Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Śr paź 17, 2012 7:56 am

Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku


Wersja oficjalna:"Strazacy gasza plonacy wrak"

Obrazek


A tutaj:
Obrazek

Nawet takie:
Obrazek

Nowe zdjecia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zrodlo: http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/55983.html

Tlumaczenie przez robota :

Well what can I say? Is obvious. In Photo 1 and 2 there is no trace of the fire, which was extinguished in all the "official" photos in "the first few minutes after the crash," untouched by the fire dry grass, twigs and large combustible material. From which it is clear that the field was set on fire for photo and video, "the first minute." The only real burning object, scattering plane of the body, there is one in the photo, the object is in a pile of dry material, burning obviously not here, which means that he was brought here along with the other "props".

Naked body, many barefoot, in socks and no socks, which excludes their presence on the plane in such a way, and said that they are delivered and dumped.

In picture 3 and 7 clearly seen that the bodies were smeared with earth, already naked. Clearly, in this form, do not fly in airplanes, and stripped them where killed.

In picture 4, the body directly "at the crash site," put in a coffin with no morgue, just for the funeral, ie passing all the required forensic procedures and expertise.

In picture 3 and 6 characteristic lesions on the skin, tearing, which can be formed only when manipulating already dead bodies and can not be produced by living or recently dead people, which again suggests that the bodies were transported and dumped. clear that stain so the body in the ground can only be dragging their portage, and not carrying arms. Especially the nearest half body photo 7. Bodies are seen on the wrists of tags, sticky tape to the skin. At the same picture 7 that rode up on pulling the edge labels, several bodies soiled tails of scotch in picture 3 tag smeared on top, when dragging.


Photo 2 felling that nothing of what is - the bodies, pillows, rags, paper - can not be called, as it can not be caused by the body, proborozdivshim ground or flew over the ground - in this case, the body and the debris would not have lay.

And so on, are solid evidence of mock disaster. But as soon as it is possible to compare two pictures from one angle, then compare. We'll see as the "exposition of the crash site," garbage being finalized, and the tape was stretched again to other pegs, and the tree is not broken, as it should be at accidents and cut down. In this case, the picture for the media from the tree stump retouchers do decide to remove.

Rosjanin twierdzi ,ze zdjecie , na ktorym widac Putina i innych dostojnikow zostalo zmanipulowane. Wedlug niego zniknal sciety pieniek.


Obrazek

Twierdzi rowniez(tu powinni wypowiedziec sie specjalisci patologowie) ,ze takie obrazenia jak widac na zdjeciu poniej (oderwany kawalek skory) nie moga miec miejsca na ciele osoby ,ktora zginela tuz przez wykonaniem zdjecia .

Obrazek
Jerzy
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 14126
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Śr paź 17, 2012 3:38 pm

...jeszcze ta strona działa ....już zaczynają strony likwidować ....

http://via-midgard.info/news/25743-glob ... nskoj.html


----------------
Ostatnio edytowano Śr paź 17, 2012 10:38 pm przez ar-jo, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Śr paź 17, 2012 10:07 pm

Już działają :mrgreen: strony ze zdjęciami usuwają :mrgreen: dzięki Jerzy że jesteś w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie....pozdrawiam Ciebie serdecznie
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Cz paź 18, 2012 12:00 pm

Jak podaje "Gazeta Polska Codziennie" podczas sekcji jednego z ekshumowanych w zeszłym tygodniu ciał ofiar katastrofy smoleńskiej znaleziono fragment nitu. Gazeta przypomina jednocześnie, że dr inż. Wacław Berczyński, wieloletni konstruktor Boeinga, już kilka miesięcy temu przedstawił opinię, że jednym z dowodów na wybuch w Tu-154M są wyrwane nity.
Na zdjęciach fragmentów tupolewa widać dziesiątki otworów po wyrwanych z blachy nitach spajających konstrukcję skrzydła. Dr inż. Wacław Berczyński tłumaczy gazecie, że "jedynie eksplozja mogła spowodować wyrwanie nitów spajających konstrukcję.
Główkę jednego z mniejszych nitów znaleziono podczas autopsji ekshumowanych w zeszłym tygodniu zwłok ofiar katastrofy. Jak przyznaje pełnomocnik rodziny śp. Anny Walentynowicz Stefan Hambura, prokuratura była zaskoczona jego żądaniem, aby nit dołączyć do materiału dowodowego. - Nie wiem, skąd się tam wziął ten nit i w wyniku jakiego procesu, mam nadzieję, że prokuratura jak najszybciej to ustali - mówi gazecie mec. Hambura. Gazeta zapytała o tę sprawę Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie, ale nie otrzymała odpowiedzi. Znaleziony nit ma zostać przebadany przez biegłych, którzy sprawdzą, skąd się wziął oraz z jakiego powodu został rozerwany.
Stanisław Piotrowicz, członek Krajowej Rady Prokuratury przyznaje w rozmowie z gazetą, że fragment nitu może okazać się ważnym dowodem. Podkreślił, ze nit "nie tylko należy poddać oględzinom, ale także wykonać badania fizykochemiczne, ustalić, skąd pochodzi oraz jaka siła sprawiła, że metal został rozerwany"
Pytany, jak ocenia pracę prokuratorów wojskowych stwierdził,że "w czasie śledztwa dopuścili się wielu zaniedbań i teraz zależy im na tym, by nie wyszły one na jaw". Zaznaczył, że to prokuratura jest odpowiedzialna za to, że nie przeprowadzono sekcji zwłok w Polsce tuż po katastrofie. Jego zdaniem konieczne jest odsunięcie od śledztwa dotychczasowych prokuratorów wojskowych oraz wniosek o wyciągnięcie wobec nich odpowiedzialności karnej.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1f5dd
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Cz paź 18, 2012 6:20 pm

Bloger, który ujawnił drastyczne zdjęcia ze Smoleńska, przemówił. "Niemoralnie jest kłamać"

"Jeśli chodzi o normy moralne, o naruszenie których się mnie obwinia, to ja uważam, że niemoralnie jest kłamać i ukrywać zabójców" - napisał bloger z Rosji,


całość ...http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5281276,temat.html
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Cz paź 18, 2012 7:18 pm

Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pt paź 19, 2012 6:17 am

Z politycznego punktu widzenia ciekawi mnie dlaczego te zdjecia zostaly opublikowane wlasnie teraz?
W tej grze nie ma przypadkow.
Stara rzymska maksyma" Kto na tym skorzysta" moze pomoc nieco w rozwiazaniu zagadki.

Ponizej,dla balansu, test nadeslany przez dr Glogoczowskiego.

Jerzy
............Interesujące zdjęcia, dokumentujące, że nie było żadnego "podstawienia w Smoleńsku szczątków innego samolotu" (hipoteza K. Cierpisza) ani "2 wybuchów w samolocie" (ulubiona hipoteza A. Maciarewicza). Na zdjęciach poniżej widać, że ciała nie zostały porozrywane przez wybuch, część zasadnicza korpusu, przytwierdzona do foteli przetrwała bez większych obrażeń, pourywane są nie przytwierdzone do foteli rece i nogi, wkutek przeciążenia bodajże 15 g w momencie czołowego zderzenia się kadłuba samolotu z ziemią.

A więc zainteresownymi w publikacji tych zdjęć byli wszyscy - i Polacy i Rosjanie - którym agent CIA/MI6 Maciarewicz był/jest nie w smak. Także mnie osobiscie i memu koledze, antykomunistycznemu poecie z Frankfurtu a.M. Stefanowi Kosiewskiemu, który publicznie opublikował poniższe zdjecia.

Poniżej tych makabrycznych zdjęc, wskazanie na fundację WINDSOR dla której pracował antyrosyjski prezydent Lech Kaczyński, obecnie w formie szczątkowej na Wawelu. Jest to udokumentowanie, że obecna wladza w Polsce ma swój, ledwo zakryty korzeń w londyńskim City nawet bardziej niż w Waszyngtonie. Gadanie o zagrożeniu moskiewsko-berlińskim, to odwracanie uwagi od tego, że dwa najistotniejsze polskie ministerstwa, Finansów oraz Spraw Zagranicznych, są obsadzone agentami "nasłanymi" do Polski przez światową oligarchię żydo-anglosaską.

dr Marek Głogoczowski
www.markglogg.eu (teksty 2011+)
oraz/et/and www.zaprasza.net/mglogo

...........

Drastyczne zdjecia ofiar katastrofy smolenskiej 20121017

Stefan Kosiewski
Maria Kaczynska Sikorskiemu w poprzek
Escrito por sowa (») 17. 10. en categoría przecieki - sowa, leído: 1536×


- Apeluję do polskich mediów o poczucie przyzwoitości i niepublikowanie drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej z obcych portali - napisał na twitterze Radosław Sikorski, który przeszedł w życiu dużo, bo przechodził kolejno z obcych mediów na Zachodzie do Warszawy i swoich z Ruchu Odbudowy Polski Olszewskiego i Maciarewicza z KOR-u, żeby przejść potem do AWS-u Krzaklewskiego i Buzka, z którego przeszedł do PiS-u Kaczyńskich, a na samym końcu bzintweresowność i przyzwoitość nakazały mu przejść do Platformy firmowanej przez Tuska do spółki z przegranym agentem i masonem Olechowskim oraz Piskorskim bredzącym o swoim dochodzeniu do kasy w kasynie.

Przyzwoitość nakazała Sikorskiemu przed laty umieszczenie fotki z karabinem na ramieniu na okładce książki, którą miał nadzieję dobrze sprzedać, kiedy startował akurat z fatalnym dla siebie skutkiem na stanowisko Prezydenta RP, a książka była o wojence widzianej oczma młodego brytyjczyka po niedokończonych studiach, parającego się dziennikarką pod okiem agentów CIA, czyli o zabijaniu miejscowych w Afganistanie.
Polecam kabotyńską fotkę, choć samej książku i przyzwoitki nie polecam.

Obrazek

Lech Kaczyński wykazał się drastycznie w Gruzji odwagą frontalną nie z pistoletem w kieszeni, lecz z wielką nokią w dłoni, przeżytkiem techniki już w tamtych, zamierzchłych czasach, kiedy łączył się z bratem.
Wcześniej wykazał się Lech Kaczyński przyzwoitością w Magdalence w stosunku do wszechmocnych generałów: Kiszczaka i Jaruzelskiego, którzy tam go do czegoś widocznie potrzebowali, bo przecież nie do parady.
W Lizbonie wykazał się za namową brata Premiera Rządu Polski podpisem własnoręcznym Prezydenta RP złożonym pod Traktatem odbierającym Polsce suwerenność i za to został poniesiony przez brata na Wawel.
Fatalna pewność siebie Lecha Kaczyńskiego odebrała rozum za jednym razem kilku prezydentom postsowieckich państw, kiedy - nie wiedząc zupełnie, co jest grane - ulegli chazarskiej pewności siebie w obsadzie tragikomicznej farsy, by dać się zapakować wszyscy na raz do jednego samolotu, żeby przelecieć się bez potrzeby wspólnie, wysoko nad chmurami, wypić po fikołku/ małpeczce przy okazji w ramach kateringu lotniczego (tysiące buteleczek alkoholu nabywała wtedy w tym celu Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej); na pohybel obcym portalom drastycznie narażał swego ducha i ciało tygodniami odcinając się w zaciszach Pałacu od zgiełku warszawskiej ulicy.
To znowu leciał do Izraela, żeby w Jeruzalem apelować do żydów o spokój i niepanikowanie, bo Wojsko Polskie, jaki by rząd w Polsce nie był, w demokracji zmiany są możliwe - wyjaśniał żydom cierpliwie wątpliwości Lech Kaczyński na załączonym wideo - zawsze będzie walczyć w obronie interesów Izraela

http://www.dailymotion.com/video/xl0772 ... raelu_news

Lech Kaczynski - zdrada panstwa, kryptosyjonista w Izraelu

Von mysowa

Ks. dr Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja wiedział, co robi nazywając Czarownicą małżonkę tegoż Lecha Kaczyńskiego, która wiedziała, co robi spraszając uroczyście na gościnę do Pałacu Prezydenckiego zwolenniczki zabijania polskich dzieci nienarodzonych. Mordowania przyszłych pokoleń Polaków. A to zbrodnia większa od Katynia.
Szambo nie ma godności, ani przyzwoitości, gdyż to są imponderabilia i do nich trzeba mieć serce i wątrobę, jak do: Pana Boga, Narodu Polskiego, Ojczyzny. Konsumpcyjne, postreligijne społeczności państw Unii Europejskiej nie mają Pana Boga wpisanego do Traktatu Lizbońskiego. Do prawidłowego funkcjonowania szamba wystarcza więc sama kiszka stolcowa, którą człowiek świadomy swych potrzeb co jakiś czas opróżnia i spuszcza do szamba z wodą, nieczystości.
Szambo to słowo oznaczające zbiornik na nieczystości, odchody ludzkie, które w starożytnym Rzymie odprowadzał do Tybru podziemny kanał nazwany Cloaca Maxima; widziałem to dzieło cywilizacji rzymskiej, we Frankfurcie też widziałem pod Muzeum Historycznym murowany kanał z czasów średniowiecznych a może też jeszcze i rzymskich.
Szambo określają wymiary: długość, szerokość, głębokość; nie znając źródła, czy też raczej: miejsca wypływu prowokacji kontrolowanej, do której dołączył pospiesznie a młodzieńczo jak jaka Kasia na twitterze, stary wyjadacz polityczny, Radosław Sikorski, nie wyrażamy się jak on półgębkiem o fotografiach zwłok opublikowanych w internecie nie przez obce media, bo jeśli inkryminowany tekst, zapisany znakami graficznymi używanymi m.in. przez język rosyjski, zamieszczono na livejournal.com, to może jednak Minister Spraw Zagranicznych państwa Unii Europejskiej, członka NATO, sojusznika Stanów Zjednoczonych nie powinien zbyt szybko zmieniać - za państwo - sojuszy i mówić zaraz o obcych mediach cenzurując w Polsce wolność przekazywania informacji.
Należy przestrzec młodych dziennikarzy udających się służbowo na fronty wojen całego świata, że pociski na wojnie dosłownie urywają ludziom nogi, że wojna to nie są żarty, lecz zabawa głupiego, który chce osiągnąć swoje cele po trupach.


Należy zasłonić oczy dzieciom, ażeby nie dźwigały na swych wątłych barkach traumatycznych obciążeń, których mężczyzna sześćdziesięcioletni nie był w stanie unieść bez pomocy prochów; Jarosław Kaczyński niechaj nie patrzy na fotki ciała ukochanego brata i jego małżonki, na których dla przyzwoitości ktoś zasłonił wszak w prosektorium, kwadratem czarnym jak żałobny krawat, genitalia jego brata bliźniaka po tragicznej śmierci w katastrofie powietrznej nad Smoleńskiem. Nie był przystojny człowiek za życia, więc pozbawiony w momencie śmierci rąk i nóg pozostały po człowieku kadłub nie może być ułożony w jednej linii prostej ze złotym kosaćcem dumnie sterczącym z trawy nad rzeką i z jelonkiem wychylającym się spośród zielonych gałęzi na rozświetloną słońcem polanę w środku ciemnego lasu.

Czego Sikorski z doświadczeniem reportera frontowego oczekuje jeszcze od zabitych? Czy chciałby może, aby dostarczyły komuś przeżyć estetycznych strzępy sfotografowanych zwłok ludzkich?
Kwadrat Malewicza nic nikomu wciąż nie da do serca, ani do rozumu bez objaśnień. Omówienia krótkiego chociażby wymagają także trzy fotki przedstawiające po śmierci parę zaniesioną niesłusznie na Wawel, bo niby z jakiej racji i po co? Czy tylko dla skłócenia ze sobą na wieki narodów Rzeczypospolitej Polskiej żyjących ze sobą w zgodzie?

W Muzem zwanym Starą Pinakoteką wisi w Monachium Rubensa "Porwanie córek Leukipossa", tematyką tego obrazu jest fragment życia bliźniaków: Kastora i Polluxa, zrodzonych z Ledy i Zeusa zamienionego w łabędzia. Czyż nie przemawia do nas patos obnażonych barokowo piersi, dramatyzm rozrzuconych nóg nakrytych listkiem figowym kawałka zakrwawionej szmaty?

Gumowe buty mężczyzny stojącego nad głową zabitej kobiety stanowią doskonały kontrapunkt statyczności w stosunku do heroicznej dynamiki nieżywej postaci. Ale komu o takich rzeczach mówić? Dla kogo dokonywać eksplikacji estetyki fotografii?
Prosty, ukryty żyd/ kryptosyjonista w Polsce dzieli się dzisiaj schizofrenicznie na takiego, który odwraca uwagę Narodu Polskiego od ważniejszej .: Sprawy wpisami na twitterze kierującymi ludzką ciekawość do nagości sfotografowanych po śmierci ciał, na których nie widać - na dowód - żadnych dziur po kulach pistoletowych! A także na takich dzieli się jak Macierewicz i pozostały przy życiu Kaczyński, którzy do kresu swojego żywota będą żyli podszyci strachem wywołanym chorym gadaniem o krzykach: "Nie dobijajcie nas"!
Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

http://www.spreaker.com/user/mysowa/dra ... strofyfo90

http://sowa.quicksnake.es/przecieki-sow ... -w-poprzek
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 14126
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Pt paź 19, 2012 11:19 pm

Obrazek
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » N paź 21, 2012 2:31 pm

Znany dziennikarz o Tusku jako marionetce RosjanObrazekByły korespondent TVP i TVN w USA Mariusz Max Kolonko ostro wypowiada się na temat rozgrywania przez Rosjan śledztwa smoleńskiego i ujawnia scenariusz, zgodnie z którym Donald Tusk ma być współczesną kopią króla Poniatowskiego.

W wywiadzie dla portalu Onet.pl Mariusz Max Kolonko wspomina w jaki sposób amerykańskie i światowe agencje informacyjne przekazywały informacje o katastrofie smoleńskiej i przebiegu śledztwa. Przyznaje on, że poza samą informacją o katastrofie amerykanie nie wiedzą prawie nic na jej temat, ponieważ wszystkie agencje korzystały z informacji ITAR-TASS, a nie polskich serwisów, ponieważ śledztwo prowadzili Rosjanie i to ich informacje przebijały się do światowych agencji i serwisów.

- W efekcie większość Amerykanów nie ma pojęcia, że np. czarne skrzynki i wrak samolotu, stanowiące naszą własność, nie wróciły dotąd do Polski - dwa i pół roku po tragedii i dwa lata po zakończeniu dochodzenia – tłumaczy Mariusz Max Kolonko w wywiadzie dla portalu Onet.pl.

Dziennikarz przypomina, że już kilka dni po katastrofie smoleńskiej na łamach „The Huffington Post” sugerował, że tragedia będzie rozgrywana przez Rosję dla celów politycznych.

- Dla Rosji wrak samolotu i tragedia smoleńska stały się środkiem politycznym do destabilizacji sytuacji w Polsce. Dlatego zdjęcia ofiar tragedii w Smoleńsku odnajdują się raptem na portalu na Syberii. Skłócona Polska to kraj słaby, a słaba Polska jest w interesie Rosji. W Moskwie ułożony jest od dawna scenariusz, w którym polski premier jest słaby. Potrzebuje pomocy i tę Moskwa dostarczy, zwracając wrak, czarne skrzynki w stosownym dla nich momencie, a być może nawet występując z jakąś dodatkową formą ekspiacji, która wzmocni, a może i uratuje pozycję premiera. Taki wdzięczny Rosji polski premier byłby historyczną kopią króla Poniatowskiego i jego serwilistycznej postawy wobec carycy Katarzyny II i ten scenariusz jest typowy dla sposobu rządzenia rosyjskich elit władzy – tłumaczy Mariusz Max Kolonko.

Ponadto dziennikarz zwraca uwagę na to, że zarówno administracja Obamy, jak i zdecydowana większość amerykanów nie rozumie sposobu myślenia Rosji ani obciążeń historycznych Polski. Mariusz Max Kolonko przyznaje, że Barack Obama nie interesuje się losem Polski i Polaków, lecz walczy „o serca i umysły muzułmanów”, aby zagwarantować sobie reelekcję.
http://niezalezna.pl/34050-znany-dzienn ... tce-rosjan
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » N paź 21, 2012 9:59 pm

"Kolejny skandal związany z identyfikacją ciał"

Prawdopodobnie późną nocą bądź jutro rano zostanie przeprowadzona ekshumacja ciała Ryszarda Kaczorowskiego. Były prezydent RP na uchodźstwie był jedną z 96 ofiar katastrofy smoleńskiej. Zdaniem mecenasa Bartosza Kownackiego, to kolejny skandal związany z identyfikacją ciał.


Obrazek
http://fakty.interia.pl/raport/lech-kac ... 54965,6912
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn paź 22, 2012 1:51 am

" Przyznaje on, że poza samą informacją o katastrofie amerykanie nie wiedzą prawie nic na jej temat, ponieważ wszystkie agencje korzystały z informacji ITAR-TASS, a nie polskich serwisów, ponieważ śledztwo prowadzili Rosjanie i to ich informacje przebijały się do światowych agencji i serwisów."

I Rosjanie na pewno wylaczyli wszystkich amerykanskich satelitow szpiegowskich na czas katastrofy:)

Jerzy
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 14126
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Wt paź 23, 2012 9:42 am

Ostania akcja propagandowa, teraz ze zdjęciami zabitych i zmasakrowanych ciał, oraz – na innych osobnych ujęciach – z korpusem zabitego mężczyzny przypominającego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który nie ma nóg, prawej ręki, a ukazuje ślad po sekcyjnym otwarciu jamy brzusznej i klatki piersiowej, trwa i potwierdza jedynie to, co zostało już ponad dwa lata temu napisane na stronach http://zamach.eu/

Jest robione wszystko, aby dramat Zamachu Warszawskiego przesunąć do Smoleńska, zauważmy nawet to, że bardziej zakonspirowani agenci służb używają określeń „zamach smoleński”. Tej narzucanej dramatyce smoleńskiej odwracającej uwagę od Okęcia, służą właśnie te straszne zdjęcia. Do zdjęć tych, co podkreślają agencje polskojęzyczne z Warszawy, ich rosyjski publicysta dodaje komentarze mówiące o „mordzie rytualnym”. Rozbicie samolotu w Rosji miałoby – według niego – mieć także jakiś aspekt mordu rytualnego. Brzmi to dodatkowo strasznie.

Ale Jeżeli już, to :

- mordu rytualnego nie dokonano w Smoleńsku, ale w Katyniu,

- nie teraz, ale podczas II Wojny Światowej,

- nie na członkach delegacji, ale na Polskich Rezerwistach,

- nie dokonali tego Rosjanie – jak sugeruje geografia publicysty – ale żydzi.

Mordu katyńskiego dopuścili się żydzi i miał on aspekt mordu rytualnego. Miało to nie tylko związek z genetyczną nienawiścią żydów do Narodu Wybranego Wiecznego Przymierza, jakim są Polacy, ale ten mord był kamieniem węgielnym zaplanowanej Judeopolnii, którą chciano zbudować w Polsce i do tego potrzebne były tamte ofiary. Nie były one przypadkowe. Nie jest także przypadkiem to, że ta ponura ale i prosta prawda nie jest ujawniona. Tak Breżniew, jak i Putin otwarcie stwierdzili, że wszystkich dokumentów katyńskich nie opublikują, bo boją się reakcji żydów.

Te zdjęcia domniemanych ofiar smoleńskich, z rzekomej katastrofy publikowanych przez Rosjanina, wykazują szachrajstwo: głowy pourywane, ale bez większej ilości krwi, ciała utytłane w błocie, ubrania zdarte aż do bielizny.Dziwne, że na matach nie widać ani luźnych zmasakrowanych szczątków ludzkich, ani np śladów krwi na ubraniach ratowników , zdjęcia nie ukazują jakiejkolwiek “dynamiki” fotografowanej sytuacji.

Ubrania i buty są zdarte z ciał po to, aby nie było znaków szczególnych rzekomych ofiar, a błoto, którym umazano ciała jest także elementem maskującym ( zdjęcia ukazują twardą suchą trawę podłoża). Trupy zdają się mieć typ obrań , które nie bardzo pasują do uroczystej chwili w Katyniu. Ciała martwych są spuchnięte i raczej – ludzie ci nie żyli już z od kilku dni. Głowy są pourywane po to, aby nie rozpoznać twarzy, ale też i w celu, aby – w razie potrzeby – do ruskiego korpusu dołączyć polską głowę polskiej ofiary. To dużo łatwiej przemycić z Polski do Rosji samą głowę, a nie całe ciało, ciało będzie można znaleźć na miejscu i dopasować je do głowy (płeć ma pasować), o ile zajdzie taka pilna potrzeba. A te kilka zaledwie ciał dobrze zachowanych, to znacznie mniejszy kłopot logistyczny niż wszystkie 96 ciał ofiar zamachu.

Po co to wszystko? Właśnie teraz?

To proste; aby przywitać – nagłośnić – w/w „Konferencję Smoleńską” jej członków, Konferencja zaczyna się za parę dni i będzie prać skutki rozbicia się samolotu, który nawet nie wystartował. A sama Konferencja jest właśnie po to, aby „rozgadywać” dramat smoleński, nawet z mordem rytualnym, który zawsze źle się kojarzy wystraszonym Polakom, no ale teraz to musiało się opłacać: przemilczeć Okęcie.(-) Krzysztof Cierpisz

http://gazetawarszawska.com/
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 14126
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Śr paź 24, 2012 12:29 am

Czyżby dowód na dobijanie rannych?? :?:

przeczytaj :!: :!: ....http://bombardier.nowyekran.pl/post/776 ... ie-rannych


--------------------------

Obrazek
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Śr paź 24, 2012 9:42 pm

Nity w ciałach ofiar katastrofy - sprawa nareszcie w świetle dnia…
Niektórzy z nas, wiedzieli już od dłuższego czasu…teraz to informacja oficjalna, tylko dzięki wspaniałej postawie mecenasa Humbury przyjętej w trakcie procedur....


Prokuratura ujawniła informacje o przebiegu sekcji zwłok sp. Anny Walentynowicz oraz śp. Teresy Walewskiej - Przyjałkowskiej i potwierdziła, że w jej ciele znaleziono nity. Na stronie internetowej Naczelnej Prokuratury Wojskowej opublikowano oświadczenie Wojskowej Prokuratury Okręgowej (WPO) dotyczące sposobu i przebiegu sekcji zwłok dokonanych po ekshumacjach przeprowadzonych w dniach 17 i 18 września 2012 r. Jeden z fragmentów oświadczenia zawiera informację o znalezieniu w ciele Teresy Walewskiej - Przyjałkowskiej nitów z poszycia samolotu. - WPO w Warszawie stwierdza że w toku badania zwłok zabezpieczono m.in. jako ślady: 4 twarde elementy o wymiarach od 0,2 do 1,2 cm. W trakcie opisywania jednego z nich przez technika kryminalistyki z Żandarmerii Wojskowej, bezpośrednio po wyjęciu z ciała przez lekarza, ppłk Robert Pyra powiedział do tegoż funkcjonariusza, że jest to prawdopodobnie nit z poszycia samolotu - czytamy w oświadczeniu. Jako pierwsza informację o znalezieniu nitów w ciele Anny Walentynowicz podała „Gazeta Polska Codziennie. Odnaleziony fragment rozerwanego nitu z rządowego Tu-154M, który znajdował się w ciele ofiary ofiary katastrofy smoleńskiej, ma ogromne znaczenie dla wyjaśnienia przyczyn wydarzeń z 10 kwietnia 2010 r. Dr inż. Wacław Berczyński, wieloletni konstruktor Boeinga, już kilka miesięcy temu podkreślał, że jednym z dowodów na wybuch w tupolewie są właśnie wyrwane nity.http://niezalezna.pl/34158-npw-w-ciele- ... -byly-nity
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » N paź 28, 2012 7:38 am

Smoleńsk - To jest dla mnie oczywiste, że za sprawę smoleńską kiedyś będą wyroki karne. :!:

ObrazekTo jest w ogóle oczywiste, każdy kto to obserwuje, to wie, że tak będzie - powiedział Jacek Kurski z Solidarnej Polski w rozmowie z Superstacją.

Jacek Kurski, fot. Iza Procyk-Lewandowska- Nie wymienię żadnego nazwiska, ale dla mnie jest oczywiste, że sprawa katastrofy smoleńskiej skończy się wieloletnimi wyrokami więzienia dla osób odpowiedzialnych nawet za to, co się stało po katastrofie smoleńskiej, za zaniechania po, ale również i za pewne wejście w grę z Putinem przed tą katastrofą - stwierdził Kurski.

W ubiegły czwartek wyszło na jaw, że ciała Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz drugiej z ofiar katastrofy smoleńskiej prawdopodobnie zostały zamienione.


We wrześniu w Warszawie i Gdańsku ekshumowano dwie inne ofiary katastrofy smoleńskiej. Po przeprowadzeniu badań genetycznych prokuratorzy poinformowali, że doszło do zamiany ciała legendarnej działaczki Solidarności Anny Walentynowicz z ciałem innej osoby; jak się później okazało - z ciałem wiceprzewodniczącej fundacji "Golgota Wschodu" Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej. Prokuratorzy zapowiedzieli wówczas, że do końca roku zostaną przeprowadzone jeszcze cztery kolejne ekshumacje ciał ofiar katastrofy.
http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-sm ... temat.html
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Pn paź 29, 2012 9:10 pm

Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Cz lis 01, 2012 12:01 am

Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Cz lis 01, 2012 11:06 am

Córka Kaczorowskiego: nie mogę tego pojąć


Byliśmy gotowi lecieć do Rosji, ale nie proszono nas o pomoc w identyfikacji ojca; zapewniono, że został rozpoznany - powiedziała w środę Alicja Jankowska, córka ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego. :!: :!:

Jak powiedziała Jankowska, po katastrofie pod Smoleńskiem rodzina Kaczorowskiego otrzymała zapewnienie, że są osoby, które rozpoznają ciało prezydenta. "Nie wiadomo było, czy lecieć do Smoleńska, do Moskwy, czy do Warszawy. Byliśmy gotowi lecieć tam, gdzie potrzeba. W niedzielę (11 kwietnia 2010 r.) doszła do nas wiadomość, że tatusia ciało zostało zidentyfikowane, i to bardzo łatwo" - podkreśliła.

"Przylecieliśmy do Warszawy; mówiono nam, że tatuś był mało uszkodzony, że go od razu rozpoznano i że nie było żadnej wątpliwości, że to on. Dowiadujemy się teraz, że ta osoba, która podobno poznała tatusia (ówczesny wiceszef MSZ Jacek Najder), nie znała go osobiście. Ten pan tylko widział go na uroczystościach, w gazetach i w telewizji" - powiedziała Jankowska. "Nie mogę zrozumieć, dlaczego pozwolono na to, aby ciężar identyfikacji i odpowiedzialność za tę czynność spadł na tę jedną osobę" - dodała.

Córka Kaczorowskiego podkreśliła, że rodzina i bliscy byli gotowi polecieć do Rosji i pomóc w identyfikacji. Nie proszono nas o żadne informacje, nie pytano, w co był ubrany, czy miał znaki szczególne, nie proszono o próbki DNA - mówiła. "Trudno przyjąć nam, że w chwili, gdy taka tragedia się wydarzyła, nie było procedur, które by nie pozwoliły, by takie horrendalne błędy zostały popełnione" - dodała Jankowska. Podkreśliła, że nie przyjmuje, że zła identyfikacja to wina jednej osoby. "Ważne, by zrozumieć, jak to się stało i dołożyć starań, by podobne błędy się już nie zdarzyły" - powiedziała.

Córka prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Jagoda Kaczorowska powiedziała, że rodzina otrzymuje listy z propozycją, aby ostatniego prezydenta na uchodźstwie pochować na Wawelu. Jednoznacznie stwierdziła jednak, że rodzina podtrzymuje swoją decyzję o pochówku w Świątyni Opatrzności Bożej.

- Rodzina jednak nie odchodzi od decyzji podjętej dwa i pół roku temu, aby nasz mąż, tatuś i dziadziuś spoczął w Świątyni Opatrzności Bożej. Tam w najbliższą sobotę zakończy się wreszcie tułaczka Polaka-patrioty – oświadczyła Jagoda Kaczorowska w środę na konferencji prasowej w siedzibie stowarzyszenia „Wspólnota Polska”.
http://niezalezna.pl/34374-corka-kaczor ... tego-pojac
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » N lis 04, 2012 11:32 am

Tymczasem, jak informuje Niezalezna.pl i Gazeta Polska Codziennie Prof. Kazimierz Nowaczyk na stronie Naszeblogi.pl ujawnił opinię po badaniach amerykańskich naukowców. Treść dokumentu nie pozostawia wątpliwości. We wnioskach opublikowanych przez profesora Nowaczyka czytamy:

"Podczas gdy ekstrakt z próbki rękawa koszuli nie wykazał obecności materiałów wybuchowych, trzy próby przeprowadzone na ekstrakcie z pasa bezpieczeństwa wykazały obecność T.N.T. (2,4,6-trinitrotoluen, trotyl). Test został powtórzony po 24 godzinach i dokonano w tym czasie dokumentacji fotograficznej".

„Wyniki uzyskane drogą szybkiego testu terenowego wskazują na możliwy kontakt pasa bezpieczeństwa z materiałem wybuchowym T.N.T. Badanie przy użyciu technik analitycznych, takich jak spektrometria mas jest konieczne dla potwierdzenia zaprezentowanych tu wyników wstępnych, które wskazują obecność T.N.T. w materiale testowanym”.
http://vod.gazetapolska.pl/2668-trotyl- ... z-medialne

-----------------------

Obrazek
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Cz lis 08, 2012 2:08 pm

Kamiński: Byliśmy przekonani, że nastąpił przełom w smoleńskim śledztwieObrazek

Konrad Piasecki: Panie pośle, kto dopuścił się morderstwa smoleńskiego?

Mariusz Kamiński: - Na pewno trzeba badać dalej tę sprawę.

Trzeba badać, kto się dopuścił. Rozumiem, że już nie trzeba badać, czy już było morderstwo i czy był zamach, bo to już wiecie.
- Trzeba badać wszystkie wersje cały czas. Byliśmy przekonani kilka dni temu, że nastąpił w śledztwie przełom. Mieliśmy prawo to przypuszczać. Proszę zwrócić uwagę, że po powrocie naszych ekspertów ze Smoleńska, prokurator generalny Seremet spotkał się specjalnie z premierem rządu, żeby przedstawić mu ustalenia w tej sprawie. To jest sytuacja oczywiście nadzwyczajna. Ja zakładam jednak, że niezależny prokurator nie spotyka się na co dzień z premierem, żeby omawiać z nim śledztwo. Ale wydarzyło się coś tak istotnego, że uznał, że musi spotkać się z premierem.

Ale to, że pan mówi, że byliście przekonani, ma oznaczać, że już dzisiaj nie jesteście przekonani, że doszło do przełomu?
- Właśnie, odpowiedź na to pytanie jest kluczowa. Czy rzeczywiście jest przełom w śledztwie, czy nie.

A pan wie, że jest przełom, bo prezes wie?
- Moim zdaniem może być przełom w śledztwie.

Ale nie musi.
- Ale prokuratura nie chce tego potwierdzić. Ja uważam, że uczciwy komunikat prokuratury po tych ustaleniach, których dokonali nasi eksperci, powinien być taki - wykryto wysokoenergetyczne cząstki, które wskazują na to, że mogły być tam materiały wybuchowe.

No i komunikat prokuratury jest taki, że wykryto wysokoenergetyczne cząstki, ale to nie jest trotyl. Albo nie wiemy, póki co, czy to jest trotyl.
- Proszę zwrócić uwagę, że dzień przed publikacją redaktor naczelny spotkał się w tej sprawie z prokuratorem generalnym Seremetem. W wyniku tej rozmowy uznał, a jest to człowiek doświadczony i człowiek inteligentny, uznał, że uzyskał potwierdzenie dla tezy, która miała być postawiona w artykule. Doszło również do tajemniczego spotkania. Uważam, że opinia publiczna ma obowiązek dowiedzieć się o jego przebiegu. Wydawcy i właściciela "Rzeczpospolitej", pana Hajdarowicza, z panem Pawłem Grasiem.

A skąd wiecie o tym spotkaniu?
- Informacja na ten temat jest informacją powszechnie dostępną. My złożyliśmy również interpelację w tej sprawie.

Czy uważa pan, że Hajdarowicz dowiedział się czegoś od Grasia, czy wręcz przeciwnie - Graś wyprowadził Hajdarowicza z błędu?
- To świadczy o tym, że wbrew temu, co teraz sugeruje, wiedział, jakie treści ukażą się następnego dnia w "Rzeczpospolitej". I w wyniku spotkania z Pawłem Grasiem nie zablokował tej publikacji.

Co do tego spotkania to nie wiem skąd pan ma taką pewność, bo mam wrażenie, że żaden z dwójki panów nie potwierdził.
- Ale uczestniczyła trzecia osoba w tym spotkaniu pan Wróblewski, redaktor naczelny. I mam nadzieję, że pan Wróblewski przerwie milczenie na temat tego, a w tej sprawie złożyliśmy oficjalną interpelację do premiera rządu na temat okoliczności spotkania i przebiegu spotkania. Ale to świadczy również o tym, że rząd był uprzedzony o tej publikacji, prokuratura była uprzedzona o tej publikacji i przez szereg, szereg godzin nie zrobiono nic.

Jakby rząd zaczął blokowac taką publikację, to by dopiero był pan pierwszym, który zakrzyknąłby: skandal.
- Oczywiście, obowiązkiem rządu i prokuratury było wydanie natychmiast, z samego rana, komunikatu w tej sprawie. A czekano szereg, szereg godzin. Proszę sobie przypomnieć jakie były pierwsze reakcje.

Uważa pan, że sprowokowano prezesa PiS-u do tej reakcji?
- To nie jest kwestia prowokowania prezesa PiS-u. Jakie były pierwsze reakcje polityków? Jednym z pierwszych występujących tego dnia w jednej z audycji porannych był Janusz Palikot, który zarządał dymisji rządu.

Janusz Palikot co drugi dzień rząda dymisji rządu a co drugi dymisji prezesa Prawa i Sprawiedliwości.
- Nie, w tej sprawie ufamy publikacji "Rzeczpospolitej", którą traktowaliśmy jako przełom w śledztwie. Doszło do manipulowania opinią publiczną.

Czy jest tak, że dzisiaj dla Prawa i Sprawiedliwości morderstwo smoleńskie pozostaje hipotezą, czy już tezą którą uznajecie za potwierdzoną?
- Nie ma oficjalnego stanowiska Prawa i Sprawiedliwości.

Ale jest chyba jakieś stanowisko partii, prezesa partii?
- Trwa śledztwo z jednej strony, bardzo źle prowadzone, jesteśmy niezykle krytyczni. Z drugiej strony trwają prace zespołu smoleńskiego.

Czyli, rozumiem powie pan dzisiaj, że prezes się trochę pospieszył z tym oskarżeniem?
- Ja nie mogę tak powiedzieć.

Bo nie wypada panu tak powiedzieć o prezesie?
- Nie, nie.

Chociaż pan tak sądzi.
- Ja uważam, że Jarosław Kaczyński ma moralne prawo, uważam, że ma moralne prawo...

...do czego?
- Moralne prawo stawiać pewne kwestie bardzo ostro. Nie dlatego, że jest liderem opozycji, jest osobą, która straciła najbliższych. Straciła brata, bratową, szereg przyjaciół i współpracowników. I ma moralne prawo stawiać twardo pewne tezy.

Bardzo wiele osób w tej katastrofie straciło bliskich, straciło przyjacół. Nie jest tak, że każdy może mówić ty jestes mordercą, ty jesteś zamachowcem, ja to wszystko wiem.
- Uważam, że rodziny ofiar mają moralne prawo, a niektóre z nich uważają to także za swój obowiązek stawianie twardo tych kwestii. Jeśli są wątpliwości, jeśli wersja o zamachu jest wersją uprawnioną to trzeba to twardo stawiać.

A jest wersją uprawnioną?
- Szereg elementów wskazuje na to, że możemy o tym mówić w sposób całkowicie racjonalny. Nie jest to spiskowa teoria.

Nie, nie. Ale prezes nie mówi, że jest to hipoteza. Prezes mówi wiem, że żamordowano tam 96 osób.
- Ja uważam, że ta wersja musi być traktowana nie jako wersja, jako teoria spiskowa, ale jako wersja równouprawniona.

Ale to może powiedzieć jest jedną z hipotez to, że był zamach, a nie powiedzieć, zamordowano tam prezydenta.
- Panie redaktorze. Mam, dosyć działania prokutratury w ten sposób jak działa prokuratura. Na początku tego roku, szereg miesięcy temu rozmawialiśmy na Komisji Sprawiedliwości z prokuratorem Seremetem, którzy obiecał, złożył publiczną deklarację, że co miesiąc opinia publiczna będzie informowana przez prokuraturę o kolejnych postępach w śledztwie.

Informuje, przychodzi do studiów telewizyjnych, radiowych i informuje.
- Nie ma nic. Żadnych informacji. Miesiąc temu jedyną informację jaka po powrocie ze Smoleńska przekazał prokurator Seremet to była jego wizyta u Donalda Tuska, gdzie uznał, że to, co ustalili eksperci, o tym musi natychmiast poinformować premiera.

Panie pośle, panie pośle, nie boi się pan, że po tym feralnym wtorku, miesiące budowy PiS-u, merytorycznego, spokojnego poszły w niebyt?
- Nie obawiam się.

Premier Gliński skarży się, że zburzyliście jego koncepcję.
- Nie, nie skarży się..

Mówił to w tym studiu. Jego koncepcja merytorycznej dyskusji została zburzona.
- Tak, ja słuchałem wywiadu z profesorem Glińskim i profesor Gliński powiedział, że atmosfera w tym momencie stała się tak gorąca i tak napięta, że rzeczywiście niektóre sprawy merytoryczne zostają chwilowo przesłonięte, ale ta sprawa jest również jedną z istotnych spraw pokazujących w jakim stanie jest nasze państwo, jak funkcjonuje prokuratura, jak funkcjonuje rząd.

Teraz odchodząc od zamachu i Smoleńska. "Hasło marszu "Odzyskajmy Polskę" potraktujmy dosłownie szykujmy się na przewrót i zamieszki w tym dniu, a w ich konsekwencji na zajęcie budynków rządowych nie ma już odwrotu", pisze jeden z radnych Prawa i Sprawiedliwości, aż tak jest?
- Nie, no, oczywiście ten radny twierdzi, że to był żart. Natomiast ponieważ sprawa nie jest dla nas do końca jasna, czy to jest jego tłumaczenie czy nie. Wczoraj podjęliśmy decyzję o zawieszeni w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości, zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne.

Tego radnego?
- Tak.

Bo nie szykujecie się na listopadowy zamach stanu?
- Nie, nie szykujemy się na listopadowy zamach stanu, wręcz przeciwnie oczekujemy, że odbędzie się szereg patriotycznych uroczystości w wielu z nich będą brali udział członkowie PiS-u. My również jak kierownictwo PiS-u będziemy brali udział podczas uroczystości na Wawelu.

Wy w Krakowie, a w Warszawie politycy PiS-u przejdą, jak rozumiem w tym marszu nie prezydenckim, bo ten rozumiem bojkotujecie?
- To nie jest kwestia bojkotu..

Ale po prostu nie będzie was tam.
- Uważamy, że jest szereg uroczystości. W Warszawie będzie marsz obywatelski organizowany przez Społeczny Komitet.

Z Janem Kobylańskim między innymi. A ta obecność Kobylańskiego nie przeszkadza posłom PiS-u?
- Moim zdaniem to jest bardzo nie dobra rzecz. Uważam, że...

Powinni wystąpić z tego Komitetu?
- Organizatorzy nie powinni zapraszać tak kontrowersyjnych osób, które dzielą Polaków. To był ewidentny błąd. To jest jakby kwestia nie PiS-u, ale komitetu organizacyjnego, który z Prawem i Sprawiedliwością ma niewiele wspólnego.

Na koniec pytanie od słuchaczy. Pan Jacek pyta "czy czuje się pan politykiem?"
- Czy czuję się politykiem? Pełnię funkcję polityczną, natomiast przede wszystkim czuję się obywatelem zaangażowanym w sprawy państwa.

Bo pan Piotr z kolei pyta, "czy można być politykiem, potem apolitycznym szefem CBA, znów politykiem i kolejny raz apolitycznym szefem CBA"?
- Wszystko jest polityczne można powiedzieć. Tak, można pełnić bezstronnie funkcję szefa CBA mając pewne poglądy polityczne. Ja starałem się tą funkcję tak wykonywać...

Rozumiem, że obowiązuje to wszystkich szefów CBA, przeszłych, przyszłych i teraźniejszych.
- Tak jest, tak jest. Ważne, żeby pewne funkcje wypełniać w sposób bezstronny.

http://fakty.interia.pl/polska/news/kam ... ,1860627,3
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm

Re: Nieznane zdjecia z katastrofy w Smolensku

Postprzez ar-jo » Cz sty 26, 2017 4:26 am

Obrazek

Gorożanin iz Barnauła ZNIKNĄŁ! Blogera od DRASTYCZNYCH ZDJĘĆ ze SMOLEŃSKA zabrały ROSYJSKIE SŁUŻBY?

To zniknięcie trudno uznać za przypadek. Wczoraj pisaliśmy, że na stronie rosyjskiego blogera, kolejny raz pojawiły się drastyczne zdjęcia ciał ofiar ze Smoleńska. Dziś w sprawie pojawia się kolejna odsłona. "Gorożanin iz Barnauła"- jak podpisuje się internauta - został zatrzymany i wywieziony w nieznanym kierunku. To prawdopodobnie akcja rosyjskich służb.

O zaskakującym zatrzymaniu Rosjanina pisze Fakt, powołując się na Międzynarodowe Centrum Pokojowe "Pokój. Ekologia. Kultura". Organizacja przypuszcza, że za całą akcją stoi Federalna Służba Bezpieczeństwa.

Cała historia rzeczywiście wygląda jak profesjonalana prowokacja służb. Kilka dni temu w domu blogera został odłączony internet. Awarię zgłosił do firmy obsługującej łącza i czekał na wizytę kontrolera - według zapewnień miał pojawić się 5 listopada. Tego dnia jednak w mieszkaniu mężczyzny nikt w sprawie internetu się nie pojawił. Za to wieczorem odebrał telefon od osoby podającej się za pracownika sieci komórkowej. Rozmówca tłumaczył, że internet powinien działać, i że problem może być spowodowany awarią kabla.

Na koniec stwierdził, że "Grożanin" musi przyjść do siedziby firmy i podpisać w tej sprawie odpowiedni wniosek.
Dzień później - 6 listopada bloger pojechał na wskazany adres. Tam dwóch mężczyzn zatrzymało Rosjanina i wywiozło w nieznanym kierunku.
Mężczyzna miał jeszcze zdążyć zadzwonić do znajomego i opowiedzieć mu co się stało. Ten natychmiast powiadomił Międzynarodowe Centrum Pokojowe.

"Gorożanin iz Barnauła" dwukrotnie zamieśćił na swojej stronie internetowej kilka naprawdę drastycznych zdjęć ofiar katastrofy Smoleńskiej. Wśród nich fotografia prezydenta Lecha Kaczyńskiego na sekcyjnym stole. Rosjanin przekonuje na swoim blogu, że zdarzenie z 10 kwietnia nie było "zwykła" katastrofą.


Więcejhttp://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gorozanin-iz-barnaula-zniknal-blogera-od-drastycznych-zdjec-ze-smolenska-zabraly-rosyjskie-sluzby_290035.html


Ostatnio przesunięty w górę Cz sty 26, 2017 4:26 am przez: Jerzy Ulicki-Rek.
Avatar użytkownika
ar-jo
 
Posty: 1425
Dołączył(a): Pt sie 12, 2011 12:45 pm


Powrót do Wazne wydarzenia w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości