Prowokacje w ruchach słowiańskich

Zamieszczam tu moje najwazniejsze wpisy jako ze gubia sie one w taj masie wpisow ktora juz mamy na PW a bardzo chce zeby byly one latwo dostepne.

Prowokacje w ruchach słowiańskich

Postprzez Cezary Zbikowski » Wt sty 05, 2016 1:57 am

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat można zaobserwować „odradzanie się” kultury, wiary, tradycji i wiedzy Słowian. Nie dla wszystkich zainteresowanych jest to wygodne. Stąd wiele organizacji, instytucji czy nawet państw i narodów zrobi wiele żeby takie ruchy zneutralizować. Zdusić w zarodku albo skierować tam gdzie nie będą stanowiły zagrożenie dla ich interesów.

Mają dla tych celów zarówno siły jak i środki. Nie po raz pierwszy mają do czynienia z odradzającymi się ruchami nacjonalistycznymi. (żeby było jasne ja pod pojęciem „nacjonalizm” rozumiem miłość do swojego kraju i narodu, a nie nienawiść do innych).

W zniszczenie kultury i wiary Słowian, zmanipulowanie naszej historii włożono już niemało wysiłków. I miało by teraz to wszystko pójść na marne? A może będzie trzeba jeszcze zdać sprawę ze swoich obmierzłych uczynków w tym zbrodni. Ooo nie, do tego tak bez walki nikt nie dopuści.Obserwując wszelkie ruchy słowiańskie gołym okiem można zauważyć, że niszczy się je wszelkimi metodami z zewnątrz i od wewnątrz.

Czym jak nie taką prowokacją jest rozpowszechnienie teorii niczym zresztą nie popartej, że Słowianie to określony naród, a inne narody do Słowian nie należą. To pachnie metodami Watykanu.

A kto napisał: „ Czysta krew lacka czarne włosy, czarne oczy orle nosy”? Jak mawiał Gustlik do Grigorija na filmie o czterech pancernych: „może takie czarne mieszkają gdzie pod Sandomierzem”? Ale to przecież epopeja narodowa. Chociaż może tu ktoś przez pomyłkę prawdę powiedział. „Lach” to w języku starosłowiańskim „zdrajca”. Może pisząc te słowa ktoś miał na myśli tych, którzy oderwali plemiona zamieszkujące tereny obecnej Polski od imperium Słowian w X wieku.

Szlachta, która przechwalała się jak to wywodzi się z Lechitów nie zdawała sobie sprawy co to „Lach”. Była zresztą w przeważającej mierze na skutek działania kościoła katolickiego tak otumaniona, że dało jej się wmówić wszystko. Zwłaszcza po łacinie.I tak usiłuje się Słowian skłócić i podzielić. Już zamiana pojęć i wmówienie nam, że Słowianie to narodowość, a nie wyznanie miało prowadzić do podziałów i waśni. My sławiliśmy swoich Bogów nie po dziwacznych budowlach, a wszędzie. Nasi Bogowie żyli (żyją) wśród nas. Obcowali z nami poprzez ruch wody i powietrza. Byli w każdym drzewie i kamieniu. W całej otaczającej nas przyrodzie.

Przywieziono nam „w teczce” innych. No ale jak ktoś się uparł i przeczytał podstawową księgę wykładającą ideologię chrześcijan to wie, że tam jest mowa o Żydach, Egipcjanach i Rzymianach. Ani słowa o Słowianach. To niech tamci sobie w tą ideologię wierzą, a co my do tego mamy, Jak nie dziwne Rzymian już nie ma, ale też chrześcijanami nie byli, wśród Egipcjan i w ogóle arabów chrześcijan mało, a między Żydami paru przechrztów się znajdzie, ale też jak by mało.

Przyjrzyjmy się ruchom słowiańskim w Polsce. Podzieleni i zwaśnieni. Jedni nienawidzą „Ruskich” bo to nie Słowianie. Inni śmieją się z Czechów.

Jak ta legenda o Rusie, Prusie, Lechu i Czechu do naszych czasów przetrwała?Szanowni Czytelnicy jak tylko na spotkaniu jakiegoś stowarzyszenia mającego w nazwie „słowiańskie” ktoś wam zacznie opowiadać dlaczego macie się ustawić bokiem do innych narodowości uważających się za „słowiańskie” włączcie procesor i zastanówcie się kto mu płaci i kto go inspiruje. Sporo tych organizacji ma za zadanie zdusić wszelką aktywność osób, które by zechciały coś zrobić. Zniechęcić ich do działania albo skierować ich aktywność na ślepe tory.Każdy kto w jakiejkolwiek formie sieje niezgodę realizuje świadomie albo nieświadomie cudze cele. Wbrew interesom jeszcze tu żyjących Słowian.Nie należy jednak wpadać w drugą skrajność i wpuszczać do odradzających się struktur każdego napotkanego. Polecam uwadze zainteresowanych książkę Sergiusza Daniłowa (wolnego Kozaka) pod tytułem „My i oni”.Nie tak dawno ktoś się pomylił, albo poczuł tak pewnie, że już nie obawia się okazać kart i wypuścił w Świat twór słowno - muzyczny pod tytułem: „My Słowianie”Pokazano dokładnie jak ze Słowian zamierza się zrobić atrakcję typu skansen gdzie kobiety będą świeciły cyckami i tłukły masło wykonując obsceniczne ruchy, a mężczyźni będą łazić w lnianych portkach, pić gorzałkę i coś tam rzeźbić. Wszyscy razem będą mieszkali w lepiankach w jakimś rezerwacie i sprzedawać turystom jakieś koraliki, świeczki z prawdziwego wosku, miód albo gliniane garnki no jeszcze może wykopane kawałki bursztynu. Albo ręcznie malowane święte obrazki czy inne figurki świętych kozikiem wyrzezane z kory dębowej. Najlepiej przedstawiające Żydów jak u tych artystów wystających w Warszawie na Barbakanie

No dokładnie amerykańskie scenariusz zrealizowany w stosunku do tubylców. Im też najpierw dali gorzały w dużych ilościach, potem napuścili jednych na drugich, a potem truli paskudztwem i wymordowali w majestacie prawa. Co porównujemy?

Ile gorzały wypijamy na głowę i o ile się to zwiększyło od czasów chociaż by II Wojny Światowej?

Jak napuścili najpierw Polaków na Rosjan potem Ukraińców na Rosjan potem na Polaków w Jugosławii wszystkich na wszystkich, a teraz na Ukrainie jednych na drugich?

Ile i jakich „suplementów diety” środków przeciw bólowych i niejadalnego, szkodliwego pożywienia nam sprzedają? Jakie kosmetyki na nas testują? Jaką chemie gospodarczą tu dostarczają -porównajcie z tą sprzedawaną po straganach produkowaną na rynki zachodnie.

A co robili w Jugosławii bombardując ludność cywilną i posypując ją proszkiem uranowym, a co robią na Ukrainie paląc i strzelając do cywilnej ludności? A co robiono w łagrach i w MBP i UB? Właśnie w majestacie prawa.Dotarło.A jak to jest, że w dobie powszechnie panującej komercjalizacji kiedy każdy tłucze kasę na czym może nie reaktywowano Święta Kupały? Była by kasa. Robią jakieś „Wianki”. Narzucili nam Walentynki, ale od reaktywacji pamięci o słowiańskich Bogach wara.

A w ramach ciekawostki wiecie szanowni czytelnicy kiedy Watykan swoją pierwszą agendę w Kijowie postawił. Za Juszczenki. Nigdy wcześniej tak daleko na wschód nie wlazł.A co z tym, których się nie wyprawi do krainy wiecznych łowów, ani nie zamknie w skansenie?Ano w Europie zachodniej, Izraelu i USA społeczeństwo się starzeje. Potrzebni są opiekunowie do podmywania tacy, którzy nie mają problemów z pracą w piątek. Zamiatać trzeba, wynosić nocniki no i jest jeszcze trochę dziedzin, w których potrzeba siły roboczej. Co ładniejsze i młode dziewczyny trafią do dobrze płatnej pracy w lokalnych agencjach towarzyskich. O tym też we wspomnianej piosence jest mowa między wierszami.

No o wykorzystaniu na przeszczepy już nie warto wspominać.

Wszyscy zachodzą w głowę jak to jest, że USA nie zniosły jeszcze wiz dla swojego najwierniejszego sojusznika – Polski.

Pretekst jest tak grubymi nićmi szyty, że ze śmiechu można pęc. Niby Polacy mają za dużo pracować na czarno. A Meksykanie, Kolumbijczycy, Włosi etc to co? No to ja wam powiem dlaczego dla polaków gest Kozakiewicza.

Rządowi wisi czy wyjadą wszyscy rdzenni Polacy - Słowianie czy paru zostanie. Wpuszczą tu więcej Wietnamczyków, Chińczyków, przygarną Afgańczyków, Irakijczyków etc. i będą żyli za ich podatki. Z tym narodem, który tu mieszkał od zawsze i tak ten rząd jest słabo związany emocjonalnie.Ale kościółek katolicki to co innego. Żadna z wymienionych nacji na msze nie pójdzie i na tacę nie rzuci. To z czego czarna międzynarodówka będzie żyła? Przedmurze chrześcijaństwa im się rypnie.

Zaraz ktoś powie że Stany są protestanckie. No tylko sprawdźcie jakie szkoły ci co „u władzy” pokończył i kto tymi szkołami zarządza. Jezuici.

A dlaczego wielki strumień emigrujących Polaków trafia do Irlandii? Katolickiej?

Ciekawostką jest, że na rozpropagowano wszędzie pogląd o głupocie blondynki. No zawsze Słowianki miały być blondynkami z niebieskimi oczami. To pewnie znów jakaś pomyłka? A może i nie patrząc na to co sporo osób płci żeńskiej wyprawia i jakie są skutki, a one wniosków nie wyciągają i dalej brną w to samo bagno.

No to mając na względzie to co zostało przedstawione w krótkich i zwięzłych słowach jak wam szanowni czytelnicy znów ktoś zacznie opowiadać kto jest lepszym Słowianinem, a kto gorszym, kto jest, a kto nie jest Słowianinem i kogo ze Słowian trzeba niszczyć jakie są obyczaje „prawdziwych” Słowian i że się różnią od tych o których wy wiecie to podziękujcie mu za uwagą i zacznijcie myśleć samodzielnie.

Najważniejsze jest odzyskać i utrzymać swoją tożsamość i kraj. Potem się urządzimy tak jak będziemy chcieli. A doradców i kibiców no może posłuchamy ale niech oni lepiej sami sobie poradzą bo im licho wychodzi.Pora pilnie znaleźć następców księcia Świętosława i króla Bolesława Śmiałego.Owocnych przemyśleń drodzy czytelnicy.
Avatar użytkownika
Cezary Zbikowski
 
Posty: 681
Dołączył(a): Pt lis 09, 2007 5:40 pm
Lokalizacja: Mikronezja

Powrót do Cezary napisal (....lub zalaczyl)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości