Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO

Wszystko to co nas , w taki czy inny sposob,ksztaltuje poprzez swoj wplyw na nas.

Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO

Postprzez krzysiek4 » Wt sie 15, 2017 3:15 pm


Znaleziono wyjaśnienie niezwykłej mocy rosyjskiej broni. Przynajmniej takie zdanie przedstawił periodyk Inquisitr. Powołując się na znanych konspirologów, periodyk pisze, że Moskwa otrzymuje technologie od... kosmitów.


Rzekomo właśnie dzięki pomocy przybyszy z kosmosu Moskwa zepsuła sprzęt niszczyciela Donald Cook, demoralizując amerykańskich dowódców, a teraz grozi USA w Syrii — cytuje treść artykułu rosyjska telewizja RT.

Amerykańscy specjaliści od teorii spiskowych przedstawili niesamowitą teorię — pisze Inquisitr. Ich zdaniem rosyjskie siły zbrojne wykorzystują w Syrii zaawansowaną broń, opracowaną na podstawie tajnej umowy technologicznej między Moskwą i cywilizacjami pozaziemskimi.

Sprawozdawca gazety "Veterans Today" James Preston twierdzi, że rosyjskie wojska dysponują takimi pozaziemskimi technologiami jak torpedy ponaddźwiękowe i pociski zdolne do wykonywania podczas lotu złożonych manewrów. Poza tym samoloty rosyjskich sił powietrznych są rzekomo wyposażone w system maskowania UFO, dzięki któremu statek powietrzny staje się niewidoczny lub niewykrywalny.

Jak podkreśla periodyk, ten pomysł Prestona pod wieloma względami współbrzmi z teorią innego specjalisty i „demaskatora programu kosmicznego" Corey'a Gooda. Ten również twierdził, że czołowe mocarstwa światowe realizują tajne programy wojskowe, współpracując z kosmitami.

Przedstawia się między innymi opinię, że 8,5 biliona dolarów, z których nie może się rozliczyć Pentagon, w rzeczywistości zostało wydane na tajny projekt kosmiczny. Ten statek kosmiczny przypominający statek Enterprise z serialu „Star Trek" został rzekomo wysłany w kosmos z supertajną misją.

Moskwa również zawarła porozumienie z przybyszami w ramach programu kosmicznego Kosmosfera. Putin prawdopodobnie wznowił tę umowę z nienazwaną rasą kosmitów „podczas spotkania na Księżycu w marcu 2015 roku". Właśnie wówczas obiecali Rosji udostępnienie zaawansowanych technologii w celu wsparcia „interwencji państwa w Syrii".

Konspirolodzy uważają, że z powodu niepohamowanej chciwości elity światowe weszły w zmowę z kosmitami przeciwko pozostałej ludzkości. Przypuszcza się, że władze ukrywają informację o kontaktach z cywilizacjami pozaziemskimi i wiedzę, która pozwoli na rozwiązanie problemów światowych z medycyną i żywnością. Przybysze wykorzystują chciwość elit rządzących i przygotowują się do zajęcia Ziemi do 2030 roku — twierdzą zwolennicy teorii spiskowych. W tym celu są rzekomo tworzone hybrydy, które integrują się w ludzkie społeczeństwo.

Preston twierdzi, że terroryści Państwa Islamskiego (zakazane w Rosji PI) to najemnicy wspólnoty Iluminatów, współpracującej z Reptilianami. Według niego wielu uczestników ugrupowania terrorystycznego to klony i cyborgi stworzone dzięki technologiom inżynierii genetycznej tej rasy przybyszy.

Zwolennicy teorii spiskowych uważają Reptilian za jedne z najbardziej złośliwych i bezwzględnych gatunków kosmitów, walczących o kontrolę nad naszym światem. Jedną z ich wad jest kanibalizm.

Pomimo wysokiego rozwoju technologii Reptilianie na razie nie mogą zaatakować Ziemi. Chodzi o to, że walczą z nimi inni „potężni i życzliwi" kosmici, w tym Plejadianie i Arkturianie.

Zdaniem konspirologów przybysze, którzy zawarli sojusz z Rosją, od dawna zmagają się z Reptilianami. Dlatego przekonali Putina, aby wprowadził wojska do Syrii i zaatakował pozycje Iluminatów, kontrolujących prezydenta USA Baracka Obamę i cały rząd USA.

W charakterze przykładu w artykule podaje się incydent z 2014 roku, kiedy rosyjscy wojskowi testowali możliwości swojego systemu zagłuszania „oparte na technologiach pozaziemskich". Samolot bombowy Su-24 „wyposażony w ten sprzęt kosmiczny" przeleciał nad amerykańskim niszczycielem Donald Cook, niszcząc system radiolokacyjny i obronny statku.

Powiadają, że niektórzy wysocy rangą amerykańscy oficerzy tak się zdenerwowali, że podali się do dymisji. Stracili nadzieję na to, że w razie zakrojonego na dużą skalę konfliktu amerykański potencjał wojskowy nie prześcignie rosyjskiego.

Poza tym twierdzi się, że po incydencie Waszyngton pośpiesznie wycofał z Zatoki Perskiej swoje lotniskowce.

„Stało się jasne, że USA nie mają skutecznych środków obrony przed rosyjskimi technologiami kosmicznymi" — podsumowuje Inquisitr.


https://pl.sputniknews.com/swiat/201608 ... -bron-UFO/

Materiał wideo ukazujący nader obrazowo skalę pogłosek.NEW WEAPONS RUSSIA - RUSSIA ATTACKING TURKEY AND ISIS IN SYRIA WAR
https://youtu.be/mywouiwRueI


VACUUM BOMB (Nanotechnology) Made in Russia
https://youtu.be/fd6l_EZKvPc


T-14 i armie nanitów – młot Putina;

http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/0 ... 47079.html-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5548
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Śr sie 16, 2017 12:44 am

Przedtem slyszalem ,ze od krasnoludkow ale widocznie mam stare informacje :)


Czy Rosja posiada tajne bronie, zdolne pokonać wszystkich wrogów?

http://pl.blastingnews.com/swiat/2015/1 ... 03107.html


Jerzy
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 15153
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO

Postprzez krzysiek4 » Śr sie 16, 2017 1:04 pm

USA zwiększają budżet wojskowy o 30 mld$

Amerykański budżet wojskowy został ustalony na 825 miliardów dolarów w roku budżetowym 2018 (od października 217 r.). To już trzeci rok, gdy budżet wojskowy Stanów rośnie, wzrost wobec roku poprzedniego wynosi 30 miliardów dolarów.

https://www.thebalance.com/u-s-military ... th-3306320Rosja obniży wydatki wojskowe

Prezydent Putin zapowiedział obniżenie wydatków wojskowych w przyszłym roku. Poinformował o tym parlamentarzystów "Jednej Rosji" na spotkaniu w Dumie.

"Znaczące cięcia budżetowe zostaną wykonane w przyszłym roku kosztem działu obrony>Nie jest to jednak związane z programem przezbrojenia naszej armii i floty." - powiedział.

http://vestnikkavkaza.net/news/Russia-c ... nding.html

-

Przekaz jest jasny :)


-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5548
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO

Postprzez krzysiek4 » Pn sie 21, 2017 3:49 pm

Amerykanie bez GPS na Morzu Czarnym

Obrazek


Niedawny incydent z okrętem wojennym USA na Morzu Czarnym, a także zakłócenia w pracy GPS w Moskwie wskazują na to, że Rosja ma nową broń, która może wyłączyć systemy nawigacyjne, pisze „Der Standard”.

Podobne nowinki przy skomplikowanej elektronice montowanej w sprzęcie o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym mogą stanowić poważne zagrożenie w skali globalnej. Tym bardziej, że przewidzenie miejsca i czasu ich użycia nie jest możliwe.

System nawigacji GPS (Global Positioning System), stworzony przez amerykańskich wojskowych, jest obecnie wykorzystywany w sprzęcie cywilnym w samochodach, spartfonach, nawigatorach i innych urządzeniach. Centrum zarządzania tym systemem zlokalizowano w Kolorado, ale jest on dostępny na całym świecie i bezpłatny. Sygnały, które stały się dla nas czymś normalnym, są znacznie bardziej wrażliwe na oddziaływanie z zewnętrz niż dotychczas sądzono.

22 czerwca amerykański okręt, który znajdował się pod Noworosyjskiem, poinformował o problemach z określeniem współrzędnych. Nawigacja pokazywała, że jednostka jest w odległości 32 km od swego realnego położenia. Czyli w porcie lotniczym Gelendżyk. To nie jedyny przypadek, bo około 20 statków ucierpiało w wyniku dziwnych zakłóceń. Amerykański Departament Marynarki Wojennej nie znalazł przyczyny – wszystkie urządzenia działały prawidłowo. Zaczęto przypuszczać, że problemy techniczne spowodowało celowe działanie.

Według „New Scientist” Rosja może wpływać na urządzenia nawigacyjne za pośrednictwem tzw. spoofingu, czyli metody przekazywania fałszywych danych o współrzędnych, które przeszkadzają w dokładnym ustaleniu położenia przy pomocy GPS. Podobną metodę wykorzystywali amerykańscy wojskowi do niszczenia aparatów bezzałogowych, dezorientowania ich przy pomocy sygnałów. W 2013 roku profesor Todd Humphries z University of Texas w Austin zbił z kursu duży jacht o długości 60 metrów. Jego eksperyment bardzo przypomina to, co wydarzyło się na Morzu Czarnym z amerykańskim okrętem wojennym.

Jak pisze gazeta, na posiadanie przez Rosjan tajnej broni wskazują też niedawne incydenty w Moskwie, gdy kierowcy skarżyli się na zakłócenia w pracy nawigatorów GPS. Rosyjski bloger i specjalista w branży IT Grigorij Bakunow opowiedział o tym, jak próbował sprawdzić pracę systemu w pobliżu Kremla. Jeżdżąc dookoła pojazdem Segway i mierząc siłę sygnału GPS i Glonass, zauważył anomalię w centrum miasta. Sygnał znacznie słabł, dlatego doszedł on do wniosku, że na Kremlu zamontowano urządzenie, które może go zakłócać i zamieniać. Jak powiedział, satelitę może zagłuszyć nawet małe urządzenie, bo sygnał z orbity jest bardzo słaby.

Zdaniem eksperta „Der Standard” Rosja może skorzystać ze spoofingu jako narzędzia do prowadzenia wojny elektronicznej. To potężna broń, która poraża nie tylko sprzęt o przeznaczeniu wojskowym, ale też bezzałogowe środki transportu i handel kontraktami futures oparty na systemie GPS. Walka z nią jest niezwykle trudna, bo manipulacje danymi w tym systemie są niewidoczne, jak ingerencja hakerów. Często dowiadujemy się o nich dopiero wtedy, gdy jest już za późno.

Źródło: pl.SputnikNews.com
-

Obrazek


«Проект 941-бис» новый подводный Авианосец России


https://youtu.be/JJx3mzHZMyo


-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5548
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Inquisitr: Rosja otrzymuje broń od UFO

Postprzez krzysiek4 » Pt sie 25, 2017 3:09 pm

W Rosji dla wojskowych stworzyli „płaszcz-niewidkę”

-
Obrazek„Fundusz perspektywnych badań zawiadomił, że rosyjski przemysł przygotowuje się do seryjnej produkcji unikalnego membranowego „płaszcza-niewidki” dla Ministerstwa obrony i MWS.

Generalny dyrektor FPB Andrzej Grygoriew opowiedział, że rosyjscy uczeni opracowali membranę, która broni człowieka od bardzo drobnych niebezpiecznych części, w tej liczbie wirusów, a także obniża jego zauważalnosc. Według jego słów, rosyjskie opracowanie istotnie przewyższa swoimi właściwościami zagraniczne membranowe materiały, lecz przy tym jest tańsze w produkcji.”


http://earth-chronicles.ru/news/2017-08-24-107604

-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5548
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez


Powrót do Kultura,Nauka,Technika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość