Palestyna: Żydowski terror finansują USA

Tutaj bedziemy sygnalizowac w skrocie wydarzenia z ostatnich kilku dni.Tym ,ktorych bedzie interesowac pelna infomacja podajemy namiary na calosc materialu.

Palestyna: Żydowski terror finansują USA

Postprzez krzysiek4 » Wt gru 15, 2015 6:23 am

--------------------------Obrazek


Tajsir Chaled, członek Komitetu Wykonawczego Organizacji Wyzwolenia Palestyny i Biura Politycznego Demokratycznego Frontu Wyzwolenia Palestyny, zaapelował do władz w Waszyngtonie o powstrzymanie dalszego finansowania żydowskich organizacji terrorystycznych działających w Palestynie przez sponsorów z USA.
Według izraelskich źródeł organizacje te (Lihawa, Młodzież ze Wzgórz i inne) otrzymują fundusze liczone w dziesiątkach milionów dolarów od około pięćdziesięciu wpływowych stowarzyszeń należących do syjonistycznego lobby w Ameryce, powiązanych z Partią Republikańską
Od 2009 r. popełniły one ponad czterdzieści poważnych przestępstw przeciwko Palestyńczykom, m.in. dokonując ataków na kościoły, klasztory i meczety.
Do ostatnich przejawów ich działalności należą zabójstwo szesnastoletniego Palestyńczyka Mohameda Abu Chudajra, który został uprowadzony z osiedla Szuafat w Jerozolimie Wschodniej, poddany torturom i podpalony żywcem w lipcu 2014 r., czy spalenie domu palestyńskiej rodziny w lipcu 2015 r., w wyniku którego śmierć w płomieniach poniósł półtoraroczny chłopiec Ali Nauabsza wraz z obojgiem rodziców, a jego czteroletni brat wskutek odniesionych obrażeń wciąż przebywa w szpitalu.
Tej ostatniej zbrodni dopuściła się grupa kierowana przez Meira Etingera, wnuka słynnego ideologa żydowskiego ekstremizmu, rabina Meira Kahane - założyciela partii Kach (zdelegalizowanej w Izraelu w 1994 r. jako organizacja terrorystyczna) i Żydowskiej Ligi Obrony (nawet wśród Izraelczyków nazywanej złośliwie "judeo-nazistami").

(Na podstawie alhourriah.org opracował A.D.)
http://xportal.pl/?p=23920-
Avatar użytkownika
krzysiek4
 
Posty: 5338
Dołączył(a): Cz kwi 21, 2011 3:36 pm
Lokalizacja: Peloponez

Powrót do W skrocie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości