kolejny "ekonomista" (frofffesssor) A.Kazimierczak...

Dariusz Kosiur, Husarz i Jasiek z Toronto zrobia wszystko aby przekonac swoich studentow,ze istniejacy system finansowy oparty jest na lichwie i przynosi krociowe zyski waskiej grupie a zniewolenie reszcie spoleczenstwa.

kolejny "ekonomista" (frofffesssor) A.Kazimierczak...

Postprzez jasiek z toronto » Wt maja 11, 2010 2:07 am

Po raz kolejny swoje "ekonomiczne objawienia" uskutecznia na antenie Radia Maryja "proffessssor" Andrzej Kazimierczak
w dniu 10.05.2010 w Aktutalnosciach: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=21413
gdzie m.in., na pytanie ksiedza: "Skad Miedzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Europejski" beda mialy pieniadze na "pomoc" dla bankrutujacej Grecji, Hiszpanii i innych krajow kwote 750 miliardow Euro???
Odpowiedz p. "profffessora": "Miedzynarodowy Fundusz Walutowy i Bank Europejski" wyemituje "obligacje" (czyli rzadowe "bondy" z krajow "bogaciej zadluzonych jak z Francji, Niemiec, Anglii a MFW z USA, Kanady - czyli te kraje juz zadluzone wobec lichwiarzy oczywiscie pod zastaw ziemi, nieruchomosci itp...) i "inwestorzy" beda wykupywac...inwestowac majac pewnosc ze bedzie to pewny (bezpieczny) interes (inwestycja)...(...)

Czyli dokladnie p. Kazimierczak okreslil dokladnie to, ze rzady pozyczaja od lichwiarzy gotowke pod zastaw "obligacji rzadowych" (gwarancji rzadowych) na "okreslone" oprocentowanie, czego skutkiem bedzie wieksze zadluzenie i wieksze oprocentowanie dla krajow, ktorym M.F.W. i Bank Europejski, ktory udzielil "pomocy" finansowej...(rezultatem bedzie szybszy i skuteczniejszy upadek tychze krajow "korzystajacych z pomocy" lichwiarzy).

Jestem przekonany, ze p. A.Kazimierczak mimo ze jest tzw., "profesorem" nie ma zielonego pojecia skad i na jakiej podstawie winna nastepowac emisja pieniedzy w jakimkolwiek panstwie....

Warto uwaznie posluchac co i jak p. Kazimierczak wyjasnia, choc przyznam ze w zasadzie nic nie wyjasnia...a "gawiedz" i tak sie w tym jego "oswieconym" belkocie nie polapie....

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=21413

==========================
jasiek z toronto

P.S. Polecam ten "wywiad"...zwlaszcza dla "poczatkujacych" studentow, by przesluchali go ze trzy razy...
jasiek z toronto

Re: kolejny "ekonomista" (frofffesssor) A.Kazimierczak...

Postprzez Erwin_ » Wt maja 11, 2010 2:35 am

No i macie właśnie dowód na to, że niby to radiomaryja ponoć niezależne, ale to jest właściwie nieprawda. Ojciecdyrektor jest właściwie agentem jezuickim pod szyldem redymptorysty. Na takiego mi wygląda po tym co obserwuję. On tam mocno mieszał w tym zakonie redemptorystów i był postacią nie do ruszenia, przez odgórne wladze. Po swojej luce czasowej we Włoszech, stał się już postacią tajemniczą i rozpoczął swoje jezuicko-misyjne wejście. A jakby nawet nie był jezuitą, to przynajmniej mogli się jezuici nim posłużyć, przekupując tego gościa i wyznaczając mu konkretną strategiczną rolę do wykonania. Robi trochę dobrego dla kamuflarzu, a właściwie to nic dobrego konkretnie dla Polski nie robi, choćby w tej propagandzie, a więcej właściwie szkodzi na obecną chwilę. Post powyżej o tym wyraźnie świadczy. Ilekroć ja np chcę posłuchać to radio, aby się podedukować, to rzadko trafiam na konkretne mądre prelekcje, a tylko najczęściej lecą zapełniacze czasowe. Czyli szum informacyjny w ciagle klepanych rotacyjnie modlitwach i ośpiewywanych pieśni. Jezus nazywał to wielomówstwem faryzejskim. Ojca niebieskiego wystarczy poprosić jeden raz, a właściwie nawet pomyśleć, a on już o tym wie, bo ma łączność z naszymi mózgami, a jego odbiorniki fal ludzkich mózgowych non stop zapisują przekazy na jego serwery niebiańskie i tamto oprogramowanie na nich i anielska obsługa tego sprzętu, momentalnie wyławia wszelkie myśli modlitewne i sygnalizuje te wejścia o ludzkie prośby. Wielomówstwem te serwery niebiańskie to się tylko zapychają niepotrzebnie. Mat 6:5-8.
Erwin_

Postprzez jasiek z toronto » Wt maja 11, 2010 3:18 am

Panie Erwinie, jednej rzeczy Panu nie wolno: "nie sadz, a nie bedziesz sadzony..."...
Wolno nam swieckim ludziom krytykowac, zadawac niewygodne pytania, komentowac wypowiedzi wszelkich "przebierancow", a przede wszystkim ujawniac falsz i oblude...
Jesli chodzi o o.Tadeusza, to w kazdej chwili publicznie moge mu zadac trzy bardzo niewygodne pytania dotyczace jego publicznej dzialalnosci, ktore to dzialania byly: albo nieswiadome, albo naiwne, albo manipulacyjne, albo dokonane z pelna premedytacja oczywiscie ze szkoda dla wszystkich Polakow???
Nie chce zadac mu tych trzech pytan. Niech przed Samym Bogiem sie rozlicza..., a i ja tez jestem grzeszny...
========================
jasiek z toronto
jasiek z toronto

Postprzez Erwin_ » Wt maja 11, 2010 4:21 am

Com powiedział to powiedzałem. Nie sposób przejść milczeniem przed tym jak mało robi pożytku to radjomaryja w kraju.
Erwin_

Powrót do NIEZALEZNY UNIWERSYTET INTERNETOWY/Independent Internet University