Kredyt społeczny jako środek walki z ubóstwem

Dariusz Kosiur, Husarz i Jasiek z Toronto zrobia wszystko aby przekonac swoich studentow,ze istniejacy system finansowy oparty jest na lichwie i przynosi krociowe zyski waskiej grupie a zniewolenie reszcie spoleczenstwa.

Postprzez jasiek z toronto » N sty 03, 2010 9:37 am

Program Kredytu Spolecznego nie walczy z ubostwem, ale go calkowicie likwiduje.
Kredyt Spoleczny nie walczy z lichwa bankowa, ale calkowicie likwiduje lichwe bankowa...
Kredyt Spoleczny nie walczy z bezrobociem, ale go calkowicie likwiduje...
Kredyt Spoleczny nie walczy z niesprawiedliwoscia, ale calkowicie ja likwiduje...
itd., itd., itd.,
==================
Milego dnia zycze
jasiek z toronto
jasiek z toronto
 
Posty: 966
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 8:40 am

Postprzez obcy » N sty 03, 2010 11:19 am

Zaczerpnąłem gdzieś z innego forum:
"...Dokładnie, a chrześcijanie nazywają go miłosiernym...

Zapewne chodziło ci o ten tekst:

Każdy człowiek będzie musiał posiadać Numer Bestii aby móc kupić lub sprzedać
Bestia z Apokalipsy już istnieje i znajduje sie w stolicy Belgii-Brukseli. Jest to gigantyczny komputer zdolny do samoprogramowania się. „Każdy mieszkanieć Ziemi otrzyma swój indywidualny numer składający sie z trzech liczb sześcio-cyfrowych – 666”Apokalipsa św. Jana mówi o dwóch Bestiach: Bestii Morza i Bestii Ziemi, które przygotują przyjście „Antychrysta” przy końcu naszych czasów. Interpretatorzy Apokalipsy uważają, że Bestia wychodząca z morza symbolizuje władzę polityczną – sprzymierzeńca Szatana, a Bestia wychodząca z ziemi symbolizuje władzę pieniądza, władzę finansową.
„…i sprawią, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: Liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: „sześćset sześćdziesiąt sześć” (Św. Jan – Apokalipsa 13:16-18)

A zatem liczba „666” nie jest już dłużej tajemnicą lecz faktem. Wiemy obecnie, że wizja (św. Jana) ta odnosi się do super-komputera, którego zadaniem będzie totalna kontrola wszystkich transakcji (a więc kupna i sprzedaży) dokonywanych przez wszystkich ludzi na ziemi.Tekst poniżej pochodzi z „Moody Magazine” i ujawnia cel do którego zmierza międzynarodowa finansjera i jaki nowy rodzaj zniewolenia przygotowywany jest dla ludzkości.

Gilberte Cote-Mercier

Z Moody Magazine

Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej z siedzibą w Brukseli, ujawnił, że skomputeryzowany plan „odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczy na początku 1974r., doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradca Eldeman przedstawił „BESTIĘ” (Brussels Eletronical Accounting Surveying Terminal = „BEAST).

W/g. Dr Hanricka Eldemana

„Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG w Brukseli, Belgia.

„Potwór” ten jest samoprogramującycm się komputerem, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje na świecie.Planuje się wprowadzenie cyfrowej indentyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma numer, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia przez niego jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób wyeliminuje się „problemy” wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych.Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, „wytatuowany” na stałe za pomocą lasera na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych (w wypadku kupowania lub sprzedaży czegokolwiek).

Liczba „666”

Dr Eldeman podkreśla, że poprzez użycie trzech liczb sześciocyfrowych, każdy mieszkaniec Świata otrzyma swój indywidualny numer identyfikacyjny, a będący jednocześnie jego „kartą kredytową”.

Waluta światowa

Inni przedstawiciele EWG uważają, że źródło obecnego chaosu i nieporządku w świecie jest nieznane, zalecają potrzebę wprowadzenia waluty światowej, która w efekcie położyłaby kres narodowym banknotom i monetom. Ich miejsce zajęłyby tzw. Ogólnoświatowe banknoty kredytowe wymieniane poprzez banki.Dyrektorzy EWG są przekonani, że porządek świata i utrzymanie pokoju wymagają nowego światowego systemu finansowo-handlowego i wprowadzenia numerów identyfikacyjnych dla całej ludzkości. Każdy człowiek będzie miał swój numer, bez którego nie będzie mógł nic kupić ani nic sprzedać. Taki numer identyfikacyjny może być stosowany w warunkach pokojowych, lecz może stać się łatwo narzędziem totalitarnej władzy i kontroli. Niektórzy przywódcy EWG pytani – co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu systemowi lub odmówi przyjęcia swojego „numeru” – odpowiedzieli bez ogródek: „Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy spełnili nowe wymagania”.Henryk Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień:
„Nie potrzebujemy kolejnych komitetów i organizacji, my je wszystkie już mamy. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w którym wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno czy to będzie bóg czy demon – my go powitamy!”.

Bankierzy: Najwyżsi Władcy…. Życia i śmierci

Poprzez kontrolę ekonomiczną, bankierzy przygotowują nam dziś absolutną kontrolę nad polityką światową. Będą rządzić na całym świecie totalnie, kontrolując wszelką władzę polityczną i ekonomiczną. Europejska Wspólnota Gospodarcza (EWG) wydaje sie być pierwszym krokiem w kierunku rządu światowego. Gigantyczny, samoprogramujący się komputer będzie „…Człowiekiem takiego formatu…”, który może rozkazywać, pilnować, rejestrować, sprawdzać, cenzurować i karać każdego człowieka wszystkich narodów na ziemi. Taki komputer będzie czymś „więcej” niż człowiekiem, będzie bezdusznym lewiatanem z diaboliczną inteligencją.

…i najwięksi kłamcy

Międzynarodowi finansiści, którzy mają całkowitą kontrolę nad światowym obiegiem pieniądza, mają jeszcze czelność mówić o niewyjaśnionych i tajemniczych przyczynach obecnego chaosu i nieporządku ekonomicznego na świecie. Chcą, aby wierzono, że starają się znaleźć środki, aby zaradzić ekonomicznym nieszczęściom, w których ludzkość tonie. A przecież to oni właśnie – bankierzy i finansiści – tworzą podziały ekonomiczne świata i chaos, poprzez kontrolę i odpowiednie stymulowanie obiegu pieniądza, która wstrząsa gospodarkami państw i narodów.Zmiany i regulacje procesów ekonomicznych, wahania koniunktury itd., są to zaplanowane gry międzynarodowych bankierów, spekulantów finansowych, gry oszustów. Naszą tragedią jest fakt, że są to gry kontrolujące także ludzkie życia, gry o dyktatorską jakże często totalitarną władzę. Najwięksi bankierzy od długiego już czasu ukrywają swój prawdziwy cel tych gier i stymulacji finansowych, podsuwając nam kłamstwa, które nieświadome społeczeństwa uznają za prawdę.Dzięki poznaniu idei Kredytu Społecznego (Narodowego) i mechanizmu kreowania tzw., „pieniądza bankowego”, możemy jasno dostrzec ich szatańskie manipulacje, prowadzące ludzkość do ogromnego zniewolenia, nieznanego z historii.Zaufajmy naszemu Przedwiecznemu Ojcu, Wszechpotężnemu Bogu i prośmy Go, aby uwolnił nasz świat z sideł Szatana. Wierzmy w Boga i odmawiajmy Różaniec do Niepokalanej. Światło Kredytu Społecznego (Narodowego) otworzy nam drzwi do wiary, a apostolstwo „Michael Journal” da nam siłę i moc przetrwania wszystkiego tak długo, jak długo mamy nadzieję.

Gilberte Cote-Mercier

"
Avatar użytkownika
obcy
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pt sty 16, 2009 11:18 pm
Lokalizacja: Manchester

Postprzez jasiek z toronto » Wt sty 05, 2010 5:21 am

Osobiscie znam autora tego tekstu. Tekst zostal umieszczony na stronie: http://newworldorder.com.pl/
jak rowniez mozna znalezc na:

www.michael.org.pl

=======================
Milego dnia zycze
jasiek z toronto

P.S. Polecam swoj artykul: "Niewolnicy elektronicznej synagogi szatana"...(z 1998 roku)
jasiek z toronto
 
Posty: 966
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 8:40 am

Re: Kredyt społeczny jako środek walki z ubóstwem

Postprzez Pamela » Cz sty 14, 2010 12:08 am

J.dichman napisał(a):Artykuł z Micheala Journala

ks. infułat Placide Mukendi
http://www.michaeljournal.org/images/placide.jpg
Co było powodom, że ludność diecezji Mbuji-Mayi tak łatwo zaakceptowała Kredyt Społeczny? Otóż, diecezja Mbuji-Mayi jest sercem Demokratycznej Republiki Konga. Jej społeczeństwo było w przeszłości bogate dzięki kopalniom diamentów i to jest powodem tego, że życie w naszej prowincji jest najdroższe w całej Republice Konga.
Wynagrodzenie, które pozwala żyć jeden tydzień w miesiącu
W mieście Mbuji-Mayi i praktycznie w całym kraju, wynagrodzenie za pracę jest tak nędzne, że ludzie nie mogą związać końca z końcem. Pieniądze wystarczają tylko na tydzień, a co robić z trzema pozostałymi? Jak za to żyć? Do naszych księży przychodzą ludzie, którzy kiedyś pracowali, a teraz są bez pracy, dzieci odesłane ze szkoły, ponieważ nie mogą za nią płacić, przychodzą chorzy, i ci wszyscy szukają pomocy u księży, których znają.
Josepf DichmanDemocratic Republic of the Congo IQ 65
http://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_the ... of_Nations
Dlaczegos biedny bos glupi!
Pamela
 
Posty: 148
Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 9:40 pm

Postprzez jasiek z toronto » Cz sty 14, 2010 5:40 pm

zamieszczone na:
http://www.propolonia.pl/blog-read.php? ... ndcomments

Mysle ze bedzie

Oczywiscie ze lepiej pozbyc sie lichwiarskich "pasozydow"
raz na zawsze, bowiem to "oni" w dalszym ciagu kontroluja krwio-obieg cyrkulacji pieniadza i dzieki swoim "osrodkom masowego razenia" oglupiaja tych, co chca byc oglupieni sprzedajac ostatnia krowe i zarzynajac ostatniego wieprza lecac do super-marketu wydac swoja unijna dotacje za pozbycie sie inwentarza... Z rybakami jest dokladnie to samo co z rolnikami...i nie wiem czemu "uwierzyli" z zydowskie zapewnienia "ekonomiczne" pt: "nic nie produkuj...unia ci da..."

Oto plan pozbycia sie lichwiarskiego raka finansowego z Polskiej Ziemi raz na zawsze: http://newworldorder.com.pl/artykul.php ... .P.+z+1997 ====================== jasiek z toronto http://polskawalczaca.com

P.S. Jak na razie zadna partia, stwowarzyszenie czy kandydaci na prezydentow nic na temat likwidacji lichwy bankowej nie wspominaja, ale za to bardzo duzo obiecuja...nawet takie "kwiatki" mozna znalezc w sieci Internetu: http://romanwlos.xwp.pl/
http://www.tcichocki.pl/
Ci Panowie chca wszystko, ale bron Boze nic na temat likwidacji lichwiarskiego raka finansowego. Kolejni sw. Mikolajowie na "kredyt" nie majacy zielonego pojecia o systemie srodkow finansowych w systemie spolecznym, ale za polityke sie jak najbardziej zabieraja...Ot, przeciez to "lukratywny" zawod...Nie panowie, to nie zaden zawod. TO ciezka SLUZBA dla Narodu mosci panowie kandydaci z partii i stowarzyszen...,a "gruszek na wierzbie" nam Polakom juz nie potrzeba, ani "szklic d....kolorowymi folderami na ulicach i placach...
jasiek z toronto
 
Posty: 966
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 8:40 am

Postprzez jasiek z toronto » Cz sty 14, 2010 6:08 pm

zamieszczone na:
http://www.propolonia.pl/blog-read.php? ... ndcomments

Mysle ze bedzie

Oczywiscie ze lepiej pozbyc sie lichwiarskich "pasozydow"
raz na zawsze, bowiem to "oni" w dalszym ciagu kontroluja krwio-obieg cyrkulacji pieniadza i dzieki swoim "osrodkom masowego razenia" oglupiaja tych, co chca byc oglupieni sprzedajac ostatnia krowe i zarzynajac ostatniego wieprza lecac do super-marketu wydac swoja unijna dotacje za pozbycie sie inwentarza... Z rybakami jest dokladnie to samo co z rolnikami...i nie wiem czemu "uwierzyli" z zydowskie zapewnienia "ekonomiczne" pt: "nic nie produkuj...unia ci da..."

Oto plan pozbycia sie lichwiarskiego raka finansowego z Polskiej Ziemi raz na zawsze: http://newworldorder.com.pl/artykul.php ... .P.+z+1997 ====================== jasiek z toronto http://polskawalczaca.com

P.S. Jak na razie zadna partia, stwowarzyszenie czy kandydaci na prezydentow nic na temat likwidacji lichwy bankowej nie wspominaja, ale za to bardzo duzo obiecuja...nawet takie "kwiatki" mozna znalezc w sieci Internetu: http://romanwlos.xwp.pl/
http://www.tcichocki.pl/
Ci Panowie chca wszystko, ale bron Boze nic na temat likwidacji lichwiarskiego raka finansowego. Kolejni sw. Mikolajowie na "kredyt" nie majacy zielonego pojecia o systemie srodkow finansowych w systemie spolecznym, ale za polityke sie jak najbardziej zabieraja...Ot, przeciez to "lukratywny" zawod...Nie panowie, to nie zaden zawod. TO ciezka SLUZBA dla Narodu mosci panowie kandydaci z partii i stowarzyszen...,a "gruszek na wierzbie" nam Polakom juz nie potrzeba, ani "szklic d....kolorowymi folderami na ulicach i placach...
jasiek z toronto
 
Posty: 966
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 8:40 am

kilka pytan dotyczacych Progr. Kredytu Spolecznego

Postprzez jasiek z toronto » Cz sty 14, 2010 9:51 pm

Pytanie:
"Panie Jasku, w jaki sposob (lub w/g Pana) uruchomi Pan duze i srednie przedsiebiorstwa, ktore moglby w dosc krotkim czasie zatrudnic dosc spora ilosc pracownikow na terenie RP???

Odpowiedz:
W ciagu kilku dni (2-3) zweryfikowalbym co najbardziej byloby konieczne dla spolecznosci wiejskiej i miejskiej. Drogi, (autostrady), statki, budownictwo mieszkalne itd.. Po zapoznaniu sie z potrzebami natychmiast podaje do wiadomosci publicznej poprzez telewizje, radio i prase o publicznym przetargu na konkretne przedsiewziecia publiczne. Do przetargu zglaszaja sie przedsiebiorstwa (ich przedstawiciele) z gotowymi ofertami wykonawczymi. Oferty otwierane sa w dokladnie tym samym dniu i w dokladnie tej samej chwili po odczytaniu na forum (zebraniu) publicznym ofertodawcow, by nie dopuscic do "szacher-macher" i by wszyscy wiedzieli ze jest to publiczne na publiczne potrzeby.

Nastepnie ja, jako Urzednik Narodowy wydaje pozwolenie na udzielenie Kredytu Inwestycyjnego, ktory jest TWORZYCIELEM gotowki a przedsiebiorcy sa TWORZYCIELAMI dobr materialnych.
Przedsiebiorcy maja 30 dni aby rozpoczac front robot. Po 30 dniach (w zaleznosci od wielkosci i czasu wykonania kontraktu) Urzednik przyjezdza na budowe, robi zdjecia i wyplaca nowiutkimi banknotami 1/10 lub 1/20 czesc wartosci kontraktu w nowej gotowce (prosto z Mennicy) i tak az do ukonczenia calego kontraktu, czyli wykonania uslugi na cele publiczne.

Przedsiebiorcy (po 30 dniach) z chwila otrzymania gotowki z rak Urzednika oplacaja swoich pracownikow, paliwo, materialy i energie jaka zuzyli w ciagu 30 dni od rozpoczecia kontraktu (budowy).

Tak wiec gotowka przywieziona przez Urzednika Narodowego staje sie wlasnoscia przedsiebiorcow i ich pracownikow a obiekty staja sie wlasnoscia Narodowa czyli publiczna (spoleczna).
Na tym m.in., polega Program Kredytu Spolecznego (Narodowego), gdzie umowa miedzy Urzednikiem Narodowym i wykonawca (uslugodawca) jest kwitowana nowymi banknotami i monetami, ktore staja sie sila nabywcza majaca fizyczne pokrycie w wykonywanych lub wykonanych budowach czy uslugach.
Czyli pieniadze sa de facto swego rodzaju urzedowym pokwitowaniem (faktura) dla uslugodawcow wykonujacych uslugi na cele publiczne lub prywatne.
=======================
jasiek z toronto
jasiek z toronto
 
Posty: 966
Dołączył(a): Pn gru 31, 2007 8:40 am


Powrót do NIEZALEZNY UNIWERSYTET INTERNETOWY/Independent Internet University

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości