Następcy Szabetaja Cewi prowadzą świat do zagłady

Następcy Szabetaja Cewi prowadzą świat do zagłady

Postprzez krzysiek4 » So cze 13, 2015 5:15 pm

Poniższego wykładu Christophera Jon Bjerknesa nie można traktować z rezerwą. Jest on bowiem jednym z najlepszych ekspertów w.s. judaizmu i jego wypaczeń.
Wydał dwie obszerne prace – „Albert Einstein: The Incorrigible Plagiarist” (Albert Einstein: niepoprawny plagiator) oraz „The Jewish genocide of Armenian christians” (Żydowskie ludobójstwo ormiańskich chrześcijan).
Prowadzi blog Jewish Racism (Żydowski Rasizm) – http://jewishracism.com.

Bjerknes ma pochodzenie żydowskie, tym bardziej należy cenić jego odwagę i otwartość w głoszeniu tak niepoprawnej politycznie prawdy historycznej.

Informacje nt. rozłamu wśród żydów ujawniane przez Bjerknesa są bardzo ważne również z naszego, polskiego i katolickiego punktu widzenia. Kościół katolicki w Polsce faktycznie został przejęty przez frankistów i taki jest do dnia dzisiejszego. Z informacji ujawnianych m.in. przez ś.p. Kazimierza Świtonia wynika, że w większości polscy biskupi są krypto-żydami, a właściwie frankistami.

Dlatego też Kościół w Polsce realizuje taką politykę, a nie inną. Prowadzi to do naszej zagłady i dlatego czas zacząć mówić o tym otwarcie zamiast infantylnie ich popierać dlatego tylko, że zostali wyświęceni. Ludobójstwa jakich dopuścili się odszczepieńcy żydowscy wobec Ormian, Rosjan, a potem żydów i całej ludzkości w tzw. Holocauście powinny być nauczką dla nas wszystkich, by reagować zanim będą mieć pełnię władzy na świecie. A niestety, wszystko ku temu zmierza. Cała masoneria na czele z Illuminati została przejęta przez tych ludzi, reprezentują obecnie ruch zwany syjonizmem, tak więc nie są to tylko dywagacje historyczne. Należy sobie zdać sprawę, że Rotszyldzi i ich marionetki kreują całe zło, którym podległe im media, „eksperci” i „politycy” obwiniają inne nacje i religie.

Niestety, nie wiem z jakiej audycji pochodzi cytowany fragment rozmowy z Christopherem Jon Bjerknesem i dlatego nie podałem nazwiska i imienia osoby ją prowadzącej.

Wprowadzenie: Kult satanistyczy z planami realizowanymi przez wiele pokoleń, stopniowo zaczyna panować nad planetą Ziemia, tworząc Nowy Porządek Świata (NWO). Zaczęli jako czciciele Szabetaja Cewi (ang. Sabbatai Zevi), a później Józefa Franka. Oni wierzą, że ci ludzi są Mesjaszami i że ich dusze przetransformowały się w dynastię Rotszyldów, którzy są obecnie królami żydów.

Zgodnie z systemem masońskim odkupienie wymaga by Rotszyldzi stali się bogami, królami świata. Są siłą, która pociąga historię wliczając w to wszystkie wojny i Rząd Światowy. Współczesna historia jest w rzeczywistości realizacją okultystycznego planu. (…)

Christopher Jon Bjerknes: Jeśli spojrzy się na wydarzenia historyczne, szczególnie na wojny światowe, stworzenie państwa Izrael, stałe ściąganie wszystkich państw w kierunku rządu światowego i jednej religii, wszystkie te zjawiska zbiegają się z żydowską przepowiednią mesjanistyczną. Siły, które nas spychają w kierunku tych rzeczy są głównie siłami żydowskich wyznawców Szabetaja Cewi.

Pytanie: Czym jest szabetajanizm?

Christopher Jon Bjerknes: Judaizm, jak większość ludzi wie, że wyznawcy judaizmu oczekują na nadejście Mesjasza, natomiast chrześcijanie uznają, że żydowski Mesjasz już się pojawił jako Jezus Chrystus, z rodu Króla Dawida i że to właśnie Jezus Chrystus jest wypełnieniem tych przepowiedni mesjanistycznych. Ale żydzi, ponieważ Jezus nie robił oczekiwanych przez nich rzeczy jako od żydowskiego Mesjasza, nie zaakceptowali go, mimo że jego pierwszymi wiernymi byli żydzi.
Szabetajanie wierzą, że to właśnie Szabetaj Cewi był żydowskim Mesjaszem i że jego dusza nadal żyje i wciela się w następców, wliczając w to Jakuba Franka i innych. Uważam, że wśród nich są też przedstawiciele dynastii Rotszyldów. Uważają, że to ten człowiek jest królem żydowskim, reprezentuje świętą obecność Boga na Ziemi, gdyż Szabetaj Cewi objwaił się jako Mesjasz w 1666 roku. Miał wtedy ponad milion jego wyznawców. (ok. połowa wyznawców judaizmu w tym okresie! przyp. M.P.)
Zaistniał wtedy konflikt pomiędzy żydami ortodoksyjnymi i faryzeuszami, dotyczył głównie legalności Talmudu. Szabetajanie kładą większy nacisk na Kabałę, szczególnie kabałę luriańską i wierzą, że Szabetaj Cewi był Mesjaszem, a Jakub Frank przejął jego duszę. Większość żydów uznaje te twierdzenia jako herezję. Konflikt został rozwiązany w ten sposób, że wyznawcy Szabetaja Cewi przeszli na katolicyzm i przejęli większość kościołów w Polsce, Morawii i w innych miejscach.
Użyli wtedy swoją siłę polityczną atakując żydów. Od tego czasu prowadzą wojnę z żydami i resztą świata, dokonując rzeczy strasznych, nie tylko wobec żydów, ale i innych narodów, wliczając w to Holocaust.

Pytanie: Czy ci szabetajanie zinfiltrowali nie tylko kościół katolicki w Polsce, ale i tureckie Imperium Ottomańskie?

Christopher Jon Bjerknes: Tak, ten proces rozpoczął Szabetaj Cewi osobiście. Ma to też historię w judaizmie, wystarczy spojrzeć do księgi Estery, gdzie opisany jest kryptojudaizm, tzn. że żydzi udają wyznawców innych religii w celu przejęcia rządów innych narodów, a następnie wykorzystania tychże rządów jako potęgę militarną w celu zniszczenia trzeciej siły. Co się stało w Turcji, to szabetajanie, w szczególności potomkowie Baruchia Russo, stworzyli mocną sekrę o nazwie Donmeh, czyli przekonwertowanych. Ci ludzie udawali, że przyjęli Islam, przyjęli nazwiska islamskie, ale zawsze mieli tajne nazwiska żydowskie. Jako muzułmanie byli zauważalni gdyż udawali bardzo religijnych, ale w tajemnicy byli żydami. Sekta Donmeh rozwinęła się szczególnie w Salonikach, która wtedy była pod panowaniem ottomańskim. W ostateczności stworzyli tzw. Młodych Turków. Kabała reprezentuje duch rewolucyjny, który podporządkowuje działania żydów misji przejęcia kontroli nad wszystkimi rządami poprzez rewolucje, by w ostateczności stworzyć Rząd Światowy jako wypełnienie żydowskich przepowiedni mesjanistycznych. To oni stworzyli Młodych Turków w 1908 roku, a rok później usunęli sułtana i przejęli jego rząd udając Muzułmanów. Byli finansowani przez Rotszyldów i innych żydowskich bankierów „międzynarodowych”.
Tak więc w ostateczności przejęli kontrolę nad Imperium Ottomańskim w celu jego zniszczenia, gdyż Palestyna należała do jego terytorium. Bardzo ważnym elementem ruch Młodych Turków było ludobójstwo Ormian.

Pytanie: Jaki jest ostateczny cel tych przewrotów?

Christopher Jon Bjerknes: Ich fundamentalna wiara dotyczy segregacji rasowej, tego że żydzi uważają iż mają w sobie święte nasiono i dlatego nie powinni się krzyżować z innymi przedstawicielami rasy ludzkiej. To dlatego w judaizmie zawsze był nacisk na segregację, utrzymywanie rasy żydowskiej w czystości. Innym motywem jest stworzenie Rządu Światowego, który będzie się stosował do świętych zasad, które wg. żydów zostały naruszone przez zmieszanie krwi szatana z ludzką u innowierców (gojów – ang. gentiles). Wg. nich było to naruszenie przymierza z Bogiem i ich religii.
Szabetajanie i frankiści próbowali stworzyć ruch w celu realizacji tych celów, próbowali stworzyć żydowską apostazję (odstąpienie od wiary), przez Mojżesz Mendelssohna i reformację ortodoksyjnego judaizmu.

Pytanie: Dlaczego szabetajanie promowali asymilację?

Christopher Jon Bjerknes: Sądzili, że w ten sposób sprowokują Boga by zniszczył Ziemię. Sądzili, że stanie się to przez wprowadzenie na niej zła, co w efekcie sprowokuje Go do jej wyczyszczenia przez jej zniszczenie. I że w ten sposób mogli by wprowadzić erę mesjanistyczną, przez co nastąpi wypełnienie wszystkich przepowiedni mesjanistycznych. W ich pismach, co zostało zanotowane przez prominentnych badaczy z Gershomem Scholemem na czele, zaznaczali, że ich misją jest wprowadzenie zła, które samo w sobie pochodzi od Boga. Tak więc dlatego można się zgodzić z tym, że jest to sekta lucyferyczna, satanistyczna judaizmu.
Wyciągają pewne fragmenty z księgi Hioba i Izajasza by udowodnić to, że zło jest równe dobru, że pochodzi od Boga, i że jest nawet bardziej użyteczne od dobra w realizacji woli Boskiej. Tak więc chcieli odciągnąć żydów od Boga, by efekcie Bóg zniszczył żydów i wyczyścił Ziemię, zapewniając im miejsce do spokojnego zamieszkania.

Pytanie: Czy oni chcą doprowadzić do III wojny światowej, by ich Mesjasz tu zapanował?

Christopher Jon Bjerknes: Tak, sądzę że to jest ich celem. Dlatego próbują skłócić chrześcijan z muzułmanami, by w ten sposób wywołać III wojnę światową. Sądzę też, że przygotowują Chiny, Indie i Rosję jako blok azjatycki do tej wojny, w tym celu dozbrajają też kraje bliskowschodnie. Jeśli chcesz mieć krwawą wojnę, to musisz mieć dobrze uzbrojone armie. Jeśli więc ktoś sądzi, że Arabia Saudyjska zbroi się po to by móc utrzymać pokój, to się myli, bo chodzi o dozbrojenie jej na wojnę światową. Wiadomo, że przed I i II wojną światową było wielkie dozbrajanie krajów i wojna nie była wywoływana, aż do momentu gdy armie były dobrze wyposażone i uzbrojone. W efekcie wojna była dewastująca i pozostawiła dotychczasowe imperia w ruinach. Tak więc z pyłów tychże imperiów można było rozpocząć Rząd Światowy – po pierwszej wojnie była to Liga Narodów, a po drugiej Organizacja Narodów Zjednoczonych i inne organy Rządu Światowego.

Na podst.: Rothschild and the Occult Agenda of Zion https://www.youtube.com/watch?v=ih1tgC6GhXQ

(książka w pdf)
http://www.jrbooksonline.com/pdf_books/ ... nocide.pdf

http://www.monitor-polski.pl/nastepcy-s ... more-10818

-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5338
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Powrót do Instytut Zydoznawczy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości