Humor, kawały, satyra, zdjęcia, obrazki, teksty.

Czyli wszystko co nie miesci sie w innych dzialach

Humor, kawały, satyra, zdjęcia, obrazki, teksty.

Postprzez obcy » Śr kwi 06, 2011 9:12 am

Politycy doprowadzili do tego, że kiedy czytam:
"PREZYDENT BYŁ NA PREMIERZE"
- to nie wiem czy to relacja z wydarzenia kulturalnego, czy skandal seksualny.
Avatar użytkownika
obcy
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pt sty 16, 2009 11:18 pm
Lokalizacja: Manchester

Re: Zarcik

Postprzez obcy » Pt kwi 22, 2011 9:41 pm

Pani w szkole zorganizowała taką zabawę. Polegała na tym, że pani powie jakiś cytat, a to dziecko, które odgadnie, nie przychodzi następnego dnia do szkoły. Zaczęła się zabawa i pani mówi:
- I have a dream.
Zgłasza się Małgosia i dumnie mówi że to był Martin Luter King, bo ona jest Żydówką i wie takie rzeczy. Odpowiedź była poprawna, zatem Małgosia jutro ma wolne. Następnie padł taki cytat:
- Ich bin ein Berliner.
Zgłasza się Grzesio i mówi że to wypowiedział Kennedy, bo on wie takie rzeczy bo jest Żydem. Mały Jasio też się zgłaszał, ale byli szybsi od niego. W końcu Jasio nie wy3mał i mówi:
- Żydzi do gazu.
W klasie cisza, a pani pyta:
- Kto to powiedział?
A Jasio wstaje, kieruje się do wyjścia i mówi:
- Adolf Hitler i do zobaczenia pojutrze.
Avatar użytkownika
obcy
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pt sty 16, 2009 11:18 pm
Lokalizacja: Manchester

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » So kwi 23, 2011 1:24 pm

Obrazek


AUTOSTRADĄ DO RAJU - opowiadanie science fiction

Maryla wsiadła do swojego nowego Nissana i powoli ruszyła w stronę centrum handlowego. Jadąc, wspominała zakończony właśnie dyżur na oddziale chirurgii, w którym pracowała już od 27- lat. - Wtedy, to była harówa - pomyślała. - Teraz, mało pacjentów, nowoczesny sprzęt, a jakie płace.- uśmiechnęła się sama do siebie.

Dzięki corocznym podwyżkom, Maryla zarabiała już prawie tyle, co pielęgniarka w Niemczech, choć minęły niecałe cztery lata, gdy zaufała Donaldowi. - Co to by było, gdyby nadal rządziły te okropne kaczory ?! -zadała sobie pytanie w myślach, jadąc szeroką, czteropasmową ulicą, prowadzącą do nowej obwodnicy i dalej - do niedawno otwartej autostrady, graniczącej z międzynarodowym portem lotniczym im. Henryki Krzywonos. Minęła nowy Aquapark i zjechała w kierunku centrum handlowego Walmart. Parking był w dużej części zajęty, gdyż wielu mieszkańców jej miasta właśnie tutaj robiła zakupy, chcąc poznać różnicę pomiędzy nowym inwestorem z Ameryki, a dotychczasowymi centrami handlowymi. Poza tym - w Walmarcie ponoć było taniej, choć rezultatem konkurencyjnej walki na rynku był drastyczny spadek cen w całym kraju. - No, a poza tym te podatki - pomyślała Maryla, wiedząc, że rząd w kolejnym roku urzędowania zmniejszył podatki, w tym VAT do 15% .

Maryla pierwszy raz zdecydowała się na zakupy w centrum Walmarta i była zaskoczona rozmachem nowej inwestycji. Ponoć sam parking mógł pomieścić 1000 samochodów - jak pisali w gazecie ! Mimo to, parking był w 80% zapełniony, zapewne z powodu nadchodzącego weekendu. Zamknęła samochód, wyjęła z torebki komórkę i zadzwoniła do męża:

- Cześć kochanie, co robisz? - zapytała, po usłyszeniu charakterystycznego "haloou".

- E, nic takiego - odpowiedział mąż. - Czytam tylko instrukcję telewizora - dodał. - Wiesz, że można przez niego także odbierać Internet ? - zakończył podekscytowany....

- A ja cały dyżur myślałam, po co nam taki duży telewizor? - odpowiedziała.

- Jak to po co? - zdziwił się mąż. - Przecież to tylko 52 cale, więc w sam raz jak na nasz salon!

- No, może masz rację- odpowiedziała. - Ale pogadamy o tym, jak wrócę do domu, bo właśnie przyjechałam na zakupy do centrum Walmarta

- A.., Walmarta. To nie zapomnij kupić dobrej whisky na przyjazd Darka ! - dodał mąż.

- No chyba nie uchlejesz nam naszego syna, ty draniu ! - dodała zalotnie

- Tak, tak, pogadamy, zjemy coś, a na koniec uchlejemy się dobrą whisky! - ze śmiechem odpowiedział mąż. - No dobra, tylko nie zasiedź się w tym Walmarcie do nocy! - dodał.

To za Karola odprawę emerytalną kupili ten telewizor i to był jego pomysł. - A niech się cieszy, skoro go tak rajcuje - pomyślała, po zakończonej rozmowie z mężem.

Maryla schowała telefon do torebki, wyjmując kartkę z listą zakupów. Lista była długa, gdyż właśnie jutro miał przyjechać do nich ich syn, Darek wraz z żoną - po sześciu latach pobytu w Irlandii. Darek, podobnie jak setki tysięcy innych emigrantów, zdecydował się na powrót do ojczyzny. Wprawdzie zamierzał już to zrobić wcześniej, ale inwestor z Kataru zaoferował mu takie warunki pracy w stoczni, że zdecydował się opuścić deszczowy Belfast. Ale i żona Darka, poznana w Irlandii Polka, także znalazła pracę w recepcji hotelu, a zaoferowana jej płaca w niczym nie odbiegała od tego, co mogła zarobić w Irlandii. Wprawdzie Darek musiał pojawić się w stoczni już we wtorek, w celu ostatecznego sfinalizowania umowy o pracę, jednak Maryla koniecznie chciała, by pobył u nich wraz ze swoją żoną przez sobotę i niedzielę.

Chciała im pokazać nowe mieszkanie, a raczej domek. Pół roku temu sprzedali bowiem stare, dwupokojowe mieszkanie w centrum, trochę dołożyli z zaoszczędzonych przez trzy lata pieniędzy i kupili od developera niewielki domek z garażem i ogródkiem na obrzeżach miasta. Razem z mężem stwierdzili, że będzie ich stać nie tylko na utrzymanie nowego domu, ale i na zakup nowych mebli i wyposażenia. Poza tym mąż, w związku z podwyżką emerytur i 35-letnim stażem pracy, jako nauczyciel, zdecydował się przejść na emeryturę: - Nie będę blokować miejsca pracy dla ludzi młodych - często powtarzał.

Rzeczywiście, w związku z cudem gospodarczym, do Polski masowo zaczęli wracać emigranci, często nawet i tacy, którzy przepracowali zagranicą ponad 20-lat. Wszędzie, jak grzyby po deszczu rosły przecież nowe inwestycje, powstawały nowe miejsca pracy i autostrady. Wprawdzie jej mąż Karol nie musiał obawiać się konkurencji ze strony powracających emigrantów, jednak zdecydował się przejść na emeryturę mimo tego, że doskonale zarabiał, jako nauczyciel. Ale i teraz niczego im nie brakowało, gdyż wszystkim żyło się lepiej...

Gdy wchodziła do centrum handlowego, usłyszała z dala dobiegający ryk silników: - Pewnie kolejny samolot z emigrantami ląduje na lotnisku

Gdy po dwóch godzinach Maryla wyjeżdżała z centrum handlowego z obładowanym po brzegi wózkiem, aż się zdziwiła, że zapłaciła za to wszystko niecałe 70 Euro. - No tak, razem z Karolem mamy miesięcznie prawie 5 tysięcy Euro, więc stać nas na domek, ogródek i nowy samochód - pomyślała. Musiała jednak zrobić prawo jazdy, by dojeżdżać do pracy z osiedla, w którym zamieszkali. Jako "świeży" kierowca nie jeździła szybko. Zresztą, musiała przejechać tylko niecałe pięć kilometrów nową obwodnicą, by następnie zjechać z niej, przy oddanym w zeszłym roku kompleksie sportowym Orlik. A osiedle na którym zamieszkali graniczyło z kompleksem sportowym

Załadowała zakupy do samochodu, zapięła pasy i ruszyła. Zanim wyjechała z parkingu centrum handlowego, włączyła radio. Właśnie nadawano informacje: - W dniu wczorajszym, na podstawie przyjętej przez rząd ustawy, dokonano pierwszych dwudziestu chemicznych kastracji pedofilów - mówił spiker. Spiker podał też dane statystyczne, z których wynikało, że po wprowadzeniu przez rząd Euro, ceny spadły o około 10%, w tym jabłek i kurczaków o 15%, zaś benzyny aż o 20% ! - O, zapomniałabym, że muszę jeszcze zatankować - pomyślała

Przebudziła się nagle i z piekącym po lizolu bólem gardła poczłapała do kuchni, by zrobić sobie herbatę. Włączyła gaz, patrząc jak niebieski płomyk rozbłyska i zaraz potem z trzaskiem gaśnie: - Cholera ! Ruski znowu nam gaz zamknęli! - zaklęła pod nosem i zrezygnowana usiadła na krześle, trzymając w ręku pustą filiżankę

[http://www.niepoprawni.pl/blog/705/autostrada-do-raju-opowiadanie-science-fiction]
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Cz maja 05, 2011 4:49 am

Obrazek
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Cz maja 05, 2011 12:58 pm

Teraz wiem juz kim jestem :D
To straszne :mrgreen:

Jerzy Ulicki-Rek
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 13402
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Cz maja 05, 2011 3:48 pm

Obrazek-------------Europa za kilka lat------------------------

Rozmowa telefoniczna

operator: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL?

klient: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.

Czy mogę najpierw prosić pański numer EUROPESEL?

Mój EUROPESEL, tak... już... chwileczkę... to jest: 2165052031412341123221854332223.

Dziękuję, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302. Numer telefonu w pańskim biurze to 54356326, a numer pańskiej komórki to 88234924. Skąd pan dzwoni?

Co? Dzwonię z domu. Skąd pan ma te wszystkie informacje ?

Jesteśmy podłączeni do Systemu, proszę pana.

(wzdychając) A... tak... Chciałbym zamówić dwa razy waszą Pizzę Samo Mięcho.

To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana.

Co pan ma na myśli?

Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie ciśnienie i ekstremalnie wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie.

Cholera. To co pan proponuje?

Może pan spróbować naszej niskotłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnością panu zasmakuje.

Czemu pan sądzi, że mi to zasmakuje?

Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu "Sojowe przepisy kulinarne" z biblioteki, dlatego właśnie to panu zasugerowałem.

Ok, ok. Proszę więc dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej.

Obawiam się, że będzie pan musiał zapłacić gotówką, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej.

No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizzę.

Pańskie konto czekowe również jest już wyczerpane.

Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotową. Jak długo to zajmie?

Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, że jeśli chce pan jechać po gotówkę, to po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może być ryzykowne.

Skąd u diabła pan wie, że jeżdżę na motorze ?!

Napisane jest tutaj, że oczekuje się na pana z pierwszą wpłatą na samochód. Ale motocykl ma pan już spłacony.

K.... !!!!!!!!!

Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2006 roku oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu o nekrofilach.

(Milczenie)

Czy chce pan coś jeszcze ?

Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli.

Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom...

[hej-kto-polak.pl/europa.html]
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Pt maja 06, 2011 2:05 pm

Zamachowiec-samobójca powiesił się
w centrum Jerozolimy

Abu Al Said, palestyński zamachowiec powiesił się na latarni w centrum Jerozolimy. Wstępne ustalenia wykazały, że izraelskie działania mające na celu ograniczenie przemytu broni do Palestyny okazały się na tyle skuteczne, że organizacji Hamas zaczęło brakować uzbrojenia, głównie materiałów wybuchowych. Zamachowca zdołano zaopatrzyć jedynie w porządny stryczek. Jak zauważył jeden z policjantów, znaleziono przy nim kilka postronków, prawdopodobnie przeznaczonych dla osób znajdujących się w pobliżu zamachowca. "To ogromne szczęście, że nikt nie skorzystał z tych sznurów i obyło się bez ofiar", powiedział.

Po tym wydarzeniu premier Beniamin Netanjahu nie przyzwyczajony do oglądania wisielców na ulicy zapowiedział zdecydowane kroki odwetowe. Natomiast Organizacja Wyzwolenia Palestyny w wydanym oświadczeniu potępiła podpiłowanie wszystkich latarni w Jerozolimie.
___________________
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » N maja 08, 2011 9:35 am

Czego prezydent szukał w... spodniach?

Obrazek

specjaliści od czytania z ruchu warg (ci od kłótni na lotnisku) sugerują, że Bul mógł powiedzieć:
Donek, mam cię teraz w garści. Nie poskaczesz.
To nie jest fotomontaż. Za Fakt.pl


Bronek rąbnął kielonek królowej..:]

Obrazek

inne ;
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Pn maja 09, 2011 9:39 am

foty trudne do sensownego wytłumaczenia :]


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Pn maja 09, 2011 7:12 pm

żydowska cenzura działa :)

Obrazek

Der Tzitung to wydawana w jidisz gazeta dla ultraortodoksyjnych żydów. Hasydzi nie mogą oglądać w gazetach zdjęć kobiet, by by się podniecili. A tak nie wolno. Więc cenzura wchodzi i wycina. W tym przypadku Hillary Clinton :)
ps.
i ta przy drzwiach :)
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn maja 09, 2011 11:00 pm

"Hasydzi nie mogą oglądać w gazetach zdjęć kobiet, by by się podniecili."
Podrzucamy im pare swierszczykow,oni sie podniecaja,maja zawal i mamy ich z glowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szybko,tanio,skutecznie :D
Jerzy
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 13402
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Wt maja 10, 2011 7:18 am

ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Wt maja 10, 2011 9:31 pm

Obrazek


:mrgreen:


[URL=http://ogladaj.pl/pliki/fotki/6087_granica.jpg]Obrazek
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Cz maja 12, 2011 7:20 am

Obrazek


Ciekawy list do premier Donalda Tuska napisał szef mazowieckiego OPZZ. Prosi o rządową posadę. Na stanowisku „pełnomocnika do spraw dowolnie dużych lub małych"


"Niniejszym proszę o zatrudnienie mnie w Pańskim urzędzie na stanowisku pełnomocnika do spraw dowolnie dużych lub małych" – napisał Jerzy Wiśniewski, przewodniczący rady OPZZ województwa mazowieckiego, o którego liście informuje „Rzeczpospolita”.

Premier nietypowe podanie o pracę dostał dzień po tym, jak do kancelarii premiera trafił Bartosz Arłukowicz (niedawno SLD) - na stanowisko pełnomocnika premiera do spraw koordynacji współpracy organizacji pozarządowych i administracji w przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu.

Wiśniewski w liście do premiera pisze, że jest gotów "objąć funkcję doradcy do spraw nawet byle jakich". I zachwala swoje umiejętności: "z wykształcenia jestem fizykiem i resocjalizatorem", ale "posiada umiejętności śmiałego analizowania spraw państwa i polityki pod kątem sytuacji, w jakiej się ona znalazła". Dodaje, że podobnie jak nowo zatrudnieni ministrowie w kancelarii premiera, on także uważa, że "pora brać się do roboty". Także on "chce, aby Polska szła do przodu".
"Jestem przekonany, że po dokonanej redukcji 10% zatrudnienia (...) moja skromna osoba skutecznie wypełni wakaty kadrowe" - kończy swój list.

http://niezalezna.pl/10402-tusk-ma-wiec ... ch-posadek
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Cz maja 12, 2011 1:02 pm

Policja ostrzega!

Siedzę sobie spokojnie w firmie i jednym okiem obserwują zaprzyjaźniającą się jaszczurkę, a drugim śledzę, co tam głupiego w necie. Nagle jazgotliwy SMS!

Patrzę, a tu nadawca - POLICJA!

No ładnie, myślę, i usiłuję sobie przypomnieć, gdzie wczoraj byłem, gdy spałem?

Otwieram i czytam:

“Kierowco! Nie wszystko naraz! JEDZIESZ? NIE KLIKAJ! Pisanie SMS + jazda samochodem = WYPADEK! Zastanów się! Ostrzega Twój operator sieci PLUS i Mazowiecka Policja”

Poważnie, tak napisali!

Raz, że ponoć Policji brak środków, a dwa, i to przede wszystkim DWA, że użyję poetyki tego esemesa - no, cholera!

Nie znam kierowcy, który otrzymując esemesa od POLICJI, mimo tego, że kieruje samochodem, zaraz nie zacząłby klikać, by się dowiedzieć, o co chodzi WŁADZY?

I WYPADEK gotowy! :mrgreen:

http://amazoniawweekend.nowyekran.pl/po ... a-ostrzega
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Cz maja 12, 2011 1:49 pm

Krzysiek
Policja ma swoja wlasna logike ,ktorej przecietny smiertelnik nie potrafi zrozumiec.
To sie po prostu czuje...
Przed utrata przytomnosci z bolu :)

Jerzy Ulicki-Rek
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 13402
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Pt maja 13, 2011 9:50 am

Holo kreskówki;

http://holocartoons.com/main.php

---------------------------------------------------

KIBIC

http://www.youtube.com/watch?v=Q2_ExUQ-fWQ&NR=1
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » So maja 14, 2011 4:47 pm

[URL=http://ogladaj.pl/pliki/fotki/6096_76143-lotniskowiec-kontra.jpg]Obrazek


[URL=http://ogladaj.pl/pliki/fotki/6114_4c811d1480264ca58e03f449919.jpg]Obrazek

[URL=http://ogladaj.pl/pliki/fotki/6115_max_babc8d50ecbcd2a92e3763c778d70a90.jpg]Obrazek

[URL=http://ogladaj.pl/pliki/fotki/6113_363381-8-1293987370757.jpg]Obrazek

Najpiękniejsza blogerka świata ?
http://voe.blogg.no/
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn maja 23, 2011 11:17 am

Znalezione w sieci

Posted by tadeo w dniu Kwiecień 6, 2011

Pogrzeb. Nad trumną teściowej pochyla się zięćopiera głowę..
Podchodzi kolega i się pyta
-słuchaj, a co ty tak się rozczuliłeś ? przecież jej nie lubiłeś..
-z radości piłem trzy dni, a dzisiaj mnie tak łeb napieprza…a ona
taka zimniutka..

***********************************************

Przychodzi blondynka do sklepuRTV:
- Poproszę telewizor z lotnikiem.
- Chyba z pilotem?
- Nie wiem, jestem w tych sprawach zupełnym lajkonikiem.
*******************************************************

Mąż do żony:
- Masz ochotę na szybki numerek?
- A są jakieś inne?
******************************************************

- Słuchaj, czy patrzysz swojemu mężowi w oczypodczas stosunku?
- Hmm… Raz spojrzałam… Stał w drzwiach..
*****************************************************

Mąż przyłapuje żonę z kochankiem w łóżku.
- Co tu się dzieje?!? Kim pan, do diabla, jest?!?
- Mój mąż ma racje – mówi kobieta – jak się pan właściwie nazywa?
******************************************************


- Kochanie, co ci kupić na imieniny? -pyta żona.
- Nic mi nie kupuj! Nie mam pieniędzy.
******************************************************


Młoda żona do męża przy śniadaniu:
- Wiesz, kochanie, śniło mi się…
Mąż wzdycha i pyta: – Ile ci na to potrzeba?
*****************************************************


- Kto ci podbił oko?
-Wyciągałem dziewczynę z wody…
- I ona cię tak urządziła?
- Nie, akurat wtedy żona weszła do łazienki…
******************************************************


Wchodzi pijany facet do domu. Podchodzi do niego żona i pyta:
- Gdzie byłeś?
- Na dożynkach – odpowiada mąż.
- Na dożynkach w styczniu?!
- Tak. Taka jest moja wersja i będę się jej trzymał.
*******************************************************


Żona mówi do męża:
- Ostatnio mnie zaniedbujesz. Kiedyś kupowałeś mi kwiaty i czekoladki,
a teraz…
- Czy ty widziałaś, żeby wędkarz dokarmiał rybę, którą złowi?!
********************************************************


- Cześć stary, słyszałem, że się ożeniłeś.
-Ożeniłem się…
- Musisz być szczęśliwy?
- Muszę.
********************************************************


Mąż przyniósł wypłatę i położył ja przed lustrem.
Mówi do żony:
- To co przed lustrem moje, a co w lustrze twoje.
Żona rozebrała się do naga, stanęła przed lustrem i oznajmia mężowi:
- Ta co w lustrze twoje, a co przed lustrem sąsiada z dołu….
********************************************************


-Czemu tak krzyczałeś w nocy?
- Miałem straszny sen. Śniło mi się, że musze się ożenić!
- Z kim?
- Znów z tobą!!!
*********************************************************


Rozmowa w pociągu:
- Ja, proszę pana, najmilsze godziny zawdzięczam filmom.
- Nie wiedziałem, że z pana taki kinoman.
- To nie ja chodzę do kina, ale moja żona.
*********************************************************
Małżonek wraca cichaczem, późno do domu.
- Która godzina? -pyta zaspana żona.
- Dziesiąta – odpowiada mąż.
- Tak? Słyszę że właśnie bije pierwsza…?
- No przecież zera nie może wybić, kochanie…
*****************************************************
Podczas kłótni, żona żeby do żywego dopiec mężowi, mówi:
- Jak umrzesz, natychmiast wyjdę za mąż!
- No wiesz, a co mnie obchodzi nieszczęście obcego człowieka?!
******************************************************


Córka wraca wieczorem do domu. Ojciec informuje ją:
- Był ten Twój wielbiciel i chciał prosić Cię o rękę.
- To bardzo miłe z jego strony, tylko jak ja mogę opuścić mamusię?
- Możesz ją sobie zabrać.
********************************************************


Znaną malarkę Marię Corelli zapytano kiedyś dlaczego nie wyszła zamąż.
- Nie widziałam potrzeby. Niczego mi w domu nie brakuje. Rano pies
szczeka, w południe papuga klnie, a wieczorem kot zawsze wraca późnodo domu.
*********************************************************


Skarży się mąż żonie:
- Nasz syn znów podbierał mi pieniądze z portfela.
- Dlaczego myślisz, że to nasz Kazio? Może to ja wzięłam pieniądze?-
broni matka syna.
- To niemożliwe, w portfelu tym razem coś zostało…
********************************************************


Pierwsza w nocy. Kobieta pyta małżonka:
- Kochany, czy kupisz mi futro?
- Kupię.
- Tak się cieszę!
- Nie ma z czego.
- Dlaczego?
- Bo ja mówię przez sen.
***********************************************************


- Pani mąż wygląda w tym nowym ubraniu wyśmienicie!
- To nie jest nowe ubranie, to jest nowy mąż.
***********************************************************


Rozmowa dwóch kumpli:
- Powiedz Karol, kto cię poznał z twoją żoną?
- To był przypadek, nawet nie ma kogo winić….

http://tadeuszczernik.wordpress.com/cat ... -rozrywka/
Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 13402
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Zarcik

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn maja 23, 2011 11:55 am

Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 13402
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Zarcik

Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Pn maja 23, 2011 1:42 pm

Avatar użytkownika
Jerzy Ulicki-Rek
 
Posty: 13402
Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Pn maja 23, 2011 5:33 pm

„Sikorski, ty idioto, jest OK. Do gazu - już nie"

http://www.tvn24.pl/0,1702396,0,1,8222s ... omosc.html

- Jest nam niezwykle przykro, że pan Radosław Sikorski i jego żona zostali obrażeni komentarzami opublikowanymi m.in. na forum fakt.pl i z osobistych powodów zdecydowali się wstąpić na drogę prawną - oświadczył wydawca "Faktu" Ringier Axel Springer.

http://www.tvn24.pl/12690,1701932,0,1,s ... omosc.html

Moją ambicją jest skłonienie właścicieli portali, by przestrzegali prawa i własnych regulaminów. Środkiem do tego oprócz usuwania obraźliwych wpisów może być wprowadzenie zasady, że na forum można się zarejestrować dopiero po podaniu np. sprawdzalnego numeru telefonu czy innych danych, dzięki którym forumowicz nie będzie dla administratora anonimowy.
Radosław Sikorski

Obrazek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gdzie się podziały nasze podatki ? :)

http://www.youtube.com/watch?v=_LWj5JJH ... re=related
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Cz maja 26, 2011 4:39 pm

Telewizja Trwam od początku czerwca będzie nadawana w nowym formacie. By ją oglądać, trzeba kupić nowoczesny odbiornik. Ci, którzy tego nie zrobią, stracą dostęp do telewizji toruńskiego redemptorysty.

Obrazek

http://www.rp.pl/artykul/442207_Chcesz_ ... _plac.html
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » N maja 29, 2011 7:21 pm

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

Jaka jest Twoim zdaniem stosowna kara dla polskiego Goja, za "znieważenie" jaśnie nam panującego prezydenta, hrabiego Bronisława Komorowskiego?

Obrazek
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Re: Zarcik

Postprzez krzysiek4 » Pn maja 30, 2011 1:59 pm

Obrazek


Zapraszamy na "Koziołka Matołka"

Od 1 czerwca (Dzień Dziecka) w warszawskim Teatrze na Woli można oglądać spektakl pt. "Koziołek Matołek" w reżyserii słowackiego reżysera Ondreja Spisaka.

Teatr na Woli reklamuje sztukę następująco {wszelkie podobieństwa do rzeczywistych postaci niezamierzone}

Portal Niezależna.pl zaprasza na sztukę, mając nadzieję, że twórcy spektaklu nie zostaną ukarani mandatami przez policję za wystawianie antyrządowej sztuki.

całośc;

http://niezalezna.pl/11271-zapraszamy-n ... ka-matolka
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Następna strona

Powrót do Bigos po polsku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron