Poseł Szewczak zaczął przytomnie

Czyli wszystko co nie miesci sie w innych dzialach

Poseł Szewczak zaczął przytomnie

Postprzez krzysiek4 » So sty 02, 2016 4:25 pm

Zadaję zatem pytanie: skąd się w naszym Sejmie wziął ktoś taki jak poseł J. Szewczak, jak długo jeszcze będzie mógł mówić takie rzeczy i jak długo pożyje?Przez 25 ostatnich lat, zasiedlony przez okupantów i ich polskojęzycznych przydupasów, polski Sejm czegoś takiego nie słyszał. Zdarzyło się we wtorek podczas debaty budżetowej późną nocą za sprawą posła J. Szewczaka.

„…Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy jeśli nas słuchacie
Jak mawiał baron Rothschild, nie ważne kto rządzi, ważne kto kreuje pieniądz i dług. Toteż często tak bywa, że kto inny sprawuje urzędy formalnie a kto inny naprawdę rządzi. I tak było przez te ostatnie osiem lat, ale nie tylko przez te ostatnie osiem lat…”J. Szewczak - wystąpienie z 29 grudnia 2015 r.


https://youtu.be/29uXodmrVrY

Słowa mogły umknąć i sennym posłom i sennej opinii publicznej, więc przytaczam je w oryginale, bo każdy Polak powinien wbić je sobie do głowy:

„Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze narodu, a nie będę dbał o to, kto stanowi prawa.”

Jeśli jeszcze zrozumiecie prostą prawdę, że drugiej cześć sentencji Rothschilda nigdy nie pozostawiona się przypadkowi, to możecie się zastanowić do koga – tak naprawdę – poseł Szewczak mówił. Mówił do izby, która została wybrana po to, aby zagwarantować Rothschildowi i jemu podobnym, kreację pieniądza jako oprocentowanego długu. Kreację, czyli wyczarowywania z powietrza, pożyczanie i jeszcze brania od tego lichwy.
Zadaję zatem pytanie: skąd się w naszym Sejmie wziął ktoś taki jak poseł J. Szewczak, jak długo jeszcze będzie mógł mówić takie rzeczy i jak długo pożyje?

W dalszej części wystąpienia nie było jakichś rewelacji. No może za wyjątkiem pewnych aspektów zarządzania długiem a wśród nich kosztowne i bezproduktywne utrzymywanie linii kredytowej z MFW, która kosztuje nas rocznie około 100 mln zł. Kwoty te jednak giną w ogólnym bilansie strat jakie ponosimy przez brak suwerenności monetarnej. Wyliczam je tutaj: No to kupmy sobie … okupanta To jest grubo ponad 200 miliardów zł rocznie!!!
Pomyśl zatem, Droga Czytelniczko i Drogi Czytelniku, ilu posłów na sali mogło rozumieć słowa posła Szewczaka. Jeśli miałbyś z tym kłopoty to zapraszam tutaj:

Dokąd Zmierzamy

https://youtu.be/5BxBpz-3Uw0

Czy grozi nam finansowa niewola? Na to pytanie w odcinku specjalnym z centrum Rzeszowa odpowiada specjalista w zakresie finansów i bankowości - Józef Kamycki.
http://3obieg.pl/posel-szewczak-zaczal-przytomnie-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Powrót do Bigos po polsku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości