Przymusowy kurs Hasbary w szkolnictwie Izraela

Przymusowy kurs Hasbary w szkolnictwie Izraela

Postprzez krzysiek4 » Pt lip 17, 2015 4:52 am

Obrazek

Nowi ludzie w Tel Aviv pod wodzą Bibi Netanyahu są przekonani, że utkwili w walce o ocalenie Ziemi Świętej przed tymi, którzy wzywają do międzynarodowego bojkotu. Bibi straszy, że Ziemia Święta musi się przeflancować aby nie doszło do statusu parobka. Zwyczajni Żydzi w Ziemi Obiecanej są w związku z tymi powoływani do Armii Znachorów aby uczestniczyć w wojaczce, którą nazywa się Hasbara. Po hebrajsku znaczy to tyle co publiczna dyplomacja albo dokładniej jest to hebrajskie propagandziarstwo.


Nie tak dawno doszło do dziwnej ofensywy prowadzonej przez Sztab Ministra Edukacji, otóż wprowadzono przymusowy zaciąg na Hasbarową Unitarkę dla uczniów, którzy wyjeżdżają gdzieś w Cztery Strony Świata. Każdy pluton poborowych musi się teraz nauczyć jak wytłumaczyć zagranicznikom politykę Bibi'ego na Palestyńskich Ziemiach Zagrabionych, aż po dolinę rzeki Jordan. Sztabowcy z sektora edukacji twierdzą, że sztubaki muszą sprowadzić do parteru każdego, kto myśli inaczej niż Bibi.

Wynika z tego, że doszło do kolejnej nacjonalistycznej obsesji w Ziemi Świętej i że Chłopcy Hasbarowcy muszą zatrzeć linię graniczną między poparciem dla jednej krainy i poparciem dla podbitych w Samarii i Galileji.

Podobno poparcie dla pomysłu zostania Posłem Hasbary jest wysokie wśród ludności hebrajskiej, zapewne na takim poziomie jak poparcie dla Putina w Rosji. Departament Hasbary już teraz wchodzi do międzynarodowych środków masowego przekazu z bardzo dobrymi wiadomościami, robi się festiwale kulturalne od Ameryki do Antypodów, można coś dobrego przekąsić, to ma pokazać jak solidnie wyszkoleni są wysłannicy Bibi'ego.

Od wielu lat władze w Tel Aviv musiały polegać na płatnych fornalach i na tysiącach pańszczyźnianych, po to aby oni żeglowali po Internecie i zamieszczali różne komentarze na rzecz Izraela. Na lotnisku Ben Gurion oferowane są pamflety, które tłumaczą jak ważne jest aby nabić do głowy gojom, że czegoś nie rozumieją.

Ten najnowszy wariant Hasbary jest dziwny w przemyśle propagandy, bo to ma znaczyć, że towar jest dobry, tylko trzeba zmienić opakowanie.

Wiadomo jak szybko rozwija się Internet, a więc dzięki cybernetyce Ziemia Święta ma mniej kontroli w politycznej manipulacji. Teraz na przykład niejeden Bisurman na Ziemiach Zagrabionych ma mądry telefon i może zrobić film dokumentalny i pokazać różne momenty jak Hebrajczycy rozprawiają się z Filistynami na zachód od Jordanu. Każdy kogo to obchodzi może sobie popatrzeć.

Arabscy zamieszczają w Internecie video z każdego dnia przymusowego demolowania domów i nawet o tym jak ci co rzucają kamieniami w Hebrajskich są odstrzeleni przy pomocy ostrej amunicji.

Propagandziarze z armii mogą mówić różne rzeczy, ale niedobrze jak próbują wmawiać głupoty, to jest obrażanie inteligencji widowni.

Niestety bywa tak, że jak ktoś krytykuje to jest nazywany "anty-semita" i takie tam różne duperele od rzeczy, nawet bardzo ordynarne, ni w pięć ni w dziewięć, pewnie dlatego że taki tam Dzięcioł Hasbary musi jechać na wstecznym biegu.

Nawet Bibi osobiście zarządza ministerstwem komunikacji, niedawno zamieścił film rysunkowy, ale ten polityk nie nadaje się do robienia filmów.


Szalom. Hava Nagila.
https://www.youtube.com/watch?v=IEEvFnvjecQ


http://ranger.salon24.pl/659402,przymus ... ie-izraela-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5341
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Powrót do Instytut Zydoznawczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości