mi porzedno ,ze u niego to tylko ..tak..tak samo jak "na zdar":)

........
Na pohybel Izraelowi..

Tam mi sie jakos napisalo..Ale u mnie to to samo co "dzien dobry "...

Serwus Marek
Ciekaw jestem czy znalazles jakies nowe informacje o tym cmentarzu zydowskim na placu Grunwaldzkim?

Jerzy Ulicki-Rek
........
Marek,byc moze przeoczyles moj poprzedni list wiec na wszelki wypadek;
Masz jakies nowe informacje o cmentarzu zydowskim na placu Grunwaldzkim?

Jerzy

......
Re: Szalom antyholocaustowcom
"Na temat mordowania żydów w Oświęcimiu mógłbym Ci przytoczyć wiele materiałów pisanych i utrwalonych na taśmie filmowej"

Przytocz.
Tylko prosze nie udawaj Polaka i patroty:)
Miales chociaz odrobine odwagi cywilnej i godnosci aby zagladnac do materialow ,ktore ci sygerowalem czy tez nalezysz do tych ,ktorzy wiedza wszystko..I nic poza tym:)
jesli nie masz nic do powiedzenia ponad :
Szalom antyholocaustowcom
-to daruj sobie.

My walczymy o Polske wolna od zydowskiej dominacji.Tacy jak ty,nawet jesli mienia sie Polakami sa po prostu zdrajcami :)

Nie stac cie nawet na zapoznanie sie z tym co ci podrzucielem po to aby ci wyjasnic jak to sie stalo ,ze mysle tak jak mysle pomimo tego ,ze startowalismy z tego samego poziomu.

Ja podrzucam ci konkretne argumenty a ty majac portki pelne starchu odpowiadasz mi zydowska,antypolska propaganda:)Fajna rozmowa:)

Sprawdziles chociaz moj ty "szlachcicu" od siedmiu bolesci kim byl David Cole?

Czy tez nie starczylo ci odwagi?

Zal mi cie ale to tacy jak ty wlasnie utrwalaja zydowska okupacje w Polsce.

Jestes tchorzem.Mam nadzieje ,ze chociaz z tego zdajesz sobie sprawe:)

Jerzy Ulicki-Rek

..........
Sent: Friday, January 27, 2012 6:03 PM
Subject: Szalom antyholocaustowcom

Jurek wszystko to co mi przesłałeś na temat Pl. Grunwaldzkiego, zgadza się, ale są to tylko założenia urbanistyczne i projektowe.

Zwróciłem sie o opinie w tej sprawie do historyków szczecińskich, jeszcze jednak nie otrzymałem odpowiedzi. To co napisałem wiem z przekazu ustnego moich rodziców i dziadków. Dziadek kiedys na Pl. Grunwaldzkim grywał w szachy. A pewnie też nie wiesz, że na Pl. Grunwaldzkim był kiedyś rynek o czym w Twoim opisie nie ma ani słowa. Ja pamietam z dzieciństwa wozy konne, z których sprzedawano płody rolne. Jak tylko otrzymam opinię to Ci ją prześlę.

Co do mojego wujka to nic sobie nie odpowiedziałem, ponieważ jego zamordowali niemcy w Oświęcimiu, a nie Żydzi. Na temat mordowania żydów w Oświęcimiu mógłbym Ci przytoczyć wiele materiałów pisanych i utrwalonych na taśmie filmowej, ale dla mnie wykładnikiem jest to co opowiadał mi mój stryjek, który też spędził 3 lata w obozie koncntracyjnym w Oświecimiu i udało mu się przeżyć.

Powoli pisanie z Tobą zaczyna mi sie kojarzyć z Alonso Quijano i tak już chyba zostanie.

Pozdrawiam Marek

Dnia 27-01-2012 o godz. 0:05 George Ulicki -Rek napisał(a):

Marek,byc moze przeoczyles moj poprzedni list wiec na wszelki wypadek;
Masz jakies nowe informacje o cmentarzu zydowskim na placu Grunwaldzkim?

Jerzy
.......

Precz z Izrahelle-em:)
http://www.youtube.com/watch?v=CsrPt-enplw

Jerzy Ulicki-Rek
......
Pozwalam sobie podrzuci panu pare strofek na podbudowanie szlacheckiej...duszy:)
Jerzy Ulicki-Rek

"Testament znaleziony w komorze GAZOWEJ"

"Wiem ,ze dzisiaj odejde
aby ujrzec wkrotce
Miliony tych ,ktorzy wczesniej
kroczyli ta droga...

Jestem jedna z ostatnich
i wkrotce na swiecie
Z istot mi najblizszych
nie bedzie nikogo...

W rocznice mej smierci
usiadzcie pospolu
Swiece zapalcie w oknie-
niech plonie do rana

Bede wtedy znowu
zyla w waszych myslach
Kochajaca Was zawsze ,
Wesz-
Zagazowana... "

Tekst nr.2

""Pamietnik malkontenta"
Pamietniki sa zawsze
w duzym powazniu
Ale nie wiem czy dzisiaj
czytelnik pamieta
moje wlasne dzielo :
"Z zycia malkontenta"

Prasa bije na alarm,
ze wszedzie rozkopy
Niejeden dziennikarz
na ekranie placze...
A mnie to nie rusza,
bo mnie ciagle malo..
Ja bym chcial w Jedwabnem
widziec te spychacze...

Bracia-stachanowcy
kopia wielkie doly
Pot oczy zalewa,
pod oczami since...
Bez snu i odpoczynku
od drzwi TEJ stodoly
Jedziemy spychaczem do pracy..
W Brzezince...

Potem snu pare godzin
by znow ,o poranku,
zerwac sie do czynu...
I kopac...
W Majdanku...

Po miesiacu pracy,
jak zawsze gotowy
Tym samym spychaczem
zepchnac za granice

Tych KTORYCH NIE ZNALAZLEM
na placu budowy...

A ilu znalazlem?
Poczekajcie...
Licze:
Jeden...jeden..jeden.. "

Tekst nr.3

"""O ludzkich dolegliwosciach"
Sluchalem kilka dni temu nagran Mariana Zaluckiego i podkusilo mnie aby napisac cos w jego stylu..

Z blogu :http://www.polskawalczaca.blogspot.com

Saturday, August 11, 2007

"O roznych dolegliwosciach"

Ludzi narzekaja ,ze w kosciach ich lamie,
ja tez czasem narzekam- na pamiec...

Slysze jak ktos zlorzeczy :"Skleroza przekleta"..
i ja tez zlorzecze..Bo wszystko pamietam..

W piosenkach ,w gazetach
wszedzie Nowa Huta..

A ja ciagle pamietam
Kto wydal Traugutta...

"Koncert Jankiela " czytalem
jako chlopak maly...

Ale ciagle pamietam
CZYJE to cymbaly..

Tak mi ta dolegliwosc,
choc checi mam szczere
Ruinuje zycie,prace i kariere

Pozytek z tej pamieci
zawsze raczej marny:
Raz mi grozi pieklo
a raz kodeks karny...

Wiec sie modle ,czasami,
przyjdz ,aniele ,do mnie
Otul mnie swym skrzydlem
i pozwol zapomniec..."

Klaniam sie
Jerzy

Z kronikarskiego obowiazku odnotowuje odpowiedz Pani Umer :

"Panie Jurku!

Czy moglby pan wytlumaczyc dlaczego do mnie pan to wysłal?!nie da sie tego wyspiewac.niech pana otoczą anioły bez skrzydeł nienawiści.Zyczę zdrowia-MU
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
.........
Poniewaz w miedzyczasie moj kolega poinformaowal mnie ,ze jego pra..pra..pra..przodek walczyl pod Wiedniem (stad tytul szlachecki :Ostoja) moj kolejny wpis zaczalem od :
"Witam..mocium panie:)"

Zydowscy kapo-mordercy-zeznaje naoczny swiadek
by Jerzy Ulicki-Rek » 09 Nov 2007 11:34 am

Tego nie znajdziecie w zadnych wiadomosciach emitowanych przez zydowskie mass media.
Pan Michalkiewicz tez tego nie zamiesci pomimo tego ,ze bohater pierwszej klasy.

YOU WON'T EVER FIND THIS ON THE NIGHTLY NEWS!
>From: "Tripp Henderssen" <[email protected]..>

> Re: CONCENTRATION CAMP SURVIVORS
>
> <b> O tych ,ktorzy przezyli obozy</b>

> Dear Sir / Madam,
>
> My name is Alexander McClelland I am an Australian
> veteran of WWII, a TPI (Totally and Permanently
> Incapacitated) and a survivor of a Concentration
> Camp.
>
>

<b>Szanowna Pani/Panie
Nazywam sie Alexander McClleland i jestem australijskim weteranem II wojny swiatowej,zaklasyfikowanym jako "kompletny inwalida" i byly wiezien obozu koncentracyjnego.</b>

> Aged 19 I volunteered for the AIF and fought as a
> Bren Gunner in 2/1 Infantery Btn in North Africa,
> Greece and Crete where I was wounded and captured by
> German forces. I spent the rest of the war as a POW
> but due to my many escape attempts I was finally put
> into the TEREZIN Concentration Camp close to the
> Theresienstadt Ghetto in Czechoslovakia.
>
<b>Majac 19 lat zglosilem sie na ochotnika do australijskiej piechoty i walczylem w Polnocnej Afryce i na Krecie ,gdzie bylem ranny i gdzie dostalem sie do niewoli.
Moglem spedzic reszte wojny jako jeniec wojenny (POW) ale moje proby ucieczki" zyskaly' mi w efekcie miejsce w obozie koncentracyjnym TEREZIN ,niedaleko zydowskiego getta/miasta -Theresinestadt w Czechoslowacjii. </b>
>
> I have recorded my experiences in an
> autobiographical book entitled : 'The Answer-
> Justice' . In 1965 I was featured in an award
> winning but historically inaccurate Australian
> television documentary on Theresienstadt called
> 'Where Death wears a smile'

><b> Moje osobiste przezycia zamiescilem w ksiazce :"Odpowiedz-sprawiedliwosc" .W 1965 roku bralem udzial w nagrodzonym ale -z historycznego punktu widzenia bardzo niedokladnym - programie dokumentalnym o obozie w Theresienstadt zatytulowanym :'Gdzie smierc sie umiecha" </b>
>
> I don't receive my TPI Pension because of the heavy
> wounds I received in the battle action on Crete. I
> get my TPI Pension because of the inhumane treatment
> I received in the Concentration Camp. It is a
> mistake to believe that the Germans had enough spare
> manpower to staff and run the concentration camps.
> The Germans only ever guarded the outer perimeter of
> the camps, we Prisoners hardly saw German soldiers,
> so it was not the SS or German guards that beat me
> up daily.

><b> Mojej renty inwalidzkiej nie zawdzieczam powaznym ranom jakie odnioslem w czasie walk na Krecie.
Swoje inwalidztwo zawdzieczam nieludzkiemu traktowaniu jakiemu bylem poddany w obozie koncentracyjnym.
Popularna opinia ,ze Niemcy mieli wystarczajco duzo ludzi aby obsadzic nimi obozy koncentracyjne jest falszem.
NIEMIECCY ZOLNIERZE PILNOWALI TYLKO NAJBRADZIEJ ZEWNETRZNEGO PASA ZASIEKOW, my-wiezniowie bardzo rzadko widzielismy zolnierzy niemieckich dlatego to nie Niemcy bili i katowali mnie codziennie </b>

> No, the daily beatings that left me totally
> incapacitated, came from two fellow Prisoners called
> KAPOS.

<b> Nie.Codziennie bicie ,ktore uczynilo mnie kompletnym inwalidom zawdzieczam dwom innym wiezniom nazywanym :KAPO </b>

>
> Kapos (or Camp Police) had extra privileges, such as
> their own room and they also had power, For example
> the Power to say who got to visit the Camp Sick Bay
> or the Camp Brothel, and because of the absence of
> the very disciplined Germans, these Kapos even had
> the Power over Life & Death.

> <b>Kapo (skrot od CA-mp PO-lice, policja obozowa) mieli dodatkowe przywileje takie jak oddzielny pokoj jak rowniez posiadali wladze.
Na przyklad -od nich zalezalo kto zostanie skierowany do izby chorych lub dostanie przepustke do obozowego domu publicznego.
Z braku zdyscyplinowanych Niemcow Kapo byli panami zycia i smierci.</b>
>
> The two Kapos that beat me daily, using a heavy
> wooden baton they called 'Herr Doktor' (The Doctor)
> were both fellow Prisoners, both were Jewish, one
> from Hungary and the other was, I believe, a
> Ukrainian. I was often witness when they dragged
> other hapless prisoners from their cells onto the
> 'Appelplatz' and beat them to death with 'The
> Doctor'.

> <b> Dwaj KAPO ,ktorzy codziennie znecali sie nade mna ,uzywajac bardzo ciezkiej drewnianej palki ,ktora nazywali "Pan Doktor" , byli wiezniami.
Obaj byli ZYDAMI.Jeden z Wegier i drugi,z tego co pamietam-z Ukrainy.
Bylem swiadkiem tego ,ze obaj ci Kapo wyciagali bezbronnych wiezniow z ich cel na plac apelowy i mordowali bijac drewnianym "Panem doktorem" </b>
>
> So whenever I meet a ' Camp survivor' now, I look
> him deeply in the eyes to see what sort of a
> 'survivor' they are....whether they were really a
> Prisoner just like me, or whether they were one of
> the many 'Privileged' ones who survived the war
> being more inhumane to other Prisoners than the
> Germans ever were.

> <b>Dlatego dzisiaj ,jesli spotkam kogos kto tez przezyl oboz patrze mu bardzo uwaznie w oczy zeby zobaczyc jakiego rodzaju "bylymi wiezniami" sa ci ,ktorych spotkalem.
Czy byli takimi wiezniami jak ja , czy nalezeli do tej kategorii ,ktora przezyla wojne tylko dlatego ,ze znecala sie na innymi wiezniami gorzej niz robili to Niemcy. </b>
>
> As a matter of fact, it was a German SS Soldier who
> saved my life after the Kapos, who after beating me
> sent me outside the camp on a work detail, with a
> dangerously poisoned leg. The SS Soldier walking by,
> saw my mates helping me, came over and then gave me
> his medical kit.
>
> <
> <b>W gruncie rzeczy to niemiecki zolnierz byl osoba ,ktora uratowala mi zycie ,wtedy gdy zydowscy KAPO po pobiciu mnie wyslali mnie do pracy z groznie zainfekowana noga.
SS man przechodzac obok zobaczyl kolegow pomagajacych mi ,podszedli i oddal mi swoj "opatrunek osobisty" </b>

I now look deeply into the eyes of the 'survivors',
> because I know that not all Concentration Camp
> survivors were innocent victims. I know that a lot
> of the Prisoners were brutal and inhumane criminals.
> The world has never been told the whole truth about
> what life in the Camps was like. All we ever hear or
> read in the media is , how bad the German guards
> were and how badly they treated their Prisoners. I
> was in more than 8 POW Camps and a Concentration
> Camp, so who would know the truth? Me or the Media!
>
<b> Z tego powodu wlasnie patrze uwaznie w oczy spotkanych "bylych wiezniow" ,poniewaz wiem doskonale,ze nie wszyscy ,ktorzy przezyli obozy byli tylko "niewinnymi ofiarami"
Wiem ,ze masa wiezniow byla nieludzkimi i brutalnymi kryminalistami.
Nigdy nie powiedziano swiatu prawdy o niemieckich obozach.
Wszystko co slyszymy to tylko to jacy zli byli ci Niemcy i jak zle traktowali ich wiezniow.
Bylem wiezniem 8 obozow dla jencow wojennych i jednego obozu koncentracyjnego dlatego odpowiedzcie sobie sami na pytanie kto zna prawde :ja czy mass media? </b>

sincerely
>
> Alexander McClelland
>
> PO Box 887 Toronto NSW 2283

<b> Z powazaniem
Alexander McClelland
Toronto
NSW </b>

viewtopic.php?f=1&t=3&start=0
Jerzy Ulicki-Rek
..........
Specjalna lekcja historii dla "polskiej" szlachty:)

Oswiadczenie profesora Roberta Fourissona-super !
by Jerzy Ulicki-Rek » 14 Nov 2007 05:26 am

Jeden z najbardziej znanych przedstawicieli historii rewizjonistycznej
to prof. Robert Faurisson, 77-letni Francuz, niejednokrotnie prześladowany przez współczesną inkwizycję.
Ta XX i XXI-wieczna inkwizycja jest orężem do walki z naukowcami i publicystami, z heretykami krytykującymi ustalenia światowego Ministerstwa Prawdy Historycznej, inkwizycja dbająca o niczym niezakłócony społeczny odbiór mediów masowych o prawdzie historycznej /w l. 1933 – 1945/ dotyczącej losu rasy wybranej. Te prawdy zostały dla „naszego” dobra ustalone ostatecznie i nieodwołalnie, a każdego, kto odważy się myśleć inaczej będzie represjonowany.
Ta prawda, niczym nowa światowa religia nie może być już nigdy przez nikogo podważana.
Tylko, co z naszą naturą, z naszym zdrowym rozsądkiem, który każe wątpić w prawdy narzucone nam siłą i pod przymusem.
Dziś prof. Faurisson, ten 77-letni wybitny naukowiec odbywa karę pozbawienia wolności we francuskim więzieniu.
We Francji ojczyźnie wolności i demokracji.
Wolności i demokracji …. ale dla „nas”. Nie - dla nas.
Ten odważny Francuz tak kpił z religii holokaustu, pisząc odwołanie swej „herezji” /poniżej ze skrótami, oryginalna wersja: „Prawda historyczna czy prawda polityczna” ,Serge Thion/
/Raport Gersteina, o którym mówi prof. Faurisson – to jeden z fundamentalnych dokumentów, na którym opiera się oficjalna wersja holokaustu.
Dokładniej o tym – najbliższym razem./

…Ja, Robert Faurisson stawiam się osobiście przed tym
sądem, przed Wami, Wysocy i Wielce Czcigodni sędziowie, którzy powołani
zostaliście przez Ligę Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi jako Wielcy
Inkwizytorzy; stoję przed Wami trzymając w ręce raport Gersteina. Przysięgam, że
zawsze wierzyłem i wierzę, i dzięki antyfaszyzmowi, będę nadal wierzył we
wszystko, co święta apostolska Liga Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi
uważa za prawdę, w to, co głosi i naucza. Jej Świątobliwość Telewizja pouczyła
mnie, że nie wolno mi trwać przy fałszywym poglądzie, że istnienie komór
gazowych do zabijania Żydów opiera się na domniemaniach, które z kolei opierają
się na plotkach i sprzecznych zeznania, i że nie wolno mi, tej fałszywej doktryny
prezentować, bronić i upowszechniać w mowie i piśmie, gdyż jest ona sprzeczna z
Świętą Doktryną Urzędową. Ponieważ tę potępioną doktrynę przedstawiałem w
rozmaitych tekstach, które pisałem i publikowałem, jestem podejrzany o ciężką
herezję. Dlatego, aby oddalić to jako ciężkie w oczach inkwizytorów i wszystkich
uczciwych antyfaszystów podejrzenie, pragnę ze szczerego serca i z
antyfaszystowską pobożnością wyrzec się błędów i uchybień wobec prawdziwej
wiary; przysięgam, że w przyszłości nie będę ani w mowie ani w piśmie stwierdzali
niczego, co mogłoby wywołać wobec mnie podobne podejrzenia; jeśli natknę się na
odstępstwa od wiary, zamelduje o tym temu sadowi, Świętej Lidze Przeciwko
Rasizmowi i Antysemityzmowi lub policji w moim okręgu. Przysięgam wypełnić
wszystkie kary nałożone na mnie i mogące być nałożone w przyszłości przez ten
sąd, I poddaje się, jeśli miąłbym złamać któreś z moich przyrzeczeń i ślubów,
wszystkim wyrokom i karom, które nałożą na mnie organa stworzone do ścigania
takich jak ja winowajców. Tak mi dopomóż Święta Telewizja i oryginał raportu Gersteina, który trzymam w reku… "
.......
Jeszcze wiecej historii:)

Jakies nowe informacje o cmentarzy zydowskim na placu Grunwaldzkim?
Bede czekal cierpliwie:)
Nie spiesz sie :)
Jerzy Ulicki-Rek

UNIKALNA LISTA HOLO-BREDNI
by Jerzy Ulicki-Rek » 14 Dec 2007 09:24 am

Kiedys,wtedy gdy "Mit holo-kaustyczny ' istnial jeszcze w forum S.Michalkiewicza tlumaczylem po kolei wszystkie z opisywanych tutaj metod jakimi hitlerowcy wysylali Zydow do krainy szczesliwych lowow.
Byly wsrod nich takie jak " glowo-mozgo-trzepaczka uruchamiana pedalem "http://www.historiography-project.org/nonsense/19460213brainbashing.html ,ktora miala zastapic snajpera ,ktory nie trafial w swoja ofiare z 20 centyemtrow ,
uzywanie niedzwiedzia -faszysty i orla -hitlerowca w Buchenwald ("coddzienie do klatki z niedzwiedziem wrzucano jednego Zyda.Niedzwiedz go rozszarpywal a orzel oskubywal kosci" )

http://www.historiography-project.org/n ... eagle.html i tak dalej i tak dalej.

Brednie tak oblakane ,ze gdyby mozna bylo pisac o nich w prasie to zaden inny kacik humory nie bylby potrzebny.

Tlumaczylem to cierpliwie ,kosztem zarwanych nocy wtedy jeszcze gdy kontrolerzy s.Michalkiewicza tolerowali jeszcze dla pozoru tresc tych wpisow.
W momencie gdy ilosc odzwiedzin w "micie holo-kaustycznym " przekroczyla 70 tysiecy Zydzi doszli do wniosku ,ze co za duzo to niezdrowo.
Cenzor w jarmulce zamknal temat,wkrotce potem zablokowal mi wstep do tego zazydzonego forum .
Chcialem odzyskac jakos materialy ,ktorych zgromadzenie i tlumaczenie kosztowalo mnie mase nieprzespanych nocy.
Michalkiewicz odesla mnie do swojego kontrolera a ten powiedzial :"Pocaluj mnie w jarmulke".

Nie mam ani czasu ani sily by raz jeszcze to tlumaczyc.Ale zagladnijcie ,prosze sami.TAKIEJ kolekcji bredni nie znajdziecie nigdzie indziej na swiecie.

http://www.ziopedia.org/en/articles/hol ... holocaust/
Wolna Polska zaczyna sie tutaj

.......
"Pojdz dziecie..ja cie uczyc kaze". POLSKA pisarka..

Superman musial byc Zydem
by Jerzy Ulicki-Rek » 17 Nov 2007 01:41 pm

Bo tylko im udaja sie TAKIE numery.Tutaj jeden z przodkow Supermana,niejaki Moshe Peer czyli Mosiek Gruszka ,opowiada kanadyjskiej gazecie z Montrealu , o tym ,ze byl "gazowany" w komorze 6 razy!!!!
I przezyl!!!
Na pytanie:"Jak to mozliwe", bohater odpowiedzial z rozbrajajaca skromnoscia:"Byc moze dzieci sa bardziej odporne!!!"

http://img135.imageshack.us/img135/9128/moshe4pa1.jpg
..
Precz zydowska okupacja!!

Ciekawa dyskusja.Co prawda nie na szlackim poziomie ale zawsze:)
Lepsza taka jak zadna:)

http://forum.codoh.com/viewtopic.php?t=6099

Jerzy Ulicki-Rek
.......

Ciekawe..
Ps.a ile mozna teraz kupic szlachectwo?:)
Kiedys poodobno bylo taniej ale z tego co wiem ceny poszly w gore.
Moj znajomy szuka informacji.
Ty jako ...szlachcic ..mozesz cos na ten temat wiedziec.
Jerzy Ulicki-Rek

......
Dzisiaj dostalem wreszcei oczekiwana odpowiedz od mojego bylego kolegi szkolnego,"polskiego" szlachcica : :D :D :D :D
Tytul po niemiecku mowi:
"Niech zyje IZrael po wszystkie czasy"

From:[email protected] <[email protected]>
Date:Monday, January 30, 2012 6:57 PM
To:George Ulicki -Rek <[email protected]>
Subcject:Es lebe Israel fuer alle Zeiten

Słuchaj no dupku, zasrany bękarcie nie wiadomo jakiego pochodzenia. Ja przynajmniej miałem jednego Ojca. A o twoim ojczymie, który dał ci jedno z nazwisk, myślę, że mozna by to samo napisać co ty o ojcu Baśki Ździarskiej. Skoro Ty mnie obrażasz, to i mi wolno. Ty chyba jesteś żydowskie nasienie tak jak Hitler. Mam nadzieję, że kiedyś cie dorwą i dostaniesz to na co zasługujesz. Spróbuję przyłożyć do tego swoje 2 grosze. Od dzisiaj u mnie w poczcie nazywasz sie J. Ulicki-Spam i nie wysilaj się na wysyłanie mi odnośników do twoich popierdolonych wizjonersko-antyżydowskich stron.

Wal sie głupi chamie, mam nadzieję, że nawet kangury sie na tobie poznają i będą cie omijać z daleka, bo śmierdzisz.

Marek Ostoja-Hełczyński

Kiedys mowiono w polskiej Polsce:"Szlachectwo zobowiazuje..."
Tyle tylko ,ze takiej wiedzy kupic sie nie da.Z tym trzeba sie urodzic i w takim duchu wychowac.
Tyle tylko ,ze moj szkolny kolega nie ma o tym zielonego pojecia.

Tak wyglada ta nasza "polska" "arystokracja:Hrabia Komorowski...OSTOJA-Helczynski..profesor Bartoszewski..

Co oni z Toba zrobili,Polsko?

Z tego co moj byly kolega napisal mi o sobie wynika ,ze mieszka on w Gdyni.

Gdyby ktos z was spotkal go gdzies przypadkiem -naplujcie mu w gebe ode mnie.
Ja zrobie to osobiscie przy najblizszej okazji.

Jerzy Ulicki-Rek
Ostatnio edytowano N mar 19, 2017 12:44 pm przez Jerzy Ulicki-Rek, łącznie edytowano 3 razy
Jerzy Ulicki-Rek

Re: Miedzy nami,szlachcicami... :)

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn sty 30, 2012 10:48 pm

From: [email protected] <[email protected]>
Date :Tuesday, January 31, 2012 2:33 AM
To:georgerek <[email protected]>
I co zafajdany dupku.

Co nie przypasowało ci to co napisałem. Chcesz usłyszeć dalszą historię cmentarza na Pl. Grunwaldzkim. Myśle, że tam teraz powinna znaleźć sie jedna mogiła. Żydowska mogiła Jurka Rek-Spam. Twoja. Myślę, że żaden kangur, ani dziobak, ani dingo ani nawet koala nie zapłacze za tobą. Wszyscy będą się cieszyć, że takiego śmiecia nareszcie ziemia nie nosi. Nikt nie zapali nawet najtańszego znicza na twoim grobie, śmieciu. Jeżeli uda ci się przeżyć jeszcze chociaż 10 lat to zastanowisz się nad tym co złego normalnie podchodzącym do życia ludziom zrobiłeś.

Szlachcic Marek Ostoja-Hełczyński

Uderz w stol a Zyd sie odezwie :D
Ilu takich 'polskich szlachcicow" jeszcze sie ukrywa?
Czy mozliwe jest aby usunac ten zydowski nowotwor z polskiego organizmu bez spowodowania smierci pacjenta?Co zrobic aby Polacy zdali sobie wreszcie sprawe ze smiertelnego zagrozenia?

Jerzy Ulicki-Rek
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez krzysiek4 » Wt lis 22, 2016 12:45 pm

Tutaj już nie ma co gadać, tutaj trzeba strzelać :!:
krzysiek4

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Śr lis 23, 2016 8:35 am

Wrzucilem ten stary dialog z moim szkolnym "kolega" po to aby po raz kolejny moj glos zabrzmial jako ostrzegawczy dzwon.
Pali sie!
Polska sie pali!
Takich psow jak ten "Ostoja" Helczynski sa tysiace.
To oni sa tymi agenatami wplywu posrod polskiej masy.
Slowko tu..slowko tam..
A wszystko po to aby nas uspic I korzystajac z naszego snu moc bezkarnie prowadzic ich parszywa anty-polska robote.
Czego potrzeba aby narod polski wreszcie sie obudzil?
Aby dotarlo do niego to ,ze to co piszemy tutaj to nie glodne kawalki ale refleksje I opinie oparte na podwojnie..poczwornie sprawdzonych danych.

To nie przesada,ze walka toczy sie o przyszlosc calej ludzkosci.
Swiat przedstawiony w ksiazce O.Wells'a "Wehikul czasu" gdzie Morlokowie hoduja nieswiadomych niczego Elloi jak bydlo to ostrzezenie.
Podobnie jak prorocze ksiazki Georga Orwella i A.Huxleya.
Z mojego podworka obserwuje stopniowe wycofywanie gotowki z obiegu.Elektroniczne placenie za bilety autobusowe i kolejowe.
Wygodne?Na pewno .Nie trzeba stac w kolejce lub szukac drobnych bo niczego wiecej niz 5 dolarow kierowca nie przyjmie.
Ale..

Znika ,zastapiony przez :"przycisnij jeden..dwa..siedem" kontakt pomiedzy ludzmi.

Juz teraz (co stwierdzilem na podstawie wieloletnich eksperymentow "na zywo" mlode pokolenie nie potrafi prowadzic normalnej rozmowy "twarza w twarz"
Codziennym zjawiskiem (np.w restauracji) jest grupa ludzi ,z ktorych kazdy wpatrzony jest w mini ekran swojego telefonu.
Jest to cos przerazajacego.

Swiat istnial i funkcjonowal przed wynalezieniem telefonu komorkowego.

To co pisze John Kaminski zasluguje na najwieksza uwage.
Zaraza nie dotyczy jedynie Europy.
Gdyby tak bylo to mielibysmy szanse aby toczyc batalie o ludzkosc z innych krajow.
Ale wkrotce takich krajow nie bedzie.
Australia to policyjne panstwo gdzie politycy ukradli jego tozsamosc.
To panstwo gdzie rzadzi mafia polityczna polaczona z mafia prawnikow.
Gdzie "legalnie" ,przy milczacej zgodzie reszty oglupionego spolecznestwa wprowadza sie coraz wiecej ustaw zniewalajacych to wlasnie spolecznestwo.

Debilne gry i programy telewizyjne kreuja inna ,rownolegla rzeczywistosc po to tylko aby szczury nie mialy czasu na chwile refleksji .

Telavivzory sa wszedzie:w sklepie,na stacji kolejowej,w poczekalni u lekarza.
To nie przypadek.

Kochani.
Czas sie obudzic .
To na nas,na naszym pokoleniu spoczywa odpowiedzialnosc aby mlodsze pokolenia uczulic na potencjalne nawet zagrozenia.
Lepiej byc nad wrazliwym na potencjalne niebezpiecznstwo niz dac sie zaskoczyc poprzez nadmierne zaufanie do tego co nam sie mowi i pokazuje.

Jerzy Ulicki-Rek
Ostatnio edytowano Wt kwi 11, 2017 1:32 am przez Jerzy Ulicki-Rek, łącznie edytowano 1 raz
Jerzy Ulicki-Rek

Postprzez Cezary Zbikowski » N mar 19, 2017 12:53 pm

Taki szlachcic jak z koziej dupy trąba.

Ostatnio przesunięty w górę N mar 19, 2017 12:53 pm przez: Jerzy Ulicki-Rek.
Cezary Zbikowski

Powrót do Moim zdaniem...